Wielomski: Kaczyński nie dokona żadnej zmiany w Polsce

Według Adama Wielomskiego PiS nie dokona żadnej zmiany w Polsce, a obawy związane z przejęciem przez nie władzy są przesadzone.

Adam Wielomski jest niechętny Prawu i Sprawiedliwości. W swoim najnowszym artykule [a]http://nczas.com/publicystyka/... Polaków pójdzie niczym przysłowiowa para w gwizdek[/a] skrytykował partię Jarosława Kaczyńskiego. Stwierdził, że PiS tylko używa retoryki anty-establishmentowej, a jej głównym zadaniem jest blokowanie miejsca w polityce prawdziwej prawicy- katolickiej oraz narodowej.

Wielomski nie rozumie histerii "Gazety Wyborczej" wywołanej dojściem do władzy PiS. Według niego Jarosław Kaczyński nie zreformuje państwa i nie przeprowadzi katolickiej kontrrewolucji. Pisze, że Kaczyński rządził już Polską i niczego specjalnego nie zmienił. Zdaniem Wielomskiego będzie i tak tym razem.

Wielomski wytyka Kaczyńskiemu błędne myślenie; według niego prezes PiS myśli, że jak zastąpi złych ludzi, którzy rządzą Polską dobrymi, to państwo się naprawi. Według Wielomskiego przyczyną zła w Polsce jest socjalistyczny system, który trzeba koniecznie zmienić.

Znamienne jest to, że Wielomski chwali Leszka Millera o którym pisze o nim, że ma wszystkie cechy predestynujące go na polityka prawicy konserwatywnej. Najciekawsze jest to jak Wielomski wybiela Millera: pisze, że Miller nie miał z komuną nic wspólnego: "Ponieważ urodził się za komuny, to zapisał się do komuny i działał w komunie, nie mając ideologicznie z tą formacją nic wspólnego."- [a]http://nczas.com/publicystyka/.... Interesujące jest również to jak tłumaczy popieranie przez Millera lewicowych projektów. Pisze, że taka była konieczność wyborcza: "Owszem, na kilka miesięcy przed końcem kadencji kierowane przezeń SLD składało jakieś tam ideologiczne projekty, ale to tylko przed wyborami i dla wyborców".

Czyżby Jarosław Kaczyński znowu miał rację kiedy mówił, że Korwin oraz środowisko umacniało w Polsce postkomunizm?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Francik

12-11-2015 [17:53] - Francik | Link:

Jaskiniowy liberalizm w wydaniu korwinowskim był promowany już w stanie wojennym a bezpieka jakoś dziwnym trafem Officyny Liberałów nie potrafiła rozbić. Moim zdaniem było to przygotowanie pod uwłaszczenie nomenklatury: przekręty były możliwe m.in. dzięki wmówieniu ludziom, że fabryki można sprzedać za symboliczną złotówkę, bo są warte tyle ile ktoś chce za nie zapłacić. Nic więc dziwnego w pochwałach dla Millera.

Obrazek użytkownika Jabe

12-11-2015 [21:31] - Jabe | Link:

Fabryk nomenklatura nie nabywała w licytacji.

Obrazek użytkownika Art

12-11-2015 [19:24] - Art | Link:

Dzięki Wielomskiemu przestałem zaglądać na .prawica.niet.Nie wiem co robi tam kilku porządnych ludzi?

Obrazek użytkownika cassiodorus

12-11-2015 [19:25] - cassiodorus | Link:

Wyobrazmy sobie, że pan Adaśko przejmuje stery, tutaj jest wiecej-http://nczas.com/publicystyka/...

''Autentyczna prawica chciałaby skasować instytucję głosowania powszechnego i zamknąć Sejm na przysłowiowe cztery spusty, aby w to miejsce zaprowadzić rządy autorytarne''

Rzady autorytarne są wg Adama prawdziwie prawicowe, ciekawe gdzie smieszek to wyczytał

''pozamykać lewicowe i liberalne media''
lewicowa Niezależna i znienawidzony Gapol, Karnowscy również na smietnik, ale co z liberalnym NCZasem, przecież wszyscy inni to co najwyżej są łże liberały

''a na koniec zamknąć w więzieniach lub internować bojowników o wolność i demokrację, czyli tzw. demokratyczną opozycję.''
Znaczy powinniśmy się wszyscy żegnać już z rodzinami? Niektórzy to i na amen-''kończąc na przywróceniu kary śmierci''

''po niedzielnych wyborach rozpoczyna się w Polsce Kontrrewolucja i do władzy w Warszawie dochodzą uczniowie Josepha de Maistre’a i Charlesa Maurrasa.''
Adaś czy cię pogięło, De Maistre, stary mason, co w masonerii widizał wybawienie dla świata i całego chrześcijańśtwa? Oj Adaś, Kaczyńśki i Macierewicz to masoni niedobrzy, a De Maistre, mason ''wyższej formy'', to mason wybawiciel? Oj Adaśko, Adaśko

I żeby nie było złudzeń na koniec Adaśko pisze, nie wiadomo czemu właśnie na koniec, a nie od razu
''Kontrrewolucja integralna jest w tej chwili w Polsce fantazją, ale ewentualny sojusznik Polski kontrrewolucyjnej jest oczywisty – to Putin.''

Adaś, a czy ty nie wiesz co o takim jedynym sojuszniku śpiewał De Maistre, tye że nie wtedy kiedy jeszzce jego fascynacje Moskwą były większe niż twoje, a już po powrocie z prawicowego raju?

Kabaret ktoś zapyta? Możliwe,
heil hitler

Obrazek użytkownika U1

12-11-2015 [19:36] - U1 | Link:

Wielomski ? Profesor ? Cytuję Jego wypowiedź - Nie ma w Polsce rosyjskiej agentury bo nie widzę ich a ulicach.

Obrazek użytkownika Jabe

12-11-2015 [20:33] - Jabe | Link:

Teza, że wymiana ludzi nic nie da, powinna być dla każdego oczywista. Tzn. nam nic nie da, a tylko osobiście zainteresowanym. W szczególności synekury w tzw. spółkach skarbu państwa służą za łupy wyborcze. To nie ma wiele wspólnego z moralną oceną ludzi, którzy je zajmują. (Zastrzegam, że inkryminowanego tekstu nie czytałem)

Obrazek użytkownika 3rdOf9

13-11-2015 [22:33] - 3rdOf9 | Link:

O... Nawet się zgodzę...

Wam, towarzyszu, rzeczywiście nic to nie da a kto wie, czy nie zaszkodzi.

Natomiast osobiście zainteresowanym, czyli członkom Narodu niebędącym towarzyszami, wprowadzenie na odpowiedzialne stanowiska w państwie uczciwych, zasłużonych patriotów w miejsce złodziei, morderców, ruskich agentów i zwykłych skurwysynów dotychczas te stanowiska bezprawnie zajmujących, przyniesie korzyści rozliczne.

Obrazek użytkownika plastuś

13-11-2015 [09:07] - plastuś | Link:

Przeczytałem oba wskazane w tekście artykuły. Można mieć różne poglądy i oceny zdarzeń ale muszę przyznać, że treści tych artykułów są bezlitośnie spójne i logiczne.