Polscy hitlerowcy żądają usunięcia filmów Wolnego Czynu


Mokry dół, morderców barak, nazwany pałacem sprawiedliwości
(C) Zbigniew Herbert. Sąd i prokuratura w Piekarach Śląskich, w jednym budynku. Kiedyś była tu szkoła i polskie dzieci. Fot. Wolny Czyn

Do redakcji Wolnego Czynu wpłynęło żądanie usunięcia z witryny YouTube dwu filmów. Pierwszy przedstawia rozprawę w tzw. sądzie rejonowym w Bytomiu 6 listopada, opublikowany przedwczoraj. Najważniejszym dowodem w tym procesie jest film drugi - zarejestrowany przez nas i przedstawiający rzeczywisty przebieg wydarzeń 14 marca 2011 r. w tzw. sądzie rejonowym w Piekarach Śląskich. Innymi słowy, polskojęzyczni sędziowie usiłują zlikwidować dowody w prowadzonym przez siebie procesie karnym.
 
Wolny Czyn odrzucił to bezprawne żądanie. Jednak dalszy los filmów może być niezależny od nas, dlatego będą one kopiowane na bezpieczne serwery. Częściowo są one już na Vimeo.
 
Usunięcia kolejnego filmu zażądał Adrian Juśkowiak, funkcjonariusz Moskwy zaangażowany w represje wymierzone w Polaków związane z likwidacją pomnika NKWD w Katowicach w 2013 r. Wolny Czyn odrzucił i to żądanie, tak więc również i w tej sprawie przestępcom nie uda się ukryć prawdy, faktów.  
 
Wszystkie te podstępne starania wrogów Polski uważamy za bardzo miłe wyróżnienie i wyraz uznania antypolaków dla naszej pracy. Niżej przypominamy te trzy filmy. Apelujemy też do czytelników o ich przejrzenie i według uznania udział w ich kolportażu

 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1wolność prasy,Adrian Juśkowiak

YouTube: