Zum Teufel!

I co, pisiorki?
Wydawało wam się, że jak wyemigrowałem do Brukseli, to zatraciłem zdolność skutecznego grania wam na nerwach? Owszem, pod moją nieobecność wydarzyło się kilka drobnych nieszczęść wyborczych, bo te polskie tumany jak Kopaczowa czy Bronek nie radzili sobie z sytuacją. Nie dawał nawet rady Niederschlesier Schettina. Ober- i Niederschlesery to nawet robotne są, ale bez pruskiego nadzoru nie nadają się do rządzenia. Pod pruskim nadzorem, w takim np. Posener Land udało się wypalać równą cegłę, wytępić miotłę w pszenicy i dochować się największego zagęszczenia świń na km2 w całej Polsce.
Jedno moje wyjście w trefle i całe wasze „budowanie wspólnoty politycznej” leży w gruzach! Już skaczecie sobie do gardeł! O, dumme Polacken! Zaraz po moim wiście Kopaczowa wróciła do formy: „mogę tylko prosić Pana Prezydenta”. Poczuły krew salonowe media, przygnębione wynikami wyborów i co bardziej utalentowane blogowe gady. Ja, Prusak z Westpreussen będę wami rządził, czy to z Warszawy, czy to z Brukseli, a nawet z zaświatów. Będziecie się nienawidzić jak psy, kąsać, obrażać, zabijać. Będę was dzielił i skłócał, a winny będzie jak zwykle – Kaczyński. Nawet tego nie zauważycie. Cynicznie będę wzywał do „jedności narodowej”, „zadumy” chwilę po tym jak was porządnie wq***wię. A przecież takie stworzonka jak Polacken bez trudu dadzą się sprowokować!. Nie myślicie chyba, że jakieś yntelygenciki z byłej Kongresówki, czy galicyjskie kmioty są w stanie mnie powstrzymać. I nie myślcie sobie, że łatwo się z tego wydobędziecie po mojej śmierci. Nienawiść to bardzo trwałe uczucie. Nie pomoże wam żadna „umiarkowana narracja”. Już ja wam na umiar nie pozwolę! A na walkę wręcz jesteście za cienkie bolki.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

08-11-2015 [14:08] - Lektor | Link:

Nie emocjonujmy się - tojeszcze za wcześnie ! Ale ściągniemy tu do Polski tego gagatka i przeniesiemy z ławy EU na ławę oskarżonych - a choćby za żółwiki !

Obrazek użytkownika Adam66

08-11-2015 [15:06] - Adam66 | Link:

"te polskie tumany jak Kopaczowa czy Bronek" - tumany - pełna zgoda ale polskie? Przecież i ten tuman i ta tumanka mają niejasne życiorysy, a swoim postępowaniem udowadniali na każdym kroku, że interesy polskie ich nie obchodzą...