Wiarołomstwa Moskwy - jaki mieli w tym interes?

Już jedenaście lat trwa w Polsce spór na temat katastrofy w Smoleńsku. Zwykły CFIT czy też zamach? Taka jest oś sporu w tej sprawie. Zwolennicy CFIT kategorycznie odrzucają możliwość zamachu. I własną piersią zasłaniają braci Moskali. Jaki jest ich koronny argument? Rosja nie miała interesu, aby doprowadzić do katastrofy! A Donald Tusk zaraz po katastrofie ujął to tak: „Spekulacje na temat zamachu ze strony rosyjskiej są idiotyczne … „.
Przypomnijmy więc kilka spraw z przeszłości. Jaki interes miała wtedy Rosja? Aby postąpić tak jak postąpiła? Czy te przykłady poniżej to też idiotyczne spekulacje?
1.    17-go września 1939 r. – zbrojna napaść ZSRR (bez określonego w prawie międzynarodowym wypowiedzenia wojny) na Polskę, będącą od 1 września 1939 w stanie wojny z III Rzeszą … W historiografii radzieckiej miała określenie „wyzwoleńczy pochód Armii Czerwonej” (освободительный поход РККА) …  https://pl.wikipedia.org/wiki/...
2.    Katyń - zbrodnia ludobójstwa, popełniona przez NKWD przez rozstrzelanie wiosną 1940 roku co najmniej 21 768 obywateli Polski (w tym ponad 10 tys. oficerów Wojska Polskiego i Policji Państwowej), na mocy decyzji najwyższych władz ZSRR zawartej w tajnej uchwale Biura Politycznego KC WKP(b) z 5 marca 1940 roku (tzw. „decyzja katyńska”). Egzekucji ofiar, uznanych za „wrogów władzy sowieckiej”, NKWD dokonywało przez strzał w tył głowy z broni krótkiej. Przez 50 lat (1940–1990) władze ZSRR zaprzeczały swojej odpowiedzialności za zbrodnię katyńską. [Dopiero] 13 kwietnia 1990 roku oficjalnie przyznały, że była to „jedna z ciężkich zbrodni stalinizmu”. Wiele kwestii związanych z tą zbrodnią nie zostało jak dotąd wyjaśnionych. https://pl.wikipedia.org/wiki/...
3.    Komisja Burdenki - "Ekipa funkcjonariuszy ... odgrodziła miejsce pochówku ... i rozpoczęła intensywne prace ziemne – otwarła mogiły i utworzyła dwa nowe miejsca pochowania zwłok. Funkcjonariusze ... umieszczali w grobach sfałszowane dokumenty, przygotowywali fałszywych świadków, a niewygodnych likwidowali lub skazywali na wieloletnie więzienie. Działania te trwały trzy miesiące ... w tym okresie dostęp do mogił mieli wyłącznie funkcjonariusze ... . Efekty pracy ekipy ... zostały opisane w dokumencie
„Informacja w sprawie dochodzenia ...” https://pl.wikipedia.org/wiki/...
4.    Operacja „Ostra Brama”. 17 lipca 1944 we wsi Bogusze NKWD rozbroiło i aresztowało zaproszonych na rozmowy dowódców Armii Krajowej Okręgu Wileńskiego. Po zakończonej odbiciem Wilna z rąk niemieckich operacji "Ostra Brama", Sowieci zażądali rozbrojenia i rozwiązania oddziałów AK na Wileńszczyźnie. 17 lipca 1944 rozpoczęła się akcja rozbrajania polskich żołnierzy. W tym samym czasie na spotkaniu w Boguszach, gdzie miało dojść do porozumienia z Sowietami, aresztowano dwudziestu kilku oficerów z wileńskich oddziałów partyzanckich z komendantem Okręgu Wileńskiego gen. Aleksandrem Krzyżanowskim "Wilkiem" na czele. https://www.polskieradio.pl/39...
5.    Powstanie Warszawskie – Czerwona Armia przez dwa miesiące, stała bezczynnie po drugiej stronie Wisły patrząc jak - walcząc przecież ze wspólnym wrogiem - ginie Warszawa. "Stalin już 6 sierpnia wydał decyzję o wstrzymaniu frontu radzieckiego na odcinku warszawskim, mimo wielokrotnie składanych deklaracji o udzieleniu wsparcia w postaci zrzutów uzbrojenia …" https://pl.wikipedia.org/wiki/...
6.    Aresztowanie przywódców Polskiego Państwa Podziemnego. 27 i 28 marca 1945 r. NKWD aresztowało 15 przywódców Polskiego Państwa Podziemnego, których następnie przewieziono do Moskwy i osadzono w więzieniu na Łubiance. Sowieccy przedstawiciele, zapraszając ich wcześniej na rozmowy, zagwarantowali im całkowite bezpieczeństwo … Rano dowiedzieli się, że w Poznaniu oczekuje ich marszałek Żukow. Samolot, do którego wsiedli, poleciał jednak nie do Poznania, ale na wschód. Członkowie polskiej delegacji spotkali w nim aresztowanego wcześniej (8 marca 1945) Aleksandra Zwierzyńskiego, przewodniczącego konspiracyjnego Stronnictwa Narodowego. Z powodu złej pogody samolot musiał awaryjnie lądować. Ostatecznie polscy politycy pociągiem przewiezieni zostali do Moskwy, gdzie podobnie jak Jankowski, Okulicki i Pużak, stali się więźniami
Łubianki. https://dzieje.pl/aktualnosci/...
Nie wiemy, czy w Smoleńsku był zamach czy go nie było. I pewnie nigdy się tego nie dowiemy. Tak samo jak do dziś dnia nie wiemy, co było przyczyną katastrofy samolotu, w której zginął gen. Władysław Sikorski.
A ponieważ nie wiemy, to zamachu wykluczyć nie można. Skąd więc ta pewność (u przeciwników zamachu), że to był tylko CFIT? I skąd pewność, że Rosja nie miała interesu? Przecież w przytoczonych powyżej przykładach, z racjonalnego punktu widzenia, też trudno dopatrzeć się interesu ...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

11-04-2021 [18:01] - Jabe | Link:

Skąd jakakolwiek pewność?

Obrazek użytkownika paparazzi

11-04-2021 [18:15] - paparazzi | Link:

Wystarczy prześledzić jak było prowadzone "śledztwo". Tylko tyle.

Obrazek użytkownika Jabe

11-04-2021 [20:28] - Jabe | Link:

Wystarczy prześledzić, jak jest prowadzone „śledztwo”.

Obrazek użytkownika J z L

11-04-2021 [18:15] - J z L | Link:

To był moment największego od odzyskania niepodległości upadku naszego państwa. W istocie była to próba złamania naszej wspólnoty, próba jej skokowego zdegradowania. Przecież gdybyśmy zaakceptowali, że nic się nie stało, i uwierzyli w rosyjskie - i niestety także warszawskie - kłamstwa, nie bylibyśmy godni niepodległości. Reszta byłaby kwestią czasu.
Ale to był także dzień wielkiej narodowej pobudki. Dzień, w którym Polacy dorośli do wielkich rzeczy. Dzień, który rozpoczął coś, co można nazwać propaństwowym zrywem. Zrywem, który przyniósł w Polsce ważną, fundamentalną w wielu wymiarach zmianę polityczną. Zmianę, która oparła się potężnym presjom, krajowym i zagranicznym. Także dlatego, że miała świadomość, że to gra o wysokiej stawce. Może nawet najwyższej.
To jest, moim zdaniem, najważniejsza lekcja płynącą z tej tragedii: Polska jest sprawą śmiertelnie poważną. Polska jest obowiązkiem, którego nie może odrzucić żadne z pokoleń. Polska będzie trwała tylko wówczas, gdy my będziemy tego chcieli. Ale jednocześnie: Polska może być wielka, potężna, mocna, bezpieczna, dostatnia, wierna sobie. Dokładnie taka, jaka miała być według projektu Lecha Kaczyńskiego.
I taka będzie.

https://wpolityce.pl/polityka/546569-10-kwietnia-dzien-tragedii-ale-i-dzien-narodowej-pobudki

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [21:20] - Pers | Link:

husky
" Polska jest obowiązkiem, którego nie może odrzucić żadne z pokoleń. Polska będzie trwała tylko wówczas, gdy my będziemy tego chcieli."
Takie słowa brzmią groteskowo u szczura, który spieprzył 20 lat temu do Londynu. Ty się teraz o królową martw, wdową została.

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [18:17] - Pers | Link:

"skąd pewność, że Rosja nie miała interesu?"
Nie ma takiej pewności. Z pewnością nie płakali po tym jak Polska straciła prezydenta i prawie całe dowództwo armii (członka NATO).
Gdyby spadł samolot z Putinem i Szojgu w Polsce odbywałyby się na tę okoliczność msze dziękczynne.

Należałoby się jednak dokładnie przyjrzeć kto jeszcze miał z tego korzyść.
USA? WB? A może Izrael? 
Te państwa mają możliwości i środki, żeby przeprowadzić taką akcję. Oczywiście pod warunkiem, że to był zamach a nie katastrofa lotnicza spowodowana ludzkim błędem.
 

Obrazek użytkownika sake3

11-04-2021 [19:47] - sake3 | Link:

@Pers....Z tymi spekulacjami co by było gdyby to u nas spadłby samolot byłabym ostrozna.Ale przypuszczam że natychmiast mielibyśmy na łbie całe rosyjskie szefostwo,ogrodzony teren na który żadnemu Polakowi nie byłoby wolno wejść,własną komisję i sledztwo z panią Anodiną na czele.No i na pewno nie palili by świeczek na grobach polskich żołnierzy za to pan Graś w nieutulonym żalu chyba płacząc i smarkając przepraszał na kleczkach.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

11-04-2021 [19:08] - RinoCeronte | Link:

Draństwo ma różne avatary...

Obrazek użytkownika J z L

11-04-2021 [19:48] - J z L | Link:

Olbrzymia tragedia. Ale dla tych czerwonych onuc  to głupstwo. Chociaż zginęło przecież tylu ludzi z tamtej strony. Dla nich to jedynie okazja aby przywalić w PiS. Naprawdę  to tylko Bolszewica-Targowica.

Obrazek użytkownika Pers

11-04-2021 [19:51] - Pers | Link:

Czasami występują bez awatara. Tak jak ty.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

11-04-2021 [22:27] - RinoCeronte | Link:

Chybiłeś Kocie... spróbuj jeszcze poćwiczyć zasadę sylogizmu ;-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-04-2021 [19:31] - Tomaszek | Link:

@TH
Wy nie wiecie a my wiemy . 

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-04-2021 [19:36] - Tomaszek | Link:

P.S.
Interes mieli duży podobnie jak Niemcy . Tusek to się ucieszył jak dzieciak pod choinką . Angela przyrżnęłą głupa z wulkanem i wysłałą Putlera jako swojego namiestnika . Małpiaty Obama uciekł na golfa , bo miał zakaz wcinania się .

Obrazek użytkownika J z L

11-04-2021 [19:44] - J z L | Link:

Sama nienawiść do prezydenta publicznie demonstrowana przez Tuska i jego ludzi mogła zainspirować rosyjskiego zbrodniarza z Kremla. Jego życzenie zostało spełnione i przybite żółwikiem. Dziś już wszyscy wiemy, że to była zbrodnia, a te wszystkie niedociągnięcia i zaniedbania związane z wizytą, były zaplanowaną akcją. Przecież Sikorski mówił: dorżniemy watahę. On nie żartował

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-04-2021 [19:52] - Marek1taki | Link:

"Nie wiemy, czy w Smoleńsku był zamach czy go nie było."
Wy nie wiecie. Kto chce to wie.

Obrazek użytkownika J z L

12-04-2021 [18:02] - J z L | Link:

Wielu czekalo na raport Komisji Smoleńskiej, i bez niego jasne jest kto okazał się zdrajcą tchórzem, pospolitą świnią.Przepraszam mieszkańców chlewa za zestawienie ich z mieszkańcami luksusowych apartamentowców i rezydencji występujących aktualnie jako opozycja
Jakże się wściekał - gdy snajper nie trafił, bo za słabo celował lub strzelać nie potrafił?! Aż tu radosna wieść do niego z Kremla trafić miała, że spróchniała brzoza żyrandol mu podarowała?
Mówcie co chcecie , ale takiej kanalii jak Tusk jeszcze w historii Polski nie było

Smoleńsk i Lockerbie

https://niepoprawni.pl/blog/muni/smolensk-i-lockerbie

Obrazek użytkownika J z L

11-04-2021 [20:01] - J z L | Link:

Od czasu gdy PIS przejął władzę, Polska stała się ważnym i liczącym się krajem w Europie i na Świecie. Niestety wiążą się z tym coraz większe ataki kierowane w jej stronę, szczególnie ze strony byłego okupanta zza wschodniej granicy?

Obrazek użytkownika Jabe

12-04-2021 [00:01] - Jabe | Link:

Po czym poznać, że Polska zaczęła się liczyć?

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2021 [07:59] - Pers | Link:

Jabe
Niektórzy mają takie projekcje.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-04-2021 [09:17] - Tomaszek | Link:

Pers
W przeciwieństwie do innych , co mają konspekty i instrukcje .

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2021 [12:36] - sake3 | Link:

@Jabe.....po czym poznać?Po zwiekszonej aktywności różnych soczków z buraczka,wszelkiej maści Nitrasów,Giertychów,Tusków Millerów zapluwajacych się na twitterze.Przecież wg nich Polska to tylko kraik bez znaczenia i takim powinien pozostać.

Obrazek użytkownika Jabe

12-04-2021 [13:31] - Jabe | Link:

Kraik bez znaczenia to tylko trafna diagnoza, która nie czyni diagnozującego ani złym, ani dobrym, a tylko trzeźwo myślącym.

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2021 [14:05] - Pers | Link:

sake3
"wg nich Polska to tylko kraik bez znaczenia i takim powinien pozostać."

To pierwsze to niestety racja, na drugie absolutnie się nie godzę. Tylko, że potrzebna jest wymiana "klasy politycznej" czyli wszyscy won!

Obrazek użytkownika sake3

12-04-2021 [14:51] - sake3 | Link:

@Pers.......I kto w to miejsce po usunięciu całej klasy politycznej?Ty i ja?

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2021 [15:57] - Pers | Link:

sake3
"Ty i ja?"

Ty? Z pewnością byś nadała, temperament masz :) 
Ja się do polityki nie nadaję, wolę ją recenzować. Oceniać z pozycji szarego obywatela.

Obrazek użytkownika spike

11-04-2021 [20:34] - spike | Link:

Dowód na zamach?
jakby to był "zwykły" CFIT, to wrak już dawno byłby w Polsce, a nie leżał, gnił i był rozkradany w Smoleńsku. Wg mnie, nie jest aż istotne, jak tego dokonali, ale kto, w podejrzani są "polscy" politycy w tym czasie rządzący, od Tuska zaczynając, nie rozumiem, dlaczego zaraz po przejęciu władzy przez PiS, nie został zatrzymany, nie wykluczam aresztu wydobywczego, wtedy wiele by się wyjaśniło. Każdy kto uważa to za CFIT, jest bęcwałem, albo szpionem na usługach zamachowców, innej możliwości nie ma, właściwie jest jeszcze jedna opcja, nienawiść do Polski, a szczególnie do braci Kaczyńskich.

Obrazek użytkownika J z L

11-04-2021 [21:41] - J z L | Link:

Krwi i ziemi smolenskiej ten kremlowski zbrodniarz z twarzy nigdy nie zmyje

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2021 [17:03] - Pers | Link:

spike
"nie wykluczam aresztu wydobywczego, wtedy wiele by się wyjaśniło"

To mogłoby być za mało.
Proponuję rozszerzyć o dyby, podtapianie, podduszanie, wyrywanie paznokci itp.
Zresztą was bolszewików nie trzeba chyba uczyć.

Obrazek użytkownika spike

12-04-2021 [18:13] - spike | Link:

Jak zwykle, bolszewik innym zarzuca bolszewizm, jak ten przysłowiowy złodziej. Tylko bolszewik może od razu proponować takie tortury. Jak chcesz wiedzieć, moi krewni za Polskę oddali życie w Katyniu (2), jak i pod Monte Casino (2), twoich to pewnie na ruskich czołgach tu przywieźli, stąd ta miłość do "mateczki Rosji".

Obrazek użytkownika J z L

12-04-2021 [18:18] - J z L | Link:

Myślę, że nie warto komentować słownych wymiocin tego osobnika. Nie warto, szkoda czasu i godności, aby wdawać się w polemikę z tym osobnikiem i o tym osobniku... To paranoik.

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2021 [19:16] - Pers | Link:

husky
Zajmij się lepiej swoimi partnerami. 
Jeden z nich, Joszko, pewnie jest zły, że mu konto spaliłeś. Ale taka już dola trolla.
A ostrzegałam...

Obrazek użytkownika J z L

12-04-2021 [21:00] - J z L | Link:

Czy dalej bedziesz portalowym blaznem

Obrazek użytkownika J z L

12-04-2021 [21:07] - J z L | Link:

Co ty tu szukasz?
To czytales?
Znasz swoje miejsce?

Nasze Blogi nie są otwarte dla wszystkich blogerów, gdyż przedstawiciele partii rosyjskiej, bezpieka, cyngle i idioci mają wystarczająco dużo miejsc, gdzie mogą się wypowiadać. W szczególności do ich dyspozycji stoją media reżymowe
https://naszeblogi.pl/nasze-zasady

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2021 [22:06] - Pers | Link:

husky
Buda!

Obrazek użytkownika spike

12-04-2021 [20:10] - spike | Link:

Nie warto, ale psa, do tego czerwonego, który kąsa, nie można głaskać, trzeba kopnąć, wtedy przestanie, schowa się do swej budy :))

Obrazek użytkownika Pers

12-04-2021 [19:12] - Pers | Link:

spike
Poziomu NB to ty nie podnosisz.
Ja o twoich przodkach nie wspominałem a ty g...o wiesz o moich.
Tylko mentalny bolszewik może wpaść na pomysł "aresztu wydobywczego".

Obrazek użytkownika Ptr

12-04-2021 [21:29] - Ptr | Link:

Zatrzymanych powinno być wielu i nie tylko po 10.04 , ale także po ujawnieniu agenturalnej strony transformacji od Stanu wojennego do planu Balcerowicza. Ale na to potrzeba dużo siły politycznej i gospodarczej. Tłumaczę to sobie brakiem tej siły. Ale też jest niemoc , gdy stary układ wrasta w nowy, a jest tyle metod wpływu na opinię publiczną. Praktycznie dostawcy oprogramowania internetowego mogą stopniowo tę opinię kształtować. Czyli jest dużo czynników hamujących potrzebę oczyszczenie. Jaka rola prezydenta i tych jego sądów ? Jaka rola starzenia się całego pokolenia ? Młode potrzebuje swieżego powietrza, aby nie ulegać propagandzie rusko- niemieckiej i wewnętrznej antypolskiej społeczności czyli lżeniu i wyśmiewaniu działań propolskich i aktualnej władzy. 

Obrazek użytkownika J z L

12-04-2021 [20:09] - J z L | Link:

Człowiek, który pierwszy powiedział Polakom o Katyniu

Andrzej Szalawski*, aktor. Starsi (mocno) pamiętają go z roli Juranda ze Spychowa („Krzyżacy” Aleksandra Forda). Ci trochę młodsi – jako Hermana Buchholza w wajdowskiej „Ziemi obiecanej”.
11 października obchodziliśmy 34 rocznicę jego śmierci. 5 lat temu istniejący wówczas magazyn O!Kultura (Onet.pl) przypomniał jego postać.
„Krytycy twierdzili, że miał niepospolity talent, choć nie zdołał zademonstrować pełni swoich umiejętności. Skazany na ostracyzm, wykluczony z branży, musiał zadowalać się niewielkimi, często mało wymagającymi rolami. Początkowo nic jednak nie zapowiadało takiego rozwoju sytuacji. Andrzej Szalawski – jego prawdziwe nazwisko to Pluciński – po ukończeniu w 1936 roku Państwowego Instytutu Teatralnego trafił na scenę i aż do wybuchu wojny spełniał się jako aktor. Wcielony do armii broniącej Lwowa, cudem tylko umknął śmierci (zignorował obowiązkowe zapisy i nie zarejestrował się jako oficer, dzięki czemu uniknął rozstrzelania).”
Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął jeszcze przed wojną. W filmie wystąpił po raz pierwszy już w 1929 roku (debiutował jako adiutant Kościuszki w filmie Jerzego Orshona Pierwsza miłość Kościuszki), by zdobyć prawdziwą już popularność rolą Ignasia Pędzickiego w Dziewczętach z Nowolipek Józefa Lejtesa.
We wrześniu 1939 zmobilizowany, walczył jako podporucznik 26 pułku piechoty. Był obrońcą Lwowa, podczas okupacji sowieckiej nie ujawnił się jako oficer, co prawdopodobnie pozwoliło mu uniknąć śmierci.
Po 22 czerwca 1941 roku trafił do Warszawy. Tam rozpoczął jedyną dostępną dlań pracę – w niemieckiej kronice filmowej Deutsche Wochenschau.
Jednak już w październiku 1941 roku został zaprzysiężony jako członek Związku Walki Zbrojnej. Trudno przecenić jego rolę. Po latach wspominał: „Dostarczyłem zdjęcia z Palmir, z obozów jenieckich, profanacji kościołów”.
Jego głos był jednak głosem niemieckiej kroniki wojennej. Tak samo, jak kilka lat później inny wielki aktor, Andrzej Łapicki, stał się głosem stalinowskiej kroniki filmowej.
I właśnie on obwieścił zszokowanym Polakom, że w lesie katyńskim odkryto masowe groby wziętych do niewoli we wrześniu 1939 roku polskich oficerów.
Jak się wydaje to była największa myślozbrodnia, jaką po wojnie obciążano aktora.
Na nic zdała się przynależność do ZWZ – AK, i piastowanie funkcji w kontrwywiadzie.
1 X1948 roku został aresztowany. W trwającym od 18 -20 lipca roku następnego procesie został skazany na 4 lata pozbawienia wolności i konfiskatę mienia.
Na wolność wyszedł prawdopodobnie dopiero w 1952 r, w wyniku ułaskawienia (?).

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/czlowiek-ktory-pierwszy-powiedzial-polakom-o-katyniu

Obrazek użytkownika Maverick

12-04-2021 [23:41] - Maverick | Link:

Jestem zwolennikiem Wielkiej Slawi, Powinniśmy przeciwstawić się zachodniemu lucyferianizmowi z nowym panslawistycznym ruchem, gdzie celem byłoby uczynienie . zachodu w tym USA naszymi contributory states.  Czas wyzwolić swoje płytkie poliniackie umysły z pod kontroli masońkich lucyferian i illuminatów.
M.K TV2 ( KTO STOI ZA ZBRODNIA W KATYNIU ? ) - YouTube  Na Ukrainie mieszają właśnie oni, a posądzanie Rosjan że coś przygotowują jest na użytek kontrorli Poliniaków bez IQ. Komunizm idzie teraz z USA i Uni a poliniacy powoli go wdrażają wprowadzając jakieś lockdołny czyli zamknięcia w imieniu lucyferians. Poliniacy bez IQ pwinni być ścigani za wytwarzanie napięć na Ukrainie czy Białorusi gdzie w tym celu powinno przywrócić się karę śmierci i taka powinna być brana pod uwagę przy sądzeniu Dudy, Morawieckiego czy Rau. Upadek ekonomiczny USA jak i militarny to kwestia czasu. 

Obrazek użytkownika Ptr

13-04-2021 [11:14] - Ptr | Link:

Litwa Mickiewicza ( kultura polska i litewska katolicka, piękno, honor, myśl ), a litwa berkutu ( zakute łby, dzicz bijąca kobiety, agenci, morderstwa, więzienia). Panslawizm jest zdominowany przez imperium zła.  

Obrazek użytkownika Maverick

13-04-2021 [19:16] - Maverick | Link:

Już Chrobry zrozumiał że lepiej być królem u siebie niż wasalem u innych. Tego nie rozumieją Poliniacy bez IQ co chcą do UNI za parę srebników co zabijają incjatywy i czynią ich neiwolnikami.

What if the Slavic World united as a Single Country? Greater Slavia Alternate History - YouTube