Apel Kornela Morawieckiego


Szanowni Państwo,
 
Zwracam się, w tej ważnej chwili do wszystkich moich rodaków a szczególnie przyjaciół i znajomych.
 
Zdecydowałem się wraz z członkami Ruchu Pawła Kukiza zapoczątkować w Polsce Wielką Zmianę Systemową. Zarejestrowaliśmy listy, startujemy w wyborach. Jest wśród nas wielu ludzi Solidarności Walczącej.
 
Walczymy o prawdziwie obywatelską demokrację, solidarność, sprawiedliwe i proste prawo, Państwo dla ludzi. Wartości, które zawsze głosiłem i którym byłem wierny bez względu na różne dziejowe zmiany.
 
Zaczynają się już ostatnie dni kampanii wyborczej. Ruch w którym mam zaszczyt uczestniczyć nie dysponuje takimi możliwościami jak beneficjenci obecnego systemu partyjnego, klienci różnych istniejących układów i powiązań. Nie przebijemy ich bilbordami, spotami itp.
 
Naszą siłą jest zaangażowanie ludzi dobrej woli, obywatelska aktywność. Można ją wyrazić rozmową z bliskim, dyskusją z kolegą w pracy, e-mailem do znajomego, wpisem na portalu społecznościowym czy wywieszeniem plakatu. 
 
Proszę więc o tą aktywność i wsparcie, mnie oraz całego Ruchu Kukiz’15 w tych ostatnich dniach naszej walki w imię ustrojowej rewolucji, którą chcemy dokonać.
  
Pozdrawiam serdecznie,
 
Kornel Morawiecki
 
PS. W naszej siedzibie, Stowarzyszenia Solidarności Walczącej  na Barlickiego 28 we Wrocławiu, gdzie znajduje się Komitet Wyborczy Ruchu Kukiz’15, czekamy na wszystkich, którzy chcieliby się jeszcze włączyć i pomóc.

Kornel Andrzej Morawiecki (ur. 3 maja 1941 w Warszawie) – polski polityk, działacz opozycji antykomunistycznej w PRL, założyciel i przewodniczący Solidarności Walczącej, doktor fizyki, nauczyciel akademicki. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2010. Więcej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki

* * *
Jedynym portalem w Polsce wolnym od agentury jest Wolny Czyn, fizycznie znajdujący się na serwerze w USA (https://sites.google.com/site/wolnyczyn/ ). Wszystkie artykuły WCzynu publikowane są na innych portalach i na Facebooku. „Nasze Blogi” po zmianie administratora to portal antyukraiński - prorosyjski, putinowski. Autor nie ma wpływu na komentarze; stręczy je tu administrator. Optuje on nadto za anonimowością i swoją, i swej trzody. W efekcie są to na ogół komentarze motłochu – prorosyjskich żulików, endeckich dziadyg j sitwy kolesi i pociotków. To w PIS zwyczajowe. Apeluję więc o niekomentowanie moich artykułów na Naszych Blogach. Proszę korzystać z mejla, FB, lub telefonu (uwaga: najprawdopodobniej na podsłuchu!)
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

21-10-2015 [05:05] - ExWroclawianin | Link:

Szanowny Panie Morawiecki,

Skoro jest pan opozycjonista z PRL-u, wydawaloby sie bardzo uczciwym I szlachetnym czlowiekiem ktory wg pogladow popiera prawie wszystko co PiS, to jakim cudem nie jest panu po drodze bycie czlonkiem PiS-u I czy cos z panskiego zyciorysu dyskwalifikuje te przynaleznosc?

Na czym polega fenomen pana Kukiza do ktorego pan ma az tak wielkie zaufanie w momencie kiedy Kukiz bedac w TV Republika na wywiadzie z redaktor Katarzyna Gojska-Hejke w momencie wyjscia ze studia nazywa ja pisowska kurwa, bo najprawdopodobniej zaczela mu zadawac bardzo niewygodne pytania. Czy pan takze podziela jego poglad oraz z czym jest panu nie po drodze aby byc czlonkiem PiS-u???

Obrazek użytkownika Leszek Smyrski

23-10-2015 [07:59] - Leszek Smyrski | Link:

Do Ex Wroclawianin.
PiS ma szlachetne intencje, a w kazdym razie takie glosi. Jednak jest to duza partia polityczna i jako taka podlega normalnym wspolczesnym mechanizmom spolecznym. Posiada w swoich szeregach spryciazy, ktorzy chetnie wejda w posiadanie pieniedzy publicznych, gdy cala uwaga bedzie skierowana na rozliczenia PO. Kukiz proponuje tepienie zlodziejstwa nie tylko wsrod przeciwnikow, ale takze we wlasnych szeregach. PiS nigdy nie przedstawial takich pomyslow.
Przepraszam za brak polskich czcionek.
Z powazaniem.
Leszek Smyrski.