Lewicowi cyfrowi giganci próbują przejąć władzę nad światem

  Tu nie chodzi tylko o cenzurę i o same USA.  Zaczęło się od blokady kont Donalda Trumpa na Twitterze {TUTAJ} i Facebooku  Okazało się nagle, że szef Facebooka, Zuckerberg jest potężniejszy od urzędującego prezydenta USA.  Tłamszeni w serwisach społecznościowych konserwatyści przerzucili sie na Parlera.  Lewicowi giganci podjęli natychmiastowa kontrakcję.  Czytamy {TUTAJ}:

  "Amazon wypowiedział w niedzielę swoją platformę internetową prawicowemu serwisowi społecznościowemu Parler. Wcześniej serwis usunęły ze swoich sklepów internetowych Apple i Google. Prezes Parlera John Matz przyznał, że aplikacja zostanie prawdopodobnie zamknięta na dłużej, niż pierwotnie przewidywano.
W związku z działaniem cyfrowych gigantów Parler stracił możliwości dalszego funkcjonowania. (...) CEO Parlera John Matze przekazał, że aplikacja zostanie prawdopodobnie zamknięta na dłużej, niż pierwotnie przewidywano. Poinformował też, że po tym, jak Amazon odmówił serwisowi dalszego dostępu do usług hostingu w chmurze AWS, firma szukała innych dostawców, jednak nie udało się z nikim porozumieć.
"Działanie Amazona, Google i Apple spowodowały, że większość pozostałych sprzedawców również zrezygnowała ze swojego wsparcia dla nas. A inni dostawcy, którzy mają wystarczająco dużo serwerów, aby nas obsłużyć, zamykają przed nami swoje drzwi. Mówią, że nie chcą z nami współpracować, jeśli Apple czy Google nie wyrażą na to zgody. Gdy uda się nam powrócić, niezwłocznie wszystkich o tym poinformujemy" - napisał, cytowany przez Bloomberg John Matze. Zastrzegł, że przerwa w działaniu serwisu może potrwać nawet tydzień.".

  Widać z tego wyraźnie, że lewicowi giganci chcą przejąć kontrolę nad CAŁYM INTERNETEM i sprawować w ten sposób władzę nad światem.  O ich zamiarach świadczą też inne informacje.  Oto wczoraj dowiedzieliśmy się, iż:

  "W piątek rano CNN ogłosiło, że pracuje nad usunięciem kanału Fox News z anteny i wyeliminowaniem tej firmy z rynku. Wielu prominentnych Demokratów, w tym urzędników, popiera te wysiłki. Pracownicy CNN skontaktowali się już z sześcioma głównymi operatorami telewizji kablowej w tym kraju, którzy przenoszą nasz sygnał do waszych domów. Naciskali na nich, aby odrzucili Fox News” – informuje dziennikarz Fox News Tucker Carlson." {TUTAJ}".

  Lewica dąży więc do monopolu informacyjnego.  Politycy wszelkiej maści mają do wyboru dwie możliwości - albo rozbiją wzmiankowane wyżej monopole informacyjne, albo staną się igraszką w ich rękach - demokratyczną fasadą bez znaczenia.

  "

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

11-01-2021 [21:03] - tricolour | Link:

Chiny robią to samo. Właściwie to Chiny zaczęły więc odpowiedź musi być adekwatna.

A poza tym nie ma obowiązku życia w necie wiec jesli ktoś nie chce, to nic nie musi. Jeszcze...

Obrazek użytkownika Jabe

11-01-2021 [23:09] - Jabe | Link:

No chyba że ciąży na nim obowiązek szkolny, albo słabuje.

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-01-2021 [23:23] - Marek1taki | Link:

"Niezrozumiałe" jest hołubienie cyfrowych gigantów. Każda mała firma informatyczna czy w jakiejkolwiek innej dziedzinie zostałaby wykończona kontrolami, pozwami, podatkami.
Jak ktoś zadaje pytanie co stoi na przeszkodzie by korzystać z niemonopolistycznych mediów internetowych to się go instruuje, że jest nieukiem. Brakuje normalnego, który by ich wyłączył z prądu "na wtykę" zgodnie z przepisami.
Alternatywę zrobili Węgrzy.
https://hundub.com/welcome
Da się?

Obrazek użytkownika Jabe

11-01-2021 [23:50] - Jabe | Link:

A może czas zaapelować do administracji Naszych Blogów, by przestała się dzielić z Googlem odsłonami i treścią korespondencji?

Obrazek użytkownika Czesław2

12-01-2021 [07:30] - Czesław2 | Link:

To nie są żadni lewicowi cyfrowi giganci, tylko firmy banksterów. Szacuje się, że 75% globalnego kapitału należy do kilkunastu ludzi.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-01-2021 [08:31] - NASZ_HENRY | Link:

Donald Tramp powinien NATYCHMIAST aresztować taką  rudą hienę jak Mark Zuckerberg za pogwałcenie prawa do wolności opinii i słowa ☺

Obrazek użytkownika Czesław2

12-01-2021 [12:01] - Czesław2 | Link:

Mafia pilnująca interesów Zuckerbergerów sięga do sądu najwyższego. Tak, że Trump se może. Przecież ta mafia banksterów nie powstała wczoraj, betonują wszystko od wieku po kolei.