Konwencja wyborcza Ruchu Kukiza w Katowicach


Paweł Kukiz przemawia na konwencji wyborczej w Katowicach 6 października 2015 r. Fot. Wolny Czyn

To elektorat Pawła Kukiza przesądził o odejściu Bronisława Komorowskiego i zwycięstwie wyborczym obecnego prezydenta. Niby nie ma wdzięczności, ani żadnych innych uczuć („sentymentów”) w życiu publicznym, ale… może właśnie dlatego życie publiczne przypomina dom publiczny? Tak czy owak, z niesmakiem konstatujemy to, że merdia wszystkich ścieków stają na głowie, by zamilczeć na śmierć Ruch Kukiza. Niesmakiem tym większym, że merdia zafałszują ze dwie ulice w Warszawie, a my którzy chodzimy po polskich ulicach wiemy lepiej. 6 października 2015 r. w „Oku Miasta” – w lokalu przy Rondzie w Katowicach – odbyła się konwencja wyborcza i prezentacja kandydatów do sejmu na listach Ruchu Kukiza. Oto wystąpienie Pawła Kukiza – zwiastun obszernej relacji, jaka wkrótce opublikowana zostanie w lepszej rozdzielczości
 

* * *
Jedynym portalem w Polsce wolnym od agentury jest Wolny Czyn, fizycznie znajdujący się na serwerze w USA (https://sites.google.com/site/wolnyczyn/ ). Wszystkie artykuły WCzynu publikowane są na innych portalach i na Facebooku. „Nasze Blogi” po zmianie administratora to portal antyukraiński - prorosyjski, putinowski. Autor nie ma wpływu na komentarze; stręczy je tu administrator. Optuje on nadto za anonimowością i swoją, i swej trzody. W efekcie są to na ogół komentarze motłochu – prorosyjskich żulików, endeckich dziadyg j sitwy kolesi i pociotków. To w PIS zwyczajowe. Apeluję więc o niekomentowanie moich artykułów na Naszych Blogach. Proszę korzystać z mejla, FB, lub telefonu (uwaga: najprawdopodobniej na podsłuchu!)

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

07-10-2015 [07:45] - gorylisko | Link:

kukiz ? no cóż... jak kukiz nie wejdzie do parlamentu to co ? donos do prokuratury o fałszowaniu wyborów pan wyśle do prokuratury ?

Obrazek użytkownika mada

07-10-2015 [10:08] - mada | Link:

Donos do Niezależnej prokuratury na PiS.