Miernik aresztowany dziś w sądzie. Kiszczak? 26 lat wolności


Zygmunt Miernik w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Woli, 1 października 2015 r. Fot. Wolny Czyn

Zbrodniarzy komunistycznych w Polsce chronią renegaci w tzw. „sądach”. W 2013 r. publiczność w niestandardowy sposób poczęstowała tortem Annę Wielgolewską, odpowiedzialną za ochronę Czesława Kiszczaka. O czyn ten oskarżony został Zygmunt Miernik, działacz Solidarności, były internowany. Jego proces ruszył w czerwcu 2015 r. w Sądzie Rejonowym Warszawa Wola. Przewodniczy sędzia Joanna Dryll.
 
Dziś, 1 października 2015 r., Miernika skazano. Wywołało to głośne oburzenie zebranych; interweniowała milicja Rzeszy. Wyrok nie jest prawomocny. Dodatkowo Joanna Dryll zarządziła aresztowanie Miernika i wtrącenie go do więzienia na 14 dni za rzekomą obrazę sądu.
 
Oto fragmenty pełnej relacji, która opublikowana będzie wkrótce

 
Sędzia Joanna Dryll. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli, 1 października 2015 r. Fot. Wolny Czyn


Interwencja policji w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Woli po ogłoszeniu wyroku skazującego Zygmunta Miernika, 1 października 2015 r. Fot. Wolny Czyn

* * *
Jedynym portalem w Polsce wolnym od agentury jest Wolny Czyn, fizycznie znajdujący się na serwerze w USA (https://sites.google.com/site/wolnyczyn/ ). Wszystkie artykuły WCzynu publikowane są na innych portalach i na Facebooku. „Nasze Blogi” po zmianie administratora to portal antyukraiński - prorosyjski, putinowski. Autor nie ma wpływu na komentarze; stręczy je tu administrator. Optuje on nadto za anonimowością i swoją, i swej trzody. W efekcie są to na ogół komentarze motłochu – prorosyjskich żulików, endeckich dziadyg j sitwy kolesi i pociotków. To w PIS zwyczajowe. Apeluję więc o niekomentowanie moich artykułów na Naszych Blogach. Proszę korzystać z mejla, FB, lub telefonu (uwaga: najprawdopodobniej na podsłuchu!)
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com 
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ue

02-10-2015 [07:34] - ue | Link:

Dlaczego pierwsza o tym zajściu pisała GW i TVN24? Ale jeszcze ważniejsze pytanie, dlaczego do tej pory nie ma niezaleznej?
https://news.google.com/news/s...

Kiedy zostaną docenieni Adam Słomka, Zygmunt Miernik, Mariusz Cysewski i wielu wielu innych z KPN-Niezłomni, Wolny Czyn i tym podobnych organizacji? Nie mówię tu o mediach głównego ścieku, ale chociażby przez Gazetę Polską, wpolityce.pl, frondę, pch24, niepoprawneradio.pl, naszdziennik itp. To dzięki ich determinacji i niegrzecznemu zachowaniu w poststalinowskich sądach niesprawiedliwości, niezawisłych od rozumu, takiemu jak obrzucenie sędzi srebrnikami lub tortem, został skazany Kiszczak, został zlikwidowany obelisk chwały w Nowym Sączu itd. itp. W ogóle, żyjąc w biedzie, za pieniądze z emerytur i rent, dokonali oni taki ogrom pracy (w gruncie rzeczy pozytywistycznej, której efektów jeszcze tak od razu nie widać) w dziedzinie usuwania komunizmu z Polski oraz uświadamiania funkcjonariuszom państwowym ich obowiązków, że należy im się szacunek, chwała, cześć i wynagrodzenie od Państwa za tą ich pracę, walkę i poświęcenie.

Obrazek użytkownika wandaherbert

02-10-2015 [14:39] - wandaherbert | Link:

Podziwiam tych protestujacych za ich bezkompromisowośc w walce z wymiarem niesprawiedliwosci,a szczegolnie pana Slomkę i pana Miernika.Niestety KPN bardzo zle wspominam ze wzgledu na jego przywodce, Leszka Moczulskiego . Wtedy ten podziw zanika i pojawia się niepokoj

Obrazek użytkownika ue

02-10-2015 [08:47] - ue | Link:

Rzucenie tortem było zdrowym, patriotycznym i heroicznym czynem przeciwko najbardziej niesprawiedliwym ludziom w Polsce. Oni, a właściwie ONE (iluż tam jest mężczyzn?) mają służyć Polsce poprzez wymierzanie SPRAWIEDLIWOŚCI, a sprzeniewierzając się temu zadaniu są NAJBARDZIEJ NIESPRAWIEDLIWYMI.

Obrazek użytkownika ue

03-10-2015 [10:18] - ue | Link:

Adam Słomka​:
ZAPRASZAMY NA WIEC W OBRONIE ZYGMUNTA MIERNIKA
WARSZAWA, 8 X /CZWARTEK/ GODZ 13
PRZED ARESZTEM NA SŁUŻEWCU UL. KŁOBUCKA 5

Proszę, powiadomcie też jak najwięcej osób o petycji i liście do Prezydenta. Im więcej podpisów one otrzymają, tym więcej uwagi poświęcą jej media i organy decyzyjne. PRZEŚLIJCIE INNYM ŚWIADOMYM PATRIOTOM !

PETYCJA:
http://www.petycjeonline.com/u...

LIST do Prezydenta RP dra Andrzeja Dudy oraz ministra sprawiedliwości Borysa Budki:
http://www.tortowyprotest.pl/w...

APEL o jego uwolnienie:
http://polskaniepodlegla.pl/op...

Pozdrawiam serdecznie,
Adam Słomka