Zapraszamy na finisz procesu Miernika Tortowego - Warszawa


Zygmunt Miernik na ławie oskarżonych za "protest tortowy" przeciw bezkarności Czesława Kiszczaka; 5 czerwca 2015. Fot. Wolny Czyn

1 października 2015 r. o godzinie 12 w Sądzie Rejonowym Warszawa Wola, ul Kocjana, sala 354, zapowiadany jest koniec procesu Zygmunta Miernika, działacza Solidarności, byłego internowanego, rozsławionego tzw. "protestem tortowym" przeciw bezkarności zbrodniarza komunistycznego Czesława Kiszczaka - ojca założyciela Trzeciej Rzeszy Pospolitej, z jej systemem władzy faktycznej i pozorowanej. Zbrodniarz ten do dziś nie poniósł odpowiedzialności za swe czyny. Wstęp wolny, rozprawa jawna. Trzecia Rzesza Pospolita wielokrotnie represjonowała Miernika. Redakcja Wolnego Czynu i KPN Niezłomni zapraszają!

Poniżej filmy z protestu tortowego i pierwszego dnia procesu Miernika

 
* * *
Jedynym portalem w Polsce wolnym od agentury jest Wolny Czyn, fizycznie znajdujący się na serwerze w USA (https://sites.google.com/site/wolnyczyn/ ). Wszystkie artykuły WCzynu publikowane są na innych portalach i na Facebooku. „Nasze Blogi” po zmianie administratora to portal antyukraiński - prorosyjski, putinowski. Autor nie ma wpływu na komentarze; stręczy je tu administrator. Optuje on nadto za anonimowością i swoją, i swej trzody. W efekcie są to na ogół komentarze motłochu – prorosyjskich żulików, endeckich dziadyg j sitwy kolesi i pociotków. To w PIS zwyczajowe. Apeluję więc o niekomentowanie moich artykułów na Naszych Blogach. Proszę korzystać z mejla, FB, lub telefonu (uwaga: najprawdopodobniej na podsłuchu!)
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ue

30-09-2015 [14:44] - ue | Link:

A kiedy w końcu zostaną docenieni Adam Słomka, Zygmunt Miernik, Mariusz Cysewski i wielu innych z KPN-Niezłomni, Wolny Czyn i tym podobnych organizacji? Nie mówię tu o mediach głównego ścieku, ale chociażby przez Gazetę Polską, wpolityce.pl, frondę, pch24, niepoprawneradio.pl, naszdziennik itp. To dzięki ich determinacji i niegrzecznemu zachowaniu w poststalinowskich sądach niesprawiedliwości, niezawisłych od rozumu, takiemu jak obrzucenie sędzi srebrnikami lub tortem, został skazany Kiszczak, został zlikwidowany obelisk chwały w Nowym Sączu itd. itp. W ogóle, żyjąc w biedzie, za pieniądze z emerytur i rent, dokonali oni taki ogrom pracy (w gruncie rzeczy pozytywistycznej, której efektów jeszcze tak od razu nie widać) w dziedzinie usuwania komunizmu z Polski oraz uświadamiania funkcjonariuszom państwowym ich obowiązków, że należy im się szacunek, chwała, cześć i wynagrodzenie od Państwa za tą ich pracę, walkę i poświęcenie.