Przyklejona ręka Anity Sobiechowskiej

  Ogólnopolski Strajk Kobiet jest coraz mniej popularny, a jego uczestniczki popadają w coraz większą desperację.  Można to było zaobserwować wczoraj podczas demonstracji przed MEN.  Oto jedna z protestujących kobiet przykleiła swą rękę do bramy ministerstwa, domagając się dymisji ministra Czarnka.  Nic z tego nie wyszło, bo wezwani ratownicy medyczni zdołali ją odkleić {TUTAJ}.  Pani Sobiechowska zyskała pięć minut sławy i udzieliła nawet wywiadu, ale za cenę poparzonej klejem ręki.:

  "– Ręka jest poparzona. Cyjanoakryl po prostu wywołuje poparzenia pierwszego stopnia (…) Czuję się dobrze, generalnie jestem troszkę zmęczona (…) postanowiłam siedzieć tam tak długo aż minister Czarnek poda się do dymisji. Nie udało się, policja wezwała ratowników, którzy rozkleili mnie z tej bramy. To nie kończy działań. Będziemy walczyć dalej – mówiła weteranka ulicznych protestów.".

  Jej akcja wywołała ogólną wesołość w sieci.  Przypomniano jej poprzedni wyczyn.  Prawie dokładnie dwa lata temu wzięła ona udział w strajku głodowym ogłoszonym przez jej organizację Extinction Rebellion.  Czytamy {TUTAJ}:

  "Przy ulicy Wiejskiej w Warszawie, zaraz pod budynkiem Sejmu, od czwartku 21 listopada przez 24 godziny będzie protestować niewielka grupa – jedyne siedem osób.".

  W portalu Nczas.com mogliśmy przeczytać:

  "Jak się okazało użyła niewłaściwego kleju. Zamiast jakiegoś ekologicznego, użyła szybkoschnącego cyjanoakrylowego, który wywołuje poparzenia. Do obdarzonej nienormatywną orientacją intelektualną fanatyczki trzeba było wezwać karetkę. (...) Sobiechowska jest działaczką polskiego odłamu brytyjskiej organizacji ekofaszystów Extinction Rebellion (XR). Organizacja ta znana jest z łamania prawa i działań na pograniczu terroru. Jej bojówki blokowały ulice oraz budynki, paraliżowały transport miejski, a nawet lotniska, kierując nad nie drony. Jedną z taktyk jest przyklejanie się do jezdni, czy budynków. To ten pomysł małpowała Sobiechowska. Albo jednak nie uczestniczyła w zajęciach z przyklejania się do budynków, albo na nich nie uważała, bo użyła niewłaściwego kleju." {TUTAJ}.

  Zastanawiające jest to, że Sobiechowska jest muzykiem.  Gra na kontrabasie, gitarze basowej oraz instrumentach klawiszowych w kobiecych zespołach muzycznych [i to z pewnym powodzeniem].  Ma 31 lat.  Zwykle muzycy bardzo dbają o swe ręce, gdyż są one ich podstawowym narzędziem pracy.  Pani Sobiechowska postanowiła jednak: "Na złość ministrowi poparzę sobie rękę"

  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

25-11-2020 [00:04] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Wszyscy z uporem maniaka powtarzają rewelacje idiotki o poparzonej ręce. Cyjanoakryl (wie o tym każdy modelarz) nie parzy. Co więcej specjalnie oczyszczona wersja tego kleju służy chirurgom do sklejania ran. Po prostu ratownicy oderwali tę kretynkę od kraty (stąd obrażenia). Można stosować "rozklejacze" (np. aceton) ale podejrzewam, że nikt nie był przygotowany na taką "głąbię intelektu" u pacjentki. Każdy kto zetknął się z cyjanoakrylem wie, że sklejone palce samoistnie rozkleją się po czterech, pięciu dniach nie dlatego, że klej puści ale po prostu łuszczący się naskórek w końcu oddzieli klej od skóry. Dlatego następnym razem trzeba zostawić babę na pięć dni - SAMA ODPADNIE.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-11-2020 [08:36] - Marek1taki | Link:

Głos rozsądku.

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2020 [10:46] - sake3 | Link:

Jak widać paniusia jest obeznana z wszelkimi formami protestu będąc działaczką terrorystycznych organizacji.Tylko dlaczego nie przewidziała czegoś tak oczywistego jak konieczność czynności fizjologicznych przez okres kilku dni unieruchomienia?Czyzby wielka działaczka nie miała takich potrzeb jak każdy inny człowiek?I jak tu podstawić przyklejonej idiotce przenośną toaletę w tak publicznym miejscu?

Obrazek użytkownika Czesław2

25-11-2020 [07:50] - Czesław2 | Link:

Coraz bardziej jestem przekonany o "oddolnym" proteście. Siemens, angielskie organizacja terrorystyczne, antifa itp.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-11-2020 [10:02] - NASZ_HENRY | Link:

Mogła przykleić się d☻☻p ą, byłoby więcej radochy ☺

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-11-2020 [13:59] - Imć Waszeć | Link:

No szkoda, że nie wpadła na lepszy pomysł, żeby się przykleić do muru jakiejś komory gazowej w Auschwitz i siedzieć tam do momentu, aż Soros spełni żądanie przekazania jej 100 milionów np. z historycznego "długu" Wałęsy (w końcu to Soros finansował/żyrował "przemiany" c'nie?). Mogłaby przy tym płakać i krzyczeć "Albo Soros płacisz kesz, albo zobacz, jesteś jak ci mityczni naziści, co mordowali bogatych amerykańskich żydów w latach 30-tych!". A co? Głupota to głupota. Lepiej się głupotą bronić, niż od głupoty ginąć.

Obrazek użytkownika Jabe

25-11-2020 [16:23] - Jabe | Link:

Użyła nieekologicznego kleju, a teraz emituje dwutlenek węgla.

Obrazek użytkownika sake3

25-11-2020 [17:41] - sake3 | Link:

No,jesli emituje CO2 to zakłóca równowagę klimatyczną.Obłożyć karami takiego szkodnika.