Oskarżony o nielegalne ulotki i nielegalne zgromadzenie


Sędzia Grzegorz Majcherczyk. Sąd Rejonowy w Będzinie 14 września 2015 r. Fot. Wolny Czyn

W związku z wyborami samorządowymi, jakie w 2014 r. sfałszowała Platforma Obywatelska i PSL, do Sądu Rejonowego w Będzinie skierowany został wniosek o ukaranie znanego z „protestu tortowego” Zygmunta Miernika za udział w nielegalnym zgromadzeniu i nielegalne roznoszenie nielegalnych ulotek. Przewodniczy pan sędzia Grzegorz Majcherczyk. Miernika broni mec. Barbara Król-Frąckiewicz. Oskarżycielem posiłkowym jest prezydent Będzina pan Łukasz Komoniewski, a jego pełnomocnikiem jest mec. Michał Korczyk. Sprawa nosi sygnaturę II W 21/15
 
Komentarz. Na rozprawę Zygmunta Miernika w Będzinie trafiłem dzień po zwolnieniu z aresztu w Tarnowskich Górach (zob. http://naszeblogi.pl/57201-wlasnie-wyszedlem-z-wiezienia-kilka-uwag ) Choć nie uczestniczę w matriksie Rzeszy a telewizor wyrzuciłem wiele lat temu, treść oskarżenia wobec Miernika nawet dla mnie jest równie zdumiewająca jak występy Moniki Jaruzelskiej w państwowej telewizji - gdybym nie widział na własne oczy, nigdy bym w to nie uwierzył. Widać że żyjemy w kraju o rekordowej liczbie dziennikarzy śledczych ;-) A więc: prawda tylko u nas! Tylko Wolny Czyn! :-) Patrzcie państwo sami. Bo to Polska właśnie.
 
Mariusz Cysewski
 
Jedynym portalem wolnym od agentury jest Wolny Czyn, fizycznie znajdujący się na sewerze w USA (https://sites.google.com/site/wolnyczyn/ ). „Nasze Blogi” po zmianie administratora (nie jest już nim J. Targalski) to obecnie portal antyukraiński - czyli prorosyjski, putinowski. Jak Nowy Ekran. Autor bloga nie ma wpływu na treść komentarzy. Dopuszcza je właśnie administrator. W rezultacie, admin publikuje tu komentarze swych popychadeł i pociotków, jak i rozmaitych kaczmarków i innych kryminalistów. Sitwy. To w PIS taki już zwyczaj.

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com 
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

17-09-2015 [02:05] - gorylisko | Link:

czyli co ? nowa wersja czegoś w stylu...jak hartowała się stal ? pojęcia nie mam dlaczego pana działania kojarza mi się z diałanością bronisława geremka...no ze szczyptą kuronia... nie mylić z kuroniówką

Obrazek użytkownika robertlodz

17-09-2015 [17:04] - robertlodz | Link:

Choroba jak widać postępuje. Co pan robisz na Naszych blogach? Ani pan pociotek , ani popychadło (no PO-pychadłem trochę pan trącisz) Masz pan swój wolny czyn, to nie obrażaj pan innych, tylko duś się pan dalej we własnym smrodzie. PiSem pan sobie gęby nie wycieraj, i nie afiszuj się pan Marszałkiem. Gdyby żył, nakopał by panu do d.