Normalniejemy proszę państwa!

Aż chciałoby się sparafrazować tę aktoreczkę, która w telewizji jakieś 30 lat temu oświadczyła, że oto, Proszę Państwa, w Polsce właśnie skończył się komunizm.
Bo oto ja mocnym głosem stwierdzam, że Polacy już nie są rozdygotaną masą, która, jak płynna nitrogliceryna, gdy ją tylko wstrząsnąć, to potężnie wybuchnie, tylko są już stabilnym, coraz bardziej normalnym narodem, który nie tak łatwo daje się wzburzyć i zrobić coś głupiego, zgodnie z oczekiwaniami naszych wrogów, którzy nie chcą dla nas dobrze.
Złe emocje stygną. A te prawdziwe pokazywane są głównie na koncertach Zenka Martyniuka.
Uczucia powracają na swoje właściwe miejsce.
 
 
Ileż to twardej kasy wydano, by rozhuśtać Polaków. Jak im ubliżano – ciemnogród, chamy, bydło nawet, czy świnie taplające się w błocie. Jak ich straszono przeróżnymi nieszczęściami, które ich czekają, jeśli nie poddadzą się europejskim, przez to mądrym i cywilizowanym standardom.
I wszystko na nic.
 
Ileż miliardów dolarów utopił w projekcie właściwego wychowania Polaków były cinkciarz (zaczynał od handlu walutą na czarnym rynku) Icek Schwartz, za którym wiele krajów rozesłało listy gończe. Aha, raczej znacie go jako George Soros.
Jak się natrudził kryptokomunista Frans Timmermans z pomocą takich kolaborantów, jak Donald Tusk, czy Adam Michnik, by udowodnić, że Polacy to faszyści, patriotyzm, to ksenofobia, a polska Konstytucja jest aktem prawnym podległym jakimś wyimaginowanym prawom europejskim.
 
I co? I nic! Polacy, kolokwialnie mówiąc, olewają te wszystkie prowokacje i coraz spokojniej, nawet z uśmiechem politowania przyjmują dzisiaj te ekwilibrystyczne wciskanie nam kitu, że jesteśmy zaściankiem, głupim i podłym.
 
Antysemityzm
 
Bardzo długo i potężnie walczono, by obsmarować Polskę i udowodnić, że jest to najbardziej anty-żydowski kraj na świecie.
Czyżby dlatego, że dawniej we Francji, Żyd, aby pozostać przy życiu, musiał się przechrzcić, a i tak wówczas cały jego majątek podlegał konfiskacie?
Natomiast w Rzeczpospolitej Obojga Narodów, Żyd, gdy chciał dobrowolnie i nikt go do tego nie zmuszał, przejść na chrześcijaństwo, to automatycznie zyskiwał szlachectwo, co wówczas oznaczało dostęp do stanowisk we wszelakich urzędach.
Fakt, Żydzi robili to rzadko, bo po prostu było im dobrze być zwykłym, starozakonnym Żydem w Polsce.
 
Żeby pogląd o "wyssanym z mlekiem matki" polskim antysemityzmie wzmocnić i uwiarygodnić, współcześni Żydzi i ich polscy przyjaciele pracują pełną parą, by wszelakimi prowokacjami, obelgami rzucanymi w stronę narodu i opluwaniem Polski w światowych mediach, sprowokować obywateli do mocnej reakcji.
 
Ileż to POLIN się napracował, by siebie obrzydzić, a delikatne panienki obu płci nastraszyć, że oto będzie wkrótce przeprowadzka z Izraela do Polski... tfu.. już nie do Polski tylko do Polinu.
Jak usiłowano rozkręcić w RP ruch anty447 - wyllobowanej przez Żydów w USA, praktycznie martwej ustawy o restytucji mienia po-żydowskiego.
Jak to izraelski premier Bibi Netanjahu napluł się na Polaków, upokarzając nas starał się wzbudzić emocje, które by udowodniały cały ten antysyjonizm z naszej strony.
 
Na portalach społecznościowych i w mediach głównego nurtu, agenci wpływu i ich pożyteczni idioci dwoili się i troili, by wywołać niezdrowe emocje i spowodować antysemicki dyskurs.
Osobiście byłem ofiarą takich ataków, gdy ośmieliłem się pochwalić artystyczne walory filmu "Ida". Lipni "Antysemici" na niewidocznej smyczy żydowskich agentów, z typowym dla tej nacji wrzaskiem, obrzucili mnie błotem, opluli i obsikali i dla tych niedobitków z tej prowokacji nadal jestem pejsatym, albo rebe, lub, nie wiadomo dlaczego szabas-gojem.
 
Więc jak jest na prawdę dzisiaj z tym antysemityzmem w Polsce?
 
Nie istnieje.
Jak może to zwykłych obywateli obchodzić, jeśli to, określane w II RP jako żydostwo, nie ma żadnego wpływu na ich życie.
Dużo rozmów, w różnych miejscach kraju prowadziłem i odpowiedzią na pytanie o stosunek do Żydów zawsze i bez wyjątku, było wzruszenie ramion i odpowiedź: - Co mnie to obchodzi? Nie ma Żydów sąsiadów; nie ma ich na urzędach. Żadnej konkurencji, żadnej opresji, więc czym tu się zajmować.
 
Dlaczego więc Żydzi to robią? Dlaczego usilnie pracują, by cały świat zobaczył, jacy z tych Polaków potworni antysemici?
Tak jak zawsze w ich wypadku, urodzonych lichwiarzy i kombinatorów, jest to wyłącznie czysty biznes.
Kto chce poznać kulisy tego biznesu, proszę sobie przeczytać "Przedsiębiorstwo Holocaust", profesora Normana Finkelsteina z Chicago. Zaznaczam – amerykańskiego Żyda!
A co ciekawe, paradoksalnie dla tego biznesu bardzo usilnie pracuje w Ameryce Polak – socjolog, udający historyka, Tomasz Gross, autor fałszywych bredni o mordzie w Jedwabnem.
 
Homofobia
 
Kolejny garb, jaki usiłuje się Polakom przyprawić, to homofobia.
 
Temat pojawił się, gdy neo-marksiści, nie mogąc już dalej wołać głośno o walce klas, a multi-kulti też się skompromitowało, musieli wymyślić jakąś potwornie krzywdzoną mniejszość, którą wszelkimi siłami należy bronić, wynieść do góry i nadać im takie prawa, by wreszcie poczuli się dobrze.
Neoliberalne głupki i rozpustnicy typu Daniel Cohn-Bendit (piewca edukacji seksualnej w przedszkolach, autor słów „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” ) wymyśliły sobie, że nie będzie się już teraz walczyć o "biedną" klasę robotniczą, tylko o potwornie pokrzywdzonych i cierpiących homoseksualistów.
 
Tak właśnie utworzono, oczywiście "oddolnie i spontanicznie" ruch LGBT, który to akronim rozwija się w lesbijki, gejów, biseksów i transwestytów.
Natychmiast też zbudowano "naukowe" fundamenty, a nawet filozofię, aby stworzyć nową ideologią nazwaną gender – czyli z angielska – płeć.
"Nauka" się tak pięknie i gwałtownie rozwija, że do dnia dzisiejszego odkryto już ponad 50 różnych płci człowieka.
Tak oto wąskie zagadnienie z dziedziny psychologii i psychiatrii rozpatrujące niezgodności pomiędzy płcią fizyczną, czy naturalną i płcią kulturową, wynikającą z wrodzonych defektów tożsamościowych, lub niewłaściwego wychowania, wzniesiono do poziomu ideologii skupionej na wolności wyboru i narzucaniu normalnej większości społeczeństwa reguł wychowania i zachowań, by w końcu promilowa mniejszość była nadrzędna w stosunku do ogółu obywateli.
 
Tylko jakoś dla tych seksualnych dywagacji, może za wyjątkiem dorastających nastolatków, którzy własnie przeżywają burzę hormonów, w Polsce nie widać odpowiedniego klimatu. Uśmiech politowania i znowu wzruszenie ramion jest typową reakcją rodaków.
 
Nawet zawsze chętni do mordobicia, młodzieńcy nazwani przez Tuska, czy Komorowskiego, kibolami, spojrzawszy na te zniewieściałe łachudry, oraz brzydkie i wredne dziewczyny, zrezygnowali z uspokojenia hałastry. Honor mają. Walą się tylko z mięśniakami, jak oni, według precyzyjnie ustalonych zasad.
 
A chomisie tak rozpaczliwie potrzebują choćby jednego męczennika, którego można by sfotografować i sfilmować i puścić ewidentny dowód wrodzonej homofobii ciemnogrodu w świat.
 
Przebierańcy i dziwadła, najprawdopodobniej dobrze opłacane, bo przecież te stroje, obroże, smycze i teatralne kosmetyki kosztują krocie, nie ustają w wysiłku by prowokować i szokować, obrażając nie tylko uczucia religijne, lecz także tradycyjne poczucie przyzwoitości i dobrego smaku, obsceną, chamskim zachowaniem, ordynarnym językiem i całą resztą tego łajna i smrodu.
 
Co na to zwykli Polacy? Ano nic. Kolejne wzruszenie ramion. Ewentualnie konstatacja, że miejsce błaznów jest w cyrku, a nie na ulicy.
 
Na jedno tylko nie ma przyzwolenia – Won od naszych dzieci!
Komunistyczna doktryna, zaadaptowana przez post-bolszewizm, którego częścią jest LGBT, twierdząca, że dziecko jest "własnością" państwa, a nie rodziców, długo nie ma szans w Polsce, jak to się dzieje już powszechnie w Niemczech, Szwecji, Norwegii, czy Holandii.
W Rzeczpospolitej, co jest konstytucyjnie zabezpieczone, najważniejszą i podstawową jednostką społeczną jest rodzina, obwarowana i zabezpieczona twardymi prawami.
 
Dlaczego tym seksualnym aktywistom i ich mocodawcom i ideologom tak słabo idzie sprowokowanie Polaków do zachowań homofobicznych, by i tu można nazwać ich ciemnogrodem, chamami i durniami?
Bo może te leniwe niedouki i mentalne prymitywy nie wiedzą, że Rzeczpospolita była chyba jedynym krajem w cywilizacji łacińskiej, gdzie homoseksualizm nie był karany, a nawet napiętnowany.
 
Tradycja i filozofia narodowa była taka, że co robisz pod swoim dachem i w swojej sypialni, to wyłącznie twoja sprawa i nikt do tego nie ma prawa się mieszać. To ważny element prawidłowo pojmowanej wolności, co również decydowało o tym, że nie było u nas antysemityzmu.
Widzę tu także ważny aspekt religijny: - to protestancki purytanizm nakazywał walczyć z każdym odszczepieniem i nieprawomyślną innością; tymczasem katolicyzm zawiera w sobie najważniejszą naukę – Bóg jest pełen miłosierdzia wobec każdego człowieka, więc i my mamy obowiązek również być miłosierni wobec siebie. A jeśli miłosierni, to również tolerancyjni.
 
Taki Polska miała i nadal ma do tych, określanych przez medycynę dewiacji, stosunek, gdy tymczasem, uznawane za symbol frywolności i rozpusty Francja, czy Niemcy, prześladowały i tępiły homoseksualistów przez wieki.
"Swobodna obyczajowo" Francja w XVIII wieku wsadzała do więzienia seksualnego maniaka, markiza de Sade, tyle razy, że w sumie przesiedział tam 30 lat.
 
 
 
Dlaczego przeciwko Polsce i przeciwko Polakom wyciąga się takie armaty, jak oskarżenie o antysemityzm i homofobię?
 
Przyczyny są jednoznaczne i ważne. Pierwsza armata istnieje od wieków, a druga zaczęła odgrywać rolę po roku 2015.
 
Pierwsza przyczyna to geopolityczne położenie, zdolny i pracowity naród o raz bogactwa naturalne. Jakże łakomy kąsek dla każdego o mentalności kolonizatora.
Na dodatek Polska boleśnie przeszkadza zbliżeniu się odwiecznych przyjaciół Niemiec i Rosji.
Po co budować, jak Hitler jakieś korytarze, jak można by po prostu Polskę wygumkować i ustalić bezpośrednią granicę niemiecko – rosyjską, powiedzmy na Wiśle.
 
W roku 2015 natomiast władzę, i to podwójną – prezydenta i parlamentu – zdobyła Zjednoczona Prawica, gdzie rdzeniem jest Prawo i Sprawiedliwość, a jej profil i program jest zdecydowanie konserwatywny i tradycjonalistyczny, a na dodatek silnie oparty na katolicyzmie.
 
Jest to w drastycznej sprzeczności z aktualnym trendem, czy tylko modą w nostalgii za odeszłym na śmietnik komunizmem, trendem lewicowości i neo-liberalizmu, tym razem budowanym na ideologii włoskiego komunisty Altiero Spinellego, gdzie celem jest jedno europejskie państwo, pod butem Niemiec i Francji.
 
Własne obserwacje i rozliczne rozmowy pozwalają wysunąć tezę, że po początkowym szczęściu i radości w 2004 roku, gdy przystąpiliśmy do Unii Europejskiej, co było, jak rozwarcie bram do raju pod nazwą Galeria Europa, nastąpił okres zawahania, wielu zaczęło stawiać pytania – czy rzeczywiście opłacało się oddać kawałek wolności i suwerenności za ten dostęp do iluzorycznego dobrobytu. A już po Traktacie Lizbońskim i całej hucpie z narodowymi referendami, gdzie biedną Irlandię przeczołgano dwukrotnie, aż dobrze zagłosowali, Polacy zaczęli spoglądać na jednoczącą się Europę realistycznie – na chłodno i bez dziecięcych emocji i oszołomienia.
 
Naznaczony przez warszawkę ciemnogród i zaścianek stwierdza, że powinniśmy w Unii Europejskiej pozostać, lecz konieczna jest jej przebudowa i my – państwo Polska - musimy w tej rekonstrukcji uczestniczyć w sposób aktywny.
A jak to zrobić, możliwe, że pokażemy w przyszłości projektu Trójmorza.
 
 
Ten okres, który się rozpoczął po 2015 roku, przypomina nieco (a może nawet więcej, muszę to przemyśleć) pozytywizm – nurt filozoficzny stworzony w XIX wieku przez Augusta Comte'a.
Jednakże przypomina tę modyfikację idei, którą nazwano pozytywizmem warszawskim, odrzucając dzisiaj całą tę biologię, ateizm, ontologię, etc.
Chodzi o taki prosty, lecz jakże ważny dogmat – Racjonalne rozumowanie musi stać ponad emocjami.
 
Pozwolę sobie przytoczyć parę zdań na temat pozytywizmu warszawskiego z Wikipedii.
 
Już po upadku powstania listopadowego(link is external) zaczęto głosić, zwłaszcza w Wielkopolsce(link is external), potrzebę legalnej dobrze zorganizowanej pracy nad zabezpieczeniem polskiego stanu posiadania oraz rozwoju rodzimej gospodarki, nauki i kultury. [...]
 
I dalej:
 
Najważniejszymi hasłami były: praca u podstaw(link is external), czyli działalność warstw wykształconych na rzecz rozwoju oświaty wśród ludu, oraz praca organiczna(link is external) [...], czyli dobrze zorganizowana, harmonijna współpraca wszystkich warstw i środowisk społecznych nad wszechstronnym rozwojem kraju, unowocześnienie polskiej gospodarki, rozwój nauki w nawiązaniu do najnowszych osiągnięć europejskich, upowszechnienie kształcenia zawodowego ...
 
Czy odnosicie Państwo wrażenie, że władza, w szczególności rząd Morawieckiego, właśnie takim torem chce podążać w tworzeniu przyszłości Polski?
A naród widząc to, z naszym chłopskim zdrowym rozsądkiem zdecydował stosować się do zasady - Racjonalne rozumowanie musi stać ponad emocjami.
 
 
.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nonparel

06-09-2020 [18:01] - nonparel | Link:

No to ja jestem antysemitą i homofobem.
Antysemitą, bo znam Żyda, któremu chętnie skopałbym tyłek. Co prawda to samo dotyczy sporej ilości Polaków i osób innych narodowości, ale to się nie liczy. Liczy się tylko ten Żyd.
Homofobem, bo nie lubię jak LGBT obnasza się ze zwaginalizowaną Matką Boską. Nie lubię i już. W szkole też nie lubiłem takiego jednego kurdupla, który najpierw na mnie pluł a jak się na niego zamachnąłem to ryczał: "proszę pani, a on się bije".

nonparel
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-09-2020 [19:06] - jazgdyni | Link:

Zapewne Żyda nie lubisz tylko za to, że jest Żydem, lecz dlatego, że jest wrednym, paskudnym człowiekiem. Mylę się?

A kurduple? To jakby oddzielna rasa. Ja tu na portalu wyczułem już każdego kurdupla. Są specyficzni i zazwyczaj wściekli na cały świat. Też chyba bym był, jak bym nosił buty rozmiaru 37.

Obrazek użytkownika nonparel

06-09-2020 [19:47] - nonparel | Link:

Żyd wyjechał do Stanów, tam zrobił pieniądze, po czym popełnił katastrofalny błąd: ożenił się z Amerykanką, która puściła go w skarpetkach. W sumie nie jestem na niego za bardzo cięty, jednorazowe skopanie tyłka wyrównałoby rachunki i przestałbym być antysemitą.
Jeżeli natomiast chodzi o kurdupla, nie chciałem sobie brudzić rąk tym gnojkiem. Miał na Zachodzie jakichś niedokrewnych, wyjechał do Wielkiej Brytanii w czasach, gdy zarabiałem 15 USD miesięcznie. Spotkałem go po wielu latach w Barbican Centre w Londynie. Zarabiałem wtedy znacznie więcej niż 15 USD a on dorywczo pracował na budowach. Mówił po angielsku gorzej ode mnie i chciał wyłudzić jakąś kasę. Spuściłem go z wodą. I dobrze.

nonparel
 

Obrazek użytkownika angela

06-09-2020 [20:54] - angela | Link:

Jest pytanie, jak oczyścić Polskę,  nie z Żydów,  nie z komunistów,  nie z  LGBT, ale trzeba oczyścić Polskę z antypolskiego plugastwa,  które żyje w Polsce, na polskim organizmie państwowym, korzysta  z przywilejów, i systematycznie opluwa społeczeństwo, szarga wartości,  ubliza katolikom,  wprowadza w błąd,  i mąci.
Jest prawo,  i powinno się  to prawo egzekwowac, inaczej, to plugastwo  całkowicie nas oblezie,  a z Polski zrobi  jedno wielkie bagno.
Ja nie mam ochoty, jak i miliony Polaków,  nie mają ochoty żyć w bagnie, które na siłę chcą nam zafundować.
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-09-2020 [21:01] - jazgdyni | Link:

"...ale trzeba oczyścić Polskę z antypolskiego plugastwa,  które żyje w Polsce, na polskim organizmie państwowym, korzysta  z przywilejów, i systematycznie opluwa społeczeństwo, szarga wartości,  ubliza katolikom,  wprowadza w błąd,  i mąci."

Cholernie ciężka robota, z którą jednakże całkowicie się zgadzam. Tylko ja bardziej jestem przekonany, że to ludzie z mentalnym defektem. Ludzie skrzywdzeni przez los i historię.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika tricolour

07-09-2020 [07:56] - tricolour | Link:

Macie rację, nikt nie chce żyć z plugastwem.
Co prawda pomysł na pozbycie się części społeczeństwa trąci troszkę rokiem trzydziestm trzecim, ale może warto? 
W każdym razie mogę Was oboje zapewnić, że jest na to prosty i jak zawsze skuteczny sposób - wystarczy poczekać. Wspomniecie moje słowa, za dwadzieścia, czy trzydzieści lat (a może i wcześniej - nie traćmy nadziei)... będzie oczyszczone.

Obrazek użytkownika angela

07-09-2020 [10:32] - angela | Link:

@kolorowy pewnie obawia się sposobu niemieckiego,  ja piszę o egzekwowaniu prawa  wobec  antypolaków.
Polakow cechuje człowieczeństwo,  i  rozwiązywanie kwestii plugastwa w stylu niemieckim na pewno nie ma racji bytu, o czym kolorowy w swoich urojeniach tutaj wieszczy.

Obrazek użytkownika tricolour

07-09-2020 [11:01] - tricolour | Link:

Nie, Angela, nie obawiam się żadnego sposobu rozwiązania kwestii plugastwa ponieważ nie jesteście zdolni do niczego.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-09-2020 [15:37] - jazgdyni | Link:

Witaj Angelo

Obcy nie jest w stanie zrozumieć prawdziwego Polaka. Jego pokładów miłosierdzia i współczucia.
Ja zdecydowałem się nie rozmawiać z kimś, kto nie identyfikuje się w pełni z narodem. Zobacz, pisze taki - "ponieważ nie jesteście zdolni do niczego."
Charakterystyczne - WY nie jesteście zdolni. Nie MY nie jesteśmy. Czyli obcy i agresywny, stale napadający i wyłącznie krytykant. Nie z głupoty - z niezrozumienia, to raz i po drugie z poczucia wyższości swojej nacji, jaka tam ona jest. Nie ma co na takiego strzępić pióra.

Ps. jeszcze jedno - kogoś nazywa plugastwem. Ciekawe kogo ma na myśli? I kogo próbuje sprowokować? Żałosne

Obrazek użytkownika tricolour

07-09-2020 [16:07] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Nie żałosne, ale prawdziwe. Choć ta prawda jest może i żałosna.

To nie ja podzieliłem ludzi, na wy i my, nie ja dzieliłem na sorty - ja to tylko wykorzystuję, bo żyję w takim środowisku.
To twoje pokolenie sprzedało wszystko, co było Polskie, za grosze, byle się nachapać, dowolnym sposobem - ja tylko z tego korzystam i staram się żyć w środowisku, jakie zastałem. To nie ja gadam o milionach samochodów elektrycznych, gdy latarki nie porafię w kraju wyprodukować - to twoi ludzie. A gdzie te mieszkania w wielkiej ilości, co? Wyłącznie wygadane i nic więcej. A repolonizacja? Weź mnie nie rozśmieszaj - z repolonizacją będzie jak z elektrownią jądrową, że najpierw powołano ludzi na 150 tłustych etatów, którym zależy, by nic nie robić jak najdłużej - to jest wymysł twego pokolenia, pamiętasz? Jako konsultanci zarabiamy 20%, a prawdziwe pieniądze robi się na słomianych inwestycjach.

To jest dopiero żałosne.

PS. A Hatalski ciągłe pisze o tych marynarzach. Ma rację - za dwadzieścia lat nawet marynarza nie będzie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

07-09-2020 [19:04] - rolnik z mazur | Link:

@tricolour
Amen. Niestety kolego masz rację. O tym piszę od lat ale to orka na ugorze. Trzeba prawdzie spojrzec w oczy i powiedziec przej.... 30 lat i jestesmy na najlepszej drodze przej... nastepne . Pozdrawi więcej takich

Obrazek użytkownika tricolour

08-09-2020 [14:21] - tricolour | Link:

@RzM

I dopowiem jeszcze, że gdy ten Polak nasz jedyny prawdziwy jedynie obrażać mnie potrafi to chętnie bym te jego Pomorze widzial gdzie należy. Porządek by przynajmniej był.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

09-09-2020 [00:22] - hr.Levak-Levatzky | Link:

A  - za przeproszeniem - kto będzie  typował tych plugawców,antypolaków zasługujących na wyrzucenie ich na śmietnik gdzieś z dala od Polski? Zapewne  tacy hurra patriotycznie ultrakatoliccy pierwszosortowi jak Frau Angela czy Jazgdyniowiec wyznający ewangelię proroka Jarozbawa o zdradzieckich mordach,mordercach i kanaliach oraz chamskiej hołocie - nieprawdaż?

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-09-2020 [23:52] - jazgdyni | Link:

Panie lewy.

Przestań pan myśleć myślą egzekutywy. Nikt nikogo typować nie będzie. Oni sami wpisują się na listę, Jak ta śmieszna i niemądra babcia Rózia Thun. My nic robić nie musimy. Wystarczy europarlamentka doktor (Doktor !!!) Spurek, która stawia ważny wniosek, by zabronić mówić "parówki wegańskie", bo słowo "parówka przywołuje mięso, a to jest niedopuszczalne.

Tyle polska europarlamentarzystka, której niestety cofnąć się nie da, która robi z nas kraj idiotów.
Kiedyś rozum się obudzi. I zdrowy rozsądek też. I wtedy ta pseudointelektualna durnota, te Róże i Spurki, dostaną take kopy w d. od normalnych ludzi, że zaczną w końcu zajmować się szydełkowaniem.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

13-09-2020 [20:45] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@jazgdyni
jak zwykle w sposób nader kulturalny i dowcipny (o tych egzekutywach,wkoło Macieju) odniósł się do mojego komentarza, sprytnie zarazem (jak mu się wydaje) omijając drażliwy temat PiS-dzielczych europosłów przynoszących w Brukseli czy Strassbourgu wstyd Polsce,podobnie jak w polskim Sejmie chamowatymi pyskówkami i gestami  wstyd przynosi wielu posłów i posłanek (przypadki znane i głośne).