Jeszcze krwawych morderców nie mamy. Jeszcze.

 

"Kraj ludzi wolnych, kraj ludzi obłudnych, kraj bezwzględnej amerykanizacji [...] Żre, czego nie potrzebuje, gwiazdy wynosi na piedestał i wydaje mu się, że goni za amerykańskim snem, ale potem Amerykanin po prostu zdycha".
  Czy te słowa wymyślił jeden z fanatycznych intelektualistów związanych z Kremlem? A może powiedział to jeden z tych facetów, co deklaruje otwarcie - pier**lę, a nie rodzę - z Fundacji Batorego George'a Sorosa, patrząc na zmiany w Polsce?
  Nie, te słowa pozostawił po sobie, popełniając samobójstwo w więzieniu, podcinając sobie żyły, a wyciekającą krew zbierając do kubków i naczyń, Israel Keyes, największy (jak dotychczas) seryjny morderca XXI wieku. Doszukano się 11 bezsensownych morderstw, a jego samobójstwo nie pozwoliło odkryć wielu następnych.
  Takie słowa zboczeńca, są jakby mottem całego antypisu z jego "gwiazdami".

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

06-08-2020 [10:59] - angela | Link:

Niestety, biednych, zmanipulowanych przez mowę, propagandę  nienawiści totalnych,  w stosunku do rządzących,   jest i u nas dosc.
Tylko że w więzieniach, będą siedzieć ,  oby nie dożywotnio,  i żyły podcinać  ci biedacy,  a  bosowie będą sobie dostatnio żyć i bawić się , i będę mieli gdzieś... durniów , którzy wyszli przed szereg.
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-08-2020 [11:10] - jazgdyni | Link:

Jednak tam, za oceanem potrafią skazać, jak to zrobiono z miliarderem żydowskiego pochodzenia Bernardem Madoff'em, skazując go na 150 lat więzienia.

Obrazek użytkownika angela

07-08-2020 [12:47] - angela | Link:

Bo Madoff popełnił błąd, i oszukał bogatych, elity.
Prawdopodobnie gdyby to samo zrobił z przeciętnym ludźmi, nikt by się za nimi nie upominał. Widać to po Amber Gold,  kamienicach.
Alle przekreciarze się boją,  widać to po parciu do władzy,  bo po aresztowaniu  Sławomira, sprawy mogą się potoczyć lawinowo.