Rudowłosi precz !

Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska
                                          Zbigniew Boniek

Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludzi ze środowiska piłkarskiego o rudym kolorze włosów. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i słowiańskim  kraju ludzi złotowłosych. 
                                       Tajemniczy Blondyn

PS. Panu Bońkowi mającemu problemy z  polszczyzną i rozumieniem demokracji przygotowałem poprawnie napisanego  gotowca do wklejenia  na Twittera po wyborach prezydenckich w USA.
Prezydent USA  może być dziś wybrany głosami ludzi ze  środowiska czarnoskórych mieszkańców  Luizjany, oraz głosami żydowskich  emerytów z Manhattanu. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i różnorodnym  kraju jak USA.
Bardzo ciekaw na reakcję UEFA na taki  wpis.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-07-2020 [11:23] - NASZ_HENRY | Link:

Tęczowy z Warszawy lepiej dyma niż tęczowy ze Słupska ☺

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-07-2020 [11:35] - Tomaszek | Link:

Ktoś zapomniał dodać , że Boniek , jak i reszta asów sportu dostał papiery , bo w szkole to był trochę w podstawówce . Realnie , jeżeli chodzi o szkołę , to nie wiadomo czy sam nawet podstawówkę skończył . Kocioł garnkowi przyganiał . Zupa czaskoska , zdechłe kozy w ściekach Wisły .

Obrazek użytkownika Czesław2

01-07-2020 [16:16] - Czesław2 | Link:

Problem w tym, że wielu ludzi takich Bońków uważa a niedokształconych dziwolągów. Przecież ten człowiek robi z siebie durnia dla kasy. Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy.

Obrazek użytkownika sake3

01-07-2020 [19:12] - sake3 | Link:

Czy tylko Boniek? Własnie dziś ukazała się grafika z hieną nad kawałkiem mięsa i napisem,,wypełniam swój obywatelski obowiązek wobec padliny''.Tak,że do wielu epitetów rzucanych na elektorat prezydenta Dudy dorzucono jeszcze padlinę.

Obrazek użytkownika Jan1797

01-07-2020 [20:01] - Jan1797 | Link:

W Polsce maluczcy folwarczni, gwarantują swą pracą powstanie setek przyzwoitych miejsc pracy
i wielcy rudowłosi gwarantujący klęskę Euro2012.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

02-07-2020 [22:08] - Marek1taki | Link:

Wielkie zdziwienie jakby nie wiadomo było na kogo zagłosuje Boniek. Niech sobie głosuje. Kto go jednak wpuścił do kurnika, jak kurnik był do zamknięcia a nie dotowania karmy dla lisów?
Poza tym nie jeden Boniek rudy.