Cisza wyborcza

Przypominam, że obowiązuje cisza wyborcza do zakończenia głosowania w niedzielę. Wszelkie komentarze polityczne, mające znamiona agitowania za jakimś kandydatem lub przeciw niemu, nie będą dopuszczane do publikacji. 
Następna za 3 lata, więc uszanujmy :)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

27-06-2020 [09:25] - sake3 | Link:

Myślę Panie Adminie ,że cisza wyborcza to wspaniała rzecz.Nie słychać wulgarnych bluzgów opozycji na zmianę z płaczem i utyskiwaniem,że są hejtowani.Tylko czy niejaki Nitras te ciszę wytrzyma?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

11-07-2020 [16:31] - RinoCeronte | Link:

Wytrzyma bo to Trój Nitras Toluen ;-)

Obrazek użytkownika Trotelreiner

11-07-2020 [19:24] - Trotelreiner | Link:

Chyba nie...to jest Trój Nitras TVN

Obrazek użytkownika paparazzi

13-07-2020 [01:51] - paparazzi | Link:

Dzieki panie Malcom X. ;-) Cisza , cisza i po ciszy. I nas cieszy!