Konferencja Stowarzyszenia RKW Powstań Polsko 8 sierpnia

Stowarzyszenie RKW Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy i Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zapraszają 8 sierpnia do Niepokalanowa na IV Konferencję Powstań Polsko, mającą na celu budzenie świadomości obywatelskiej w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu referendum i wyborów jesiennych.
 
 Zaczynamy w bazylice o godzinie 10.30 Różańcem i Mszą Świętą za Ojczyznę (Najświętszą Ofiarę złoży JE Ks. Bp Antoni Pacyfik Dydycz).
 
 O godz. 12.30 Konferencja w pomieszczeniach znajdujących się za bazyliką (Wewnętrzne sale Ołtarza Ojczyzny).
 
 Szanownych P. T. Gości pieśniami patriotycznymi witać będzie Kapela znad Baryczy.
 
 Porządek Konferencji
 
 12.30 Wystąpienie JE Ks. Bpa Antoniego Pacyfika Dydycza.
 13.00 Najważniejsze zadania RKW przed zbliżającym się referendum i jesiennymi wyborami - kontrola wyborów i kontrola władzy (dr Jerzy Targalski, Warszawa).
 13.30 Referendum i wybory jesienne w świetle najnowszych zmian w prawie wyborczym i wytycznych PKW - zadania RKW (Marcin Dybowski, Komorów).
 14.00 Tworzenie lokalnej sieci koordynatorów w okręgu, powiecie i gminie - dzielenie się dobrymi doświadczeniami (Jan Królikowski, Łódź).
14.30 Obserwatorzy zagraniczni - jak najlepiej wykorzystać obecność obserwatorów zagranicznych - doświadczenia zdobyte w wyborach prezydenckich i wyzwania na przyszłość (Jadwiga Chmielowska, Sosnowiec)
 
 15.00 Przerwa (m.in. w tym czasie O.O. Franciszkanie zapraszają na posiłek do refektarza)
 
 16.00 Własne sondaże RKW - od pomysłu do realizacji Instytucji Sondażowej RKW (Jacek Bielski, Łódź)
16.30 Sprawdzone rozwiązania informatyczne - wykorzystywanie znanego oprogramowania do tworzenia bezpiecznej sieci powiązań i kontaktów w celu usprawnienia działań RKW ()
 17.00 "Potęga asertywności - jak poradzić sobie w nieuczciwej komisji wyborczej" - idea, cel i proponowany format ogólnopolskich szkoleń dla członków RKW (Marek Jastrzębski, Wrocław)
 
 1.
Radio Niepokalanów 08.08.2015 będzie transmitowało Mszę więc będzie nas dzięki temu więcej.
 Kto nie może przybyć, może się łączyć za pomocą Radia Niepokalanów w woj.
Łódzkim 98,6 FM i na Mazowszu zachodnim 102,7 FM
 O. Damian Karczmar Dyrektor Radia Niepokalanów
 2.
http://www.franciszkanie.pl/ar... z franciszkańskim pozdrowieniem Andrzej Gutkowski OFMConv Franciszkański Serwis Informacyjny www.franciszkanie.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Leszek Smyrski

03-08-2015 [17:30] - Leszek Smyrski | Link:

Gratulacje. Bardzo pożyteczne dzieło. Mam nadzieję że będzie pierwszym z serii wydarzeń, w których obywatele przejmują władzę nad swoją ojczyzną i zaczynają patrzeć na ręce wynajętym do sprawowania władzy politykom.
Będę się modlił o powodzenie tego przedsięwzięcia.
Pozdrawiam serdecznie