Gej gazu, czyli ideologia LGBTitd

"Mam dość!”, grzmi z trybuny zbawca ojczyzny in spe. “Ma-my-dość!”, Skandują echem jego wyznawcy. A we mnie budzą się skojarzenia sportowe. Masz dość człowieku? To klepnij w matę jak powalony zapaśnik. Albo niech twój sekundant z mrocznego kantorka na zapleczu rzuci na ring ręcznik. Ostatecznie jesteś tylko rezerwowym. Ale owo wiecowe “mam dość”, pobrzmiewa zdecydowanie buńczucznym “basta!” królowej Bony. Zaś niechętni oratorowi, korzystając z monarszych wzorców, ripostują praskim slangiem: zbastuj frajerze.
Kandydat awangardy progresu i demokracji między wierszami daje do zrozumienia słuchaczom, że jest wszechstronnie uzdolniony. Mógłby na przykład wystartować w teleturnieju: “Jaka to melodia?”, bo co rusz przyszpila rywala cytatami z polskich piosenek. Jednak wspominając o Spinozie wzlata wysoko ponad frazę mamba z Kabaretu Starszych Panów: “Spinoza to nie imię dziewczyny”. Ale zostawmy pokrętną transcendencję tego żydowskiego filozofa. Ciekawe czy rządząc Warszawą podśpiewuje wraz ze swymi akolitami: “co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze?”.
To nie koniec recitalu. Mamiąc elektorat błędnymi ognikami świeczki dla :Pana Boga i ogarka dla diabła, rano śle wyborcom zjednoczonej prawicy przesłanie zgody, a wieczorem straszy likwidacją TVP i w ogóle rozpalonym żelazem. Toż to wypisz, wymaluj, bohater szlagieru Wiesława Gołasa “Upiorny twist”, który rankiem jest śliczny, lecz wieczorem włos mu rzednie, twarz mu blednie, psują mu się zęby przednie…
Używając propagandowej retoryki mógłbym teraz zauważyć, że prezydent Andrzej Duda wprawdzie nie śpiewa, ale jego kampania przebiega śpiewająco. Byłaby to wszak figura retoryczna a rebours do mantry wciskaczy kitu, że jego notowania pikują. Obiektywna ocena sytuacji leży oczywiście między tymi antypodami. I trzeba czynić wszystko, by kampanijna rzeczywistość nie odbiegała od dziarskiej propagandy.
Nie mnie maluczkiemu radzić spindoktorom prezydenta. Ale i tak wtrącę swoje trzy grosze. Moim zdaniem muszą baczyć, by nie zagłaskać kota na śmierć. Tymczasem w mediach publicznych zbyt często jakość przekazów kampanijnych ustępuje ilości. Sam prezydent także mógłby czasami do wysokiego C merytorycznych wystąpień dorzucić szczyptę luzu, porcję humoru, anegdotę, kilka wpadających w ucho zwischenrufów, typu cykor o Tusku… Bowiem w bezwzględnym boju o przyszłość Polski nie wolno zaniedbywać najdrobniejszych szczegółów.
Zasada. Najpierw myśleć, potem mówić musi obowiązywać wszystkich przez całą dobę i po fajrant, gdyż generatory rzeczywistości urojonej konstruują antyprezydencką nawałnicę propagandową z pojedynczych niezbyt rozsądnych zdań czy wręcz z wyrywanych z kontekstu słów. I do wylewania pomyj wystarcza im jednokartkowy reserczik zgranych do cna prawdziwych i zmanipulowanych lapsusów z ostatniego dziesięciolecia. Dlatego na wszelki wypadek odradzam używanie takich ryzykownych zwrotów jak pedał gazu czy pedały z noskami. Ciekawe czy homoseksualne lobby zaakceptowałoby geja gazu?
I niechże ludzie występujący w imieniu prezydenta mają w małym palcu każdy element jego programu wyborczego. A już rozszerzoną definicję ideologii LGBTitd powinni bezbłędnie recytować nawet wybudzeni z najgłębszego snu, co nie wszystkim się udaje w publicznych dysputach. Stąd każdy dobrze przygotowany do polemiki z propagandzistami gru jest na wagę złota. I aż serce rośnie, gdy funkcjonariuszkę o wczorajszej twarzy trafia szlag i wyrzuca gościa ze swojego programu w TVN 24.
Hej, kto Polak, na wybory!
 
Sekator.
 
Ps.

- Słyszałem, jak pewien kandydat wyznawał: “już taki  jestem zimny drań” – mówi mój komputer.
- A ja słyszałem - odpowiadam żartem na żart, jak pewna niedoszła kandydatka pytała retorycznie: “czyż ja nie jestem lepsza niż cała reszta, cały babski wyż?”. I teraz z trudem dochodzi… do siebie.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

16-06-2020 [20:00] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Dobre to czy złe rady p.Autora dla kandydata Dudy i jego sztabu generalnego..? Duda musi realizować założenia,retorykę,strategię i taktykę prezesa,który słusznie obawia się,że nie wybranie Dudy to początek końca PiS. Więc prezydent swoim zwyczajem pokrzykując żwawo i upajając się swoim głosem grzmi o "ideologii LGBT" i uchodźcach,choć Polaków w dzisiejszej dobie może bardziej interesuje stan epidemii i kondycja służby zdrowia i upadającej gospodarki. Widocznie lepsza jest odwrotność marksistowskiej zasady czyli,że to świadomość określa byt - ciekawostka...

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2020 [20:48] - sake3 | Link:

Społeczeństwo 28-go czerwca zaliiczy test.Kogo wybierze?Dylemat wielki bo przeciwnicy Andrzeja Dudy wspaniali i elokwentni okładają go kułakami.Ten od rozgrzanego żelaza i leczniczej Trzaskowianki taki śliczny z tym swoim hollywoodzkim uśmiechem i uwodzicielskim spojrzeniem zamglonych oczu zadnej roboty się nie boi.Ostatnio mył okna gąbką kuchenną wzbudzając entuzjazm pań wpatrzonych weń jak Jaguś w Antka.Następny przypomniał sobie że kiedyś studiował medycynę i choć nie ma za sobą jednego dnia pracy w tym zawodzie uparcie na spotkaniach wtrąca ,,ja jako lekarz'' choć wszyscy wiedzą,że to obrotowy jak w wiejskim oberku aparatczyk.Pan Hołownia już zdążył osuszyć zapłakane oczęta i wysmarkać się w chusteczkę i teraz dziarsko pokrzykuje,a pan Biedroń rusza na podbój Pałacu Prezydenckiego z mamuśką i jakimś ordynarnym zwolennikiem,by urzadzić prezydentowi zapowiadaną przez siebie ,,jesień Średniowiecza''.Pan Bosak tak naprawdę chyba nie hce zostać prezydentem,woli wysługiwać się PO aż mdłości można dostać.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

16-06-2020 [21:54] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@sake3
Oto wypowiedź iście chrześcijańska, jak na PiS-owską patriotkę przystało: wyśmiać,zgnoić przeciwnika i użalać się na hejt i ataki z jego strony.

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2020 [21:58] - Jabe | Link:

W jaki sposób pan Bosak wysługuje się PO?

Obrazek użytkownika sake3

17-06-2020 [17:08] - sake3 | Link:

@hr Levak-Levatzky.....Czy w moim komentarzu przytoczyłam choć jeden nieprawdziwy fakt?Czyżby pan Trzaskowski nie jest śliczny wg Pana,ale czy przy całej swej urodzie uroku nie groził wypalaniem gorącym żelazem?Ach przepraszam pewnie powiedział to ktoś inny.Myte przez niego okno też widziałam na fotce,no ale chyba mam słaby wzrok i kogoś innego musiałam zobaczyć.Gnoję pana Hołownię niecnym podejrzeniem o płacz i smarkanie do kamery/Przepraszam znowu mi się pomyliło.Pan Kamysz nie chwali się swoim zawodem lekarza/No cóż musiałam się przesłyszeć.Tylko pan Biedroń z mamuśką zrezygnował z wizyty w Pałacu Prezydenckim o którą tak zabiegał.Całe szczęście bo jakby urządził  prezydentowi taką ,,jesień Średniowiecza'' jak swojej mamusi przed laty to prezydent nie mógłby wystąpić w debacie dzisiejszej.

Obrazek użytkownika paparazzi

17-06-2020 [03:07] - paparazzi | Link:

Trzy na jednego, na razie;-).

Obrazek użytkownika angela

17-06-2020 [05:58] - angela | Link:

Pan Biedroń proponuje prezydentowi spotkanie,  że przyjdzie na spotkanie razem z mamą,  tymczasem strach go oblecial,  i zrezygnował. 
Moze bal sie ,ze mama za dużo powie.
https://www.tvp.info/48556040/...
Mądrzą się,  ale jak przychodzi do konfrontacji,  to uciekają. 
Boją się prawdy?