28 czerwca dokonamy wyboru pomiędzy Kartą Rodziny a LGBT

1. Wczoraj prezydent Andrzej Duda w otoczeniu rodzin z dziećmi podpisał w Warszawie Kartę Rodziny i zobowiązał się do kontynuacji wsparcia dla polskich rodzin także w II kadencji jeżeli Polacy w nadchodzących wyborach tak zdecydują.
Karta zwiera 7 obszarów działania dotyczących rodziny: wsparcie finansowe, ochronę instytucji małżeństwa, ochronę dzieci przed ideologią LGBT, wsparcie dla seniorów, pomoc rodzicom samotnie wychowującym dzieci, bezpieczeństwo oraz rynek pracy.
We wszystkich tych obszarach prezydent Andrzej Duda i rząd Zjednoczonej Prawicy w ciągu ostatnich 5 lat zrobili już bardzo dużo, chodzi więc o kontynuację wielu ważnych programów ale także uruchomienie nowych.
2.Prezydent chce być gwarantem zachowania najważniejszych programów społecznych: 500 plus, Dobry Start 300 plus, Mama plus ale także zapowiada uruchomienie bonu wakacyjnego na każde dziecko w wysokości 500 zł do wykorzystania do końca 2021.
Ważnym elementem Karty jest obrona instytucji małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny jak to jest zapisane w Konstytucji RP i zdecydowany sprzeciw wobec adopcji dzieci przez pary homoseksualne.
Karta zawiera także cały szereg działań chroniących dzieci przed ideologią LGBT, w tym zakaz jej propagowania w instytucjach publicznych, gwarancje dla rodziców w jakim duchu będą kształcić swoje dzieci, wreszcie decydujący wpływ rodziców na formę i treść dodatkowych zajęć w szkołach i przedszkolach.
W Karcie znajduje się także ważne nawiązanie do rodzin wielopokoleniowych, stąd przypomnienie dotychczasowych działań prezydenta Andrzeja Dudy dla seniorów takich jak: obniżenie wieku emerytalnego, wypłata 13. i 14. emerytury, darmowe leki dla osób 75plus, czy przygotowywany właśnie program Opieka Zdrowotna 75 plus, zapisane zostało także uruchomienie wsparcia dla dziadków pomagających rodzicom w wychowaniu i opiece nad dziećmi.
W Karcie znalazły się także rozwiązania zapewniające pomoc rodzicom samotnie wychowującym dzieci (miedzy innymi zapewnienie ochrony prawnej i materialnej osobom samotnie wychowującym dzieci), działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa rodziny ale także przedsięwzięcia wspomagające rodziców na rynku pracy miedzy innymi ochrona i ułatwienia dla kobiet wracających do pracy po urlopie macierzyńskim.
3. Natomiast główny rywal prezydenta Andrzeja Dudy, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski już na początku swojej kadencji podpisał Kartę LGBT i zaczął wprowadzać jej zapisy w stolicy.
Między innymi zapisano w niej wprowadzanie tzw. zajęć równościowych w szkołach i przedszkolach, będących wprost szerzeniem ideologii LGBT wśród dzieci i młodzieży, a także seksualizacji dzieci od 3 roku życia według metodologii WHO.
Rafał Trzaskowski przyznał także w jednym z wywiadów w czasie kampanii wyborczej na prezydenta Warszawy „że bardzo by chciał być pierwszym prezydentem Warszawy, który udzieli ślubu parze homoseksualnej”.
4. Wybory 28 czerwca będą wiec miały ważną oś sporu, albo opowiedzenie się za rodziną będącą podstawową komórką społeczną i fundamentem naszej tożsamości za czym stoi wręcz murem obecny prezydent Andrzej Duda albo za eksperymentami społecznymi, które zawarte są w Karcie LGBT, którą podpisał i realizuje w Warszawie Rafał Trzaskowski.
Wszyscy ci, którzy zdecydują się poprzeć tę drugą kandydaturę, muszą zdawać sobie sprawę, że jeżeli to Rafał Trzaskowski będzie prezydentem Polski, to tego rodzaju eksperymenty społeczne jakie zawiera karta LGBT, będą wprowadzone na terenie całego kraju, ze wszystkimi tego negatywnymi konsekwencjami.
Mam nadzieję, że większość Polaków do tego nie dopuści, bo skutki tego rodzaju eksperymentów społecznych widać już teraz w wielu krajach Europy Zachodniej.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

11-06-2020 [08:11] - Jabe | Link:

Różne odcienie czerwieni.

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-06-2020 [08:32] - Marek1taki | Link:

Na pewno jest karta Kampania Plus.
Na pewno nic nie zmieni się w kwestii ścigania Trzaskowskiego z gejem Rabiejem i innymi propagandzistami demoralizacji w szkołach w oparciu o obowiązujące, a martwe prawo wyraźnie penalizujące działania pedofilskie.
"W Karcie znalazły się także rozwiązania zapewniające pomoc rodzicom samotnie wychowującym dzieci (miedzy innymi zapewnienie ochrony prawnej i materialnej osobom samotnie wychowującym dzieci) - zatem jasne, że ta karta odwodzi ludzi od zakładania normalnych rodzin skoro daje bodźce materialne dla niepełnych. Pytanie czy to jest zgodne z konstytucją (ochrona prawna ponad równością wobec prawa?) ale z rozsądkiem, zasadami, troską o rodzinę nie.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2020 [09:44] - sake3 | Link:

Różnica między Kartą Rodziny a Karta LGBT jest znaczna.Trzaskowski podpisując ,,swoją''w Warszawie już wczesniej  zaakceptował jej wyłącznie światopoglądową treść i wyłacznie skierowaną do homoseksualistów.Co w tej karcie jest pozytecznego,ciekawego dla pozostałych grup społecznych?Karta zapowiada wyłącznie indoktrynację i przymus,dzieci stają się niczyje a rola rodziców sprowadzona wyłacznie do karmienia i odziewania własnych dzieci.W karcie nie ma nawet słowa o obowiązkach państwa wobec seniorów,którzy przeciez tez są rodzinami czy o wsparciu dla ubogich.Czy Trzaskowski równie chętnie potraktowałby swoją rodzinę i czy zgodnie z tą Kartą uważa ją nadal za rodzinę,czy też za zlepek ludzi?Karta którą podpisał prezydent Duda nie wprowadza nic zdrożnego czy nie postępowego,po prostu potwierdza dobro modelu rodzinnego,wsparcie dla rodzin pełnych bądź z samotnym rodzicem.To właśnie rodzice czy rodzic (w przypadku samotności) są na pierwszym planie a nie wydumana ideologia.Wspomniec trzeba o roli WHO w kształceniu świadomości dzieci od najmłodszych lat i natrętne seksualizowanie.Organizacja która tak skompromitowała się w obliczu pandemii powinna zajmować się tym do czego została powołana i za co bierze pieniądze a nie innymi problemami.

Obrazek użytkownika Jabe

11-06-2020 [11:11] - Jabe | Link:

Czy Karta Rodziny również nie zakłada, że rola rodziców ma być sprowadzona wyłacznie do karmienia i odziewania własnych dzieci? Nacjonalizacja rodziny postępuje.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2020 [18:46] - sake3 | Link:

Nie,Karta Rodziny wyraźnie mówi,że rodzice są odpowiedzialni za edukację i wychowanie dzieci.

Obrazek użytkownika Jabe

11-06-2020 [22:15] - Jabe | Link:

Ja nie o deklaracjach mówię. Rodzina jest coraz bardziej przybudówką do państwa. Jej byt coraz bardziej zależy od urzędników, którzy choćby przydzielają pieniądze z podatków płaconych przez rodziców.

Zresztą brzmi to tak, że jeśli nie będą edukować i wychowywać (np. posyłać dzieci w tęczowe piątki), będą im grozić sankcje.

Obrazek użytkownika Czesław2

11-06-2020 [12:42] - Czesław2 | Link:

Proszę, PIS dobrowolnie wprowadza prawo ekoterrorystów.
https://wgospodarce.pl/informa...

Obrazek użytkownika maxilampus

11-06-2020 [15:45] - maxilampus | Link:

hmmmm. A dlaczego to teraz tak nagle 28 czerwca AD 2020 ,zaczelo byc to dla was tak szczegolnie  "wazne" ?  Ponoc to bylo "wazne" dla was od "zawsze"..tak jak aborcja..aby pozniej trzymac to "wazne" w zamrazarce sejmowej..
Krecicie cos ..jak "zawsze"..

Obrazek użytkownika angela

11-06-2020 [19:04] - angela | Link:

Dodatkowo jeszcze, opowiemy się czy chcemy Polski, czy wasala Niemiec i Rosji,  kiedy interesy Rosji i Niemiec będą nadrzędną sprawą,  a relokacja gości z Afryki  czy Bangladesz , zaleje Polskę nieodwołalnie. 
Czy tego chcemy dla naszych dzieci, czy wnuków,  bo to oni wtedy nas rozliczą za nasze wybory.

Obrazek użytkownika mmisiek

12-06-2020 [03:23] - mmisiek | Link:

Na obronę przed ideologią LGBT było ponad 4 lata, ale realnych działań jakoś się nie doczekaliśmy. W międzyczasie były za to deklaracje i zapewnienia rządu o obronie absurdów gender aż do "kładzenia się Reytanem" włącznie i roztaczanie parasola ochronnego nad rodzącą się u nas zdziczałą lewicą.

I oto przed wyborami, gdy na horyzoncie pojawiło się widmo klęski, PiS sobie nagle przypomina o prawicowym elektoracie. Tym samym, który od czasu "nocnej zmiany" był tak ostentacyjnie ignorowany. A jeszcze "wczoraj" rozpędzano pielgrzymki...
 

Obrazek użytkownika maxilampus

12-06-2020 [11:57] - maxilampus | Link:

Byly tez deklaracje typu " ze ja nie mam nic przeciwko malzenstwom partnerskim i chetnie podpisze"..Wanka-wstanka..
Zobaczymy  co z tych nic nie kosztujacych deklaracji pozostanie po wyborach. Ten wspomniany zlamal tyle tych obietnic ,ze nie starczy strony aby je wymienic..