Ameryka, powstanie, czy upadek?

Jest niebezpieczeństwo, że kolejny plan “kulturalnego” pozbycia się Trumpa może jednak nie wypalić, a do wyborów już tylko 5 miesięcy. Nie ma pewności, czy uda się destabilizacja państwa przez anarchistów w służbie globalistów. Xi Jinping zaciera ręce, Putin sprawdza w google terminy “kolorowa rewolucja” i “Majdan”. Rozgrzane media, które obsługują już kolejny pomysł przedwyborczy mogą  same złapać wirusa, szczególnie po ostatnich doniesieniach szacujących poziom bezrobocia w maju jedynie na 13,3% (oczekiwano 20%) i wzrost zatrudnienia w maju o 2,5 mln. Nadchodzi czas barbarzyńców. Chaos jest najlepszym sprzymierzeńcem globalnej lewicy, to ich jedyna nadzieja tak na zwycięstwo w listopadowych wyborach jak i realizacji orwellowskiej wizji świata. Jednak prognozy ekonomiczne przewidują spadek GDP w drugim kwartale nawet o 53% i choć Trump nabiera wiatru w żagle, wiele jeszcze może się wydarzyć. Na światło dzienne wyciągnięto biednego Joe Bidena, który ma walczyć jesienią z Trumpem o prezydenturę. Opozycja już kolejny raz próbuje osłabić Trumpa, aby ułatwić sytuację Bidenowi. 
https://ecp.yusercontent.com/m...   
Z czeluści historii wyciągnięto nawet Antifę, która ma swoje korzenie nawet w pre hitlerowskich Niemczech. Kiedyś czarnoskórych prześladowali ludzie w białych strojach (KKK), teraz są to ludzie ubrani na czarno, których akcje ponownie spychają Afro-Amerykanów z drogi do sukcesu. Lewica tłumaczy czarnoskórym: to wszystko przez ten zgniły kapitalizm, my zapewnimy wszystkim równość, godne życie i dobrobyt. Teraz kiedy nie ma brunatnych koszul, lewackie bojówki zostały same na placu boju, no i mocno dokazują. Na filmikach widać jak najpierw przed demonstracją samochody rozwożą cegły, którymi pewnie lewica chce budować lepszy świat. Jedna z czarnych kobiet oddała białemu kierowcy taką cegłę z poleceniem, aby nie jątrzył i nie zachęcał czarnej młodzieży do rozboju. Czy dla białych ludzi nastaną czarne dni? Człowiek związany z b. prezydentem Obamą, czarnoskóry aktywista Van Jones oznajmił, że nawet o tym nie wiedząc wszyscy biali są rasistami. Wzrasta poczucie niepewności i strachu, a jedyni radośnie roześmiani ludzie to ci, którzy wynoszą kradzione towary z rozbitych sklepów. 

W Ameryce duże zamieszanie, na filmikach możesz oglądać tysiące modlących się na kolanach ludzi,  jednak choć głośno wyznają (często nie swoje!) grzechy i obiecują poprawę, to nie modlą się do Boga, ale do złowrogiego wirusa strachu. Ten wirus wcześniej zaatakował zachodnią cywilizację techniką Kung-flu, zapędził dumnych kiedyś ludzi w ruchome mury kwarantanny. Politycy urządzali seanse strachu powtarzając zaklęcia czarowników w białych kitlach żądających  posłuszeństwa w przeciwnym razie grożąc śmiercią. Czarownicy powołując się na modelowaną siłę zesłanej plagi ogłosili (dla wielu) koniec pracy, kontaktów rodzinnych i towarzyskich, a już broń Boże, żadnych wizyt w kościołach i innych miejscach modlitwy.  Otwarte tylko miały być sklepy spożywcze, alkoholowe, z marychą, kliniki aborcyjne i inne placówki niezbędne do szczęścia. Ludzie mieli poruszać się tylko w maskach i rękawiczkach, przy zachowaniu między sobą dystansu. Oporni poddawani byli finansowej represji, podważających sensowność nakazów i zakazów również mogła dosięgnąć kara.  Słowem jak za komuny, porządek i bezpieczeństwo. 
                                                                                  
Przeciwko białym ciemiężcom i ich regulacjom odważnie stanęli łamiąc zakazy młodzi wychowani w poszanowaniu praw i wolności ludzie dla kontrastu ubierający się na czarno, wychodzący gromadnie na ulice, place w proteście manifestujący swoją  potrzebę bliskości z bliźnimi. Co więcej, ci młodzi ludzie gorąco i płomiennie  posiłkując się koktajlami Mołotowa zaprotestowali przeciwko zamknięciu biznesów, co przeciągane w czasie przecież może doprowadzić ich właścicieli aspirujących do klasy średniej, do finansowej katastrofy. Tym odważnym krokiem, którego celem było otwarcie sklepów i sklepików, protestujący chcieli przywrócić wolny rynek, przyśpieszyć w systemie kapitalistycznym tak niezbędną wymianę towarową (powiedzmy cegła za buty Nike) jak również zadbać o tak potrzebny ruch na świeżym powietrzu (wina kwarantanny). Czy tak jak z Kung-flu i zapowiadaniem nowej fali wirusa jesienią, kiedy rabującym sklepy znudzą się wyniesione ubrania, buty i gadżety, będziemy mieli nową falę zadym i niszczenia?   Czyż to nie teatr absurdu? 

A było już tak dobrze, gospodarka rosła, bezrobocie malało, zmiażdżono terroystyczne ISIS, a tu masz w telewizorze pojawia się Antifa! Najbardziej dziwią sceny rozmodlonych zwykle białych ateistów praktykujących nowy zwyczaj klękania, a nawet całowania butów zwykle ciemnoskórych osobników  w uniesieniu poniżenia. Świat dziwaczeje i najwidoczniej głupieje na naszych oczach. Ciekawe czy ta nowa pandemia zatrzyma się w obrębie ludzi czarno-białych, czy też Niemcy będą teraz przepraszać Żydów i Polaków, a Żydzi Palestyńczyków… 

Media, które dotąd straszyły i groziły Reichstag wirusem nakazując akcję “zostań w domu”, przestrzegając przed zbliżanie się do innych ludzi (jeśli już to w maskach!), teraz pieją z zachwytu nad idącymi w zwartych szeregach demonstrantami. Oglądałem program telewizyjny z epicentrum wydarzeń, z Minneapolis, w pewnym momencie dwoje prowadzących  zaczęło sugerować, że zamieszki, rozbijanie sklepów są podobno wykonywane przez białych “supremacists”. To interesujące, że im silniej we władzach miast (merowie), czy stanów (gubernatorzy) osadzeni są Demokraci tym większe tam są rozruchy protestujące dyskryminowanie Afro-Amerykanów! Niedorzeczność idzie dalej, demonstrujący zadymiarze znajdują poparcie i zrozumienie burmistrzów Minneapolis, Washingtonu, czy Los Angeles dla swoich postępowych  postulatów jak pozbawienie, lub obniżenie zarobków dla policji. Burmistrz L.A. demokrata Eric Garcetti obiecał obciąć z budżetu policji od $100-150 mln! Liderzy protestujących postulują rozwiązanie policji, wtedy będzie koniec z aresztami i nikt nie będzie miał kryminalnego rekordu. 

W USA w czasie pandemii i kwarantanny  gubernatorzy rządzą dekretami regulując nawet drobne aspekty życia i aktywności swoich poddanych. Partia Demokratyczna jak zwykle postępowa i wspaniała, zapomniała już o swojej klęsce w wojnie domowej, w której prezydent Lincoln wydarł jej niewolnictwo czarnych, którego z takim zapałem bronili demokraci. Jednak nadzieja umiera ostatnia; no chyba, że mieszka w domu nieproduktywnej starości w stanie Nowy Jork pod kontrolą gubernatora Andrew Cuomo.  Wtedy umiera pierwsza. Wydaje się, że demokraci liczą na nową szansę pragnąc wygrać w listopadzie w prezydenckich wyborach. Wtedy przy Reichstag Wirusie (pojęcie od Johna Zmiraka) mogliby ponownie zaprowadzić niewolnictwo. Tylko już współczesne, postępowe, bez względu na rasy i klasy. Pełne niewolnictwo w równym stopniu dla wszystkich. Tak jak komuna zaprowadziła wolność, równość i szczęście dla wszystkich, no wyłączając tylko wąską grupę ludzi odpowiedzialnych  za zarządzanie tak stworzonego świata. Jednak do spełnienia powyższych marzeń globalistów potrzebna jest szczepionka i to nie byle jaka, ale wyposażona w GPS i swobodny dostęp do kontrolowania Twojego organizmu.

Po podobnych wydarzeniach w 1968 r. lewica zagnieździła się na uniwersytetach i po marksistowsku wypłukuje młodym ludziom z głów zdrowy rozsądek. W trakcie tych inwazji chuliganów podpaleń i plądrowań najbardziej ucierpi klasa średnia, której sklepiki i biznesy z uciułanych oszczędności właśnie płoną. Lewicowi merowie i gubernatorzy zabronili policji użycia siły w celu przywrócenia porządku. Policja może tylko stać i podziwiać własną bezsilność. Właściciele sklepów płacą wysokie podatki, aby policja trzymała porządek i chroniła biznesy. Młodzi rozwydrzeni ludzie nawołują rewolucji. Rewolucja jest dziwką o złej sławie, nie buduje, potrafi tylko niszczyć. W czołówce niszczycielskich sił postępu są też dzieci notabli (tu nic się nie zmieniło) córka mera Nowego Jorku została aresztowana w grupie podpalającej samochody. Stary komuch De Blasio jest dumny ze swojej córki. Były mer NYC Rudy Giuliani, który swego czasu zaprowadził porządek w tym mieście, apeluje do De Blasio aby nie niszczył miasta i ustąpił. Córka gub. stanu Minnesota (Tim Walz) podsłuchiwała rozmowy ojca z szefem policji i informowała protestujących gdzie będzie policja, a gdzie można bezpiecznie demonstrować. Antifa do duży dobrze zorganizowany biznes, aż 80% aresztowanych  w zamieszkach to ludzie spoza stanu. 

Afro-Amerykanom wmawiają, że USA jest rasistowskim państwem które trzeba zniszczyć. Mówią, że panuje systemowy rasizm. W takim razie Afro-Amerykanie powinni domagać się aby były prezydent Obama poszedł do okulisty. Facet wybrany i uwielbiany przez nich, przez 8 lat był prezydentem i tego nie zauważył, bo przecież jakby zauważył to by to zmienił?  A może sprawa ma się inaczej, Obama tylko ich potrzebował, wykorzystał i martwił się wprowadzenie socjalizmu, a nie o walkę z żadnym rasizmem…

Na YOUTube można znaleźć konserwatywną Candace Owens, która nagrała wypowiedź wyjaśniającą dlaczego zamordowany Floyd nie jest bohaterem z jej bajki. Ubolewa nad tym, że jej środowisko rasowe wybiera sobie na bohaterów ludzi, którzy używają narkotyków, napadają z bronią w ręku aby rabować i  często są bywalcami więzień. Owens odmawia uznania takich ludzi za postacie godne do naśladowania, oczywiście spadła na nią lawina krytyki.

Prezydent Trump z małżonką Melanią, która jest katoliczką odwiedził świątynię poświęconą naszemu Papieżowi Św. Janowi Pawłowi II, co również spotkało się z krytyką. Na początku lat 80-tych ub. stulecia prezydent Ronald Reagan w osobie papieża JPII  miał partnera do walki z systemem komunistycznym. Niestety od tamtego czasu wiele się zmieniło Trump może liczyć tylko na krytykę w Watykanie, który teraz gości rozmaitej maści globalistów zwalczających Trumpa , jak np. Jeffrey Sachs, twórcę wyniszczającego polski przemysł planu Balcerowicza…

Co tu robić? Ja na przykład cierpliwie czekam na komunikat mówiący o tym, że tłumy protestujących zadymiarzy wdarły się do miejskich bibliotek w poszukiwaniu najnowszych bestsellerów. Zobaczymy jakie mam szanse, czas pokaże (a los pokaże tych co nie czytają)... 

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Kalifornia, 2020/06/07
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-06-2020 [08:23] - Marek1taki | Link:

"Jedna z czarnych kobiet oddała białemu kierowcy taką cegłę z poleceniem, aby nie jątrzył i nie zachęcał czarnej młodzieży do rozboju."
I w USA i w Polsce, i gdzie indziej podział nie jest rasistowski - jak widać na podanym przykładzie - tylko jest to podział ideologiczny, na marksistów i antymarksistów.
Proletariatem zastępczym raz bywają dla marksistów murzyni, raz pederaści, innym razem chorzy na koronawirusa.

Obrazek użytkownika paparazzi

07-06-2020 [20:56] - paparazzi | Link:

M1t zgadzam się z tym. Maczuga rasizmu jak i antysemityzmu używana jest przez tych samych. Problem w tym ze z politycznego punktu widzenia jedno plemię chce pozyskać drugie zatrudniając w korporacjach murzynów. Ale społeczność afro-amerykańska to rozumie i ma niechęć do eskimosów. Co jak co a znam społeczność wykształconych czarnych Amerykanów są absolutnie uczuleni na ideologizacje życia. Proletariat jest używany, tak jak piszesz, do rewolucyjnego przejęcia władzy.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

07-06-2020 [10:00] - Lech Makowiecki | Link:

Z tomiku "Pro publico bono" (2012):

                 WOLNOŚCI

Do Wolności dziś wszyscy zanoszą peany.
Tych wolności jest mnóstwo w kraju ukochanym!

Pierwsza wolność – od Państwa – z anarchią się szerzy:
Nic Ojczyźnie od siebie! Nam zaś –  „się należy”...

Druga wolność – od prawdy; któż by jej żałował?
Prawdę naginać trzeba! Od tego są słowa...

Wolność od moralności zabawę ułatwia;
Miłość „passe” jest dzisiaj... Po co życie gmatwać?

Wolności od myślenia edukacja służy;
Nie przemęczajmy uczniów... Głupsi żyją dłużej!
 
Wolność od obowiązków, rodziny, bachorów...
Singel, gej, feministka – to są nasze wzory!
 
Dziś totalnej wolności chce facet z kobietą.
Na co komu Dekalog? Jest „róbta, co chceta”!

Specjalne komisje z unijnym budżetem
Niszczą wciąż zniewolenia – prawem, jak kastetem!
Instalują podsłuchy, służby nasyłają,
Śledzą, tępią, piętnują. Bardzo się starają,
Byś wolności wszelakich miał tu jak najwięcej!
Patrzę, oczom nie wierzę! Opadają ręce...

Myślę, że mą konkluzją wielu nie zadziwię:
Im więcej tych wolności, tym mniej tej prawdziwej...

 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-06-2020 [10:49] - NASZ_HENRY | Link:

Co robić?
Co dziesiątego zadymiarza pochować ☺
 

Obrazek użytkownika anakonda

07-06-2020 [12:06] - anakonda | Link:

Do autora, Niemcy, Francja, Anglia, a nawet daleka Australia tez plona,
widac ze globalisci w porozumieniu z komunistycznymi pogrobowcami
przypuscili skomasowany atak na swiat wolnych obywateli.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

07-06-2020 [12:46] - rolnik z mazur | Link:

Ameryka jest  trupem w zbroi ( Toynbee ) i nic jej juz nie uratuje. A szkoda !  Chciałbyn się mylić, Pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

07-06-2020 [13:50] - Jabe | Link:

Niestety.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-06-2020 [20:37] - Imć Waszeć | Link:

Widocznie kiepskie sobie elity wybrali. Taka pasożytnicza elita najpierw szuka sobie nosiciela, przestawia produkcję elit na kopiowanie swojego wzorca, a potem zatruwa i degeneruje jego młodzież. Normalnie jak koronawirus.

Obrazek użytkownika paparazzi

07-06-2020 [21:06] - paparazzi | Link:

@Imć Waszeć jest coś w tym prawdy. Powoli dochodzimy do wniosku ze zatruta ideologia rozprzestrzenia się jak wirus. USA jest centrum?  Bo procesy są identyczne jak w Polsce. Najgorsze dla mnie ze odjechałem od systemu komunistycznego a on zmodernizowany dopadł mnie w USA. O tempora mores.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-06-2020 [20:23] - Imć Waszeć | Link:

@paparazzi
Ja już tutaj kiedyś zaproponowałem zgrabne rozwiązanie tego problemu gnicia elit. Jest ono niezwykle kompatybilne z tzw. społecznościami lokalnymi w USA, czyli z takimi miasteczkami, że jak wjeżdża tam obcy, to wszystkie oczy wodzą za nim. Niech no tylko spróbuje nawywijać. :)
Chodzi o pewne uogólnienie pojęcia konserwatyzmu, które ja nazwałem "enklawami", które rozstrzygają problemy pomiędzy sobą tak, jakby były osobami fizycznymi. Takie koło gospodyń wiejskich lub kapela folklorystyczna to mała enklawa, które łączą się w większe, w końcu w stany, kantony, landy i kraje. Potem w unie, federacje, konfederacje, związki państw itp.
Mówiłem też, że wszelkie problemy zarządzania enklawami trzeba scedować na "protokół enklaw", czyli zbiór reguł postępowania, zarządzania i rozstrzygania konfliktów, co jest w sensie formalnym po prostu programem lub takim specyficznym systemem operacyjnym. Czy jest to kompletna utopia i abstrakcja? Nie. Coś takiego właśnie implementuje się w wojsku (poważnych krajów), np. różne systemy zarządzania polem walki plus systemy roju dronów/robotów. W matematycznej terminologii można to porównać do obliczeń granularnych (granular computing).

1. "Granular Computing: Past, Present and Future": https://www.researchgate.net/p...
2. "Swarm Intelligence in Robotics": https://www.researchgate.net/p...
3. "lawOS: Regulations as society’s operating system": https://www.santafe.edu/news-c...

Zwłaszcza ta ostatnia domena badań jest obiecująca. W końcu "udałoby się" udowodnić, że sądziokracja jest zwykłą anarchią góry, która okresowo oscyluje z systemem dyktatorskim ;) Nie ma tam nic logicznego. Został przyjęty system domyślnej zgody na wszelkie aberracje. Tymczasem prawo pracuje w oparciu o typ logiki zwanej deontyczną, która daje się przepisać (jak wszelkie modalności) na logiki pierwszego rzędu, translacja może zostać skomputeryzowana, a więc można zastosować jakieś reguły dowodzenia twierdzeń. Tylko, że się nie chce i kasta nie zamierza się pozbyć tej wygody bez walki, wreszcie w większości są to głąby patentowane z matematyki, informatyki i logiki, więc nie dopuszczą do - nazwijmy to imieniu - wywalenia ich wraz z przychówkiem z nadzwyczajnej kasty. Tu jest ból du... a nie w problemach informatycznych ;)

Obrazek użytkownika angela

07-06-2020 [20:26] - angela | Link:

@rolnik,Jabe,  niezbozne wasze życzenia.
Ameryka jest potężna i bogata, i zadne lewackie męty jej nie zatopią. Jak nie załatwią sprawy lokalni lewaccy rzadziciele,  to gwardia narodowa ich "uspokoi".

Obrazek użytkownika mmisiek

08-06-2020 [01:31] - mmisiek | Link:

"...że tłumy protestujących zadymiarzy..."

A tymczasem w Polskim Radio, o ile się nie przesłyszałem, obowiązuje marksistowska wykładnia o słusznych protestach przeciwko rasizmowi.
Nie wiem jak w TVP bo ostatnio nie oglądałem.
 

Obrazek użytkownika angela

08-06-2020 [08:12] - angela | Link:

Słuszne protesty??
Tylko nikt nie wspomina,  w jakich okolicznosciach tego "biednego" zatrzymano.
Oszusta nieroba przylapano na zrobieniu pracującego sklepikarza w jajo.
Wiadomo, ze lewactwo broni wszelkiej patologii, podobnie jak w Polsce. 
Zło,  bezboznictwo,  destrukcja,  rozkład  moralny państw,  jest ich zadaniem.