SHITSTORM HA,HA!

 

Rany! Ludziska! Obudźta się!
Nawet nasza poczciwa Elig przystąpiła do zabawy publikując "demaskatorski" tekst.
 
Zaskoczyła was naprawdę kolejna pigułka manipulacji? Jesteście zdumieni, że podstarzały safanduła i jego znacznie tłustszy koleś wyznaczali wam herosów muzyki i pod tą przykrywką robili was w balona? Od wielu, wielu lat panowie i panie. Sączyli wam do uszu tandetę; lansowali koszmarnych ulicznych grajków i zwalczali tych, których nie dało się skorumpować. A przy okazji tłukli na boku kasiorę.
Jedynka, dwójka i trójka na Listach przebojów zazwyczaj miała określoną cenę.
I myślicie, że to Trujka była jądrem ciemności? Gruba naiwność...
Druga scena też miała swoich Sławomirów i Zenków...
Na to ci wypuszczali dla tych yntelygentnych "Polę", czy "Twój ból jest lepszy niż mój".
 
A przecież tenże właśnie Kazik – Kazimierz Piotr Staszewski – sam to nie tak dawno śpiewał – "Wszyscy artyści to prostytutki..." [https://youtu.be/Qc4ivO3sfZU(link is external)}
 

Wszyscy artyści to prostytutki
W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa
Przepraszam, czy mogę sobie zrobić zdjęcie z Panem
Ja i koleżanka, niedźwiedź, Zakopane

Swoją pracą na scenie chcę osiągnąć swój cel
Order Orła Białego, budowniczy PRL

 
Hmmm... niedźwiedź... jakieś ordery... Coś sugerował zanim sam się ześwinił?
 
Czy wy kurcze przez tyle lat nie potraficie ogarnąć tej całej ściemy?
Czy działalność ciosania młodych umysłów błotem i dragami przez desygnowanego do tej pracy Jerzego Owsiaka nie włączył wam już dawno dzwonków alarmowych?
 
Manipulacja i brainwashing jest tym bardziej skuteczny, jeżeli się go zacznie w jak najmłodszym wieku.
Komsomoł... Hitlerjugend... afrykańskie dzieci – żołnierze zabójcy.
 
I nagle, ha, ha – shitstorm! Oczka się otworzyły? Mózgi zaskoczyły?
 
Showbusiness jest manipulacją, a manipulacja jest businessem. I tyle.
 
 
A teraz, żeby był spokój w domu, to włączcie dzieciakom MTV, czy inne szambo – jest tego wiele – i dalej śpijcie spokojnie.
 
Po burzy zawsze zaświeci słoneczko.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika EsaurGappa

19-05-2020 [07:13] - EsaurGappa | Link:

W latach 90-tych najlepiej było stać daleko z tyłu tego szamba,słuchając np Rozgłośni Harcerskiej,później zamienionej na Radiostacje.Tam na marginesie społeczeństwa,wkurwiony na cały ten bajzel jakim była Polska rzeczywistość,człowiek sam sobie decydował co jest nr 1.Odspawany od systemu człek mógł poczuć się wolny chociaż w chwilach gdy poznawał inny świat muzyki,eklektyzm dawał możliwość zrozumienia najróżniejszych artystów,ból życia znajdował chwilami błogie ukojenie,a wewnętrzny bunt nabierał sensu.Tak czy siak chyba budzą się ze snu dzieci z zaczarowanego świata niespełnionych marzeń,a mury runęły tylko po to by system zbudował jeszcze większe.

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [10:42] - jazgdyni | Link:

@EG

Jasne. Też byłem fanem Radiostacji. Lecz widocznie albo komuś przeszkadzało, albo znalazł się chętny na tani produkt.
W Trujce, jako jedna z przyzwoitych i mądrych osób stamtąd, choć piekielna feministka, to Agnieszka Szydłowska. Robi swoje - głównie alternatywę.

Obrazek użytkownika Jabe

19-05-2020 [07:34] - Jabe | Link:

To ocenzurowano, czy nie ocenzurowano?

Obrazek użytkownika cyborg59

19-05-2020 [09:49] - cyborg59 | Link:

Tygodniowe piłowanie utworu słowno-muzycznego nie przynosi spodziewanego rezultatu - telefon nie dzwoni, ludzie nań nie głosują - co robić ?!
To, co zawsze ! Kopa w górę, jednemu dosypiemy innym odejmiemy. Zabrakło ? Na chama wstawimy na pierwsze miejsce. Tym razem za darmo, bez kopert, dla idei ! A co tam, stać nas na odchodne !
Odpowiadam na pytanie : cenzura po tygodniu nieudanego lansowania ?!
- Sie gupio nie pyta !!!

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [10:46] - jazgdyni | Link:

Pewnie jakiś telefon był. Ale nie od Kaczora. Od kogoś na poziomie Suskiego. Choć najlepsza wizja jest taka, że pierwszy był telefon z Trujki do kontaktu we władzach, a odpowiedzią był telefon do szefostwa III pr. PR, z zapytaniem - co tam u was się wyrabia? Ani słowa o jakiejś cenzurze.

Obrazek użytkownika Jabe

19-05-2020 [17:46] - Jabe | Link:

Naturalnie ani słowa.

Obrazek użytkownika tricolour

19-05-2020 [18:52] - tricolour | Link:

Jabe, wiesz co mi się najbardziej podoba?

To, że tą całą zmianę rozsadzą takie właśnie "wierne" dziady. Które w swej ślepej "wierności" nawet nie są wstanie zobaczyć, w którą to stronę zmierza...

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-05-2020 [19:49] - Marek1taki | Link:

Ani słowa, że z czwartego miejsca zrobiono drugie a z drugiego pierwsze.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-05-2020 [08:40] - Trotelreiner | Link:

Każdy shit jest dobry,aby tylko tym shietem rzucić we wroga,czyli PiS,Kaczyńskiego,rząd,prezydenta...i ochlapac przy okazji elektorat...[aby nie napisac Polaków]
Wracając do TrUjki...Polskie Radio S.A!
Spółka akcyjna!!!
Niech się to radio Erewań...lewackie ścierwo...zatrudniające samych komuchów i agentów....SPRYWATYZUJE!!!
Niech zmienią nazwę na TRÓJKA ---FM...już dawno pisałem,że ten kołchoźnik powinien mieć odebrane z nazwy POLSKIE RADIO.

A co do listy przebojów...czy ktoś kto ma IQ ponad 70...wierzy,że są liczone głosy?! Ktoś się tym przejmuje?! PIC i kupa glonów.

Baron [zmienił nazwisko...w Katowicach nazywał sie inaczej] i TW BERA...to był ich AUTORSKA AUDYCJA! Sami ustawiali miejsca...tylko idioci sie tym podniecali.

Wiesz...ja na mediach zjadłem już trzecie zęby:-)))  i mam odruch wymiotny,gdy słyszę takie pierdoły!
Addio==P.

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [10:49] - jazgdyni | Link:

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Trujka padnie. Dla nas ważne jest - co z tym truchłem zrobią.

Rozwinę temat, jak będę miał więcej czasu.

Trzym się

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

19-05-2020 [09:03] - Lech Makowiecki | Link:

Trójka to był prywatny folwark kilku panów. I do tego prawdziwy koń "trójański" postkomuny... Wszelkie ustroje totalitarne doceniały rolę pop-kultury w "formatowaniu" całych narodów. I skutecznie wykorzystywały piosenkę, literaturę czy film w praniu mózgów obywateli. Szkoda, że PiS nie doceniał roli pop-kultury w kształtowaniu tożsamości Polaków. I teraz zbiera tego owoce...

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [10:52] - jazgdyni | Link:

Witaj!

Kto, jak kto, ale Ty odczuwasz nadal to bagno na własnej skórze. NIE MA W RP ŻADNEGO GODNEGO UWAGI RADIA MUZYCZNEGO. Szambo totalne, kliki, kolesiostwo i brudny pieniądz.

Serdeczności

Obrazek użytkownika EsaurGappa

19-05-2020 [16:42] - EsaurGappa | Link:

Dokładnie tak.Zaje...cie  fajne Jazz Radio też wykupili właściciele Radia Kolor,mało sympatyczne osoby,poznałem ich osobiście i dla mnie to patointeligencja nie licząca się z nikim.Teraz po latach przepoczwarzone w ChilliZet to tylko cień legendarnej dla wielu stacji.Ech...Vanitas vanitatum et omnia vanitas.

Obrazek użytkownika Czesław2

19-05-2020 [09:12] - Czesław2 | Link:

Czyli o manipulacjach w Trójce wszyscy, którzy mieli wiedzieć, wiedzieli i nic. To właśnie sprawia, że wiarygodność czegokolwiek w mediach jest zerowa. Zaufanie. Lekarze, nauczyciele, redaktorzy,prawnicy, nawet naukowcy. Chyba o to chodziło.

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [10:55] - jazgdyni | Link:

Czesławie,
te inne wymienione przez Ciebie zawody to mały pikuś w porównaniu z szambem w szołbiznesie. Tu jak się nie za forsę sprzedaje, to sprzedaje się własnym ciałem. I wszyscy mają notoryczny katar.
Dno.

Obrazek użytkownika sake3

19-05-2020 [09:39] - sake3 | Link:

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.Kto by się nawet spodziewał,że na takich czynnościach  jak układanie list,glosowanie i fałszowanie można się tak dorobić.Nic dziwnego,że trzymali się tej stacyjki pazurami.Szumnie i spektakularnie ,,odchodzą'' bądź zapowiadają odejścia.Za trzy tygodnie będą z powrotem,bo gdzie pójdą,przecież nic nie potrafią.Tyle że wrócą cichutko bez fanfar by nadal trzepać kasę.  

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [10:58] - jazgdyni | Link:

Ci co odejdą, nie zginą. System i opiekunowie dbają o swoich ludzi. No... w pewnym stopniu. Za to zdrada jest surowo karana.

Ciągle potworna ściema.

Obrazek użytkownika tricolour

19-05-2020 [09:57] - tricolour | Link:

To są działania wielkiego stratega. Zamknąć cmentarze, zapłodnić Kazika, zakręcić notowaniem listy przebojów i Niedźwiedzia nie ma. Bułka z masłem. 

Szykowane jest przesadzenie podwiędłej róży więc wygaszamy rozchorowane kopalnie...

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

19-05-2020 [10:40] - AŁTORYDET | Link:

Tęczowy, popuść stringi (ale nie w stringi). Rozumu, to nigdy nie miałeś, a dowcip masz ciężkawy, jak nie przymierzając dupsko Manna. 

Obrazek użytkownika tricolour

19-05-2020 [13:34] - tricolour | Link:

@Ałtorytet

No i widzisz, wydało się, czym żyjesz. Popuszczaniem. Trudno - przypadłość wieku, może i mnie za pięć dekad dopadnie, wtedy pogadamy.

Na razie, po Twojej reakcji, wyraźnie widać, że ledwo się trzymasz. Pamiętaj: autor tego wątku osobiste wycieczki uznaje za przejaw durnoty i faktu, że już się nie może. Przyznaję mu rację...

Obrazek użytkownika cyborg59

19-05-2020 [11:10] - cyborg59 | Link:

Wszystkim ludziom maseczki na pysk a Reptilian jak zwykle nie widać ! ;-)))

Obrazek użytkownika Valdi

19-05-2020 [12:11] - Valdi | Link:

Jakie pękne parafrazy .... ale mam lepsze:

Smok olbrzymi od morza do morza się wije,
nocą go widza w ogniu najśmielsi lotnicy,
Ciemny łopocze w miastach i na trwogę bije,
Sygnał strzelił rakietę znad pruskiej granicy.

 

Obrazek użytkownika tricolour

19-05-2020 [14:16] - tricolour | Link:

@Valdi

Pękne. Pośmiać się można z tego smoka zależnego od ciemnego rynku... szparagów.

Takie kuplety to zamiast, prawda?

Obrazek użytkownika cyborg59

19-05-2020 [10:45] - cyborg59 | Link:

W oczekiwaniu na prawdziwe wybory bawimy się tematem zastępczym - plebiscytem na piosenkę.
Czy kiedykolwiek był to uczciwy plebiscyt? Internetu nie było. Kto dzwonił do radia ? Miejscowy, najlepiej z pracy. Najlepiej koledzy z telewizji.
Cały ten szumek jest dowodem na działanie "dobrej zmiany". Powolne - ale jednak działanie. Powoli zaczynamy "dowody wdzięczności" nazywać korupcją.
Powoli, z trudem i głośno odchodzą ze swoich stanowisk ludzie którzy nie wyżyli by z samej pensji. Sędziowie, ordynatorzy inni. Ordynator poszedł do samorządu bo w szpitalach ludzie już nie chcieli dawać, w prywatnych gabinetach też zaczynało śmierdzieć CBA. Dlaczego znany prezenter radiowy miał by pracować za gołą pensję ?! Konstytucja gwarantowała mu prowadzenie Opola, Sopotu, paczki z darmowymi płytami na handel, didżejowanie na zamkniętych imprezach. Miało być samooczyszczenie, ciche odejście w niepamięć. Są tacy co chcą by ich bolało. Masochiści !
Mam nadzieję, że PKW zrozumie przekaz : nie ma zgody na przekręty nawet w tak śmiesznej sprawie jak plebiscyt na piosenkę. Skończyło się !

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [15:41] - jazgdyni | Link:

Wiesz Cybie, u nas już w deklaracji założycielskiej przyjmuje się, że działalność będzie nieco nieuczciwa. Jak w chwili szczerości ta biedna Leszczyna orzekła - trzeba wymienić tę MKD bo niestety jest za uczciwa. Tak się nie da. Musi być człowiek nieco nieuczciwy. No i jest.
Tak więc, gdy już komuna powoływała III program PR, to wielu rozmyślało, jak będzie można tutaj na lewo zarobić. Jak widać wielu zdolnych znalazło sobie źródełka. A co? Muzycy z nazwiskami mogą się wynajmować na wesela za 50 tyś/wieczór (czasami nawet bez śpiewania. Wystarczy być), to my tym muzykom pomożemy, a oni nam. Reka rękę itd.

To nie tylko szołbiz, to wprost sport narodowy. Powoli to maleje.

Więc trzeba uderzać i siać popłoch.

Zdrowia Cybie

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-05-2020 [11:13] - NASZ_HENRY | Link:

Dlaczego trzeba było czekać na porządki w trójce do czasu nadepnięcia na odcisk Prezesowi?
Taka Janda będzie zapewne futrowana przez ministra Glińskiego do czasu aż zagryzie Prezesowi kota ☺

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-05-2020 [14:10] - jazgdyni | Link:

Dlaczego trzeba czekać? Ja nie wiem.
Widocznie trzeba być ostrożnym i precyzyjnym. Chirurg szybko i nieuważnie ciachnie skalpelem milimetr dalej i ciach! Tętnica. I już ma trupa na stole.
Odzyskiwanie kultury będzie bolesne.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-05-2020 [22:16] - rolnik z mazur | Link:

Ja sie wychowywałem na trójce w latach siedemdzieiątych. Potem Trójka powoli przestawała sie być moim radiem. Nie rozumiem jak można na niej teraz wieszać psy i na tych ludziach? Trzeba ich było zlustrować i wypierda..... jak trzeba, dokładnie tak samo jak naszyc obecnych idoli. Czy wy ludzie naprawde jesteście tak durni ? Tak jesteście , bo wasze umysły zostały tak wyprane, że szkoda gadać. Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

20-05-2020 [13:01] - tricolour | Link:

Też jestem tego zdania, że mózgi wyprane. Skoro poseł PIS publikuje fotomontaż Jaruzelskiego z Trzaskowskim i nie widzi, że gębę włożono w blond włosy (pomijam brak koincydencji czasowej), to jakim trzeba być ślepcem? Albo, jakie trzeba mieć zdanie o swoim elektoracie?