Oświadczenie

  Oto fragment wczorajszej [27.06.2015] korespondencji między mną, a adminem portalu Niepoprawni.pl:

  "to co stoi na przeszkodzie, byś nie męcząc się z nami, a my z Tobą - po prostu zrezygnowała ze "słupa ogłoszeniowego" jakim jest dla Ciebie portal Niepoprawni.pl?

Zamiast "stawiać się okoniem" po prostu z pokorą przyjmij zasady, jaki tu obowiązują i... pisz dalej, ale bez promowania portali [Salonu24 i NEonu24], o których wspomniałem w poprzedniej korespondencji.

Pozdrawiam i życzę chociaż odrobinę samokrytycyzmu,

Satyr - administrator portalu Niepoprawni.pl".

  Od czego zaś wszystko się zaczęlo?  Od listu Satyra:

  "Witam Cię Elig!

1) Pozwoliłem sobie zaingerować w Twój tekst
(tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/eli...).
Zamieniłem ukośnik na nawias zwykły. (...) 

2) W przyszłości postaraj się nie zamieszczać linków do Salonu24 czy NEon24.

3) Odnoszę wrażenie, że nasz portal Niepoprawni.pl traktujesz jako... słup
ogłoszeniowy.(...)".

  No cóż, sprawa wydaje się drobna - zamiana ukośników na nawiasy, bo adminowi wydawało się, że tak będzie ładniej.  Co innego jest jednak ważne.  Publikuję od sześciu lat w kilku portalach, napisałam ponad 2160 notek.  Nigdy, powtarzam - nigdy nie zdarzyło się, by którykolwiek z adminów ingerował na własną rękę w treść lub formę moich tekstów.  Nikt nigdy nie włamywał się do moich wpisów i nie próbował czegokolwiek w nich zmieniać.  Satyr jest pierwszym, który "pozwolił sobie" na to.  W dodatku zrobil to bez uprzedzenia, informując mnie dopiero po fakcie.

  Nic na to nie poradzę, ale straciłam poczucie,  że moje notki umieszczone w portalu Niepoprawni.pl są bezpieczne.  Wobec tego postanowilam zaprzestać publikowania ich w portalu Niepoprawni.pl /zgodnie zresztą z sugestią Satyra/.  Moich czytelników zapraszam na inne  portale, n.p. na Naszeblogi.pl czy Wirtualnemedia.pl /i kilka innych/.  Dziękuję im za ponad trzy lata współpracy.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-06-2015 [09:30] - NASZ_HENRY | Link:

Satyr myślał, że sobie poigra a się doigrał ;-)

Obrazek użytkownika pietrek

28-06-2015 [09:34] - pietrek | Link:

I bardzo dobrze Pani zrobiła.Proszę pisać na Niezależnej.Ja Panią czytam często i z miłą chęcią.Pozdrawiam serdecznie góral Pietrek

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-06-2015 [11:25] - jazgdyni | Link:

Ot, nowiutki, od trzech dni administrator, zbyt dosłownie potraktował regulamin mówiący o zakazie promowania innych portali i zbyt ostro zareagował. Elig już została przeproszona przez Szefa.
Swoją drogą, droga Elig często lubi grać rolę "świętej krowy". Relacje Elig są bardzo dobre, natomiast opinie i lansowanie już mniej. Albo - albo. Trzeba wybrać co się robi.

Obrazek użytkownika elig

28-06-2015 [12:53] - elig | Link:

Wolę być "świętą krową", niż pozwolić, by mi chodzili po głowie. Co to znaczy "lansowanie"? Nie wiem dlaczego, ale tak chwalone relacje mają zwykle o 1/3 mniej odsłon niż inne moje notki.

Obrazek użytkownika terenia

28-06-2015 [12:34] - terenia | Link:

@elig

Szanowna Pani

Słuszna decyzja.O ile kiedyś wspomniany przez Panią portal można było odwiedzać bez odruchu wymiotnego,to aktualnie rzeczy tam się dziejące....a tzw.gadaczka ech ,szkoda gadać.

pozdrawiam

Obrazek użytkownika elig

28-06-2015 [12:47] - elig | Link:

Nie przesadzajmy. Tam jest sporo ciekawych tekstów, a Gawrion /szef/naprawdę się stara. Gadaczka faktycznie jest beznadziejna.

Obrazek użytkownika terenia

28-06-2015 [12:58] - terenia | Link:

@elig

Zgoda co do tekstów,na resztę spuszczam zasłonę milczenia.

Obrazek użytkownika elig

28-06-2015 [12:59] - elig | Link:

Szef portalu mnie przeprosił:
"Elig
Gawrion - 28 Czerwca, 2015 - 11:10
Satyr pomaga jako moderator od kilku dni. Uczy się. Zgadzam się z Tobą że tak daleko idąca interwencja nie powinna mieć miejsca. Jako główny Administrator przepraszam. 1. Łamanie przez Ciebie zasad pisowni (zapewne z powodu nawyków jeszcze z maszyny do pisania - ukośniki jako nawiasy) nie jest powodem do ingerencji w tekst.2. Jeśli chodzi o linki - jako bloger w naszym serwisie możesz w swoich wpisach zamieszczać linki jakie chcesz. Być może w przypadku linków do neonu Satyr chciał zwrócić uwagę na to że promowanie linkami innych witryn jest ściśle związane z promocją tych witryn w google i neon jako serwis bardzo kontrowersyjny nie powinien na taką promocję liczyć, tym bardziej że waga io ranga naszych linków (jako z niepoprawni.pl) jest bardzo wysoka dzięki naszemu wysokiemu PR (page rank).3. Słup ogłoszeniowy - doskonale wiem że publikujesz w różnych miejscach w sieci. Jest to praktyka przyjęta przez wielu blogerów i nie jest ona żadnym minusem - nie powinna być przedmiotem zarzutu czy nawet uwag. Doskonale wiemy że celem wielu blogerów jest docieranie ze swoimi tekstami do jak największej ilości użytkowników. Jak najbardziej rozumiemy tę zasadę - tak działa blogosfera.
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/eli...