Totalni opozycjoniści wszystkich krajów, łączcie się!

Karol Marks byłby pewnie rzewnie zapłakał nad powyższym tytułem, w Komunistycznym Manifeście nawoływał: “Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!”  Po czesku to chyba będzie “gołodupki do kupki”, czy coś takiego. Na razie do Polski przyleciała Nancy Pelosi, spikerka Izby Reprezentantów Kongresu US, ale jak to w popularnym dowcipie, jak reszta much materie końcową “wyczuje”, to też się zlecą… Czyli czekamy!

Szkoda gadać, z Nancy jest tak jak z pękniętą hydrauliczną rurą mimo że widać niebezpieczeństwo to nie wiadomo gdzie zacząć. Pelosi to temat rzeka.  Dochodzi (bądź w jej sytuacji dojeżdża do 80-tki) pochodzi z włoskiej rodziny zanurzonej w polityce ze wschodniego wybrzeża Stanów. Jej ojciec, a później jej brat byli burmistrzami miasta Baltimore, dziś Nancy  w Kongresie reprezentuje San Francisco razem z jego problemami rozwiązywanymi totalnie lewackimi sposobami. Ci którzy mają wątpliwości niech poczytają o wprowadzonej niekaralności  za (jakby to powiedzieć?) załatwianie potrzeb fizjologicznych na ulicach tego przecież pięknego miasta. Trzeba dodać, że oferty aktów seksualnych nie są już ścigane przez policję. Słowem program kompletnej destrukcji dotychczasowych osiągnięć zachodniej cywilizacji. Na straży prawa jako prokurator miasta San Francisco stoi (lis  w kurniku) syn lewackich terrorystów z lat 60-tych, wychowany (rodzice byli w więzieniu za masakrę policji) przez przyjaciół poprzedniego prezydenta US Baracka Husseina Obamy, którymi byli Bill Ayers i jego żona (też terrorystka) Bernadette Dohrn.           
                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Chcę napisać krótki tekst (prośba czytelnika) więc już wyskakuję z tych czeluści, wszak wszędzie polityka jest perfumowanym szambem i postaram się zachować w miarę przyzwoicie. Dodam tylko, że w San Francisco mieszkańcy wychodząc z domów muszą uważać po pierwsze, aby nie stąpnąć na śpiącego bezdomnego, bądź gó.no jego. Oczywiście szefowa totalnej opozycji Nancy Pelosi nie ma takich problemów, jeśli w wyższych celach opuszcza swoje pielesze, aby dotrzeć do służbowego samolotu (nie to, że jest biedna!)  wsiada do wymuskanej limuzyny i tyle ją kot widział…

Nancy wraz z pół tuzinem członków Izby Reprezentantów US Kongres (na zdjęciu rozpoznałem tą diaboliczną Debbie Wasserman Schultz z Florydy) pojawiła się w Auschwitz w towarzystwie marszałek Witek i super duper marszałka Grodzkiego (jako chirurg pewnie był zaniepokojony nadużywaniem botoxu przez Nancy), ale włóżmy to w przysłowiową kopertę na inną okazję. 

Nancy jako Włoszka z pochodzenia, oczywiście jest katoliczką, tyle, że reformowaną, czyli pro aborcyjną. To tak jakby nasz, a właściwie światowy największy rewolucjonista (Dzierżyński to cienias, zresztą niewiadomego pochodzenia) Mikołaj Kopernik ogłosił (po opublikowaniu tytanicznego dzieła (O obrotach sfer niebieskich), że ziemia jest jednak płaska. Powiedzmy sobie szczerze, że tak naprawdę przy rewolucyjnych tezach Kopernika wynalazek broni atomowej to przejście z roweru na motocykl, czy czołg.

Myślę sobie, po jaką cholerę impeachmentem rozdygotana Nancy Pelosi lecąc politycznie na putinowski spęd do Yad Vashem otarła się o Auschwitz. Wiadomo, że Netanyahu (uwikłany w kryminalne nadużycia i proces) zagrożony dogmatycznym fiskalizmem Trumpa (wojny to wydatki), wycofajmy się z Bliskiego Wschodu, niech sami walczą o piasek. Z relacji pobytu Pelosi w Polsce wynika, że amerykańscy parlamentarzyści chcieli być kulturalni i  również chcieli się pochwalić znajomością polskich zagadnień. Więc Kościuszko, Pułaski, Lek Valesa, papież Jan Paweł II, i oczywiście polskie pierogi oraz antysemityzm. W antysemityzmie czuli się najlepiej, więc o to pytali.

Zastanawia więc, czy ta delegacja Kongresu tak naprawdę nie przybyła w tajnej misji do POLSKI, aby zapoznać się z sytuacją w której w danym kraju nie ma antysemityzmu. Niestety chcąc, nie chcąc możemy służyć przykładem tolerancji na tym świecie nawet w stosunku do wszędzie atakowanych i mordowanych  Żydów. 

Nie muszę przypominać, że US to kraj antysemicki, gdzie co rusz to  słyszymy (szczególnie na wschodnim wybrzeżu) o opluciu, pobiciu, bądź zamordowaniu tylu, a tylu to Żydów. Polacy są w tej kwestii  wprost “POLIN” dla Żydów. Ci jednak widocznie zupełnie stracili instynkt samozachowawczy i zaczeli kąsać rękę która przez setki lat ich karmiła i zapewniała im bezpieczeństwo.

Pewnie polscy parlamentarzyści, w tym marszałek Senatu Grodzki wyrazili zaniepokojenie o bezpieczeństwo Żydów (z pewnością w części o polskich korzeniach)  tak bardzo ostatnio atakowanych, a i nawet mordowanych w US. Na dziś nikt z wnikliwych polskich dziennikarzy nie zauważył żadnej wymiany kopert (nawet gratulacyjnych!) między marszałkami Pelosi i Grodzki co jest naprawdę budujące, wobec narastających oskarżeń... 

Wygląda na to, że to Putin jest głównym kucharzem podającym potrawy na stół biesiadnikom w Yad Vashem. Pozostaje pytanie, którzy z biesiadników się naprawdę po tym daniu rozchorują (wszyscy myślą o Polakach). Pewnie przy pierwszych symptomach niezwłocznie zgłosić się trzeba do jakiegoś geopolitycznego doktora. Na początek polecam dr Jacka Bartosiaka…

Na naszej scenie politycznej, po brutalny wyniszczeniu polskich elit państwowo twórczych w czasie II w.ś. przez Niemcy i Rosję, pojawiło się wiele ambitnych podmiotów.  Zauważyłem, że wiele z nich ma krytyczny stosunek do US Trumpa, o dziwo nawet w porównaniu z Putinem? Rosja, czy biała, czy czerwona, czy oligarchiczna zawsze widzi Polskę jako słowiańską dziwkę zauroczoną błyskotkami zachodu, którą trzeba przywołać do “mocarstwowego” rosyjskiego porządku...
  
Bezlitośnie przypomnę “Rzeź Pragi” (rocznica czynów rosyjskiego gen, Suworowa) mordercami byli  Rosjanie, bolszewicy historycznie biorąc jeszcze nie zdążyli dojechać. W tym myśleniu naprawdę nie ma miejsca na POLSKĘ NIEPODLEGŁĄ.  Nie chcę dalej iść w idiotyczny świat ruskiej mocarstwowości, tam naprawdę nie ma miejsca na Wolną POLSKĘ. Popieranie wielkomocarstwowej idei rosyjskiej, czy niemieckiej, to ta sama choroba (dżuma, cholera)). Wreszcie wyrzućmy za burtę agentów obcych idei i mocarstw i wreszcie zajmijmy się sobą, swoimi wartościami i swoim bezpieczeństwem. Oczywiście to praca i kierunek dla młodego pokolenia nieskażonego idiotycznym serwilizmem wobec bogatszych Niemiec, czy też powiązań z rosyjskimi marzeniami Putina. Jak myślicie, za co Niemcy uhonorowali  niejakiego Tuska, czy jemu podobnych słabeuszy bez serca, honoru i polskich marzeń o narodowej podmiotowości?

Z tego co widzimy znaleźliśmy się w układzie światowych sił gdzie istniejące supermocarstwo US dzięki niezmiennym procesom historycznym  perzerżnęło sytuację, w której jego biznesy i koncerny w pogoni za maksymalnymi zyskami na chińskiej piersi wychowały sobie żmije, która zaczyna paraliżować  świat ich sukcesu. A wokół ujadają pieski z rosyjskiego schroniska, z nowego schroniska UE i z pozostałych schronisk narodowych. 

Nie trzeba zapominać, że główna walka na tym świecie dziś toczy się między (nie będę zbyt szczery) siłami wyrosłymi ze szkoły frankfurckiej w dzisiejsze konstelacji reprezentowanymi przez siły NWO (Soros +), a siłami cywilizacji chrześcijańskiej egzemplifikowanej w obronie tradycyjnych wartości rodzinnych, wiary/religii, własności prywatnej i przywiązaniu do idei i tradycji państw narodowych.

Tyle jest pytań, trosk, ambicji o ujęcie wszystkiego co najważniejsze. Wiadomo, że tak jak to jest w życiu, niestety musimy wybierać. Tym razem wybrałem z szalejącej zamieci wydarzeń kilka wątków, mam nadzieję dla nas ważnych…

Jacek K. Matysiak                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Kalifornia, 2020/01/22
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-01-2020 [09:19] - Marek1taki | Link:

W moskiewskiej (nie ruskiej) mocarstwowości problemem jest nie tylko brak miejsca na wolną Polskę, tam nie ma miejsca dla wolnej Rosji w pierwszej kolejności.
Putin - wnuk kucharza Stalina jest idealny do pichcenia gulaszu. Kto jak kto ale on jest obeznany ze stalinowskimi metodami "od kuchni".

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

22-01-2020 [09:39] - Jacek K.M. | Link:

Putin to wielko mocarstwowy żołdak, nigdy nie było wolnej Rosji, która widziałaby miejsce dla niezależnej Polski. Ale cóż ostry jest nóż i wiemy do czego zwykle służy...

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-01-2020 [09:28] - Marek1taki | Link:

W przeciwstawianiu Sorosa i Trumpa trzeba wziąć poprawkę, że ich role są wyznaczone piętro wyżej. To zresztą widać po biegu wydarzeń, że Trump ma plusy ujemne jak nasz Bolek (akt447) a interesy USA nie są tożsame ani z cywilizacją łacińską ani z polską racją stanu.
Polityka "Panie Donaldzie Kochany..." już się zresztą okazała zawodna.

Obrazek użytkownika xena2012

22-01-2020 [09:56] - xena2012 | Link:

Tak naprawdę nie wiadomo na czy miało polegac owo dziwaczne spotkanie? Koncowe oswiadczenie okraszone sciskaniem rączek i kretyńskich usmiechów oprócz pompatycznych ogolników o demokracji nic nie wnioslo.Przypuszczam,że pani Pelosi została wysłana w celu szukania poparcia wśród opozycji polskiej dla przyspieszenia wykonastwa ustawy 447 słusznie sądząc,że dla zdobycia władzy nasza Targowica jest zdolna do kazdej podlości i na zlość Polsce ją poprze,Marszałek w swej megalomanii nawet chyba nie poruszył tematu praworzadności w Polsce uważając ,że sama obecność i rozmowa z tak wielką postacią jak ta Pelosi dostatecznie wspiera anarchię i sobiepaństwo sedziów.

Obrazek użytkownika Jabe

22-01-2020 [10:34] - Jabe | Link:

Nie ta targowica zawdzięcza sojusznikowi władzę.

Obrazek użytkownika xena2012

22-01-2020 [11:32] - xena2012 | Link:

Ale ,,ta'' Targowica jeździ po świecie z błaganiem o sankcje na Polskę i bratnią pomoc.Ostatnio Wałęsa wysłał płaczliwy list do Davos o wsparcie.Więc chyba perspektywa zjednania sobie sojuszników i zdobycia władzy przy pomocy roszczeniowców i ustawy447 tez nie jest dla nich wstydliwa. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-01-2020 [13:55] - Imć Waszeć | Link:

Wałęsa sam z siebie takich rozpaczliwych listów i wołań o obcą interwencje nie płodzi. Głównie dlatego, że to sybaryta, bufon i leń. Ktoś go tam w tłusty zadek szpicrutą ciągle dyscyplinuje oraz pionizuje i warto, by polski kontrwywiad wreszcie dowiedział się kto i po co.

Obrazek użytkownika xena2012

22-01-2020 [15:09] - xena2012 | Link:

Odpowiedź na pytanie -kto i po co-chyba nie jest trudna i dotyczy nie tylko Wałęsy.Pani Pelosi została wysłana jako emisariusz do uzgodnień z polską opozycją odnośnie ustawy447 a nie do jalowej gadki o stanie demokracji w świecie.Grodzki spadł roszczeniowcom w USA i Izraelu jak z nieba-nadaktywny,z pozycją trzeciej osoby w państwie,doświadczony donosiciel-przecież to wymarzony kandydat na lojalnego sojusznika.Targowica zgodzi się na wszystko byle obalić rząd.Roszczeniowcy zrobia wszystko aby Polskę finansowo złupić.Idealny sojusz! A Wałęsa chyba nawet nie jest dźgany w swój tłusty tyłek,on potrzebuje swoje kolejne 5 minut może nawet płatne jk te osławione ,,wykłady''..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

22-01-2020 [15:54] - Imć Waszeć | Link:

To, że bandyci i międzynarodowi terroryści chcą nas oskubać do żywego, to mnie akurat nie dziwi. Dziwi mnie wciąż co słynny NZS chce przy zbójeckim ogniu upiec. Kiszczakowcy jakby zapomnieli, że w Polsce są tylko gośćmi sproszonymi przez poprzedniego Wielkiego Brata...

Obrazek użytkownika kaliszanin

22-01-2020 [10:41] - kaliszanin | Link:

pani xeniu to spotkanie było podyktowane tak przepotężną potrzebą chwili, że jego przebieg czy też jak to pani ujęła "dziwaczność" nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. grunt, że odpowiedni przekaz jest gotowy, flesze błysnęły, karawana jedzie dalej.

Obrazek użytkownika kaliszanin

22-01-2020 [10:35] - kaliszanin | Link:

świetny tekst OBY z kategorii s-f. niestety z kategorii s-f jest moje OBY

stracili instynkt samozachowawczy i zaczeli kąsać rękę która przez setki lat ich karmiła i zapewniała im bezpieczeństwo. - mylimy się nagminnie powtarzając to bez końca mając chyba gdzieś na dnie serca nadzieję na opamiętanie lub być może pojawienie się wyrzutów sumienia z ich strony. otóż beznapletkowcy nie widzą w nas ręki ich karmiącej a raczej widzą w nas dupę (na domiar złego taką, którą łatwo zarządzać dbając jeno o odpowiednią głębokość nomen omen rowu pełnego antagonizmów pomiędzy oboma pośladkami) ratowaną przez ich wyciągniętą w pogiętym przykurczu rękę zwieńczoną domyślnie cennego kruszcu pełną sakwą. poza tym jak widać o bezpieczeństwo świetnie dbają sami szafując monopolistycznie antysemityzmem w dowolnie wybranym przez siebie zakątku świata narażając jednak pojedynczych współplemieńców na realne lub czasami krwiście wysublimowane tylko niebezpieczeństwo bilansując jednak w okresach rozliczeniowych wielopłaszczyznowe zyski.

Obrazek użytkownika Darek65

22-01-2020 [15:00] - Darek65 | Link:

Dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. Drogi "kaliszaninie" :), wszystko ma swój kres. Żydzi przeginają pałkę, za dużo frontów otworzyli i za chwilę im się to zacznie czkać. Jeśli dołożymy do tego wszechobecną niechęć do nich na prawie całym świecie, ukrywaną tylko za fasadą politycznej poprawności, a na koniec dodamy do tego niebezpieczne dla nich zbliżenie z Putinem, to wyłania się obraz upadku, do którego zdążają. Ich pycha jest wielka, jak Sahara, a zazwyczaj kroczy przed upadkiem.

Obrazek użytkownika maxilampus

23-01-2020 [18:22] - maxilampus | Link:

Prawdziwi Zydzi od dawna utracili kontrole w Izraelu oraz mozliwosc decydowania o swoim panstwie i jego celach politycznych.
Rosyjscy " zydzi" ( czytaj Chazarzy) ores ich Syjonistyczna  ideologia jest dominujaca narracja w Izraelu i Swiecie..
Dziwie sie obecnemu rzekomo Polskiemu "rzadowi" ze nie przerwie tego bezsensu np. przez zerwanie stosunkow dyplomatycznych z Izraelem oraz zerwaniem WSZYSTKICH umow bilateralnych..
Nastepnie wprowadzenie wiz dla Zydow..czy wreszcie powolanie komisji ktora bedzie badac nielegalne i bezzasadne przypadki uzyskania Polskiegop Obywatelstwa ..oraz pozbawiania go tych ktorzy otrzymali go nielegalnie..
Obecny "rzad" nie dba o interesy Panstwa Polskiego..pozwala lamac Polskie prawo..Brak suwerennosci w miedzynarodowych dzialaniach politycznych az nadto widoczny..Zle jest i zle sie to skonczy..dokladnie jak w 1939..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-01-2020 [21:14] - Imć Waszeć | Link:

Obawiam się, że jest to już tak wymieszane w świadomości ludzi, że nie da się wskazać ani "prawdziwych żydów", ani mitycznych "chazarów" z pejsami. Podejrzewam, że jest to zabieg czysto propagandowy w celu zaciemnienia naszej sytuacji. Ponadto po małej scysji USA-Iran dowiedzieliśmy się przypadkiem, że Chazarowie są i żyją sobie w Iranie pod władzą Ajatollachów i nie wybierają się do Rosji. Kolejnym bezsensem jest odróżnienie żydów od żydów i obu tych różnych grup od mniejszych populacji żydów, żydów oraz pozostałych żydów. Bełkot? No to już nie moja wina. Trzeba się zdecydować na jakąś definicję i zrobić poważną klasyfikację, żeby nie mówić w kółko, czegoś w rodzaju:

"Jaś wziął blok, stanął na bloku drewna, głód zamaskował słodkim blokiem oraz chałwą, dla ochrony przed przelatującą osą musiał zrobić blok, po czym sprężył się jak biegacz w bloku i zaczął szkicować bloki w oddali".

Obrazek użytkownika Mildred

22-01-2020 [16:33] - Mildred | Link:

A to ci dopiero popis autora i jego komentatorów! Widać, że już pewność siebie pycha i pogarda razem wzięte zaczynają jakby dostawać s.aczki, więc uaktywniają się i intensywikują jeszcze bardzie niestworzone oskarżenia, i inwektywy oraz Xenowskie wyzwiska. Oczywiście ex-Polak, amerykański bloger na NB, a skoro Polonus, to napewno fan PiS, musi zeszmacić nie poślednią postać w życiu politycznym USA, czyli będącą w Kongresie już od ponad 50(!) lat senator Pelosi. No bo śmiała się spotkać z marszałkiem Senatu z opozycji polskiej, którego zeszmacają i wyrzygują na niego łajno hejtu nasi wspaniali współrodacy. Przy okazji przypominam,że poprzedni marszałek Senatu RP, który nawoływał lekarzy rezydentów do pracy dla idei, sam zarabiał wtedy ok.20 ty. miesięcznie, w tym nielegalnie pobierając za 4 lata łącznie 400 tys,(!) zł jako wynagrodzenie za swoje dyżury w szpitalu, w którym już jako tzw.zawodowy czyli nie opłacany przez parlament  senator, a potem marszałek mógł pracować tylko jako wolontariusz. Poza tym zajmował za  grosze całą willę rządową, synowi przeznaczywszy w Warszawie swoje  mieszkanie służbowe. (marsz Grodzki zadowala się mieszkaniem w hotelu poselskim). Ale tu jest wszystko OK, bo to przecież nietykalna postać ze szczytu obecnej władzy.

Obrazek użytkownika paparazzi

22-01-2020 [20:10] - paparazzi | Link:

Co wy łagodny-czerwony / dodam nie ma łagodnych czerwonych/ możecie wiedzieć o USA. Pokażcie swoje a résumé. Pan marszałek Senatu obrzucony został kopertami a czy to złe? Każdy ma swoje hobby. A jakie jest wasze hobby / wziatka-prywyczka/? Mild?

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-01-2020 [20:45] - Tomaszek | Link:

Kolejny przykład liaznia dupy , tylko dla tego że jest zagraniczna , szmalasta i wysoko siedzi . No i pięćdziesiąt lat w kongresie , z czego połowa spędzona na bieganiu po piwo bonzom ( od czegoś trzeba było zacać )pózniej było lżej , bo sie załapała na mandat . Nie dziw że na awatarze kocia morda . A biedny Grodzki w hotelowej klitce jajecznicę na prymusie smaży z biedy  , bo mu kopertówki się urwały . 
I jeszcze jedno , poproś mentora o korepetycje z polskiego , szczególnie pisowni skrótów , bo ci zamiast skrótów czkawka wychodzi . 
Reszta jak u tłuka , czyli nic nowego . Do szkoły nie wysyłam bo dzieci zboczysz i sterroryzujesz . I o misiach historycznych nie masz pojecia , czyli po prostu za durna .

Obrazek użytkownika Mildred

22-01-2020 [22:12] - Mildred | Link:

Paparazzi z Tomaszkiem znowu dali popis  jak to ""komentują"" coś, czego nie rozumieją,ale za to potrafią z wielką kulturom osobistom się wyrzygać łajnem na innych, których nawet nie znają.

Obrazek użytkownika paparazzi

23-01-2020 [16:02] - paparazzi | Link:

Dyskusja z wami to dać się sprowadzić do waszego  poziomu to......pokonacie mnie swoim doświadczeniem. ;-) A poznać was nie zamierzam bo nie lubię czerwonych nawet tych łagodnych. Polecę waszym klasykiem, kłaniam się zbulwersowany wasza produktywnością.

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

23-01-2020 [02:59] - Jacek K.M. | Link:

Witam, zacznijmy od tego, że Nancy Pelosi jeszcze nie została świętą (pewnie chodzi o aborcję) i niestety nie jest senatorem, ale kongresmenką. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Mildred

23-01-2020 [09:26] - Mildred | Link:

@Jacek KM
Kongres amerykański składa się z Izby Reprezentantów i Senatu, a wiesz chociaż z czego składa się polski parlament? Oczywiście masz rację: Pelosi nie nie zostanie święta, bo to agentka Putina, a wcześniej Stalina. Świętom osobom na pewno już zaczyna być Bł.Pan Prezes - prawda?

Obrazek użytkownika xena2012

23-01-2020 [09:40] - xena2012 | Link:

Tym gorzej jeśli osoba tak wysoko postawiona jak kongresmen wydaje kuriozalne i wręcz idiotyczne oświadczenia po wizycie w Auschwitz gdzie towarzyszyła jej marszałek Sejmu Witek.Tu mam żal do pani marszałek że dopuściła do równie skandalicznego oświadczenia jakoby w Auschwitz przebywali wyłacznie Żydzi,Romowie,osoby LGBT i niepełnosprawni.Czyli w świat idzie narracja,że Polaków tam nigdy nie było,a udział Polaków w wojnie polegał wyłącznie na pomaganiu Żydom.To zamiast składać wieńce,ściskac dłonie pani marszałek nie zdobyła się na słowa prawdy?Po co w takim razie nakłady na Fundację Narodową,finansowanie rocznicowych obchodów jeśli nakazuje sie milczeć,że Niemcy (a nie naziści) napadli na Polskę a nie na Żydów,dlaczego nie mówimy o milionach wymordowanych Polaków?Moja ciocia od samego poczatku była więxniem Auschwitz jako młodziutka dziewczyna.Z jej opowieści wynikało jasno kto w większości był tam więziony,Na bloku dzieliła obozowe życie z Polkami,Greczynkami,Rosjankami i Żydówkami.Teraz niestety z powatpiewaniem patrzę na rocznicowe obchody w Auschwitz,Czy prezydent stanie na wysokosci zadania by wydusić z siebie prawdę,czy wolno będzie wreszcie wniesć tam polską flagę dotąd zakazaną bo przypomina,że nie tylko Żydzi byli ofiarami?

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

24-01-2020 [05:15] - Jacek K.M. | Link:

Nancy Pelosi to sprytna manipulantka, dobrze zna się tylko na "władzy". W San Francisco w jej okręgu wyborczym  najbardziej dominujacym blokiem są właśnie geje, więc o nich nie mogła zapoomnieć, całą resztę ma gdzieś, choć dbając o polityczną poprawność część wymieniła, oczywiście bez Polaków...

Obrazek użytkownika angela

23-01-2020 [07:15] - angela | Link:

Flesze w pokoiku na lotnisku.😂😂😂
A to się kamery napracowaly, żeby z pokoiku zrobić salon.
Zawracal gitarę babie, która myślała tylko, jak szczęśliwie dolecieć.
Bo tam gdzie wschodni przyjaciel, tam samoloty nieszczęśliwie spadają, rozbijają w drobny mak,  potrącając  o...... brzozę.
 

Obrazek użytkownika xena2012

23-01-2020 [07:36] - xena2012 | Link:

A może Pelosi słysząc o naszym sławnym lekarzu pomyliła chirurga plastycznego z tarakochirurgiem? 

Obrazek użytkownika angela

23-01-2020 [14:27] - angela | Link:

@xena2012, pani Pelosi pewnie koperty zapomniała 😋

Obrazek użytkownika Mildred

23-01-2020 [09:18] - Mildred | Link:

Biedna Angelo! Jeno żal i śmiech pusty swą mondrościom wzbudzasz...

Obrazek użytkownika Mildred

23-01-2020 [11:55] - Mildred | Link:

Angelo Bidulko,
pewnikiem nigdy żeś na lotnisku żadnym nie była,a tym bardziej międzynarodowym, to i skąd możesz wiedzieć, że na takich lotniskach (do których należy lotnisko w Krakowie-Balicach) zawsze istnieje specjalny salon dla V.I.P.-ów (a do takich należy senatorka Pelosi), gdzie się ich przyjmuje albo po przybyciu do danego kraju, albo w czasie przerwy w ich podróży . Więc  paplaj sobie dalej o kamerach, fleszach i t.p. bredniach, które miały udawać salon, no bo takim Bidulkom jak ty, to się wiele wybacza.                    

Obrazek użytkownika Sowizdrzał Polski - zaklinacz pieczarek.

24-01-2020 [03:01] - Sowizdrzał Pols... | Link:

Mildredo słomiana,
fuj, jak tu paskudnie jaką wyższą kastą zaśmierdziało. Pilnuj zwieraczy, proszę, bo udawane zawijasy słów nie zakryją słomy w butach nawet u bywalczyni wystawnych toalet azjatyckich oligarchów, ze złoconymi klozetami, gdzie uwielbia robić selfie przywykła do tamtejszej atmosfery odore particolare.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

24-01-2020 [17:36] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Sz.Pan Admin
nie powinien przypomnieć świeżo upieczonemu (od kilkunastu godzin) nowemu użytkownikowi tego forum o zasadach tu obowiązujących,a każdorazowo przypominanych przy nowym wpisie blogerskim, czyli:
(...) eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób
uprzejmie zapytując,kłaniam!

Obrazek użytkownika admin

24-01-2020 [19:33] - admin | Link:

Przypominam i nawet eliminuję co jakiś czas. Ale ten gatunek powstaje jak Fenix z popiołów. 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

24-01-2020 [20:30] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Sz.Adminowi
dziekuję za odpowiedź,a przy okazji: czy nie jest Sz.Pan zaniepokojony faktem, że - jak sam Pan twierdzi - "ten gatunek (czyli hejterstwo w miejsce meritum - hr.L.L.)" powstaje jak Fenix z popiołów. - zagraża poziomowi tego forum,zwłaszcza gdy pojawiają się tu opinie przeciwne do tych w większości tu wypowiadanych i zbliżonych raczej do zasad TWA?

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-01-2020 [19:38] - Tomaszek | Link:

Czyżbyś pisał o swoim mr Hyde Mildred Lewackiewnej Iljicz Dżugaszwili Zychównie ? Czy resztę Elvisów niedługo wskrzesisz ?