Kandydat na posła - Piotr Naimski

   Wielu wyborców PiS nie lubi głosować na kandydatów z pierwszego miejsca listy.  Uwagę tych z nich, którzy mieszkają w Warszawie pragnę zwrócić na Piotra Naimskiego.  Kandyduje on z czwartego miejsca listy Zjednoczonej Prawicy.  Był już on posłem w poprzedniej kadencji.

  Cztery lata temu, 21.09.2015, byłam na spotkaniu z nim w Klubie Ronina.  Opisałam je {TUTAJ}.  Naimski zrobił na mnie wrażenie człowieka, który świetnie zna się na energetyce.  Na jego stronie internetowej {TUTAJ} czytamy:

  "Od niemal 4 lat odpowiadam w Rządzie RP za strategię energetyczną. Aby dokończyć projekty kluczowe dla bezpieczeństwa Polski i naszej Niepodległości potrzebuję jeszcze 3 lat.
Liczę na Państwa pomoc. 
Proszę Państwa o GŁOS na mnie na liście PiS w Warszawie i za granicą pod numerem 4. 
Piotr Naimski 
Sekretarz stanu w KPRM
Pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej 
Poseł PiS na Sejm RP od 2011 r.
Kandydat na posła w wyborach 13 października – nr 4 na liście PiS w Warszawie i za granicą

  Polska niepodległa i bezpieczna potrzebuje bezpiecznych źródeł energii dla gospodarki, gospodarstw domowych i wszystkich Polaków. Od 30 lat zabiegam o to, by niepodległość naszego kraju miała podstawy także w suwerenności energetycznej. Uwolnienie Polski od monopolistycznego dyktatu rosyjskiego w dostawach gazu jest moim celem, a jego realizacja stała się możliwa i jest bliska. Rząd Prawa i Sprawiedliwości powierzył mi 4 lata temu koordynowanie tych działań. Prowadzę prace skutecznie i terminowo. Gazoport im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu przyjmuje liczne transporty skroplonego gazu, w coraz większym stopniu ze Stanów Zjednoczonych. Baltic Pipe, który połączy Polskę z Norwegią trasą po dnie Bałtyku, jest w budowie. Ukończenie inwestycji umożliwi w 2022 r. ostateczne uwolnienie Polski od uzależnienia od rosyjskiego monopolu. By zrealizować ten strategiczny dla polskiej niepodległości projekt, potrzebuję jeszcze 3 lat.
To jest mój plan na kolejną kadencję w Sejmie RP. 
Liczę na Państwa pomoc. 
Proszę Państwa o GŁOS na mnie na liście Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie i za granicą pod numerem 4.".

  Sadzę, iż warto głosować na Piotra Naimskiego.  Wspomnę jeszcze przy okazji o wyborach do Senatu.  Mieszkam w Warszawie w dzielnicy Ochota.  Mój okręg wyborczy ma numer 45 {TUTAJ}.  Z ramienia PiS kandyduje tam profesor nauk medycznych Piotr Radziszewski, znany urolog. O jego karierze naukowej można przeczytać {TUTAJ}.  Warto popierać kandydatów, którzy znają się jeszcze na czymś, oprócz polityki.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-10-2019 [13:00] - NASZ_HENRY | Link:

 
Pytanie wyborcze???

 
Oto "zawody" kandydatów z jednego komitetu z jednego okręgu wyborczego:

architekt
politolog
dziennikarz
ekonomista
przedstawiciel władzy samorządowej
dyrektor departamentu
wyższy urzędnik samorządowy
prezes
przedstawiciel władzy samorządowej
doradca zawodowy
wyższy urzędnik samorządowy
dyrektor szkoły
wyższy urzędnik samorządowy
rolnik upraw polowych
prezes
ekonomista
prawnik
technik leśnik
animator kultury
dyrektor szkoły
architekt
trener sportu
nauczyciel wychowania fizycznego
dyrektor szkoły
 
Pytanie wyborcze – z jakiej partii są ci kandydaci ;-)