Sławomir Neumann miał świętą rację

  
gdy w 2017 roku w Tczewie powiedział lokalnym działaczom PO, co naprawdę myśli.  Była to swoista "godzina szczerości".  Jeden z owych lokalnych działaczy nagrał ją i obecnie TVP Info ujawniła jej treść {TUTAJ}.  Co takiego powiedział Neumann?

  "– Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem [...] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p***by, naprawdę.". 

Zapewne lokalni działacze PO z Tczewa zasłużyli na ten epitet.   Potem naświetlił stosunki miedzy PO a wymiarem sprawiedliwości:

  "W czasie spotkania szef klubu PO jest pewny, że prezydent Mirosław Pobłocki będzie miał akt oskarżenia, ale uspokaja kolegów. „Sąd to może wypierd**ić w kosmos, może to prowadzić trzy lata – bez znaczenia to jest. (...) Akty oskarżenia będzie miało, moim zdaniem, 60-70 proc. prezydentów miast. Na nikim to nie będzie robiło wrażenia”. (...) Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku***a nic. Będą prowadzić sprawy – i ch***j.".

  Neumann ma rację.  Każda szanująca się mafia ma swoich sędziów, PO też.  A co na to elektorat tej partii?:

  "Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia. (...) Szef klubu PO-KO stawia tezę, że nieważny jest ciężar zarzutów prokuratorskich, one mogą pomóc wygrać wybory, bo „to nie ma żadnego znaczenia”. Podaje przykłady innych samorządowców związanych z opozycją, którzy mają problemy z prawem:
– Będzie Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k***a, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. ".

  To prawidłowa ocena wyborców PO.  Szczególnie złośliwie Neumann wypowiada się o KOD:

"KOD jest niczym, to żadna siła, przybudówka”
– Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. (…) Ci ludzie z tego KOD-u, bez organizacji, są niczym. (...) Kodziarze to nie jest żadna siła. Oni będą świetni wiesz do czego? Żeby brać komórki i filmować (…). Do tego się nadają, nic innego, naprawdę. ".

  Trudno mu nie przyznać racji.  Dla Sławomira Neumanna ważna jest tylko jedna rzecz:

  "Poseł Neumann zapewnia, że partia stanie murem za wszystkimi, którzy mają problem z prawem. Warunek jest jeden: członkostwo w Platformie Obywatelskiej.
– Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem. 
– Ja nie wyjdę – zapewnia działacz. 
– Ja tylko mówię o zasadzie. Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, k***a, do końca życia. Jak jest poza, mam go w dupie. Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo. Dla mnie Platforma jest ważniejsza – deklaruje Neumann.".

  Trzeba zwrócić uwagę na to, iż Sławomir Neumann mówi prawdę.  Szczerze opisuje podstawowe zasady funkcjonowania mafii, do której należy, czyli Platformy Obywatelskiej.  Dlatego reż został obecnie zmuszony do przeprosin {TUTAJ}.  Próbuje też wszystko sprowadzić do używania wulgarnego języka.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

04-10-2019 [21:54] - Jabe | Link:

Ma Pani choć cień wątpliwości, że w innych partiach wysokoprocentowych jest inaczej? Taki system mamy.

Obrazek użytkownika tricolour

04-10-2019 [23:41] - tricolour | Link:

Zmieniamy nazwisko, zamiast dwóch liter partyjnych dajemy trzy, a reszta pozostaje bez zmian.

Obrazek użytkownika marsie

05-10-2019 [00:12] - marsie | Link:

No nie, "trójkolorowy", masz tu pewnie jakieś zadania, ale teraz chyba  przegiąłeś? Pozdrówka dla "elig"!

Obrazek użytkownika Anna Borycka

05-10-2019 [02:36] - Anna Borycka | Link:

@Marsie
Mylisz się i to bardzo. Filozofię panświnizmu wymyślił Jerzy Urban. Troll poleciał  tutaj Urbanem: Wszyscy w polityce są świniami, więc POkomusza świnia to nic nienormalnego. I do tego, jak każdą świnie będą kreować na pisowską ofiarę vide Gawłowski czy Zdanowska. Urban jest dumny z "tricolourowych" podjazdów na naszym forum.
Jestem za wolnością słowa, ale w tym przypadku  mówię NIE. Dosyć tego panświnizmu na naszym forum!

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-10-2019 [01:16] - Tomaszek | Link:

Czy masz na myśli SLD czy PSL ? Nazwisk ci tam dostatek .

Obrazek użytkownika angela

05-10-2019 [00:55] - angela | Link:

A i owszem, bronili sądów, jak niepodleglosci, bo to jest ich ostatni bastion bezpieczeństwa.
Bezpieczenstwa złodziei, przed sprawiedliwoscia.
Reforma sądów,  sądownictwa,  lustracja tego srodowiska,to zamach na demokrację,  ich zlodziejska demokrację. 
Tak,takJabe,  tricolour, COSCIE SIE W KAZKDYM A WPISIE UPOMINALI, ZE NIKT NIE SIEDZI. 
ze niby PIS zle rządzi,  bo nikt nie siedzi.
Teraz widzicie,dlaczego nikt nie siedzi,pomimo że zamykają złodziei, bo ich nie zreformowane  sądy wypuszczają,  boscie wyli na ulicach i tupalii w obronie mafii w togach.
A pani Gersdorf ,jak Pigi , grala idiotke, jaką to im się krzywda dzieje. Jacy oni niewinni i demokratyczni. 
zamach na demokrację. 
Teraz wylazla ta ich demokracja, jak scierwo,co cuchnie na caly kraj.
Tak Jabe, wy z kolorowym,schowajcie się,  bo ten fetor,to i od was ciagnie,obroncow,tego bagna.
 

Obrazek użytkownika Jabe

05-10-2019 [08:57] - Jabe | Link:

Nikt nie siedzi przede wszystkim dlatego, że pisowska prokuratura nie kwapi się z oskarżaniem. Stąd wniosek, że te całe gigantyczne afery istnieją praktycznie wyłącznie w propagandzie dla ciemniaków, lub PiS robi to samo.

Neokomunistyczna telewizja zamilcza Konfederację. Ta więc udała się do sądu i ma wyrok zakazujący podobnych praktyk. Gdyby sądy były pisowskie, byłoby to niemożliwe. Bo w tej całej reformie sądownictwa chodziło o jedno – zagwarantowanie prawa do samowoli rządzących. Róbta, co chceta!

Obrazek użytkownika angela

05-10-2019 [15:09] - angela | Link:

Jabe, jak zwykle miesza strony, bo róbta co chceta, to hasło waszego Owsiaka,, w celu separacji młodzieży,a potem wynoszą to na  dorosłe życie.

Obrazek użytkownika xena2012

05-10-2019 [15:10] - xena2012 | Link:

Zaprzeczył Pan sobie.Gigantyczne afery i przekrety PO potwierdził przecież sam pan Neumann stwierdzając przy tym z wrodzonym heroizmem,że będzie tych aferałów bronił jak niepodleglości.Oczywiście pod warunkiem,że będą nadal w PO.Czyz nie czas zmienić nazwę z PO na PA(partia aferałów)?

Obrazek użytkownika Jabe

05-10-2019 [15:35] - Jabe | Link:

Czyli wszyscy twierdzą, że afery są, ale jakoś nie da się wykrzesać sił, żeby aferałów oskarżyć. Jest tylko ciągłe święte słuszne oburzenie na nich, od lat. Ono ma maskować inne oburzające rzeczy, jak odbudowa przewodniej siły narodu (Gierek wrócił!) oraz bezczelnej stronniczości telewizji (Urban wrócił!). A wszystko to przy oficjalnym antykomunizmie.

Kompletnego pypcia z tą Platformą już Pani dostała. Wszystko się Pani z nią kojarzy, wszystko się nią tłumaczy.

Obrazek użytkownika tricolour

05-10-2019 [11:16] - tricolour | Link:

Trzeba być idiotą, by mówić że sądy wypuszczają, bo sądy wypuszczać nie mogą.

Ale jesli mozg przezarty propagandą, to nie dostrzega, ze zlodzieje nie siedzą, bo nikt kolegow w ław sejmowych nigdy nie wsadzi.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-10-2019 [21:37] - Tomaszek | Link:

@tricolour
Sądy wypuszczają , bo mogą , A Sejm i koledzy nie wsadzająbo nie mogą . Siadaj pała . Wstyd , magister i nie wie .Wyrwałeś sie do odpowiedzi i pieprzysz bzdury .
I kup dzieciom komputer sknero  . Bo to wyklucza cywilizacyjnie . Ty nie miałeś to teraz odreagowujesz ? Chcesz żeby wyrosły na takiego hunwejbina  jak ty ? Ciężko  im w życiu będzie .
 

Obrazek użytkownika tricolour

05-10-2019 [22:34] - tricolour | Link:

@tomaszek

Jak widać po tobie posiadanie komputera nie uchroniło przed ucieczką z ojczyzny. Napisz, tomaszku, kim trzeba być, by sobie nie poradzić we własnym kraju i wiać przed wymiarem sprawiedliwości?

Gdy już sobie odpowiesz, to zostaw innych, bo względem nich jesteś niedojdą...

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-10-2019 [12:40] - Tomaszek | Link:

@tricolour
Po pierwsze nie przed wymiarem sprawiedliwości i nie do Sejmu wzorem twoich mentorów . I cały czas sknero się migasz od kupna komputera dla dzieciaka . A twierdziłeś  że tyle zarabiasz . Czy ta wściekłość to przypadkiem nie efekt zestawienia marzeń z życiem . Może jakaś zbióreczka na komputer dla dzieci tricoloura ? Bo zdziczeją . I nie tłumacz im że za tydzień wybory i potem pozwolisz im na więcej .

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-10-2019 [12:52] - Tomaszek | Link:

@Wszyscy
Może jakaś zrzutka na komputer dla dzieci tricoloura , bo bydlak harpagon żałuje kasy .

Obrazek użytkownika Marek1taki

05-10-2019 [08:23] - Marek1taki | Link:

"Sławomir to imię staropolskie, złożone z członów Sławo- (sława, sławić) i -mir (pokój, spokój, dobro). Imię to oznacza: ten, który zdobywa sławę poprzez pokój, pokojowe zachowanie." za Wikipedią.
Dzisiaj po europolsku najbliżej byłby Peacemaker. Chyba, że coś z niemieckiego by bardziej podeszło.

Obrazek użytkownika xena2012

05-10-2019 [08:35] - xena2012 | Link:

Własnie ostatni wyrok w sprawie pana Wujca  ongiś doradcy prezydenta Komorowskiego pokazuje jak niezawisłe i sprawiedliwe są polskie sądy.Takich kuriozalnych przypadków uniewinniania ludzi ewidentnie łamiących prawo jest zresztą więcej (ja podaję tylko sprawę Wujca jako przykład bezwstydu i serwilizmu kasty sedziowskiej tak usłuznej wobec PO) i tylko przypadku dotyczacego łamania przepisów drogowych.Szkoda,że program Studio Polska prowadzony przez red.Ogórek i Łęskiego nie kontynuuje pierwotnego założenia-informowania o nieprawidłowym działaniu sądów i o osobach przez tę kastę poszkodowanych.

Obrazek użytkownika angela

05-10-2019 [12:26] - angela | Link:

Pewnie redaktor Ogórek chce żyć. -

Obrazek użytkownika xena2012

05-10-2019 [14:06] - xena2012 | Link:

Nawet tych prowadzących rozumiem,każdy chce żyć zwłaszcza,że widać sadząc z zapieklości i języka że mafię stac na wszystko.Dziwi tylko,że jakoś na temat patologii które wyszły na światło dzienne milczą tuzy polskiego sądownictwa pod przewodnictwem tak znanego prawnika jak Strzembosz.Można nawet miec pewność,że te tuzy bedą głosowały na aferałów z PO_PSL.

Obrazek użytkownika Zofia

05-10-2019 [18:46] - Zofia | Link:

Te tuzy to ich ludzie i dlatego będą ich wspierać.Natomiast ja nie mogę pojąć dlaczego nasze dzieci "wykształcone i obecnie z wielkich miast" wspierają te poczynania niegodziwych ludzi głosując na nich.Wiedzą ile zła wyrządzili ile naubliżali ich rodzicom.Nie występują w ich obronie.Dlaczego zatracili godność i nie przeszkadza im,że byle jaki polityk czy celebryta nazywa ich Rodziców,którzy są za prawdą , przyzwoitością i sprawiedliwością "wiórami które są odpadami po tworzeniu elit",którzy są "psychicznie chorzy",którzy są potomkami "chłopów folwarcznych","ciemniakami","szarańczą"itd...Czy wątpliwa kariera lub lepiej płatna praca u obcokrajowca jest tego warta,żeby żyć w upodleniu i pogardzie u tych ludzi?

Obrazek użytkownika Jabe

05-10-2019 [19:24] - Jabe | Link:

Myślę, że głosują tak z tego samego powodu co Pani.

Obrazek użytkownika Zofia

06-10-2019 [09:21] - Zofia | Link:

Proszę rozwinąć pańską myśl.

Obrazek użytkownika paparazzi

05-10-2019 [22:37] - paparazzi | Link:

Bo wszczepili im, tu i teraz.

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-10-2019 [12:48] - Tomaszek | Link:

@Zofia
A czego wymagać od pajaca Stuhra  . Grał jak pajac i tak mu zostało , tylko że już nie do śmiechu . Jak mu dupa zmięknie to powie że żartował .

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-10-2019 [13:04] - Tomaszek | Link:

@xena 
A ten Wujec to Komorowskiemu doradadzał jak żyrandola pilnować . Żyrandola to przypilnowali , ale obrazy poginęły .