Kukiz antysystemowy jak cholera... MatkaKurka wyjaśnia...

Poniżej MatkaKurka wyjaśnia różnych hurrraoptymistom i antyssytemowym durniom dlaczego Kukiz jest antysystemowy jak cholera...
Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to pałka zomowca jest równie antysystemowa...potem niech się nie dziwi, że nią oberwie...
komentować nie będę...ale jak kogoś kupa wojewódzki czy inny powiatowy zaprasza na miłą pogawędkę to mówi samo za siebie...
Jeżeli ktoś uważa, ze w/w Kukiz to jakiś antysystemowy kandydat na prezia to niech zejdzie na ziemię albo prestanie patrzeć na
świat z perspektywy pułapki na słonie opisanej w przygodach Kubusia Puchatka

http://kontrowersje.net/komorowski_antystemowym_kukizem_powtarza_manewr_tuska_z_palikotem 
  Komorowski „antystemowym” Kukizem powtarza manewr Tuska z Palikotem

Powtarzalność metodologii ogłupiania mas jest z jednej strony nudna, z drugiej imponująca, ponieważ nieustannie działa. Przyglądając się temu jak ludzie reagują na polityczne otępianie można zrozumieć wiele innych mechanizmów, na przykład dlaczego pomimo ostrzeżeń babcie nadal oddają ostatnie pieniądze „koledze” wnuczka albo jakim cudem akwizytorzy sprzedają za 3 tysiące patelnię, która na bazarze kosztuje 50 złotych. Rytualna „antysystemowość” to polityczna metoda na wnuczka i nie jest to polski wynalazek, ani też specyfika demokracji na dorobku, to znana technika odkąd pewien cesarz wprowadził do senatu konia. W RP III mieliśmy już kilku antysystemowych zbawicieli narodu, chronologicznie byli to: Stan Tymiński, Andrzej Lepper, Janusz Palikot, Janusz Korwin-Mikke (rotacyjny) i najnowszy nabytek Paweł Kukiz. Każdy z nich był teoretycznie inny, ponieważ siła kandydata antysystemowego polega na swobodnym zagospodarowaniu społecznych nastrojów i przerobieniu konkretnej grupy społecznej na sterowalnych buntowników.

Tymiński przygarnął zszokowanych utratą socjalnego bezpieczeństwa, które dawał PRL, uwiarygodniało go pochodzenie i obyczaje zachodnie, no po prostu wiedział jak się na świecie żyje i wszystkie recepty miał w czarnej teczce. Lepper gonił złodziei z Balcerowiczem na czele, gromadząc wokół siebie niemal cały elektorat chłopski sam będąc oszukanym przez banki chłopem. Palikot pozbierał wszystkich nowoczesnych, europejskich i świeckich przedsiębiorczych, aby zamienić kościoły na hurtownie, jako biznesmen nawrócony na ateizm. Janusz Korwin-Mikke ciągnie za sobą miłośników gier komputerowych, palenia zioła i utopi liberalnej, która jest mieszanką społecznego darwinizmu i pseudo intelektualnego ekscentryzmu. Przekonuje swoim stylem życia młodzież licealną i studencką, w końcu większość młodych ludzi chciałaby zostać królem Internetu i dobywać podziw grupy rówieśników poprzez wygłaszanie mądrości zmieniających świat.

Najnowszy „antysystemowiec” pozornie wydaje się dziwolągiem o charakterystyce konserwatywnego rockmana, który zmieni ustrój poprzez JOW, ale i on ma swoją wiarygodność. Kto lepiej nadaje się na kontestatora niż facet, który ze sceny i na płytach „olewał system”, popijał wódę przez większość swojego życia? Wystarczy mu dodać trochę powagi, jak na wersję konserwatywnego kontestatora przystało, z tym, że powaga musi zawierać cechy produktu uniwersalnego. Piłsudski biegający po lampach hipsterskiego radia plus fajny przebój i JOW, bo tak jest w Ameryce, w zupełności załatwia sprawę – konserwatywny kandydat antysystemowy kompletny. Bez żadnej gruntownej politycznej wiedzy można stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że powyższy zestaw "polityków" stanowi tak zwany koloryt polityczny, innymi słowy to polityczni jajcarze. W żadnym poważnym kraju na świecie nigdy podobni kandydaci nie przejęli i nie przejmą władzy, jednocześnie w każdym kraju występują, dokładnie w takiej samej roli, jak w Polsce.

Ich zadanie jest proste, mają zapobiegać wychodzeniu na ulicę, mają kanalizować bunt i tworzyć reprezentację polityczną dla wybranej części elektoratu, o nikłej wiedzy i świadomości politycznej. Co ciekawe uczestnicy tej jałowej gry po obu stronach nie maja złudzeń, przecież wyborca, na przykład Korwina-Mikke, doskonale wie, że baśń o „liberalizmie” skończy się jak zwykle i nie będzie żadnego obalenia reżimu, co najwyżej wielka radość z przekroczenia 5% progu wyborczego. Gdzieś w głębi umysłu zwolennicy politycznych akwizytorów zauważają, że to tanie patelnie z bazaru, ale widzą też całą oprawę, jak się pięknie smaży, jaki to świetny spektakl i w końcu biorą tandetę na raty. Dla wyborczego efektu mało istotne jest też to, który polityczny jajcarz występuje w roli sterowanego teczką, a który bezwiednie robi za pożytecznego idiotę. Naturalnie pierwszych łatwiej sterować, ale drugim wystarczy odciąć prąd, wyciszyć eter i jest po nich, stąd też na ekrany trafiają tylko pożyteczni, nie krzywdzący systemu „antysytemowcy”.

Odnosząc się z do bieżących wydarzeń, w kontekście odwiecznej gry pozorów, naiwność polityczna nowicjuszy nie może dziwić, ale gdy patrzę na reakcję ludzi, którzy w polityce siedzą od lat, robi się naprawdę dramatycznie. Doszukiwanie się pocieszeń w postaci ideologicznego „wsparcia” ze strony konkurencji i drugiego dna w jakichś wydumanych niuansach, gdy gołym okiem widać o co chodzi jest dla mnie nie pojęte. Przelećmy szybko i tylko ciężkim kalibrem po kreacjach z ostatnich dni odwracając role i bohaterów, żeby nabrać odpowiedniego dystansu. Oto do stacji Radia Maryja przychodzi „Anna Grodzka” i rozmawia sobie swobodnie z redaktorem redemptorystą. Ciężko na starcie z wyobraźnią? Dalej jest jeszcze ciekawiej, w pewnym monecie „Anna Grodzka” mówi do redaktora, że jest absolutnie przeciwna wyrzucaniu z pracy doktora Chazana i w ogóle ma poważne wątpliwości, co do eksperymentów z ludzkimi embrionami, ponieważ sama doskonale wie, jaki to ból urodzić się kimś innym, niż się czuje.

Na koniec audycji wzruszony ojciec redemptorysta całuję „Ankę” w rękę i udziela poparcia w nadchodzących wyborach, bo kandydat Duda ma zmienne poglądy na in vitro i jest taki sam, jak Komorowski. W nagrodę ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk czyni redaktora gwiazdą Radia Maryja i wypłaca mu premię, zaś słuchacze gremialnie głosują na „Ankę”. Ktoś uwierzy w taką historię? No to teraz wróćmy do Pawła Kukiza, który poszedł w gości do skrajnego lewaka „Kuby” Wojewódzkiego, od lat występującego w ostatniej fazie wyborów w roli dopychającego głosy. To u niego w 2007 roku, tuż przed wyborami, gościli: Donald Tusk i jego dzieci (oddzielnie), w 2010 studio wypełnili srający na Smoleńsk „dowcipnisie”, on sam śpiewał „piosenki o trupach”. Przed wyborami w 2011 Wojewódzki wraz z całym sztabem celebrytów udzielił poparcia Palikotowi, a na okładce „Wprost” krzyczał, że boi się PiS-u i odsyłał głosujących na PiS do lekarza.

Stacja TVN, która żyje z władzy i dzięki władzy, w programie o wielomilionowej oglądalności, na 10 dni przed wyborami, pozwala dyżurnemu naganiaczowi pociągnąć za sobą zbuntowane masy i poprzeć politycznego ekscentryka, aby Komorowskiemu odebrać głosy? Jeśli ktoś to kupił, to powinien sobie nastawić Radio Maryja i czekać, aż Rydzyk poprze „Annę Grodzką”, a moherowe babcie głosują na „transika”. Kto przy zdrowych zmysłach i nie otępiony pokazem smażenia na kosmicznej patelni będzie wchodził w jakieś bzdurne detale, gdy od generaliów smród się ciągnie na kilometry. Swoi ludzie na swoim terenie pociągnęli za sobą swoich fanów w takim kierunku, który był bezpieczny dla swojego Komorowskiego, a nie w takim, który otwiera drogę do zwycięstwa największemu wrogowi. Teraz wystarczy poukładać pozostałe klocki, które są wciskane na siłę nie w te miejsca, gdzie pasują. Pierwszy klocek usiłuje się wcisnąć Kaczyńskiemu, jednocześnie robiąc idiotów ze „spiskowców”. NAWET Kaczyński powiedział, że Kukiz jest fajny, no to czemu ci durni sekciarze znów węszą? A co miał powiedzieć polityk, wiedząc, że jest do zagospodarowania 10% elektoratu, który podkrada najpoważniejsza konkurencja?

Kaczyński miał na konferencji ku radości TVN-u i Komorowskiego powiedzieć to, co może bez konsekwencji napisać Matka Kurka? Kaczyńskiemu z Dudą nic innego nie pozostaje, jak udawać, że wszystko jest w porządku i utwierdzać elektorat w przekonaniu, że to Komorowskiemu Kukiz z Wojewódzkim odbierają głosy. Niestety z rzeczywistym przepływem elektoratu jest dokładnie odwrotnie, czego nie potrafią lub nie chcą zrozumieć nawet wytrawni analitycy i to do nich należy wyjaśnianie, co się dzieje, to oni mają grać na drugim fortepianie, ale bojąc się metki oszołoma wchodzą w bezpieczne polityczne i medialne role. Podział jest jasny i nieprzypadkowy: Polska racjonalna i Polska radykalna. W Polsce racjonalnej nie ma żadnej konkurencji, jest jeden jedyny Komorowski. W Polsce radykalnej tkwi cała reszta, której liderem przez długi czas był Andrzej Duda i jeszcze lideruje. Co wystarczy zrobić, aby się umocniła Polska racjonalna?

Zmienić lidera w Polsce radykalnej lub przynajmniej wywołać wrażenie zmiany, tym samym wprowadzić bezhołowie. Jeśli sztabowcom Komorowskiego uda się sprzedać Polakom, że Kukiz, Korwin-Mikke, Kowalski, Ogórek i Andrzej Duda to ta sama II liga, pan Bronek będzie robił za Ligę Mistrzów. Według wszelkich znaków na niebie i ziemi Komorowskiemu brakuje jakieś 6%, niestety nie znam badań wewnętrznych PiS, ale skoro Kaczyński wychodzi na konferencję i przestrzega przed rozstrzygnięciem w I turze, to wesoło być nie może. Andrzej Duda przez długi czas był absolutnym liderem i jedynym poważnym kontrkandydatem nie tylko dla Komorowskiego, ale dla „systemu”. Odrabiał straty i z poziomu 15% wskoczył na poziom 30%, kosztem swojego najsilniejszego konkurenta, który startował z 60% poparciem. Co to oznacza? Bardzo prosty rachunek, Duda ma około 15% „ruchomego elektoratu” odbitego głównie Komorowskiemu i w ostatniej fazie wyborów traci seksapil na rzecz Pawła Kukiza. Sztab Komorowskiego nic nie ryzykuje idąc na całość w I turze. Dzieląc te 15% choćby po połowie między Komorowskiego i Dudę albo Komorowski wygra na oskrzydlającym manewrze albo spokojnie wejdzie do II tury.

Wszyscy domorośli statystycy, którzy twierdzą, że 100%, czy 80% elektrolotu jednego kandydata przeniesie swoje głosy na innego kandydata to analfabeci lub wyrobnicy sztabów. Niemal każde badanie pokazuje, że jakieś 25% glosujących na PiS nieźle ocenia rządy PO, a jeszcze więcej ma zaufanie do Komorowskiego. Tak funkcjonuje elektorat, to żywa tkanka, nie kawałek betonu, który można przenieść z miejsca na miejsce. JKM w 2010 teoretycznie poparł Jarosława Kaczyńskiego. efekt? Według różnych źródeł od 50% do 60% zagłosowało na Komorowskiego. Sztabowcy Bronka nie są idiotami, mają dziesiątki badań i doświadczenie z poprzednich lat i przede wszystkim mogą sobie pozwolić na ostry zwrot, by powalczyć o I turę, ponieważ nie ma takiej możliwości, aby obecny prezydent do II tury nie wszedł. Andrzej Duda ryzykuje wszystko i musi stawiać ostrożne kroki, żeby w pierwszej połowie nie odpaść. Strategia dla sztabu Komorowskiego jest jedna, niech radykałowie mają kilku zwalczających się liderów, dzięki czemu Komorowski jako racjonalny i poważny kandydat bierze wszystkich niezdecydowanych i pogubionych.

Nie wiem też komu przychodzi do głowy, że elektorat „antysystemowy” zagłosowałby na Komorowskiego, gdyby nie Kukiz i JKM? To wierutna bzdura z samej definicji i istoty rzeczy. Taki elektorat zostaje w domu albo na złość mógłby pokazać wała władzy, głosując na "pisiora", pod warunkiem, że nie miałby innego wyboru. Tak by się działo, gdyby zabawa z Kukizem i JKM miała po 3% uczestników. Gdy impreza rozkręca się do 10% to już można się pokusić o „sensację”. Zresztą po co zgadywać i dywagować! W 2011 roku Tusk zastosował identyczny manewr z Palikotem plus wycofanie JKM. PO nie straciła, tylko zyskała z 30 do 40%, „czarny koń” Palikot dostał 10%, w efekcie spadło PiS i SLD i to poniżej zdolności koalicyjnej. Komorowski ma rozpisaną finałową rozgrywkę i ma wszystkie narzędzia: dane z poważnych badań, media i bezpiekę do dyspozycji plus ostatnie dni kampanii, który najpewniej nie będzie opierał się na hakach, aby nie przysłonić efektu wielkiego męża stanu. 4 maja pogrzeb fałszywego autorytetu Bartoszewskiego, co z pewnością zmusi konkurencję do milczenia, 8 maja Komorowski pokaże się z Hollande, Orbanem i innymi prezydentami na Westerplatte i znów ma przewagę.

Na koniec przypomnę, że Komorowski ze swoim ludźmi rozegrał Tuska i jeśli tylko nadal za nim stoją właściwe siły, takiego Kukiza wciągną nosem i on się nawet nie zorientuje w czym wziął udział. Naturalną rolą opozycji jest gromadzenie głosów niezadowolonych z władzy. Realna szansa na zmianę władzy jest jedna, to poważny kandydat opozycji, który miałby szanse wygrać wybory w każdym szanującym się kraju, a nie 5 trefnisiów sprzedających polityczne utopie, aby władza spała spokojnie. Poważny kandydat nie ma wyjścia, musi dbać o uniwersalny przekaz docierający do 51% narodu i swoją powagę nie dostarczy atrakcji 10% poszukującym „funu”. Z tej prostej przyczyny będzie się mącić w głowach buntowników i niezdecydowanych do ostatniego dnia wyborów poprzez rozpraszanie, ośmieszanie i tworzenie miraży w obozie Polski radykalnej, czym Polska racjonalna wygra bez większego wysiłku, jak nie w I to w II turze. Chyba, że Polska radykalna w końcu nauczy się tej prostej gry propagandowej i rozpisze nuty na fortepiany. Terlikowski niech poprze Ogórek, „niepokorni” niech się zajmą subtelnym łączeniem Kukiza z Komorowskim i mainstreamem, a Duda z Kaczyńskim sobie poradzą.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika plastuś

29-04-2015 [23:05] - plastuś | Link:

Piękny tekst. Miałem znowu ponarzekać ale się powstrzymałem i skasowałem pierwotny, kąśliwy tekst. Doszedłem do wniosku, że to jest dla nas bardzo dobra wiadomość, że potrafimy już rozpoznać jak nas ru...ją. To duży postęp. Nie robię sobie wielkich nadziei na już. Widzę po prostu, że jesteśmy coraz lepsi. Coraz więcej rozumiemy i zwycięstwo kiedyś przyjdzie.

Obrazek użytkownika z Polski zdzichu

30-04-2015 [02:26] - z Polski zdzichu | Link:

" jest dla nas bardzo dobra wiadomość, że potrafimy już rozpoznać jak nas ru...ją."
Proponuję, w związku z tym, udać się do najbliższego lekarza od chorób wstydliwych.

Obrazek użytkownika gorylisko

30-04-2015 [04:33] - gorylisko | Link:

no nie panie zet... a czy pan w pierwszej turze zagłosuje na kukiza ?
a potem na komoruskiego... czy jakos tak ?
ja panu proponuje udać sie do jakiejś agencji sado maso i pozwolić się
obić pejczem jakieś pani...najlepiej w mundurze ssmana ale w oficerkach na wysokich obcasach

Obrazek użytkownika andzia

29-04-2015 [23:28] - andzia | Link:

Bardzo ważny jest ten Twój wpis i przytoczenie MatkiKurki,bo do wyborów 11 dni,a pasierbiewicz nadal sieje zamęt.
"W pierwszej turze zagłosuję na Kukiza" -taki ma tytuł jego notka na salonie.Szlak mnie trafia,bo chcę w Polsce zmian dla moich dzieci i wnuków,żeby mogły wreszcie pracować i żyć spokojnie,a przez taką mącącą,czerwoną mendę możemy stracić najlepszego kandydata,jakim jest Andrzej Duda,który w swoim programie ma wszystko,co potrzebne jest Polakom i Polsce,a jest przeciwny wszelakiemu lewactwu.

Obrazek użytkownika markop

29-04-2015 [23:50] - markop | Link:

Moim zdaniem trafił Pan 100/100 !

Pozostał jeszcze poważny w liczebności i rozsądku elektorat przebywający za granicą ( oni nie pójdą na "nowinki" ).
Dlatego obecna władza "zadbała o ułatwienie" głosowania w konsulatach i innych punktach dla emigracji...

Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika gorylisko

29-04-2015 [23:56] - gorylisko | Link:

to nie ja...to MatkaKurka

Obrazek użytkownika markop

01-05-2015 [16:46] - markop | Link:

Wiem kto jest autorem tekstu. Powielenie go na NB odbieram jako "znalezienie gotowca dla własnych przekonań"
czyżbym się myliła? Nie sądzę. Bo i dodany przez Pana wstęp też to sugeruje.

Obrazek użytkownika angela

30-04-2015 [07:43] - angela | Link:

Ot, menda....

Obrazek użytkownika Freiherr

30-04-2015 [08:28] - Freiherr | Link:

Z uporem maniaka powtarzam w różnych komentarzach w skrócie przedstawione przez Goryla tezy Matki Kurki. A taki Gowin mówi, że Kukiz nie jest koniem trojańskim PO - "Uważam te wątpliwości za bezzasadne – Kukiz jest szczerym antysystemowcem i wierzy, że wprowadzi do Sejmu wystarczająco dużą grupę posłów, by wraz z obozem zjednoczonej prawicy odsunąć od władzy koalicję rządzącą." Przecież Kukiz deklarował już, ze w II turze poprosi swoich zwolenników by nie popierali żadnego z pretendentów (tzn.Dudę lub Komorowskiego). Naiwność? Taktyka?

Obrazek użytkownika robinson

01-05-2015 [07:13] - robinson | Link:

Koniem trojańskim nie, prędzej "pożytecznym idiotą", a z pewnością bytem nieświadomym politycznej rzeczywistości III RP.
@ II tura - raczej konsekwencja, nie może tworzyć ruchu pozabiegunowego, jednoczącego prawicę i lewicę, popierając wyraźnie kandydata jednego z frontów; ale nie może też głosić haseł "racji stanu" wstrzymując się od głosu w sprawie odwołania rezydenta belwederu, zatem będzie między młotem a kowadłem, o ile II tura w ogóle nastąpi.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-04-2015 [09:11] - NASZ_HENRY | Link:

To zagranie Palikotem się udało i rozłożyło lewicę, to POwtarzają wist Kukizem klonem Korwina ;-)

Obrazek użytkownika mjk1

30-04-2015 [09:20] - mjk1 | Link:

Forumowicz o nicku Plastuś napisał: „potrafimy już rozpoznać jak nas ru...ją”. I to jest właściwe podsumowanie, zarówno wypocin gwiazdy kontrowersji, jak i reklamującego go miłośnika bananów i marchewki. Miało oczywiście być jak zawsze, ale niestety się „porypało”. W momencie wysunięcia kandydatury Andrzeja Dudy, stało się jasne, że uzgodniono drugą kadencje dla Komorowskiego. Korwin tradycyjnie miał dyskredytować prawicę. Kukiz pacyfikować niezadowolony młody elektorat. Coś na kształt Palikota bis, który zgrał się kompletnie. Jeden chciał legalizować trawkę, drugi chce legalizować burdele. Kowalski ma odebrać głosy niezadowolonych z Ruchu Narodowego. I wszystko szło ładnie "po linii i na bazie", dopóty, dopóki swojej kandydatury nie zgłosił niejaki Grzegorz Braun. Samo zgłoszenie nie było jeszcze groźne dla układu. W panikę wpadli dopiero, jak bez problemu Braunowi udało się zebrać wymaganą ilość podpisów. Wtedy zaczęło się pompowanie Dudy. Z Bronka zaczęto robić ofermę, większą niż jest w rzeczywistości. Kukiza i Korwina lansują na zmianę wszystkie telewizje. Panika musi być okrutna, skoro postanowili zdemaskować całkowicie media Rydzyka, jako anty systemowe i zaprząc je do anty Braunowej krucjaty. Cel nadrzędny w postaci drugiej kadencji Bronka pozostaje oczywiście niezmienny. Zagadką jest kandydatura samego Brauna. Możliwości są dwie, albo istnieje jakieś głęboko zakonspirowane środowisko patriotyczne, któremu zależy na trwaniu Państwa Polskiego, albo cała ta sprzedajna banda zdała sobie sprawę, że jak ta resztka państwowości przestanie istnieć, oni pójdą w najlepszym wypadku na zmywak, podobnie jak elity II RP. Proszę zauważyć, jak dynamicznie rozwija się sytuacja. Wiadomo, że Korwin poza gimnazjalistami, nikogo więcej nie zwerbuje. Nie chodzący na wybory, czyli decydujący elektorat, może zagospodarować tylko Braun, dlatego Kukiz jest pompowany na siłę i ponad miarę. W niektórych sondażach dogania już Dudę. Dla systemu druga tura z Komorowskim i Braunem to śmierć. Plastikowy Duda biernego elektoratu nie zwerbuje, więc będą nachalnie lansowali Kukiza. W ostateczności sfałszują wybory, ale co zrobią do jesieni z tym elektoratem, który poprze Brauna? Przecież wszystkich nie wyślą na zmywak w tak krótkim czasie.

Obrazek użytkownika gorylisko

30-04-2015 [10:42] - gorylisko | Link:

panie... proszę się trzymać z daleka od tabletek...najwyrażniej mają szkodliwy wpływ na pana
yntelekt... pompowanie brauna niewiele da, bo człowiek jest mało wyrazny i ten szefo od motocykli...
moim zdaniem głosów mu nie przysporzył... to delikatnie mówiąc...
no i ten monarchizm...może jakiego cara by chciał wprowadzić... ;-)

Obrazek użytkownika mjk1

30-04-2015 [13:56] - mjk1 | Link:

Zadziwia mnie kilka rzeczy. O kandydaturze Brauna wiadomo od miesiąca i przez tak długi okres czasu nie można było znaleźć na niego żadnego haka. W to, że fotografia jakiegoś motocyklisty z Putinem ma dyskredytować Brauna, bo szefem jego sztabu jest też motocyklista, nie uwierzy średnio inteligentna małpa. Do małej wyrazistości Brauna można jeszcze dodać, że ma wadę wzroku i to nazwisko jakieś takie niepolskie. Przecież każdemu zwolennikowi jedynie słusznej partii, zarówno wiodącej jak i opozycyjnej kojarzy się jednoznacznie: Brunatny Faszysta. Z tym monarchizmem to w rzeczywistości też jest zupełnie odwrotnie. Kto tyko może, to ucieka pod skrzydła tego wasala i tyrana Grimaldiego i jakoś dziwnie nie osiedla się ani w najstarszej republice, ani w żadnej innej. Oczywiście do Pana pretensji mieć nie mogę. Zarówno nick jak i fotografia, do umieszczenia których, jak mniemam, nikt Pana nie zmuszał, sugerują wyraźnie, że jest Pan osobnikiem na nieco niższym poziomie rozwoju niż Homo Sapiens. Pragnę Pana też poinformować, że cieszę się dobrym zdrowiem, tabletek nie zażywam, niczego nie palę, więc nie muszę szukać lekarza ani zmieniać dealera. Mam nadzieję, że nie uraziła Pana, zastosowana przeze mnie forma grzecznościowa - "Pan".

Obrazek użytkownika andzia

30-04-2015 [15:22] - andzia | Link:

Przychodzi MJK1 do lekarza z Goryliskiem na głowie.
Lekarz pyta: co Panu dolega?
A Gorylisko na to: jakaś k...a mi się do d...y przykleiła.

Obrazek użytkownika mjk1

30-04-2015 [18:57] - mjk1 | Link:

Wiedziałem, że Grzesiu zamiesza, ale w najśmielszych snach nie przypuszczałem, iż zrobi tak fantastyczny kipisz, że nie tylko oficerowie prowadzący, ale cała ich armia narobi w rajtuzy. Naprawdę nie stać Was na nic innego? Nie potraficie odnieść się merytorycznie do żadnej mojej tezy, przedstawionej we wcześniejszych wpisach? Nie potraficie niczego zakwestionować? Odpowiecie oczywiście, że z oszołomem nie ma o czym dyskutować. Kochani,są jeszcze w kraju ludzie, którzy przy czytaniu i oglądaniu Waszej propagandy, używają mózgu. Obnażenie Waszych kłamstw, jest banalnie proste. Wystarczy zadać Wam tylko jedno pytanie: czym różni się Duda od Komorowskiego? Zarówno zwolennicy jedynie słusznej partii wiodącej, jak i opozycyjnej, na to proste pytanie nie potrafią odpowiedzieć. Może Andzia z Panem małpką spróbują? Stawiam orzechy przeciw dolarom, że wymiękną. A tak na marginesie: Andzia, wiesz za co Kain zabił Abla?

Obrazek użytkownika andzia

30-04-2015 [20:38] - andzia | Link:

Bo słuchał ruskich dowcipów opowiadanych przez MJK1,felicjana,pasierbiewicza,bolesława,bazyli-szka,zdzicha,wiecha i całej im POdobnej czerwonej zarazy.

Obrazek użytkownika cassiodorus

30-04-2015 [20:56] - cassiodorus | Link:

No witam towarzysza
Andzia i Goryl zostali już wyprostowani, tak jak sie nalezy, więc teraz kolej na mnie

''czym różni się Duda od Komorowskiego''
No skądże, wiadomo, że niczym. Co innego jedyny prawdziwy katolik Braun, ten się rózni od Dudy , głównie..... pychą i zakłamaniem
Nie widziałem, żeby Duda gaz łupkowy wydobywał metodą odkrywkową, kupnem aneksu tez chyba nie był zainteresowany..''Chrabią'' tez chyba nie jest... Uważasz gościu, ze się mylę??
Stawiam tezę, że Braun jest zakłamany tak samo jak Komorowski.. Jakiś przykład? Ok, prosze, pierwszy z brzegu-Na tzw pikniku jedynej słusznej prawicy, spotkali się Braun, Mikke i towarzysz Razwiedka-Stasiek..Braun w tym czasie żył sobie w najlesze w niesakramentalnym, znaczy antykatolicko-sodomickim związku, a drugi krul płodził kolejnego potomka, z kolejna kochanką, znaczy nałoznicą.. Wiesz, że to bardziej obmierzłe niż wskakiwanie na japońskie stołki?

''wiesz za co Kain zabił Abla''
pozwolisz synku, że odpowiem również pytaniem-od kiedy to zatwardziały antysemita powołuje się na żydowskie księgi?
paniatna\?

Obrazek użytkownika mjk1

01-05-2015 [09:06] - mjk1 | Link:

Szanowny Panie. Nie moją intencją czy zasługą było, jak to Pan określił, prostowanie Andzi i Goryla. Swoimi wpisami wyprostowali się sami a ja nie musiałem się specjalnie wysilać. Z tym towarzyszem to w moim przypadku dość zabawna historia. Jak zaczynałem pracę, jeszcze za Gierka, kilkakrotnie namawiano mnie do wstąpienia do jedynie wtedy słusznej partii. Potrzebowali, jak to sami określali, młodych i wykształconych. Nie skorzystałem. Ponieważ na samych posłusznych, nawet tamtego ułomnego ustroju, opierać nie można było, więc stopniowo awansowałem, aż do kierownictwa kilkutysięcznego zakładu przemysłowego. Czyli coś gorszego niż towarzysz, na bank głęboko zakonspirowany komuch. Już po 89 w jakiejś dyskusji argumentowałem, że jednak nie wszyscy byli towarzyszami, podając swój przykład. I znowu usłyszałem, że to dlatego, że młody jestem. Dodając do tego dzisiejsze pańskie pieszczotliwe określenie mojej skromnej osoby stwierdzam, że ja chyba wiecznie młody jestem. Co do zakłamania Brauna, wydaje mi się, że nie ma Pan racji. Przede wszystkim nie jest sodomitą. Ciekawe dlaczego jest Pan pewien, że żył ze swoją partnerką w grzechu? Jeżeli spotkanie z grzesznikiem Korwinem ma być dowodem na grzeszny żywot Brauna, to gratuluję logiki tego wywodu. Osobiście znam rosyjski w mowie i piśmie. W Republice Federalnej mam kilku przyjaciół z którymi stale koresponduję. Czyli co? Na 100% podwójny rosyjsko - niemiecki agent. Szkoda tylko, że różnic pomiędzy Komorowskim i Dudą Pan nie wymienił, choć bardzo się Pan starał. Proszę trochę pomyśleć. Czy od tego, że Duda wie jak wydobywać gaz łupkowy, nie jest fałszywym hrabią i nie kupował aneksu, cokolwiek w Polsce zmieni na lepsze. A hasła o odbudowie przemysłu, polepszeniu sytuacji materialnej Polaków itp, głoszą obaj kandydaci. Szczegółów jednak nie chcą zdradzić. I na koniec. Niedawno wszyscy potępiali wyrok na Kamińskiego, że nie można karać kogoś, kto ujawnił przestępstwo. A kogoś, kto ujawnia chęć popełnienia przestępstwa, antysemitą już jak najbardziej nazwać można. Ciekawa moralność.

Obrazek użytkownika cassiodorus

01-05-2015 [11:55] - cassiodorus | Link:

''Z tym towarzyszem to w moim przypadku dość zabawna historia''
Skoro Braun nazywa towarzyszami powstańców straconych na stokach cytadeli, to chyba mozna nimi nazywać każdego, kto podspiewywuje z sowieckiego klucza? A to chyba oczywiste, że w kwestii polskiej ''głupoty'' Braun z towarzyszami śpiewają jednym barytonem?

''Ciekawe dlaczego jest Pan pewien, że żył ze swoją partnerką w grzechu?''
Sam się kajał niedawno, tuz przed zgłoszeniem swojej kandydatury, a może i nieco pózniej, nie ma znaczenia kiedy. Ważne jest czy nawrócenie Brauna jest autentyczne, czy pochodzi z głebi duszy.. Bo jeżeli to względy polityczne, na co wskazują okoliczności nawrócenia, to nawet Donald Tusk az tak zakłamany nie jest. W tym wypadku oczywiście nie rozstrzygam, nie jestem Braunem

''Jeżeli spotkanie z grzesznikiem Korwinem ma być dowodem na grzeszny żywot Brauna, to gratuluję logiki tego wywodu.''
Nie rozumiesz co czytasz. Braun jest zaklamany i pyszny, bo podając się za jedyną, prawdziwą prawicę żył jednocześnie w związku nieprawicowym, znaczy niekatolickim. Sodomickim, liberalnym, jak zwał, tak zwał, to jedno i to samo
Spotkanie z sodomitą Korwinem nie jest dowodem na grzeszny żywot Brauna, jest dowodem na zakłamanie i jednego i drugiego. Bo skoro jedynym prawdziwym prawicowcem jest propagator poligamii i miękkiej pedofilii, co Braun uwiarygadnia przychodząc na ów piknik dobrowolnie, to jest to obłuda do nieba śmierdząca, jak mawia trzeci ''prawdziwy''

''Na 100% podwójny rosyjsko - niemiecki agent. ''
Że rosyjski to chyba nic złego??? Bo Braun mówi iż w polsce rządzą agenci nie rosyjscy, a zydowscy, masońscy, angielscy i Bóg wie kto jeszzcze.. Takimi agenatmi wg Brauna na 100% są nawet administratorzy portalu, ktorego czytelników prostujesz do jedynego, słusznego poziomu. paniatna?

Obrazek użytkownika mjk1

01-05-2015 [15:05] - mjk1 | Link:

Pani w podstawówce mówiła, że nie wypada bić słabszego, więc nie będę. Pani mówiła również, że słabszych należy wspierać i pomagać im. Jestem jak najbardziej za, więc proponuję:
1. Proszę zapoznać się ze znaczeniem rzeczownika - sodomita.
2. Proszę zapoznać się ze znaczeniem przymiotników prawicowy i katolicki, zrozumie Pan, że to nie to samo.
3. Proszę zapoznać się ze znaczenie słów liberał i liberalny.
4. Jeżeli już zrozumie Pan znaczenie wymienionych rzeczowników, proszę napisać na jakiej podstawie twierdzi Pan,
że Korwin i Braun są sodomitami.
Jak się Pan "naumie" możemy wrócić do dyskusji.

Obrazek użytkownika cassiodorus

01-05-2015 [19:52] - cassiodorus | Link:

1. Zapoznałem. W iście Judy czytamy'' jak Sodoma i Gomora i w ich sąsiedztwie [położone] miasta - w podobny sposób jak one oddawszy się rozpuście i pożądaniu cudzego ciała - stanowią przykład przez to, że ponoszą karę wiecznego ognia.''
Chcesz mi powiedzieć, że Mikke i Braun oddający się permanentnie i świadomie cudzołożeniu nie są sodomitami[Zznaczy Braun nie był?]Tego cię pani w szkole uczyła?? A w jakiej szkole??

2. Oczywiście, że nie to samo, wierzący w Boga wg Biblii nie może zbaczac ani na lewo, ani na prawo, ale Braun jako jedyny prawicowiec podaje się również za katolika i w tym sensie mamy do czynienia z kolejnym perfidnym, braunowskim zakłamniem. O panu Mikke to nawet szkoda gadac

.3.Zapoznałem.. liberalny znaczy wolny, niczym nieskreowany, traktujacy wolność jako najwyższy punkt odniesienia. Jest to pojecie wolnosci pozostające w całkowitej sprzeczności z wolnością biblijną, katolicką .. Czyli kolejne braunowskie zakłamanie, bo jak katolik może byc liberałem? Kompletny galimatias

4.Na podstawie Nowego Testamentu i Tradycji Kościoła. Każdy nieporządek, każdy nieład prowadzący do zniszczenia[np cudzołóstwo, miękka pedofilia, poligamia]jest przez Kościoł utozsamiany z biblijna Sodomą i Gomorą.. Sodoma i Gomora dokładnie symbolizują zachowania Brauna[wcześniej] i Mikkego[cały czas]

4.Jezeli ma pan jakies pytania, chętnie udziele odpowiedzi, jezeli będzie pan tu eksponował jakies złote cielaki, obojętny nie pozostane

Obrazek użytkownika cassiodorus

01-05-2015 [11:56] - cassiodorus | Link:

''Szkoda tylko, że różnic pomiędzy Komorowskim i Dudą Pan nie wymienił, choć bardzo się Pan starał.''
Jezeli to do Komorowskiego przyszli z aneksem, a nie do Dudy, to znaczy, ze to Komorowski jest uwalony w różne brzydkie rzeczy, nie Duda, i to Komorowski będzie tak grał jak mu zagrają, a nie Duda. I to są róznice niezwykle znaczące, jezeli ty ich nie widzisz, to nie ma żadnego sensu co w ogóle mówisz..
''Szczegółów jednak nie chcą zdradzić''
W samym systemie podatkowym jest mnóstwo propozycji Dudy, słusznych zreszta, bo zgodnych nie z korwinowsko-braunowską koncepcją ekonomiczna, a ze społeczną nauką Kościoła.
''A kogoś, kto ujawnia chęć popełnienia przestępstwa, antysemitą już jak najbardziej nazwać można''
Bzdury dziecko wypisujesz. Antysemityzm to slepa nienawiść do Żydów, a tej Braun nie ukrywa. Chociaż oczywiście, mozna tu rozszerzyć terminologię, bo Baun jest antyżydowski, antysyjonistyczny, antyjudaistyczny, i antypolski

Obrazek użytkownika mjk1

01-05-2015 [15:06] - mjk1 | Link:

Szanowny Panie. Nie neguję tego, że Komorowski jest uwikłany w różne brzydkie rzeczy i jest marionetką w rękach służb. Nie twierdzę też, że Duda uwikłany jest. Wybaczy Pan, ale nie rozumiem, dlaczego akurat z tego powodu mam widzieć w Dudzie kogoś, kto rozwiąże jakikolwiek nasz problem. Gdyby był Pan tak uprzejmy i podał, gdzie w systemie podatkowym, są słuszne propozycje Dudy, niezgodne z korwinowsko-braunowską koncepcją ekonomiczną a ze społeczną nauką kościoła, byłbym wdzięczny. Jakiś adres strony internetowej, adres do publikacji - cokolwiek. Jeżeli chodzi o ostatni akapit, wydaje mi się, że nie zrozumiał Pan. Nie kto inny, tylko Pan, określił mnie mianem zatwardziałego antysemity, który powołuje się na żydowskie księgi. Proszę jeszcze raz przeczytać moją odpowiedź na ten zarzut - ostatnie trzy zdania. Może tym razem uda się Panu zrozumieć.

Obrazek użytkownika cassiodorus

01-05-2015 [18:33] - cassiodorus | Link:

Skoro Komorowski jest uwikłany w ciemne sprawki z wojskowymi, a Duda nie jest to jest to różnica między nimi dużego kalibru. Zwłaszcza w kontekscie ubiegania się o urząd prezydenta.. Duda jest suwerenny, Komorowski nie jest..Mozna tak wymieniać cały dzień, tyko pański umysł jest zabetonowany braunszczyzną i tego nie pojmie

podatki
http://wpolityce.pl/polityka/2...
jest dużo więcej , poszukaj chłopie
''Nie kto inny, tylko Pan, określił mnie mianem zatwardziałego antysemity, który powołuje się na żydowskie księgi.''
Nie rozumiesz dziecko co czytasz, to była aluzja do Brauna, którego misję rozumiem tutaj chcesz uwiarygodnić. Nikt normalny nie usprawiedliwia przestepczej działaności nikogo, ani żydów, ani polaków, ani Brauna, [ za antypolskie oszczerstwa powinien stanąć przed sądem]ale rzucanie na oslep antyżydowskimi hasłami jest antykatolicką prowokacją
Rozumiesz co tu jest napisane?

Obrazek użytkownika gorylisko

01-05-2015 [04:36] - gorylisko | Link:

to ja zadam krótkie pytanie... czym się różni fortepian od skrzypiec... jakby co to może pana idol coś wymyśli w tej sprawie... a jak nie to ma obok siebie osobnika któren udaje, że nie wie kim byli pupile putina z którymi rozpracowywał stolicznają...

Obrazek użytkownika mjk1

01-05-2015 [09:38] - mjk1 | Link:

Wiedziałem, że prochu wraz z Andzią Pan nie wymyśli, co zresztą napisałem wcześniej. Żałuję więc, że nie potrafi Pan wymienić ani jednej różnicy programowej pomiędzy Dudą a Komorowskim. Nie mam więc możliwości polemiki. Szkoda. Nie wiem czy to, że klapa fortepianu przy otwieraniu czasami skrzypi a skrzypce owej klapy nie maja, jest prawidłową odpowiedzią na zadane przez Pana pytanie. Ale, żeby nie było, że tylko znęcam się nad Panem - coś pozytywnego. Dla Pana pozytywnego. Siedzą dwie małpki na bananowcu i obżerają się bananami. W pewnym momencie jedna mówi do drugiej: "... słyszałam, że ludzie podobno są mądrzejsi od nas". Nie wydaje mi się, mówi druga, ale pójdę i sprawdzę. Wraca następnego dnia, bierze bana do reki i mówi: "wiesz, ludzie są dużo głupsi od nas. Wyobraź sobie, że oni tam umierają z głodu a obok stragany uginają się od bananów". Przy okazji, jak będzie Pan miał możliwość, proszę zapytać swojego kandydata i całe ugrupowanie, jak mają zamiar rozwiązać ów paradoks, że rolnicy nie mogą sprzedać swojej żywności a jednocześnie dzieci chodzą głodne do szkoły. W Pana środowisku ów problem nie istnieje. Pan im coś podpowie. Wszyscy chętnie skorzystamy.

Obrazek użytkownika andzia

01-05-2015 [11:03] - andzia | Link:

No proszę,polonista się znalazł,tyle,że dość kiepski,bo w stylu:dużo "wykwintnych" hi,hi,słów,a treści mało.Zdecydownie możesz sobie pan darować te epistoły i zadawać do rozwiązywania problemy rolników i głodnych dzieci (te ostatnie znam osobiście).Tym ma się zająć już za kilkanaście dni nowo wybrany prezydent,czyli Pan Andrzej Duda.Jak to zrobi? Poczytaj (niedouczony w tym względzie)jego program.A co do wymyślania prochu,to kto wie? a jeszcze do spółki z Goryliskiem,ho,ho ...
A tak,już na marginesie,marny z ciebie kret :( Dowcip słabiutki,zero finezji,takie typowe wykszałciuchowe pitu,pitu :(

Obrazek użytkownika mjk1

01-05-2015 [13:46] - mjk1 | Link:

Kochana Andziu. Jak zaczynałem pracę zawodową, mój ówczesny przełożony powiedział mi na wstępie: " nie przychodź do mnie z jakimkolwiek problemem, jeżeli nie znasz sposobu jego rozwiązania". Wyobraź sobie, że trzymam się tej zasady do dzisiejszego dnia. Zapewniam, że znam sposób rozwiązania owego paradoksu i w każdej chwili mogę go przedstawić. Niestety nie rozwiąże go ani Pan Duda, ani jego ugrupowanie. Nie mogę niestety znaleźć w programie Pana Dudy, rozwiązania opisanego przeze mnie paradoksu. Gdybyś jednak była tak uprzejma i podała adres do strony z programem, który omawia rozwiązanie, nie tylko tego, ale jakiegokolwiek naszego problemu, byłbym wdzięczny. Zapewniam, że przeanalizuję dogłębnie i jeżeli rzeczywiście takie rozwiązanie w owym programie będzie ze szczerego serca przeproszę.

Obrazek użytkownika andzia

01-05-2015 [17:35] - andzia | Link:

MJK1
Po pierwsze,to nie życzę sobie żadnych poufałości (od nikogo),to nie portal towarzyski.Po drugie,jestem już potwornie zmęczona debilnymi pyskówkami w które się wdaję tylko z jednego powodu:ja NAPRAWDĘ chcę,żeby ten,co to pod żyrandolem ma mieszkanie,wreszcie odszedł w niebyt.Chcę,żeby prezydentem został człowiek mądry,prawy i uczciwy,a nie niespełniony muzyk czy reżyser,o innych nie wspominając.
Mam dość pyskówek z ludźmi nie mającymi pojęcia o prawdziwym życiu,a jedynie popisujących się elokwencją i własnymi wypocinami na temat "życia".Co o życiu wie ktoś,kto nigdy nie był głodny,nie miał głodnych dzieci,nie był latami bez pracy i nie widział,jak Najjaśniejsza Rzeczypospolita przestaje istnieć,bo wszechobecna urzędnicza pazerność ją zżera. Może sobie jedynie bujać w fotelu i ... obłokach.
Ale dość.Proszę więcej się do mnie zwracać,bo nie będę już ani czytać,ani odpowiadać.

Obrazek użytkownika gorylisko

30-04-2015 [21:09] - gorylisko | Link:

andzia, kwiatuszku ty mój...nie trzeba...to człowiek chory na manię wielkości...
no i jak mi sie zdaje, próbuje dorobić do emerytury czym innym jak tylko biciem
młotkiem w skały...ale moje serce jest z granitu...
on ma naprawde problem...bo chyba nie lubi bananów...

Obrazek użytkownika gorylisko

30-04-2015 [16:11] - gorylisko | Link:

a może banana... ale bez rumu...

Obrazek użytkownika smieciu

30-04-2015 [12:08] - smieciu | Link:

Widzę że niektórzy to już na siłę muszą przepychać swóje teorie.
Ten powyższy tekst to standardowa kalka tego co tu się codziennie czyta.

Ale wróćmy do tej rzeczy, którą autor zarzuca Kukizowi. Tak nawiasem jest to żenujące bo w stylu systemowych mediów czepiających się PiSu i Dudy o każde g...o. Czyli wywiad u Wojewódzkiego. Straszna rzecz bo... jak zgaduje jest to program oglądany przez elektorat PiSowski? Czy też może skłonny ewentualnie poprzeć Dudę?
No i dlatego Kukiz w takim programie nie zwraca się zgodnie z logiką autora do ludzi ktorzy poparliby Komorowskiego tylko Dudę. No więc ten żałosny Kukiz, marionetka występuje w szoł, po którym ten potencjalny elektorat Dudy teraz pomyśli:
"Och nie! Zagłosuję na Kukiza. Nie na Dudę. Tak długo przecież oglądam Wojewódzkiego. No już przekonał mnie do Dudy. Ale na szczęście Wojewódzki się opamiętał i pokazał tego Kukiza. Precz z Dudą!"

Taka logika. Proste. Reszta wywodu autora jest podobna. Choć jeszcze nie dawno wszyscy byli pewni że Bul wygra w pierwszej rundzie to niesamowite walory Dudy, którego wielkie media nie trawią, już prawie zmobilizowały zobojęniały elektorat. Tak, tak właśnie! Media źle pokazywały Dudę albo i wcalę ale mimo to on to zrobił! Uruchomił ludzi, którzy mają wybory w d..ie. Ale wtedy pojawili się ci źli. Jak Kukiz. I on zaczął bruździć. Bo odbiera głosy zmobilizowane przez Dudę.

Np. głosy tych wszystkich potencjalnych buntowników, którzy uwierzyli że Duda poprowadzi ich do rewolucji! Nie! Pojawił się cwany Kukiz, który spacyfikował ten buntowniczy elektorat chcący ruszyć do boju pod sztandarem PIS!
No a teraz Kukiz odbiera Dudzie głosy buntowników oglądających Wojewódzkiego.

Dlatego nie dajmy się zwieść! Nie głosujmy na kandydata antysystemowego!

Obrazek użytkownika andzia

30-04-2015 [13:09] - andzia | Link:

Weź się Pan nie popisuj swoją elokwencją,jak nie znasz "życia ulicy". Psychologię albo się przecenia,albo nie docenia.Wrzeszczący i niechlujny Kukiz dla ludzi,którzy mają ustalone poglądy,jest tym kim jest,czyli muzykiem.Tu idzie gra o niezdecydowanych o tych,którym Kukiz może imponować (?). Wojewódzkiego oglądają debile i pasierbiewicz ze swoimi grotowłazami,dla których TVN jest alfą i omegą i pójdą głosować na muzykanta,bo "kuba" tak każe.A "kubie" kto zlecił kazać głosować na Kukiza??? Kiedy czytam Pana żałosne "Och nie! Zagłosuję na Kukiza. Nie na Dudę. Tak długo przecież oglądam Wojewódzkiego. No już przekonał mnie do Dudy. Ale na szczęście Wojewódzki się opamiętał i pokazał tego Kukiza. Precz z Dudą!" -mam w uszach rechot debili w chwili kiedy Wojewódzki wsadzał POLSKĄ FLAGĘ w psią kupę.
Kukiz jest cwany,bo gdyby był mądry,nigdy by się u -kupy powiatowego- nie pokazał;to jest właśnie psychologia cwaniaczków.
Każdy tekst pokazujący cwaniactwo Kukiza jest ważny.Do wyborów już tylko 11 dni.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

30-04-2015 [12:25] - StachMaWielkieOczy | Link:

Prosze mnie poprawic jesli sie myle..

ale dziwi mnie ze opruch kandydata Dudy ... cala ta reszta zamierzajacych "obalac system"
wogole nie jest zainteresowana otwarta debata razem z komorowskim.

Mysle ze gdyby wszyscy kandydaci wywarli presje ze chca debaty wraz z komorowskim to
bylby to wizerunkowy problem przedwyborczy bronislawa ze jako jedyny sie miga.

Dla wszystkich "obecnie antysystemowych" debata wraz z komorowskim byla by przeciez
doskonala mozliwoscia zaistnienia ze swoimi haslami wyborczymi ...
i na wizji mogli by pokazac ze komorowski jest do niczego ze jest polityczna wydmuszka ze czas na zmiany..

A jednak nie chca .. A jesli juz to pojawiaja sie glosy wzywania Dudy do publicznej debaty..

Dziwne ...

( choc raczej nic w tym dziwnego)

Obrazek użytkownika robinson

01-05-2015 [06:59] - robinson | Link:

Nie ma w tym nic dziwnego.
Na dwóch przykładach - Kukiz i Braun: ich celem nie jest fotel prezydencki, wobec czego deprecjacja rezydenta belwederu nie leży w ich interesie; Braun sam swoją kandydaturę tłumaczy możliwością "podłączenia do szczekaczki", zaś Kukiz skupia się na budowie inicjatywy obywatelskiej. Eliminacja Komorowskiego to nie ich temat.

Obrazek użytkownika ankal75

30-04-2015 [17:51] - ankal75 | Link:

Popieram Pana.Na kilku forach napisałem komentarze w tym stylu.Uważam,że zarówno Kukiz jak i JKM zabierają głosy Dudzie.A wystawienie przez Millera pani Ogórek to majstersztyk.Bo nie mając szans ileś % /5-10/ skierował do Komora.A co będzie w ew.II turze.Jak zagłosują -jeśli-wyznawcy Kukiza i JKM? .
A w tle techniki wyborcze.liczenie głosów etc. Wymagana jest wyjątkowa czujność i dyscyplina.

Obrazek użytkownika robinson

01-05-2015 [06:48] - robinson | Link:

Przekłamuje pan. To nie JKM i Kukiz zabierają Dudzie. To Duda sam oddał ten fragment ciasta swoją kampanią wyborczą - kampanią spokoju, wrażenia racjonalności, bezpieczeństwa, nieagresywności. Od początku kampanii do chwili obecnej nie widać nawet cienia zainteresowania elektoratem rewolucjonistów, zebranym przez JKM i Kukiza. Kropka

Obrazek użytkownika stachu

30-04-2015 [21:03] - stachu | Link:

Czy się komuś to podoba czy nie ze wszystkich spotów wyborczych najlepszy spot ma Braun tak należy je robić uczyć się od filmowca.

Obrazek użytkownika gorylisko

01-05-2015 [04:26] - gorylisko | Link:

no i co z tego, że ma dobry spot wyborczy... a gdzie ma ludzi na stanowiska jak zostanie prezydentem ? a co proponuje w sprawach podatkowych na ten przykład ?

Obrazek użytkownika cichy

01-05-2015 [10:04] - cichy | Link:

Widzi pan..tu nie trzeba w zasadzie nic argumentowac;uzasadniać..etc..etc..już wszystko jest poukładane..nawet takie konsorcjum medialne które się smie przedstawiać jako "..jedyne,prawdziwe,katolickie i polskie radio i telewizja"..nawet się słowem nie zajaknie o kandydacie który od lat pokazuje swoim intelektualnym dorobkiem czym była komuna,kim był towarzysz generał,czy też kim jest mary wagner,tysiące,miliony ludzi jest mordowanych,reszta jest poddawana zoologicznym procedurom reprodukcyjnym.a nasze życie publiczne jest zawlaszczone przez stado bydlat etyczno-moralnych,a reszta to zdrajcy,skrytobojcy i konformisci.. to w imię poprawności przedwyborczo-politycznej dajemy im pluć na etykę i moralność..byle by tylko demokracja zwyciężyła..wyłącznie dlatego ze nikt nie chce o tym powiedzieć w obawie o slupkowa iluzję..
P.s...dobrze wiedzieć że nie jestem sam na świecie..znalazł się też pan..tak samo głupi jak ja..serdecznie pozdrawiam i dziękuję..

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

02-05-2015 [10:06] - Seryjny-Samobójca | Link:

Głupi wpis. W jaki sposób prezydent może być w ogóle anty-systemowy, skoro prawie nic nie może?! To taka 'sklejka słowna' wymyślona ostatnio przez dziennikarzy na potrzeby wypełnienia sfery socjologicznej. Raczej ta nienawiść Wielguckiego do Kukiza wynika z z pewnej dialektyki 'naczyń wspólnie połączonych'. Otóż przychodzi Kukiz do TVNu, który to TVN to siedlisko zła z UBeckim rodowodem na sznurku rządu PEŁO. Występ u Wojewodzkiego - czlowieka 'z tamtej strony' który POpiera Owsiaka - no i się głowa Matki Kurki zagotowała, nienawiść zastąpiła krew w żyłach i tak pieprzy 3 PO 3. Lepiej poznajcię małolaci historię obu panów a przede wszystkim historię polskiej muzyki rozrywkowej, kto z kim jak gdzie i po co. Bo potem powstają takie paranoiczno-intelektualne POtworki blogowe jak u Kurki. Polacy popierają Kukiza ponieważ widzą jego szczerość i zaangażowanie, brak zakłamania i jest jakąś tam receptą na ''rozwalenie tego systemu i zbudowanie czegoś nowego'' chociaż każdy wie, że to niemożliwe. Zarzut, że Kukiz pił wódkę?...a kto jej nie pił w tym kraju hahhaa, tym bardzej jak się występuje na scenie. Ale Wielgucki widzi wszystko w świetle ''Paranoji naczyń połączonych''

Poza tym kiedy Palikot byl antysystemowy?? Pieprzył to co mu Tymochowicz narysował na kartce na Kursie za grubą kapustę. To i zyskał 10%, a że to było tylko takie ''pierdolamento'' to nadmuchany balonik zaraz pękł, Tymochowicz wziął kapustę kupił 2 samochody, a Palikot został z pustą torbą- ot anty-systemowiec.

TVN jest stacją Władzy i zaprasza faceta, który jedzie po Komoruskim jak na starej kobyle ?? O doborze gości akurat decyduje Wojewodzki i baaardzo często zaprasza tam po prostu swoich dawnych lub obecnych znajomych, Walterowie raczej patrzą na swoje słupki i portfele niż na slupki Komoruskiego...a Wojewodzki im zapewnia najwiekszą oglądalność jakby nie patrzeć. No ale Pozdrawiam wszystkich co myślą jak Wielgucki, siedzą w domu i rzadko wychodzą na słońce :)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-09-2018 [12:18] - rolnik z mazur | Link:

Analiza dobra a nawet świetna ale wnioski ja zwykle chujowe. Polacy się tej gry nie nauczą bo są zajęci zapierdala iem by przeżyć. Pzdr