Wywiad z prezydentem Trzaskowskim. Exclusive.

Redaktor wiodącego medium : Panie prezydencie co tak naprawdę stało się z " Czajką " ?
Prezydent Trzaskowski : A to kiedyś w Teatrze Telewizji oglądałem, niczego sobie. Chyba Czechow ?
Redaktor wiodącego medium : Nie, życie to nie teatr. Pytam o oczyszczalnię " Czajka "
Prezydent Trzaskowski : Aaaa, o to chodzi ! Głupstwo. Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało ! Doprawdy głupstwo. Droselklapa była tandetnie zblindowana i ferszlus się roztrajbował. Ale to się da na zicher udychtować na pojutrze.
Redaktor wiodącego medium : Nie ma zagrożenia ?
Prezydent Trzaskowski : No nie ma. Ja piję wodę z kranu i mogę dla zachęty kąpać się w Świdrze, a wiemy jak groźny jest Świder. Szczególnie plaża dla naturystów. Ścieki kontrolnie zrzucamy dużo, dużo poniżej Świdra. I jeszcze dodatkowo ozonujemy. Ludzie przed wyborami powinni poznać zapach burzy, która przetoczy sie nad Polską już 13 października.
Redaktor wiodącego medium : No ale co z Płockiem, Włocławkiem i Toruniem ?
Prezydent Trzaskowski : Panie redaktorze, pufer się nie zlochował, więc zagrożenia nie ma. Płock leży na skarpie, nic im nie grozi. Prezydent z PO. Włocławek ma tamę, a Toruń ma Rydzyka. Jak są tacy mądrzy to niech się zawierzą opatrzności.
Redaktor wiodącego medium : Ale jednak wycieka trzy tony na sekundę
Prezydent Trzaskowski : Aleś pan dokładny, z zegarkiem pan wyliczył ? Już mówiłem. Tender się udychtuje, da się szprajc i wreszcie kupa będzie zusammen, a nie jak w tym popularnym niemieckim zwrocie : zusammen do kupy.
Redaktor wiodącego medium : Czyli co ? jak się udychtuje to cała kupa pójdzie na culajtung ?
Prezydent Trzaskowski : No nie cała, bo nam drugi raz culajtung rozwali, część pójdzie górą, wojskowym culajtungiem. Jak znam życie, to oni mają po Antku takie flansze, że im ten culajtung wypieprzy. A wybory za pasem. Będzie gejzer jak nic, bo wojsko ma flansze bez krajcowania. Ja panu to mówię będzie Islandia w Warszawie. Będzie brązowy gejzer.
Redaktor wiodącego medium : Zgoda panie prezydencie, ale wędkarze w Łomiankach skarżą się, że nic nie bierze od kilku dni. Tylko brzuchami do góry leniwce pływają.
Prezydent Trzaskowski : Ależ oni szacunku dla ekologii nie mają, od września planują polowanie na szakale, od grudnia na lwy, a na dokładkę jeszcze introdukcję leniwców cholerne pisiory zarządzili. Nic tylko po holajzę do Berlina musowo dzwonić.
Redaktor wiodącego medium : Czyli bez holajzy ani rusz ?
Prezydent Trzaskowski : No fakt, bez holajzy ani rusz.
Redaktor wiodącego medium : To chyba jednak pańska porażka wizerunkowa panie prezydencie. Wszak to pańskie słowa : po co nam holajza kiedy mamy holajzę w Berlinie.
Prezydent Trzaskowski : I tak i nie. I ma pan rację i jej nie ma. Któż mógł przewidzieć, że trychter kajli na uberlaufie był robiony na szoner, nie zaś krajcowany, i bez holajzy w żaden sposób nie uda się zakryptować lochbajtla w celu udychtowania pufra i dania mu szprajcy przez lochowanie tendra, aby roztrajbować ferszlus, który źle działa, bo droselklapę tandetnie zablindowano i teraz ryksztosuje. To jest właśnie panie redaktorze problem " Czajki "

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-09-2019 [14:30] - NASZ_HENRY | Link:

Trzaskowianka płynie po polskiej krainie ;-)
 

Obrazek użytkownika Siukum Balala

01-09-2019 [19:22] - Siukum Balala | Link:

Dobre, brzmi prawie jak Kryniczanka. Moze i kiedus doczekamy kurortu  Trzaskowca 

Obrazek użytkownika zbychbor

01-09-2019 [15:44] - zbychbor | Link:

Jakiś podręczny słowniczek by się przydał, Czaskowskiego nie idzie zrozumieć ;)

Obrazek użytkownika Siukum Balala

01-09-2019 [19:20] - Siukum Balala | Link:

Inteligent, uczen Geremka to i trudno skumac o co sie jemu rozchodzi. 

Obrazek użytkownika xena2012

01-09-2019 [19:57] - xena2012 | Link:

Opozycja zwiera szyki i być może Czaskoski stanie do kolejnego wywiadu.Z odsieczą ruszył bowiem Kijowski postulując,że to PiS wysadził kolektory.Również GW na podstawie rozmowy z jakimś anonimowym ,,panem Zbyszkiem'' twierdzi,że snięte wyrzucone ryby nie pochodza z Wisły.Skąd tajemniczy pan Zbyszek to wie pozostaje słodką tajemnicą idiotów z GW.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-09-2019 [20:45] - Imć Waszeć | Link:

Jak to skąd wie? Miał widzenie, to znaczy zostało mu to objawione we śnie jak niejakiemu Groszowi. To taka nowa metoda badań historycznych zapoczątkowana w starożytnej Palestynie.

Obrazek użytkownika kaliszanin

01-09-2019 [23:16] - kaliszanin | Link:

cały trzas nie wiem o co tyle hałasu z tą otrzysztrzalnią ścieków w trzajce i wokół czaskowskiego wszak słyszałem, że jest w ratuszu specjalista od penetracji kanałów wypełnionych jak to nazwać delikatnie kupą ekstrementów. domyślam się, że nie wiedzą, z której strony rury go wpuścić, trzy od prawobrzeżnej trzy od lewobrzeżnej a to proste - od tyłu. 

Obrazek użytkownika krystal

02-09-2019 [09:32] - krystal | Link:

:-). Rozweselił mnie Pan. W ten ponury, chmurny dzien.
A wczoraj na moim osiedlu, w duzym mieście małopolskim, był radosny festyn i fajerwerki, w dniu 1 IX ! Tylko patrzeć jak 1 i 2 XI na cmentarzach zaczną wystepować kabareciarze i w niebo pójda sztuczne ognie. Juz teraz przed cmentarzami w dni Zmarłych sprzedawana jest wata cukrowa, koguciki na druciku itp.

Obrazek użytkownika Ludomir

01-09-2019 [23:49] - Ludomir | Link:

Suski stwierdził, że to drugi Czernobyl, a jak już ten  wybitny intelektualista coś powie, to już powie. Końcówka tego tekścidełka to nędzna podróbka tuwimowskiego „Ślusarza”.