Cenzura w internecie (youtube)

Cenzura w internecie jest faktem. Centralizacja internetu doprowadziła, że staliśmy się zakładnikami głownych graczy. Należy budować alternatywe dla niepoprawnych treści, ale i walczyć o wolność słowa.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

07-08-2019 [11:57] - Darek65 | Link:

Lewactwo i bolszewizm zawsze były dobrze zorganizowane. Zastanawiam się, dlaczego jest taka niemoc, dlaczego nie można stworzyć Facebooka chrześcijańskiego, gdzie lewactwu byłby wstęp wzbroniony, a gdzie bez zahamowań można by pisać o wynaturzeniach typu lgbt. Inna sprawa, jest taka domena, najbardziej polska, poland.com. Pod tą domeną jest cisza. Panie Gliński, dlaczego tam nie ma multimedialnego, fajnie i nowocześnie zrobionego serwisu o Polsce, dodatkowo w 5 najbardziej popularnych językach ? Kto ma nas promować, jak my sami nie potrafimy ?

Obrazek użytkownika stachu

07-08-2019 [16:18] - stachu | Link:

Dokładnie panie kolego, nie ma co narzekać tylko stworzyć coś  swojego mało to mamy uzdolnionych informatyków

Obrazek użytkownika Zunrin

07-08-2019 [17:43] - Zunrin | Link:

Swego czasu pod poland.com był portal, którego zabrała pękająca bańka internetowa.

Obrazek użytkownika stachu

07-08-2019 [16:16] - stachu | Link:

FB usuwa konta osób o prawicowych poglądach mi już trzykrotnie blokowali ,a teraz  usunęli całkowicie moje konto

Obrazek użytkownika anakonda

07-08-2019 [19:46] - anakonda | Link:

Nie narzekac, kto oddaje swoje glosy na takie osoby jak Ursula von der Leyen sam sobie winien.

Obrazek użytkownika angela

08-08-2019 [05:03] - angela | Link:

A miałeś innego do wyboru, przyłączyć się do zielonych i reszty lewactwa, którzy popierali Timmermansa, albo poprzeć Ursule. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-08-2019 [11:59] - Marek1taki | Link:

Mamy ministerstwo cyfryzacji. Mamy "państwo prawa". Monopolista robi co chce. "Nasz" prezydent by ł na audiencji u Googla i Facebooka. Istne jaja. Kowalski do wyjaśnienia dlaczego ocenzurował jaką treść miałby zablokowaną stronę. Jak we wszystkim, brakuje symetrii.
Nie trzeba daleko szukać - poniżej na pasku wida, że jesteśmy "na pasku".