Program Obchodów Rocznicy Powstania Warszawskiego

Czy już wkrótce, po gdańskich, radosnych obchodach wybuchu II wojny światowej, obchody rocznicy Powstania Warszawskiego będą wyglądały tak jak poniżej.
Czy władze Warszawy zechcą dorównać do samorządowców Wolnego Miasta Gdańska, a być może i prześcignąć ? Chyba tak się stanie, sądząc po komentarzach czytelników Gazety Wyborczej pod informacją o " zniesmaczonym ", obchodami w Gdańsku, ministrze Błaszczaku. Generalnie młodzież dość ma już tej bogoojczyźnianej atmosfery, tego rozdrapywania ran i czczenia wiecznie przegrywających nieudaczników. Ludzie chcą inaczej, radośniej, tak bardziej z życiem i żeby optymizm w tym był i jakaś nadzieja na przyszłość i pojednanie i wspólna zabawa. Ludzie tego chcą, a nie tego wiecznego ponuractwa i nosów na kwintę i tych trąbek i tych capstrzyków nie wiadomo po co i komu.

Warszawa 1 sierpnia 20... Program Obchodów Rocznicy Powstania Warszawskiego

11:00 - Zamek Królewski w Warszawie. Uroczysta sesja z udziałem władz stolicy poświęcona życiu i działalności Ericha von dem Bacha - Zelewskiego. W programie referat przygotowany przez dr Franza Kutscherę z Uniwersytetu w Tybindze.

13:00 - Dzielnicowy Dom Kultury na Woli. Spektakl teatru offowego Dirlewanger Schauspielertruppe Performance z Wurzburga.

14:00 - Teatr Ochota. Występy Chóru Rosyjskiej Wyzwoleńczej Armii Ludowej pod batutą Bronisława Kamińskiego

16:00 - Stadion Narodowy. Koncert kapeli heavy metalowej Himmel - Reine - Fahrt z Drezna

17:00 - Most Poniatowskiego. Pokazy grup
rekonstrukcyjnych. Przemarsz własowców, oddziałów SS - Totenkopf i Grupy Bojowej " Reinefahrt "

20:00 - Nadwiślańskie bulwary, prezentacje strzałów i wybuchów.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

01-08-2019 [11:33] - angela | Link:

Lemingi tanczcie!!!!, bo wybuch II wojny światowej, to rozpoczęcie  Aussvitz Birkanau, rzeź Woli, lemingi tanczcie!!!!!!, bo wybuch II wojny światowej, to zburzona zalkowicie Warszawa, to miliony istnień ludzkich wygnanych że swoich domów, unicesteionych, itd....... lemingi tanczcie!!!!!.......