Znamy choć w przybliżeniu granice upodlenia byłych Polaków?

Czy są jakieś granice upodlenia byłych Polaków? Oto wpolityce (albo "wpotylicę") - tu: http://wpolityce.pl/historia/239381-a-jednak-mozna-pomnik-sowieckich-zolnierzy-zostanie-usuniety-z-centrum-nowego-sacza-rosja-wyrazila-zgode-na-eskhumacje - z triumfem wyjaśnia, jak to Rosja łaskawie "zgodziła się" na ekshumację swych żołdaków w Nowym Sączu. Towarzysze z wpotylice: jak grzecznie Rosję poprosicie i na kolanach pocałujecie w co tam trzeba, i co tam będzie wam rozkazane, to może Putin nawet zgodzi się na demontaż Berlinga, ale nie prędzej niż w roku 2025. No ale na tym koniec i Czerniachowskiego wybijcie sobie z waszych odmóżdżonych rusko-polskich główek.

Trzymajmy standardy Polski Niepodległej: jeśli Polska kiedyś odzyska niepodległość, to wasze barachła w całej Polsce wylecą w powietrze w ciągu tygodnia. Bez zgody Rosji. Zgoda Rosji byłaby wstydliwa, czego nie pojmie nikt, kto świat ogląda z perspektywy klęczącego.

Jeszcze jedno misiaczki. Ruskich pomników w putinowskiej Polsce nie chronią ŻADNE "międzynarodowe umowy", jak to niezgodnie z prawdą utrzymujecie, a tylko i wyłącznie wasze własne zgnojenie, małość, strach, i zdrada.
 

Mariusz Cysewski

 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com 
http://www.facebook.com/cysewski1

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

01-04-2015 [23:02] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Nie ma żadnej Polski niepodległej. Trzeba to sobie jasno powiedzieć. Tak to człowiek tylko niepotrzebnie się irytuje na każdym kroku; zwariować można. Nie sądzę też, żeby wpolityce w jakikolwiek sposób trzymała z Ruskimi.

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

02-04-2015 [14:48] - Mariusz Cysewski | Link:

Nie trzyma (tak sądzę) i w tym jest problem największy: "Polacy" mają wdrukowane te postawy uniżenia, samoupokorzenia. Oni tak sami z siebie. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jasimalgosia

02-04-2015 [15:52] - jasimalgosia | Link:

oj byly czasy, ze sie ani czolgow nie bali, ani palek ani gazow. Teraz zra barachlo z marketow, pija fluoryzowana wode to i sa bezwolni i oglupieni.