Koalicja Europejska tańczy na pedofilii

Pedofilia wśród księży to rzecz nikczemna i odrażająca. Wyjątkowo nikczemna i wyjątkowo odrażająca. I powinna być wypalona rozpalonym żelazem. Księża pedofile, powinni być wydaleni ze stanu duchownego. Nie na zasadzie, zawieszenia czy też pozbawienia prawa wykonywania posługi duszpasterskiej (czy też prośby o przeniesienie do stanu cywilnego jak to pokazuje przypadek ks. D. Olejniczaka). Ale bezwarunkowego i obligatoryjnego pozbawienia kapłaństwa. Czyli, w przypadku udowodnionej pedofilii - uznania sakramentu kapłaństwa, którego ten pedofil kiedyś dostąpił i który przyjął – za nieważny. Tak jak Kościół uznaje za nieważne małżeństwo, gdy zostało ono zawarte z wadą zgody małżeńskiej. Tak też powinno być i w tym przypadku. Pedofil, mimo formalnego złożenia ślubów, nie jest zdolny do przyjęcia kapłaństwa. Więc sakrament pozostaje nieważny. Oczywiście oprócz takiej kary kościelnej, człowiek ten powinien być poddany karze jaką dla pedofila, przewiduje prawo karne. Bez żadnej taryfy ulgowej, a wręcz odwrotnie. To, że oskarżony był formalnie księdzem, powinno być okolicznością obciążającą. Powołaniem księdza jest prowadzić ludzi do Boga. A to zobowiązuje. Większe zadania to większe wymagania.
Jezus powiedział swoim uczniom ‘’Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie … do takich bowiem należy królestwo Boże’’ (Mk 10:14) Księża są następcami uczniów Jezusa. Ksiądz pedofil gwałcący chłopca ministranta, czy też dziesięcioletnią dziewczynkę, która ma przystąpić do komunii urąga tym słowom Jezusa.  Ale mimo tego, że sprawa pedofilii wśród księży nie jest sprawą błahą, to Kościół sobie z tym poradzi. Pedofilia wśród księży, ta szatańska niegodziwość, zostanie przez Kościół wypleniona. Czuję się trochę zażenowany tym co piszę. Bo publicznie przedstawiam swoje bardzo osobiste refleksje w tej sprawie. Ale niech tam. Piszę to co uważam i to co czuję, gdy słyszę o pedofilii wśród księży. Powtórzę, wśród księży a nie w Kościele.
Tyle o sprawach zasadniczych, czyli moim, zwolennika PiS-u, stanowisku do pedofilii wśród księży. A teraz o tym co w tytule, czyli o tańczeniu na nieszczęściu ofiar pedofilii. Brzydki tytuł to fakt, ale pamiętam jeszcze brzydsze. PiS tańczy na grobach ofiar katastrofy smoleńskiej, to było jeszcze nie tak dawno standardowe oskarżenie rzucane ze strony opozycji przy okazji ekshumacji ofiar. Ekshumacji jak najbardziej uzasadnionej, co pokazała ujawniona w wyniku ekshumacji profanacja ciał jakiej dopuścili się Rosjanie. A mimo to opozycja krzyczała o tańcu na grobach ofiar katastrofy. A teraz sama tańczy na pedofilii księży i nieszczęściu jej ofiar.
Kampania wyborcza Platformy, w nadziei wyborczego sukcesu nazwanej Koalicją Europejską, zasadzała się dotychczas na dwóch filarach – oskarżeniach PiS-u o dążenie do polexitu i oskarżeniach o rzekome łamanie przez PiS praworządności. Oskarżenie o polexicie spektakularnie upadło, gdy przewodniczący Komisji Europejskiej Claude Juncker – widocznie nie mogąc dłużej ścierpieć jawnego fałszu zawartego w tych oskarżeniach - wypowiedział publicznie swoją opinię w tej sprawie - ‘’Nawet, jeśli PiS wygra w listopadzie wybory do Sejmu, Polska nie wyjdzie z Unii, nie będzie polexitu’’. No i całą ‘misterną’ grę wyborczą opartą na nieprawdziwych oskarżeniach diabli wzięli. No, bo jak tu kwestionować głos płynący z Brukseli. Przecież wszystko, co stamtąd pochodzi to świętość, co ludzie naszej opozycji, mają zakodowane wielkimi zgłoskami w swojej świadomości. Więc posłusznie zamilkli w sprawie polexitu.
Pozostało oskarżenie o łamanie praworządności. Ale z dowodami na to łamanie też jakoś krucho. Zarówno w kraju jak i tymi z Brukseli. Cicho coś ostatnio o procedowaniu, uruchomionego przeciwko Polsce Art. 7.1. A jakiś czas temu przemknęła nawet w mediach informacja - ‘wysłuchania, w sprawie praworządności, w ramach procedury art. 7 unijnego traktatu już nie będzie’.
Wysłuchania nie będzie, więc i okazji do rozpętania medialnej dintojry też nie będzie.
Aż tu na nagle i niespodziewanie, ni stąd ni zowąd cała kampania wyborcza sprowadza się do pedofilii. No, może nie tyle ni stąd ni zowąd, co od filmu Sekielskiego. Ale o filmie Sekielskiego słychać było już jakiś czas temu. O przysięganiu na biblię i krzyż również. A o samej pedofilii było już od dawna. Ale premiera filmu – zupełnie przypadkiem - nastąpiła dopiero teraz, na dwa tygodnie przed wyborami. Czy na pewno jest to przypadek, że premiera tego filmu ma miejsce właśnie teraz? Wiele wskazuje, że nie. A to, że nie wynika z następującej, symptomatycznej sekwencji zdarzeń.
W dniu święta Konstytucji 3-go Maja w Warszawie miał miejsce ‘przełomowy’ wykład ‘króla’ Europy D. Tuska. Poprzedzony wystąpieniem niejakiego L. Jażdżewskiego. O czym? O Konstytucji może? E tam, kto by sobie zawracał głowę Konstytucją 3-go Maja, gdy są inne ważniejsze sprawy. Jedną z nich jest to, że R. Biedroń zabiera głosy Koalicji Europejskiej. A przecież Biedroń krytykuje Kościół. Więc trzeba Biedronia zneutralizować i przynajmniej częściowo, przejąć jego antyklerykalny elektorat. A przy okazji ugrać coś jeszcze ważniejszego. Polexit spalił na panewce, łamanie praworządności jakoś mało nośne. Więc trzeba dorobić inną gębę, najważniejszemu konkurentowi w tych wyborczych zmaganiach do Parlamentu Europejskiego. I L. Jażdżewski dał odpowiedni ‘support’ naszemu ‘królowi’ Europy. Mocno pojechał po Kościele, może nawet mocniej niż jedzie Biedroń.
Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Jarosław Kaczyński przypomniał słowa Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego – kto podnosi rękę na Kościół ten podnosi rękę na naród. Takie jest doświadczenie naszej, polskiej historii. I jest sprawą oczywista, że innej reakcji nie mogło być.  Ale o taką reakcję w tej zaplanowanej sekwencji zdarzeń, właśnie chodziło. PiS broni Kościoła. A w Kościele jest pedofilia. Co naocznie i w sposób rzeczywiście przejmujący pokazuje film Sekielskiego. Którego to filmu akurat ‘przypadkowo’, teraz jest premiera. Jaki z tego wniosek? Oczywisty! Ponieważ PiS broni Kościoła, to broni również pedofilii. I jesteśmy w domu. Następna gęba została PiS-owi dorobiona.
Ale na tym nie koniec. Logika kolejnych zdarzeń jest następująca. PiS akceptuje pedofilów w Kościele, którzy podnoszą rękę na dzieci. No więc G. Schetyna srogim głosem ogłasza - "Kto podnosi rękę na polskie dzieci, podnosi rękę na państwo polskie". A przecież PiS rządzi państwem. Więc wniosek nasuwa się sam – PiS niszczy państwo.
A to, że fakty mówią co innego? Tym gorzej dla faktów. A to, że dla każdego normalnego człowieka, niezależnie od jego poglądów politycznych i niezależnie od tego czy popiera Platformę czy też PiS, pedofilia to coś nikczemnego i odrażającego? To też nie ma znaczenia.
I tak Koalicja Europejska tańczy na pedofilii. Najgorsze, że tańczy również na nieszczęściu ofiar, skrzywdzonych, niegdyś przez księży pedofilów, dzieci.
I w tym wyborczym układzie ‘tanecznym’, wbrew werbalnym deklaracjom polityków Koalicji Europejskiej, wcale nie chodzi o dobro dzieci. Chodzi o to, aby wygrać wybory.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

14-05-2019 [02:06] - mmisiek | Link:

Dwie sprawy.
Pierwsza - wątpię czy w ogóle jest coś takiego jak uznanie sakramentu kapłaństwa za nieważny.
No bo jak by to miało działać? Nieważne są również wszystkie spowiedzi i rozgrzeszenia udzielane przez takiego księdza? Nieważne Msze św.? Nieważne eucharystie? Dzisiaj idę się spowiadać, a za pięć lat się okaże, że to było nieważne? A jak do tego czasu mi się zemrze? Wszystkie małżeństwa też nieważne?
Rozumiem naturalną chęć przywalania jak najsroższych kar, ale jednak wszystko powinno być oparte na poważnym rozważeniu wszystkich konsekwencji pomysłów jakie w oburzeniu przychodzą do głowy.
Przede wszystkim to nie powinni być wyświęcani homoseksualiści bo do tego sprowadza się przytłaczająca większość przypadków. Nie znam się na prawie kanonicznym, ale tak chyba kiedyś było. Nie wiem jak teraz przy tym całym "pochylaniu się z szacunkiem" etc.

I druga - Koalicja "europejska" ewidentnie na tym jedzie, ale sprawa jest poważniejsza niż wyborcza bieżączka bo jasno widać, że to kolejna już próba realizacji u nas scenariusza irlandzkiego. Tu niestety przykre zaskoczenie, że PiS też się w to gładko wpisuje, nie wiem tylko czy z głupoty czy innych powodów.
Bo tak się składa, ze akurat dzisiaj oglądałem Wiadomości TVP, a tam cały obszerny materiał nagłaśniający gniot Sekielskiego i na całą Polskę w najlepsze promujący zbitkę "ksiądz-pedofil". A przecież właśnie o wyrobienie w ludziach takiej zbitki pojęciowej w tym scenariuszu dokładnie chodzi. Najrozsądniejszy w tym wszystkim był jeszcze głos pana Prezydenta, ale niestety ginął w ogólnym harmiderze; cała reszta jechała już równo tą kalką.
Doprawdy trudno zgadnąć dlaczego przy takiej okazji nikt nie ma odwagi jasno powiedzieć, że pedofilia to problem przede wszystkim środowiska tzw. gejów bo tutaj statystyki są akurat naprawdę porażające. Ale o tym całkowita cisza...

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-05-2019 [08:49] - Roz Sądek | Link:

"...Wiadomości TVP, a tam cały obszerny materiał nagłaśniający gniot Sekielskiego i na całą Polskę w najlepsze promujący zbitkę "ksiądz-pedofil"."
==============
Na przystanku dwóch wyglądających na bezdomnych dyskutuje o filmie Sekielskiego, "dzień dobry" w pracy rozpoczyna się od dyskusji będącej rozwinięciem tej telewizyjnej, klient w Lidlu, w kolejce do kasy ni w pięć ni w dziesięć rozpoczyna monolog o filmowym hicie, i o dziwo - całkowicie obcy sobie ludzie nie tylko kiwają głowami, ale dyskutują, nawet już po minięciu kasy!. To się nazywa majstersztyk - a jeden czy drugi mądrala twierdzi, że te wszystkie socjologie i psychologie z dodatkiem "społeczna" to nawet nie quasinauki. Jak nie nauki, skoro CAŁY NARÓD ZWARIOWAŁ! Fizyka i matematyka to mikropikusie w porównaniu z tym co mogą nauki (taaa...) społeczne nawet nie przez katedry sal wykładowych, a przez zwykłe telewizory i neta. Tak jak pan pisze: tu nie chodzi o wskazanie kilku księży, tu chodzi o zbitkę "ksiądz-pedofil" przyklejoną do księży - oczywiście katolickich na zawsze. Jeśli Pan to widzi, ja to widzę i jeszcze może ktoś, a nie widzi tego hierarchia kościelna, to ta sprawa jest co najmniej dziwna - zwariowali dokumentnie wszyscy? Minister Sprawiedliwości oddelegowuje grupę prokuratorów??? Głos zabiera Prezydent??? Cała prasa od lewa do prawa, od okładki do okładki bije w bęben: "ksiądz-pedofil"??? Czy mi się to śni? Czy my aby jesteśmy jeszcze normalni? Czemu WSZYSCY biją w ten bęben?

 

Obrazek użytkownika Jabe

14-05-2019 [09:59] - Jabe | Link:

Wszyscy, czy tylko POPiS?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-05-2019 [11:22] - Roz Sądek | Link:

Wszyscy. Jakimś dziwnym(!?) trafem, wszyscy pod tym filmem hajcują. Hajcują  ile wlezie. Autor bloga wyłącza PIS, - absolutnie, PIS stoi na wysokości zadania, lada chwila prokuratorzy posadzą pierwszych księży.  "Wstrząs po filmie Sekielskich", "Twarda walka z pedofilią. Już jutro rząd przedstawi szczegóły", "Sekielski przerywa milczenie owieczek" to tytuły z z przed chwili z Niezależnej.
 

Obrazek użytkownika Jabe

14-05-2019 [13:12] - Jabe | Link:

Moim zdaniem trzeba było sprawę roszczeń czymś przykryć. Okresowo rzuca się ludowi jakieś tematy, jak święty obrazek z tęczą, by nie miał czasu na sprawy istotne.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

14-05-2019 [09:34] - RinoCeronte | Link:

To wszystko ma przykryć 447. Za niedługo obudzimy się w innej rzeczywistości.

Obrazek użytkownika Ptr

14-05-2019 [23:22] - Ptr | Link:

Bo ci co mówią prawdę prosto w oczy są gdzie indziej.  Przekroczyli "Rubikon" i zostali uznani za zagrożenie dla przyjaciół republiki.   

W ogóle dziwię się wam tu wszystkim ,że nagłaśniacie ten temat zastępczy i ustawkę mediów opozycyjnych. Media sprzedajecie lewakom to nic dziwnego ,że teraz będziecie tańczyć jak Wam zagrają. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-05-2019 [06:26] - Marek1taki | Link:

Owszem. Chodzi o wybory. PiS rozgrywa propagandowo korzyść z Wiosny, a POKO przebija kartą antyklerykalizmu. Gorsza lewica wypiera mniejsze zło.
Wspólnym mianownikiem jest tabu prawdy na temat źródeł pedofilii. Tej granicy żadnej lewicy przekroczyć nie wolno. Można wskazywać wroga ludu. Można mówić, że będzie surowo i sprawiedliwie karany. Nie mogą paść słowa, że pedofilia to nie problem kleru tylko pederastów, że nie wśród księży trzeba ich szukać tylko we wszystkich środowiskach, w których to lobby się zakorzeniło, a zakorzeniło się tam gdzie tajna struktura ma cel.
To jeden z tematów, ale w każdym dyskusja sprowadza się do antagonizmu między większym złem, a mniejszym. Pragmatyzm mniejszego zła pozwala przetrwać od jednej kampanii politycznej do drugiej, a skutki propagandowe się kumulują. To przy założeniu, że nie ma ustawki: "wicie rozumicie" wy będziecie mniejszym złem, a wy większym. Nie jest to oczywiste, ale też nie dosłowne. Z obserwacji przebiegu pogrzebu Adamowicza można odnieść wrażenie, że działa hierarchia.

Obrazek użytkownika ruisdael

14-05-2019 [09:15] - ruisdael | Link:

-do mmisiek- Sedno!!!
-do Autora- nie zgodziłbym się jedynie z optymistycznym akapitem o praworządności- jak okazało się, że trudno będzie przeforsować art. 7, to naglę UE zmieniła taktykę i zaatakowała przez TSUE. A tu już byliśmy bezbronni jak żuczek leżący na pancerzu i ...skutek został osiągnięty. I tyle.

Obrazek użytkownika Darek65

14-05-2019 [10:16] - Darek65 | Link:

Cel uświęca środki. Nie ma, że boli. A, że stawka jest duża, coraz większa (bez względu, co jest celem), to i skrupułów coraz mniej. Ja sobie myślę, że jak Kościół zachowa się właściwie, to na tym wygra. Ma szansę się oczyścić, a później ktoś w jego imieniu zapyta, a co z tym zjawiskiem w innych środowiskach, np. homo. Dlatego teraz to pytanie nie pada. Trzeba się samemu oczyścić. Poza tym i PIS-owi teraz nie jest potrzebna kolejna wojenka. Koalicja Europejska jedzie po bandzie, bo nie ma co zaoferować. Tylko, że jak się człowiek bawi brzytwą, to nie tylko może komuś zrobić krzywdę, ale i może się sam pozacinać.

Obrazek użytkownika tricolour

14-05-2019 [11:18] - tricolour | Link:

@Autor

Problem nie lezy w tym, ze sa księża pedofile, bo to jest jednak chyba margines. Problem w tym, ze chroni ich instutucja. Ich czyny sa utajniane wiec nie ma możliwości skazac za krzywdy dzieci.

Problem lezy w instytucji, nie w personaliach. Malo tego: Sekielski z łatwością dotarł do sprawców i ofiar, a prokuratura nic? Bo co? Nie chce sie czy moze jednak jest inna przyczyna?

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-05-2019 [22:39] - Tomaszek | Link:

@ Dreifahrben
Mi się wydaje że to nie prokurator ma się skarżyć u dzieciaka że go pedofil za cipkę złapał  . Jeżeli uważasz inaczej to ja nie komentuję   . Poprawiłem Twój nick żebyś się nie czepiał . Teraz jest gramotniej .

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-05-2019 [11:43] - Pani Anna | Link:

To po co powstał ten film wszyscy doskonale wiemy, dlaczego został wyemitowany teraz, 2tygodnie przed wyborami  wiemy równiez. Ani Sekielskiemu, ani tym bardziej POKO nie chodzi wcale o dobro dzieci, a ofiary pedofilii zawsze mieli i mają w głębokim poważaniu. Gdyby było inaczej, to powstałby film rzetelny, traktujący o ZJAWISKU PEDOFILII jako takim, dotyczącym nie tylko KK, ale wszystkich środowisk, na czele z tymi artystycznymi. Ale wtedy by się okazało, że pedofilia wśród księży, chociaż naganna i odrażająca, stanowi ledwie promil wśród całej reszty. Księża, których film dotyczył jak jeden mąż byli zarejestrowani jako TW, o czym film dziwnie milczy. Świadczy to o tym, o czym wiemy i o czym się mówi, że Kościół jest rozwalany od wewnątrz i ponosi również konsekwencje braku lustracji. Ja osobiście nie mogę patrzeć i słuchać tych samych ludzi tak święcie dzisiaj oburzonych, jak nieledwie wczoraj bronili Polańskiego jako tego, któremu "wolno więcej", a w ogóle, to on już "dawno odpokutował". Poza tym to przecież ta 14latka "wyglądała" na 30 i była właściwie prostytutką - takie liczne głosy również się pojawiały. Nie mogę patrzeć na pewną socjopatyczną ciotę ze Słupska, który złamał szczękę własnej matce, tuszował aferę pedofilską w mieście, którego był prezydentem, teraz wielce oburzonego i przejętego swoją "misją". Pauliny Młynarskiej nie trawię, ale ona przecież już od lat mówiła, co spotkało ją na planie filmowym u Wajdy, który rozebrał wówczas 14letnią dzieczynkę i nago kazał jej grać scenę erotyczną z 18letnim partnerem. Do tej sceny została odurzona alkoholem i relanium - https://wpolityce.pl/spoleczen.... Czy ktoś odbierze dzisiaj Wajdzie medale które otrzymał? Czy jego "legenda" na tym ucierpi? Bardzo w to wątpię. Jednak film Sekielskiego może również zrobić wiele dobrego, czego zapewne ani autor ani jego promotorzy nie przewidzieli. Zapoczątkuje proces oczyszczania KK, ale również przerwie zmowę milczenia wokół wielu innych środowisk. Młynarska mówiła o swoim nieszczęściu od wielu lat, ale dopiero dzisiaj jej głos stał się słyszalny. Jest w życiu taki rodzaj zła, z którego rodzi się dobro, do takiego należy film Sekielskiego, który powstał w jak najgorszych intencjach. Tak więc nie ma tego złego...

Obrazek użytkownika tricolour

14-05-2019 [12:53] - tricolour | Link:

@Anna

Środowisko artystyczne nie poucza nas jak żyć, nie spowiada, nie prawi kazan, nie rozgrzesza  i nie chodzi po domach z coroczną wizytą. Pedofil artysta trafia do sądu i więzienia z natury rzeczy i nie chroni go instytucjonalnie Związek Artystów Polskich, przenosząc pedofilów do innych pracowni, by tam tworzyli dalej.

To dlatego nie powstał film o zboczonych artystach.

Obrazek użytkownika xena2012

14-05-2019 [16:58] - xena2012 | Link:

A tu się nie zgodzę.Srodowiska artystyczne jak najbardziej nas pouczają uwazając się za medrców w każdej dziedzinie.Wygląda to smiesznie,bo nie przypuszczam aby w szkołach byli gigantami mysli i mają zawsze dużo do powiedzenia o innych.Wspomnę o chamskich atakach niejakiego Maleńczuka czy Hołdysa dumnych z siebie po obrzucaniu śp.Lecha Kaczyńskiego najgorszymi słowami i przekonującego że był alkoholikiem.W chamstwie dogania ich Janda-prawdziwa znawczyni wszystkiego.Pedofil artysta z reguły nie trafi do więzienia,bo chroni go środowisko uważające,że artyście ,,wolno wiecej''.No i najważniejsze-ośrodki lewackie nie zamierzają niszczyć artystów tylko płacą za niszczenie Koscioła i chrzescijaństwa.

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-05-2019 [18:09] - Pani Anna | Link:

Wajda pokazał swój film, był prezentowany za granicą, doczekał się wielu pochlebnych recenzji. Czy ktoś - ktokolwiek wyraził swoje oburzenie widokiem nagiej 14latki?
"Artyści" nie muszą nawet niczego ukrywać, są pewni bezkarności i tego, że ich się nie ruszy. Wszystko można przecież podciągnąć pod "wizję artystyczną". Młynarska opowiadała już dawno,  jak wręcz nią poniewierano i krzyczano, że "z powodu fanaberii jakiejś gówniary ucierpi dzieło wielkiego artysty..." Z tego też powodu podano jej piwo z wódką zmieszane z relanium i pogoniono na plan... Pytanie, gdzie byli rodzice, też artyści? Czy to nie jest zmowa milczenia albo, co równie prawdopodobne całkowita demoralizacja? Czy Stalińska nie oznajmiła światu, że wszyscy przecież wiedzą, że 13latki same już wchodzą reżyserom do łóżka? Co z dyrygentem poznańskich Słowików, o którego upodobaniach seksualnych wiedzieli wszyscy i nikt nic z tym nie zrobił? Tutaj również rodzice jeszcze go bronili... Wydaje się, że niestety powszechne przyzwolenie i milczenie jest rezultatem coraz większej demoralizacji i rozmycia się zasad moralnych, a także relatywizacji pojęcia dobra i zła. Skoro nawet rodzice, których obowiązkiem jest chronić własne dzieci wolą udawać, że niczego nie widzą - dla świętego spokoju lub, co gorsza kariery... Wydaje się, że nie ma środowiska, które by nie chroniło "swoich pedofilów", na czele z LGBT. Wiadomo, że 45% osób homoseksualnych stanowią pedofile. Czyż Biedroń nie chronił afery pedofilskiej w Słupsku? A dzisiaj to pierwszy oburzony.
Dlatego ta cała hucpa jest mało wiarygodna, firmują ja ludzie, którzy sami maja wiele za uszami i powinni "oczyszczanie" rozpocząć od siebie i swojego otoczenia.

Obrazek użytkownika tricolour

14-05-2019 [18:22] - tricolour | Link:

@Xena

Bardzo proszę o info, w jaki sposób środowisko artystyczne chroni zboczonych artystów przed kryminałem? Podpisali z Państwem Polskim jakąś umowę na wzór konkordatu?

Idąc Pani tokiem myślenia, to po wykryciu artysty zboka jest on wydalany ze stanu artystycznego i staje się zwykłym np. telewidzem, tak? Nie uważa przy tym Pani, że wydalenie pedofila ze stanu kapłańskiego - jako kara - do stanu cywilnego, uwłacza wszystkim osobom cywilnym, które ukarane są w ten sposób bez popełnienia przestępstwo przeciw dzieciom?

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-05-2019 [22:59] - Tomaszek | Link:

@ tricolour
A Polański to co ? Pewnie sobie tylko pobzykał  ? Pewnie telewidz ?  Tam to by się cała sala kinowa zapełniła . I nie stan cywilny  osób cywilnych ( Ty to jesteś konstruktor ) tylko laikat . A może miałes na myśli pedofili w mundurach . Poproś Sekielskiego żeby to zbadał . Ortografię i interpunkcję Ci odpuszczam .

Obrazek użytkownika paparazzi

14-05-2019 [20:28] - paparazzi | Link:

A o tym bedziesz krecil film?  https://www.lastampa.it/2011/1...
 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-05-2019 [16:04] - Roz Sądek | Link:

"Gdyby było inaczej, to powstałby film rzetelny, traktujący o ZJAWISKU PEDOFILII jako takim, dotyczącym nie tylko KK, ale wszystkich środowisk"
===============
DOKŁADNIE! Ale czy na to nie powinni wpaść hierarchowie z łzami w oczach dziękujący Sekielskiemu? Jak pisałem, trudno to pojąć.
 

Obrazek użytkownika tricolour

14-05-2019 [19:53] - tricolour | Link:

@Rozsądek

To wcale nie tak trudno pojąć - to jest catharsis. Dziadkowie z hierarchii stoją nad grobem i dla wielu jest to ostatnia szansa, by się wyspowiadać publicznie z grzechu ukrywanego przez całą aktywność seksualną. Dlatego dziękują. Licząc przy tym na to, że w końcu zacznie się jakieś oczyszczenie.

Obrazek użytkownika mmisiek

14-05-2019 [20:20] - mmisiek | Link:

Całkiem jakby pasterz dziękował wilkom. Postawa ciągłego kajania się i przepraszania doszła do jakiegoś kompletnego absurdu.

Obrazek użytkownika Jabe

14-05-2019 [13:20] - Jabe | Link:

No i na gwałt zabrano się za pedofilię. Byle jak, no ale wybory tuż tuż, więc trzeba pokazać ciemnemu ludowi, że się pedofilii nie lubi. Ustawa pokazowa, jak niegdyś procesy pokazowe. W ramach tego podnosi się dopuszczalny wiek, by można było legalnie ciążę przerwać. Myśli tam ktoś?

Obrazek użytkownika xena2012

15-05-2019 [10:51] - xena2012 | Link:

Do mniśka...........Czy kajanie się i nieustanne przepraszanie jest tak absurdalne jak się Pani/Panu wydaje?Otóż nie bo w ślad za tym pójdą pozwy o odszkodowanie a nawet lawina pozwów.To zniszczy Kościół bo zaraz w telewizji zacznie się festiwal łez i opowieści sprzed lat skrzywdzonych ale i tych co chcą po prostu na tej tragedii perfidnie zarobić.Wątpię,żeby polski Kościół podołał tym roszczeniom,z których większa część będzie wydumana i wzieta z sufitu,ale przy obecnej nagonce srodze egzekwowana.

Obrazek użytkownika angela

15-05-2019 [19:07] - angela | Link:

Pedofile wstępują w stan kapłański, i rozsadzaja kościół od środka.
Ta sama metoda komunistów, kiedy wprowadzał swoich do seminariów, i niszczyli kościół moralnie i wizerunkowo . 
Obecnie są już Biskupami, i dlatego w Kościele mamy, to co mamy. Pieronkow, Sowy, i innych spionow sovieckich.