Autorzy fałszerstwa wyborczego grożą Dorocie Stańczyk


Dorota Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, autorka głośnego protestu wyborczego w sprawie 130 tysięcy głosów

Organizatorem fałszerstw wyborczych nie są przypadkowi niechluje, lecz obce, putinowskie państwo, łącznie z atrapami jego "sądów" i przestępcami przebranymi w mundury milicji. Przekonaliśmy się o tym spektakularnie i po raz kolejny na procesie w sprawie głośnego protestu wyborczego, jaki w sądzie złożyła pani Dorota Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach. Poniżej łącza do wszystkich czterech rozpraw tego procesu. Jego wynik nie jest prawomocny. Protest pani Stańczyk dotyczy 130 tysięcy głosów i oczywiste jest, że to tylko wierzchołek góry lodowej.

"Polscy" putinowcy dostarczają kolejnych dowodów fałszerstwa wyborczego szajki PO-PSL w Katowicach. Widać też ich nerwowość związaną z dekonspiracją przestępczego procederu, który trwa od dziesiątków lat. W piątek 27 lutego dwu "nieznanych sprawców" groziło rodzinie Doroty Stańczyk.

 
Zobacz też:
Relacja z powołania Ruchu Kontroli Wyborów w Częstochowie:
http://naszeblogi.pl/52962-relacja-z-powolania-ruchu-kontroli-wyborow

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

01-03-2015 [00:27] - maks jamnicki | Link:

I tu się zapytam, bo nie wiem jak to prawnie wygląda. Czy po ewentualnym wygraniu wyborów / tj. przedtem wybronieniem się przed sfałszowaniem tych wyborów, to chyba oczywiste/, istnieje prawna możliowść, postwaienia tego składu sądu w stan oskzrżenia? Pod zarzutem popełnienia przestępstwa? Jak to wygląda? Czy to taki sobie w cudzysłowie, jakby  "prywatny sąd" ubrany w togi "Rzeczpospolitej"ale  mogący dekretować co chce, także "legalność wyborów". Niezaleznie od jakiejś tam "prawdy materialnej", bo np "sędzia jest niezawisły" i to jego uznanie decyduje. Jak to prawnie wygląda? Bo widać, że te najprzeróżniejsze rządowe instytucje , bać to się nie boją niczego, ani Boga ani ludzi, myślę o społeczeństwie. Czują się bezkarne. 

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

01-03-2015 [16:22] - Mariusz Cysewski | Link:

Czy po ewentualnym wygraniu wyborów (...) istnieje prawna możliowść, postwaienia tego składu sądu w stan oskzrżenia?

Po wygranym powstaniu/rewolucji obecnych sędziów i prokuratorów można i trzeba uznać za grupę przestępczą i osądzić albo usunąć/zmarginalizować. Do tego potrzebne są środki rewolucyjne. Obecne bezprawie jest przecież zresztą uzasadnieniem rewolucji i środków rewolucyjnych. 

Oczywiście ktoś kto usiłuje tylko wygrać wybory (albo takie usiłowanie pozoruje) siłą rzeczy ani pomyśli o karaniu zbrodniarzy.  By pomyśleć o karaniu zbrodniarzy, trzeba mieć perspektywę, jaka ma być Polska teraz i za choćby 5 lat, co to jest sprawiedliwość i jak ona ma być realizowana itd. Nie podejrzewam o to ludzi, których jedyną ambicją jest upozorowanie chęci wygrania wyborów. Albo jeśli nawet chcą wygrać je naprawdę to tak, by zbrodniarze pozostali bezkarni.

Z mojego punktu widzenia, a nawet że z punktu widzenia interesu Polski, mówiąc brutalnie: jeżeli zbrodniarze w każdym wariancie pozostają bezkarni to nie ma żadnego znaczenia, która marionetka wygrywa wybory.

Warto pamiętać, że proces w Katowicach zbojkotowała TV Trwam i Republika. Pełną relację ma tylko Wolny Czyn i tylko on ma też pełną relację z wystąpień mówców na konferencji założycielskiej Ruchu Kontroli Wyborów w Częstochowie. Jedynym kandydatem na prezydenta który tam wystąpił jest Adam Słomka. Do tego by "nie mówić głośno" o sfałszowanych wyborach namawiał Jakub Pilarek z Niezależnej, a teraz że wszystko było i będzie dobrze Dorocie Stańczyk perswadują nieznani sprawcy. 

Obrazek użytkownika alchymista

01-03-2015 [10:04] - alchymista | Link:

Jak można wesprzeć Panią Stańczak i Jej Rodzinę?