Okupacja siedziby Google w Dublinie

We wtorek (12/02/2019) dziennikarka śledcza Gemma O'Doherty wraz z przedstawicielami ruchu Żółtych Kamizelek w pokojowy sposób okupowała europejską siedzibę Google po tym jak jej kanał na youtube został zablokowany (opowiada o swoim kanale na temat korupcji w Irlandii i zagrożeniach, które płyną z globalizmu). Po kilkugodzinnym proteście jej kanał znów funkcjonuje.

Gemma O'Doherty to irlandzka dziennikarka śledcza w która w swoich artykułach ujawnia korupcje oraz dziwne powiązania na szczytach władzy, które prowadzą do tuszowania wielu podejrzanych spraw.
W roku 2013 została wyrzucona dyscyplinarnie z dziennika Irish Independent , kiedy zajęła się sprawa usuwania z systemy punktów karnych przez Garde (irlandzka policja).
W 2018 próbowała bez sukcesu startować w wyborach prezydenckich, jednak nie udało jej się zebrać odpowiedniej liczby głosów, aby uzyskać nominacje.

Obecnie pracuje jako dziennikarz niezależny.

Wszystko wskazuje na to, że okupacja too chyba najlepszy sposób na walke z cenzurą w internecie.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

17-02-2019 [23:36] - Jabe | Link:

Warto pilnować naszych spraw, zamiast ekscytować się lewackim antyglobalizmem.