To była profesjonalna egzekucja

Zabójstwo Pawła Adamowicza jest wiodącym tematem medialnych i politycznych rozważań. Przecieki, spekulacje, wzajemne oskarżenia, internetowe groźby i wściekłe jazgotanie, a w tle, natychmiastowa reakcja służb i izolowanie wszelkiej maści łotrów grożących ludziom ... Nasuwa się pytanie: Dokąd zmierzasz Polsko?
Moim gościem jest dzisiaj kolekcjoner i ekspert od broni i taktyki wojskowej sił specjalnych. Od wielu lat uważnie  analizuje wszelkie akty terroru i zbrodnicze działania mafii i służb specjalnych.

Ula. - Witaj Marku. Pamiętasz nasze dwie ostatnie rozmowy? Po smoleńskiej tragedii powiedziałeś między innymi:
 "Jeśli rządzący są umoczeni w to zdarzenie, to śledztwo będą prowadzić Rosjanie (...)
Natomiast po ataku Cyby na biuro poselskie PiS, powiedziałeś tak: Ciąg dalszy, profesjonalnie wykonany zamach z określonymi z góry celami nr.1, 2 i 3. Żeby nie było wątpliwości, to morderca poinformował o tym na gorąco (...)"
Jak skomentujesz zabójstwo Pawła Adamowicza?

Marek - Witaj Ulu. Wszystko pamiętam i stawiam tezę, że te trzy wydarzenia mają te same "odciski palców". To były trzy profesjonalnie wykonane egzekucje, aczkolwiek prawdopodobnie różne były motywy tych zbrodni, to jednak rozkaz popłynął z tego samego źródła. Przejrzałem wszystkie powszechnie dostępne materiały dotyczące zamachu na Adamowicza. Powtórzę się: to była profesjonalnie wykonana egzekucja. W świetle kamer, by dać jasny przekaz "towarzystwu", że skakanie na boki, nielojalność, granie na własny rachunek oraz "puszczanie farby" itp. itd., będą natychmiast bezwzględnie ukarane. Zamachowiec nie zachowywał się jak wariat, bo taki, zadawał by ciosy na oślep każdemu kto znalazł by się w jego zasięgu, raczej wyglądał na swojaka. Uderzył szybko i precyzyjnie: zadał trzy komandoskie ciosy, profesjonalnym komandoskim nożem, następnie nieatakowany wziął mikrofon i z radością ogłosił co zrobił. Po ataku, potulnie pozwolił się obezwładnić i teraz w areszcie odgrywa dalej swoją rolę. Tak atakuje zawodowiec którego szkolił inny zawodowiec. Jazgot i dezinformacja w mediach czy choroba psychiczna to tylko tzw. legendowanie - próba ukrycia prawdziwych motywów i zleceniodawców. Twoja wcześniejsza notka rozwija jedynie moją tezę o ciekawy wątek. No zobaczymy jak to się skończy, myślę że oboje mamy rację.

Ula - Może jednak ten bandyta jest chory? Jakieś tam wariackie papiery podobno są.

Marek - Ula, porozmawiaj z mężem. On przez wiele lat zajmował się nie tylko pomocą postpenitencjarną i resocjalizacją skazanych, więc zna temat chorych najlepiej. Wiem jedno, chory psychicznie nie odbywa kary. Chorego po przebadaniu i zdiagnozowaniu takiej choroby jak u tego bandyty, umieszcza się w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Podkreślam to, bo wcześniej skazano go za napady z bronią w ręku. Czyli, być może mamy tu przykład pierwszego etapu legendowania  przyszłego zamachowca.

Ula -  A co z wątkiem mafijnym który pada w Twoich tezach?

Marek - Ula, przez ostatnie lata przeczytałaś zapewne setki artykułów o układzie gdańskim, o kłopotach Adamowicza z prawem, o Amber Gold i innych aferach z tego rejonu powiązanych z politykami. Sama ostatnio napisałaś notkę pt. "Grilowanie sitwy" - i Ty się mnie pytasz o wątek mafijny? Od czasów ułaskawienia "Słowika" przez Wałęsę i ułaskawienia przez Kwaśniewskiego "mafii starachowickiej" oraz zabójstwa gen. Papały ... doskonale wiemy, że świat mafii i polityki wzajemnie się przenika - i to od czasów komuny. Dawna SB i WSI wzorem KGB kontrolowała polski świat przestępczy. Te powiązania można zaobserwować także dzisiaj. Pominę wątek "seryjnego samobójcy" który doskonale wpisuje się w moje tezy, bo Twoja notka ma swoje ograniczenia.

Ula - Dziękuję Marku za gorący komentarz. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Aktualizacja

2019.01.22

Cytat z oświadczenia Służby Więziennej dotyczący Stefana W. mordercy Pawła Adamowicza:

"Skazany był 20-krotnie konsultowany psychiatrycznie przez ww. specjalistów. Dodatkowo przez ostatnie dwa lata ponad 50 razy przez lekarza, kierownika ambulatorium, w tym, w tygodniu poprzedzającym zwolnienie dwukrotnie. Skazany przez okres 2 miesięcy przebywał w więziennym oddziale psychiatrycznym. Żaden ze specjalistów nie widział potrzeby stosowania oddziaływań specjalistycznych w postaci np. kierowania osadzonego do oddziału terapeutycznego lub psychiatrycznego, a w diagnozach psychiatrycznych i psychologicznych nie wskazano, że jest osobą stwarzającą zagrożenie dla innych ludzi. Należy także podkreślić, że wszystkie diagnozy i zalecenia lekarzy są dla personelu więziennego wiążące, jako wskazania do dalszego postępowania ze skazanym w zakresie jego zdrowia (…) "
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

18-01-2019 [14:41] - Chatar Leon | Link:

Pytanie ppdstawowe brzmi dlaczego Ziobro na dziendobry nie przeniosl sledztwa do innej czesci kraju

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-01-2019 [00:35] - Imć Waszeć | Link:

Być może już wie, że nie ma po co przenosić. Na przykład od naszego odwiecznego sojusznika, który zawsze nam chce przychylić nieba. Przypomnijmy sobie dziwne dźwięki w ambasadach amerykańskich i stwierdzone uszkodzenia mózgu u amerykańskich dyplomatów.

Słyszeli dziwne dźwięki, mają objawy urazu mózgu. Kolejni Amerykanie ewakuowani z Chin: https://www.rmf24.pl/fakty/swi...

Jak tam się rozwija sprawa z chińskim szpiegiem?

Obrazek użytkownika Czesław2

18-01-2019 [15:43] - Czesław2 | Link:

Niezależnie od wszystkiego, nie tak powinien kończyć człowiek. W sumie nie wiedziałem tylko jednego. Ze Adamowicz był święty w ocenie Episkopatu, prawicy i lewactwa.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-01-2019 [18:58] - Imć Waszeć | Link:

Z tego wynika, że to jego się powinno było wystawić na prezydenta Polski ;)
Może rzeczywiście są też tacy, którzy Tuska uważają za lepszego prezesa PIS-u.

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-01-2019 [09:12] - Marek1taki | Link:

"W sumie nie wiedziałem tylko jednego. Ze Adamowicz był święty w ocenie Episkopatu, prawicy i lewactwa."
Poszedł drogą Blidy. Pozostaje czekać na pierwsze cuda, bo beatyfikacja już w toku.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-01-2019 [12:50] - Imć Waszeć | Link:

Należałoby chyba wymyślić jakieś inne słowo niż "be-a-tyfikacja" na określenie tego nadprzyrodzonego lewackiego fenomenu. Może przez odwrócenie "a-be-TYfikacJA", albo lepiej "ce-be-TYfikacJA". O to to. Na przykład podane w formie gwarowej "Cy-Ba-TYfikacJA".

Obrazek użytkownika xena2012

18-01-2019 [21:52] - xena2012 | Link:

Cytaty pełne ,,miłości'' tylko z dzisiejszego dnia: Jarosław Kurski pisze o dyrygencie kampanii nienawiści,Siekielski nazywa Kaczyńskiego gnomem i,karłem moralnym,przechodzony muzyk Hołdys wali między oczy o demonach z PiS,wiceprezydent Gdańska i zaproszeni przez nią samorządowcy dali na konferencji prawdziwy pokaz nienawiści.Obawiam się ,że tzw. walka z mową nienawiści będzie obowiązywać tylko prawą stronę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-01-2019 [22:58] - Imć Waszeć | Link:

Jeśli PIS, a przede wszystkim sam prezes nadal myśli, że wygra coś z bolszewikami i lewactwem grzecznością, ukłonami i umizgami, to znaczy, że kompletnie nie rozumie otaczającej rzeczywistości. Zwłaszcza kompletnie nie rozumie metod lewactwa i bolszewików. To jest bardzo niedobra wiadomość dla Polaków i realne zagrożenie dla przyszłości Polski. Bo niezrozumienie może również dotyczyć znacznie bardziej fundamentalnych spraw dla dalszego istnienia niepodległej Polski. Poczucie strachu i niemocy z jednej, a bezkarności i siły z drugiej, buduje lewactwu elektorat, bo ludzie w trudnych czasach lubią silnych, zdecydowanych przywódców, a nie kluchy z mleczkiem. Ponadto ludzie są programowo dominowani i zastraszani przez rozwrzeszczanych bandziorów lewackich ich sponsorów i każdego, kto ma tylko jakieś wątki do Polski. Dla świętego spokoju albo ze strachu mogą zagłosować tak, jak ich lewactwo wytresuje. Młodzież też zaczęła odwracać się od miękkich nieudaczników, co jest całkowicie naturalne, gdyż idzie kolejna zmiana pokoleń i niegdysiejsi fajterzy zostają tępymi wapniakami ze swoimi wapniackimi fobiami. To naturalne. A już wiara w sondaże to szczyt głupoty. One w takim chaosie medialnym nic nie mówią o przekonaniach. Czyli w rzeczywistości to PIS teraz hoduje lewactwo i przygotowuje klęskę Polski. Nadstawianiem pośladków z braku kolejnych policzków można u lewactwa wzbudzać jedynie śmiech i pogardę. Niejeden chętnie skorzysta, a rubelka nie zostawi. Przykładowo minister Brudziński wszystkich nie płaczących po Adamowiczu nazywa wręcz brudnymi zapijaczonymi świniami klepiącymi w klawiaturę, co z całą pewnością przysporzy PIS-owi elektoratu. Oj już widzę jak mi czołg jedzie. A tymczasem ludzie już widzą, że dokładnie to samo robiący lewacy (nawet posuwający się wręcz do przestępstw) są w państwie z dykty PIS nietykalni. Trudno im się dziwić, że traktują go już niemal jak partię lewacką, powiedzmy upozorowaną kiedyś przez Kiszczaka na prawicę. Ja wiem, że sprawy wokół walą jak Niagara w sezonie monsunowym, ale wypadałoby się na chwilę zatrzymać, popatrzeć wokół, pier... z liścia w czoło i pomyśleć "po co ja to robię?" i "dlaczego ja to robię?" Czy PIS chce wojny z Polakami, albo lepiej powstania Polaków przeciwko Unii, do której nas niechybnie wepchnie ze strachu przed własnym cieniem lub dla paru srebrników? Nadal jeszcze wierzę, że nie. Jednak zalecam pozbywania się z partii nakręcanych emocjami głupków, tak samo i z tego samego powodu, co hejterów i nożowników, zaś przyjmowanie ludzi mądrze odważnych i myślących samodzielnie. Nie tylko klakierów i korytopływaków. Ludzie patrzą uważnie i na pewno to docenią.

Obrazek użytkownika mmisiek

19-01-2019 [05:58] - mmisiek | Link:

Jest jeszcze i taka możliwość, że tak właśnie ma być i docelowo wahadło ma tak mocno odbić, że się nie pozbieramy.
Bo jakoś trudno uwierzyć, że Tusk nagle został z Polski wycofany bez żadnego powodu i planów na przyszłość. A czy PiS te plany realizuje świadomie czy ze swojej czystej głupoty to już w zasadzie sprawa drugorzędna.

Obrazek użytkownika Jabe

19-01-2019 [11:47] - Jabe | Link:

Czasem mi się zdaje, że zadaniem PiS-u jest zniesmaczenie wszystkiego co prawicowe i narodowe, właśnie żeby wahadło bez przeszkód przechylić na właściwą stronę.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-01-2019 [00:47] - zbieracz śmieci | Link:

BYł wcześniej zamach we Wrocławiu na jaruzela-podczas podpisywania swojej książki jaruzel dostał w łeb kamolem od niepodległościowego weterana !
Czy kamol był za mały czy za słabo walnięty ale przeżył chociaz cierpiał na ból głowy do końca swoich dni .Czy tym weteranem też sterowali inni...!?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-01-2019 [14:00] - Imć Waszeć | Link:

Jak najbardziej. Przynależność do pewnych hermetycznych środowisk działa w podobny sposób jak "nakręcanie" lub walenie w pręty klatki jakiejś bestii. Człowiek poddaje się obowiązującej tam narracji, etosowi, sam się próbuje właściwie upozować, jakoś wyglądać i adekwatnie do tego myśleć. Proszę tylko popatrzeć na spędy nadzwyczajnej kasty, albo chociażby związku łowieckiego. Gronostaje akademików i bajania medyków. Zresztą nawet tutaj do niedawna panowała moda na pozowanie NZS-owskie, ustawianie się do zdjątka, póki nie okazało się wreszcie, że NZS w osobach polszewików - czyli nie jakieś doły, ale sam kwiat przywódczy - przy nadarzającej się okazji po prostu wszedł "w koalicję" z "ubekami", ordynarnie zdradził Polskę i rozpoczął jej likwidację we współpracy z Niemcami. Dlaczego podkreślam ten NZS? Bo ci ludzie, kimkolwiek by w "cywilu" nie byli, właśnie tą drogą, po tej platformie weszli do polityki, na tej fali i ludzkiej bezmyślności przenikają w kolejnych wyborach wyżej i wyżej (jak Schetyna i Tusk), a potem tkwią w polityce przez dziesięciolecia nie dając nam kompletnie nic. Oni chcieli zrobić nam ten sam numer, jak żydzi z antysemityzmem, żebyśmy nawet nie mogli krzywo spojrzeć na walczycieli. W sieci "prawicowej" panowała nawet pewnego rodzaju cenzura na takie rewelacje o "bohaterach", co zapewne było bardzo zabawne dla pani Marzenki Nykiel. Pozdrawiam nadal nieprzekonanych. o/

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-01-2019 [00:59] - zbieracz śmieci | Link:

Pan Mareczek zapomniał ,że gdy stefan poszedł siedziec za napady to adamowicz był w jak najlepszych stosunkach z wszystkimi co rzadzili a tusk w kraju rozdawał karty ..Poszedł siedzieć ponad pięć i pół roku wcześniej a wyszedł w grudniu zeszłego roku ,może napady tez były sfingowane aby go zalegendować...paranoja !?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

19-01-2019 [05:34] - Kazimierz Kozio... | Link:

albo byl chory psychicznie podczas odsiadki albo cos z ta historia choroby nie styka.
albo jest inteligentnym assaisinem na miare holywodzkich czyscicieli, albo miernota, cpunem - ktoremu w wykonaniu skutecznego mordu pomogl splot nadzwyczajnie sprzyjajacych okolicznosci. kto chce niech wierzy w wersje podawane przez wiodace media.
profesjonalisci moga bandyte tak podejsc ze uwierzy iz swoja mokra robote robi calkowicie suwerennie.

o tym jak powazne jest sledzwo niech swiadczy wczorajsze oswiadczenie min.ziobro ze dowodem na zbrodnicze zamiary sprawcy jest jego podroz samolotem do warszawy:-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-01-2019 [09:37] - Marek1taki | Link:

Tak wiele korzyści z tej śmierci, tak ostentacyjnie zadanej, że przypadkowość nie może mieć miejsca.
Obok ukręcenia głowy sprawie Amber Gold i pozostałych mamy poważne ostrzeżenie dla polityków. Alfabetycznie najbardziej wystraszony był Adrian.
Propagandowo są eksploatowane inne sprawy:
Usłyszałem już pogłoskę-troskę, że samorządowcom należy się ochrona z urzędu. Świetna okazja do rozbudowy państwa w państwie, jakie by ono nie było.
Pretekst do ograniczania wolności obywatelskich, w tym posiadania broni, i inwigilacji.
Społeczeństwo jest oswajane z terrorem i jednocześnie straszone myślą, że stanie się codziennością.
Działa mechanizm "mamy Madzi" - przykrywka.
Politycznie gra na podział społeczeństwa toczy się równolegle z łączeniem w bólu i wyścigiem w kadzeniu zmarłemu.
O zmarłych nie wolno źle mówić - zwykle jak można dobrze, to są zamilczani.

Obrazek użytkownika Guildenstern

19-01-2019 [14:18] - Guildenstern | Link:

A mnie w tym wywiadzie baardzo zabrakło opinii małżonka autorki. Przy uczciwym podejściu mogłaby ta wypowiedź podważyć ze dwa argumenty pana eksperta Marka. O tym czy wątpliwej jakości argumenty obalają słuszną tezę, sądzę, że nie. Natomiast bywają skwapliwie wykorzystywane przez jej przeciwników. Ponadto, nieśmiertelna przypowieść o ślepcach i słoniu się kłania.

P.S.: Nie do końca na temat pana Marka eksperta ale... przypomina mi się grafika komputerowa mająca uzasadnić tezę pancernej brzozy versus modele z puszek i parówki. No i eksperci, którzy publicznie diagnozowali u Putina zespół Aspergera.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

20-01-2019 [00:41] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Geniuszu, puszki i parówki miały zobrazować działanie 2 sił (fizyka, 6 klasa podstawówki) przyłożonych do zamkniętej z obu stron rury (kadłub samolotu); jeżeli samolot by spadł to by się pogniótł (puszka), natomiast jeżeli w kadłubie nastąpił gwałtowny wzrost ciśnienia - np.. na skutek wybuchu to kadłub by rozerwało (tak jak to się dzieje z parówką we wrzątku). Mam ci jeszcze wytłumaczyć dlaczego w gotującej się parówce wzrasta ciśnienie czy sam na to wpadniesz?
Te przykłady w zamyśle Macierewicza miały uzmysłowić największemu nawet cymbałowi, że w Rosji powszechne prawa fizyki są takie same jak na całym świecie i że inaczej wygląda wrak samolotu, który uderzył w ziemię spadając z wysokości kilku metrów a inaczej taki, który został rozerwany wewnętrznym wybuchem. Niestety Macierewicz nie przewidział, że głupota i ignorancją podlane nienawiścią są PO drugiej stronie sporu bezdenne.

Obrazek użytkownika Guildenstern

21-01-2019 [01:39] - Guildenstern | Link:

Z tym geniuszem to trochę na wyrost ale się nie obrażam. Może za bardzo skróciłem a może szanowny pan nie zwrócił uwagi na kontekst. Zresztą zastrzegłem, że to nie do końca na temat ale chodziło mi o manipulację przekazem. Sekta pancernej brzozy posłużyła się grafiką komputerową i lemingi to kupiły. Wspomniani fizycy posłużyli się przykładem klasycznym, który w przy współczesnych metodach prania mózgów został znokautowany poprzez sprowadzenie do absurdu. Na tej samej zasadzie zostałby dziś wyśmiany Archimedes ze swoją wanną i Newton z jabłkiem. Natomiast zdobycze techniki komputerowej sprawiają, że dopiero ekipa Pogromców Mitów udowadnia różnego rodzaju lemingozie, że np. nie da się zjechać po żaglu trzymając się wbitego weń kordelasa (filmy o piratach) albo, że powietrzem wydmuchniętym z rozdartej piłki od tenisa nie otworzy się zamka w samochodzie (jak filmowi złodzieje samochodów zwykli czynić). Można by otworzyć kolejny temat jak na kształcenie nowych pokoleń wpływa bezmyślny pęd do wykorzystywania multimediów kosztem właśnie wyobraźni.
W przypadku powyższego artykułu rdzeniem mojego przekazu było wskazanie, że anonimowemu koledze pani autorki przyczepiono aureolę eksperta ("który śledzi artykuły"). Dwa z jego argumentów mi nie pasowały z czego jeden miał mieć związek z zawodowym doświadczeniem jej w/w małżonka. Drugi zresztą częściowo też.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

20-01-2019 [11:33] - Zygmunt Korus | Link:

Toczka w toczkę tutaj, tylko dużo szerzej: http://niepoprawni.pl/blog/ins...
Poczytajcie sobie... także o mind control.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

20-01-2019 [13:06] - Kazimierz Kozio... | Link:

"A jak umarł Pan bogaty
To mu nieśli wieńce, kwiaty
Order dali mu po śmierci
By mu złocił się na piersi

A jak umarł chłop z fabryki
Nie płakali, bo był nikim
Odszkodowań nie ma wtedy
Trumnę trzeba brać na kredyt

A jak padło dziecko z głodu
Nie ruszyło to narodu
Dalej po bogaczu kwilił
Taki to był nastrój chwili"

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

20-01-2019 [13:43] - zbieracz śmieci | Link:

Jeśli jesteś Pan i autorem to podwójne gratulacje !

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

20-01-2019 [23:25] - Zygmunt Korus | Link:

Źródło trawestacji:

Maria  Konopnicka

A JAK POSZEDŁ KRÓL...

A jak poszedł król na wojnę,
Grały jemu surmy zbrojne,
Grały jemu surmy złote
Na zwycięstwo, na ochotę...
 
A jak poszedł Stach na boje,
Zaszumiały jasne zdroje,
Zaszumiało kłosów pole
Na tęsknotę, na niedolę...
 
A na wojnie świszczą kule,
Lud się wali jako snopy,
A najdzielniej biją króle,
A najgęściej giną chłopy.
 
Szumią orły chorągwiane,
Skrzypi kędyś krzyż wioskowy...
Stach śmiertelną dostał ranę,
Król na zamek wraca zdrowy...
 
A jak wjeżdżał w jasne wrota,
Wyszła przeciw zorza złota
I zagrały wszystkie dzwony
Na słoneczne świata strony.
 
A jak chłopu dół kopali,
Zaszumiały drzewa w dali.
Dzwoniły mu przez dąbrowę
Te dzwoneczki, te liliowe...
 

Obrazek użytkownika maks jamnicki

21-01-2019 [01:25] - maks jamnicki | Link:

KK/ZK :) samo życie

Obrazek użytkownika maks jamnicki

21-01-2019 [01:44] - maks jamnicki | Link:

Też tak sobie myślałem. Jak ktoś zginie tragicznie, zawsze ważne jest co z wdową i dziećmi. Jak nagle umrze "chłop z fabryki", /czy "robotnik z budowy" / czasami okazuje się, że "był nieubezpieczony" i koledzy czy sąsiedzi próbują robić zrzutkę. Nawet gdyby matka chciała kształcić dzieci, bryndza, jeszcze z mieszkania mogą wywalić, o wakacjach nawet nie myśl. Zresztą Platforma pojechała kilka lat temu po wdowach i sierotach, sępy, obcięli nawet zasiłek pogrzebowy, widocznie państwo było wydojone do cna, sobie pensji nie obcięli, nabrali na etaty kolegów, "doradców". A po tym tragicznym zdarzeniu tego problemu nie ma. Zaopatrzone pewno i prawnuki, a może do piątego pokolenia. Przysłowiowy "pierwszy milion" lata temu pozyskany. Zwykła rodzina ugina się pod ciężarem kredytu, ktoś tam wpadnie w depresję, ktoś się powiesi. A tu  mieli tyle mieszkań, że się nie mogli doliczyć, zapominali umieszczać w oświadczeniach  majątkowych. Jaki zwykły człowiek zapomni umieścić mieszkanie w oświadczeniu majątkowym? Order też będzie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2019 [20:33] - Ula Ujejska | Link:

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze pod notką.