Klęcząca zmiana. Wyrzucili Rachonia z TVP

Niestety stało się to, co od pewnego czasu podejrzewano, że się stanie. Rachoń został wyrzucony z TVP. Jacek Kurski robi to co jego brat, czyli rozwala media w Polsce. Jarosław rozwala media poprzez codziennie kłamstwa, manipulacje i szczucie na prawice. Z kolei Jacek rozwala media poprzez robienie topornej propagandy i stwarzanie atmosfery do szczucia. Każdy, kto podpadł lewactwu - wylatuje. Nieważne, co robi na wizji w TVP. W przypadku Cejrowskiego nie mieliśmy spalenia flagi na wizji, na wizji nie było też o krwi za paznokciami Kaczyńskiego. Podpadł lewactwu, trochę Kaczyńskiemu i wyleciał.

Piela wyleciała, bo podpadła lewactwu. Jeżeli ktoś słucha Polskiego Radia to zauważy na pewno, że tam jest takie dziennikarstwo asekuracyjne. Sporo pozwala się mówić na PiS, walić w tę partię jak w bęben, a jak się zadaje trudne pytanie, to trzeba się zaraz usprawiedliwić dlaczego się takie pytanie zadało. Takie dziennikarstwo typu chciałbym, ale się boję uprawia Piotr Gociek.

Jedynym dziennikarzem, który ma jaja jest/był Michał Rachoń. Coś tam próbuje Klarenbach. PiS swoją polityka międzynarodową i medialną wyraźnie pokazuje, że nie będzie walczył o polskie interesy na śmierć i życie. Wydaje się, że najbliższe lata, to będzie takie trwanie przy władzy, a jak coś się uda wprowadzić za zgodą Mosbacher i UE to OK. Niestety w każdej ważniejszej sprawie PiS daje się zaszczuć - aborcja, sądy (tu mam na myśli głównie Dudę), kornik a teraz nawet dziki. Skutecznego szczucia dokonuje UE, media i opozycja. Mści się niebudowanie polskich mediów i lizanie du..py w nadziei, że salon medilany pokocha "faszystów". W ten sposób najgorsze łajdactwo i przewinienia owsiaków i totalsów będą uderzały w PiS.

Czas zacząć grać twardo, na granicy faulu wobec wrogich Polsce sił. Np. poprzez instrumenty finansowe (jak pisał Matka Kurka). Polska jest poważnym partnerem gospodarczym i handlowym w Europie i powinna to wykorzystywać, a nie liczyć, że Merkelowa z Timmermansem dadzą się oczarować prymusowi Morawieckiemu. Jak naiwna to była strategia, dziś wyraźnie widzimy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

15-01-2019 [06:59] - xena2012 | Link:

Nie liczyłam wprawdzie,że rząd PiS będzie walczył o polskie interesy na ,,smierć i zycie'' ale nie sądziłam że będzie leżał plackiem całkowicie ubezwłasnowolniony.Sytuacja w mediach jest tego jaskrawym przykładem,Kiedy program prowadził Rachoń przykuwał uwagę telewidzów nawet bez Cejrowskiego a sam program był słuchany nie tylko do kolacji i po łebkach.No cóż przecież prawdziwe rzady w Polsce sprawuje pani Mosbacher z ryzym czubem na łbie.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-01-2019 [08:42] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Największym błędem Kaczyńskiego....było oddanie prezesury nad TVP Kurskiemu!!!
Odkąd sie dowiedziałem o tej nominacji...przewidywałem upadek TVP,upadek PiS-u i rządu...już raz się Kaczyński "pomylił" na Kurskim...i znowu?
MOŻNA SIE POMYLIĆ...TO LUDZKIE...ALE POWTARZAĆ TEN SAM BŁĄD? TO GŁUPOTA!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-01-2019 [15:58] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Autor

"Niestety stało się to, co od pewnego czasu podejrzewano, że się stanie. Rachoń został wyrzucony z TVP..."
-------------------
Niestety? To trzeba było zrobić już dwa lata temu - czytaj: https://www.salon24.pl/u/salon...
Serdeczności!

Obrazek użytkownika adriano

15-01-2019 [19:13] - adriano | Link:

Pana teksty zawsze mi pachniały taki jakimś dziwnym mentalnym szpagatem a ten z salonu tylko potwierdza że intuicja mnie nie mylila. TVN prezentuje znacznie niższe standardy i bardzo często kłamie. Z kolei ei Rachoń był jedynym dziennikarzem który wynosił trochę ożywienia do TVP i robił to w stylu amerykańskim. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-01-2019 [16:55] - Chatar Leon | Link:

Kolejne symptomy metodycznego i systematycznego rozmiękczania PiS-u przez układ. W dużej mierze na samo życzenie PiS-u.

Obrazek użytkownika xena2012

15-01-2019 [20:03] - xena2012 | Link:

Niestety wiadomosci bez Rachonia sa bezbarwne,nudne ,słuchane jednym uchem pomimo starań prowadzących.Rachoń wyróżniał się spontanicznoscią,pokazywał,że lubi tę robotę.Szkoda,bo teraz Wiadomosci straca na ogladalności.

Obrazek użytkownika Dorota M

16-01-2019 [21:39] - Dorota M | Link:

Oglądalność to jedno i zatem groźba niepałcenia na TVP, natomiast obawiam sie, że majac na uwadze mozliwość wyrzucenia za mówienie prawdy, dziennikarze TVP upodobnia sie do TVN. Za hejt na PIS Kurski ich nie wyrzuci, a za każde słowo prawdy, opozycja uznając, że jest to mowa nienawisci wymusi wyrzucenie kolejnego dziennikarza. Komu zatem Kurski chce pomóc w wyborach, bo napewno nie Kaczyńskiemu.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-01-2019 [21:50] - zbieracz śmieci | Link:

Brednie opowiadasz za adriano-ogarnij sie i sprawdzaj !