Śląsk powstaje przeciw dyktaturze! (pełna relacja z Bytomia)


Zapowiedź rozszabrowania i likwidacji resztek przemysłu wywołała gniew Polaków. Do walki strajkowej z rządem zamachowców stanął znowu Górny Śląsk. W miastach śląskich trwają ukrywane przez cenzurę i szczekaczki reżimu wielotysięczne demonstracje. Oto zapowiadana relacja z jednej z nich - w Bytomiu 14 stycznia.
 
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

16-01-2015 [00:10] - Janko Walski | Link:

No tak, w Bytomiu już wiedzą, że mają do czynienia z bandą, którą trzeba jak najszybciej przepędzić. Kiedy to dotrze do wszystkich?

Manifestacja najwyraźniej zaskoczyła UBekistan. Nie zdążył ściągnąć zomowców zaprawionych w Marszach Niepodległości i esbeków prowokujących atak zomowców na manifestantów uczestniczących w marszach.

Obrazek użytkownika Opornik1953

16-01-2015 [07:54] - Opornik1953 | Link:

Jak mamy pomóc ? Głosując jak niejeden uczestnik tych protestów na p.o.Sami otrzeżwiejcie.My was ostrzegaliśmy ,że idą po was a teraz po prośbie do nas.Mimo tego popieramy wasze dążenia ale czy nie jest na to za póżno.Jak nie da się dużymi protestami to zobaczymy wasze zachowanie w wyborach.Nie zamykajcie się w szafach w dniu wyborów a.odpowiedzcie sobie kto to jest Buzek.Szczęść wam Boże.

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

16-01-2015 [08:39] - Mariusz Cysewski | Link:

Ale o czym pan mówi proszę pana. O jakich "wyborach". Jak śmiecie bredzić o "wyborach", - MY już wiemy że były sfałszowane, pani Dorota Stańczyk ujawniła podrobiony protokół. Wyszliście na idiotów na chama propagując politykę ugody z nazistami, "spokoju" gdy trzeba było rewolucji, "reform" państwa które jest niereformowalne czy "głosowania" na kandydatów, na wszelki wypadek z układu - nawet gdyby "wybory" nie były fałszowane na wielką skalę. Większość tych ludzi zna wynik następnych wyborów równie dobrze jak je zna ambasada sowiecka i teraz jedyne pytanie brzmi, czy wszyscy kandydaci dożyją. Ja mam nadzieję że nie dożyją. Większość tych ludzi ma jeszcze złudzenia, chce tylko wolności i chleba.

"Idą do was po prośbie"? Do WAS? Będę chamski i powiem tak: wypad z tym milicyjnym goworem. Oklasków też nie trzeba. Żądamy amunicji.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-01-2015 [11:52] - NASZ_HENRY | Link:

Górnicy nie dają rady
Szpady mają do parady ;-)

Obrazek użytkownika jasimalgosia

16-01-2015 [13:21] - jasimalgosia | Link:

moze by tak ktos przedstawil ( poprosil o przedstawienie) konkretne liczby: gdzie rozchodza sie pieniazki z roznicy pomiedzy cena wydobycia, a oferowana klientowi?
Konkretne kalkulacje: gdzie jest szkopol tej rzekomej nierentownosci? Jakies przejscie na drzewo, wodor, czy na co?
W Rosji tez jest mafia i to jeszcze bardziej pazerna i bezwzgledna niz nasza, ceny nie sa niskie, jak moze sie oplacac transport tysiace kilometrow ruskiego wegla?
Tu trzeba dobrze pod lupa sprawdzic i z olowkiem pokalkulowac, kto na tym chce zarobic?