Biało-czerwony marsz wśród kordonów i Rosomaków

  Dziś [9.11.2018] przeczytałam w portalu Wp.pl bardzo niepokojącą wiadomość:

  "Wojsko nie dopuści do marszu Narodowców. "Przyjadą rosomaki, nikt nie będzie miał prawa się zbliżyć"
Wojskowe pojazdy oraz kordony policji i żołnierzy odetną dostęp do ronda Dmowskiego, z którego ma ruszyć Marsz Niepodległości - ustaliła Wirtualna Polska. Rządzący wykluczają, by narodowcy przeszli tą samą trasą co państwowy marsz na godzinę przed jego rozpoczęciem.(...) Wszystko to stanie na rondzie Dmowskiego, w asyście wojska, na kilka godzin przez godziną 15, na którą zaplanowany jest start państwowego marszu. Nie ma mowy, żeby ktoś z narodowców, czy osób postronnych, pojawił się w miejscu, gdzie będą zlokalizowani żołnierze. Jeśli uczestnicy Marszu Niepodległości będą chcieli maszerować, to tylko i wyłącznie w marszu z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy. Innej możliwości nie będzie. To jest uroczystość państwowa i wszyscy muszą się do rangi tego wydarzenia podporządkować - mówi nam jeden z kluczowych organizatorów niedzielnych rządowych uroczystości w centrum Warszawy.
  Dostępu do ronda Dmowskiego ma chronić szczelny kordon żołnierzy, a także policjantów. A co jeśli ktoś będzie chciał się dostać na rondo? - Takie osoby od razu będą legitywnowane i zatrzymywane. A ewentualni prowokatorzy mają być wyłapywani i przewożeni do aresztów. Nie może być takiej sytuacji, że najpierw idzie marsz narodowców, a godzinę później jedzie sprzęt wojskowy i maszerują władze państwowe." {TUTAJ}.

  No cóż - portal Wp.pl nie cieszy się opinią szczególnie wiarygodnego, ale znając ogólnowojskowy sposób myślenia, przypuszczam, że ta akurat informacja jest prawdziwa.  Uważam, iż nie ma lepszego sposobu na wygaszenie uczuć patriotycznych, niż kordony wojska i policji blokujące dostęp do miejsca uroczystości.  Legitymowanie uczestników i grożenie im aresztem  też nikogo nie zachęci.  Zamieszek może i nie będzie, ale nastroju patriotycznego święta - też nie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

09-11-2018 [20:31] - Jabe | Link:

Przeciwnie, w Polakach nic nie wzbudza takiego patriotyzmu jak aresztowania, kordony i tanki.

Obrazek użytkownika Art

09-11-2018 [20:55] - Art | Link:

Czyli krótko:jakikolwiek to będzie marsz czy dwa marsze,bedzie ostatnim.Spacyfikowali MN!Nie było żadnych przygotowań ani ze strony rządu,PiSu ani prezydenta.Oprócz zaproszenia chyba z rok temu przez tego ostatniego m/in HGW,Hibner i innych "przyjaciół" ssących polskiego podatnika.Więc już wtedy było wiadomo,że żaden szanujący się Polak z takimi ludźmi nigdzie nie pójdzie.A więc z góry było zaplanowane spacyfikowanie MN.Dla mnie to koniec prazydenta i PiSu też. Prośmy Pana Romana Kluskę,aby kandydował na prezydenta w 2020.Ten nas nie oszuka,ani nie pójdzie z Merkel w układy przeciwko Polakom.

Obrazek użytkownika emilek

09-11-2018 [22:17] - emilek | Link:

Przepraszam za wyrazenie .
Ale jesli to prawda to Pana Prezydenta I tych z rzadu dobrze poj---lo.

Obrazek użytkownika Jan1797

09-11-2018 [22:18] - Jan1797 | Link:

Jaka jest stawka za notkę z linkiem Axela?Proszę nie odpowiadać, wiem Judaszowa.
Za Radosławem pozwolę sobie;    https://www.youtube.com/watch?...
Jan

Obrazek użytkownika Jabe

10-11-2018 [00:01] - Jabe | Link:

Dogadali się. Zbiórka o 14:00.

Obrazek użytkownika marsie

10-11-2018 [00:45] - marsie | Link:

Droga elig - ja rozumiem, że Nasze Blogi schodzą na psy - ale Ty?

Obrazek użytkownika Kazimierz Jarząbek

10-11-2018 [07:47] - Kazimierz Jarząbek | Link:

Ludzie bywają zarządzani jak roboty/satelity bez ich wiedzy czy zgody: dotyczy to polityków, urzędników oraz Autorów z Naszych Blogów. Przejawia się to m.in. w tym, że cokolwiek zrobi Prezydent, Premier, Naczelnik czy koalicja rządząca -- jest krytykowane. Jest to działanie na rękę ościennych mocarstw i na szkodę Polski.

Wiem, o czym mówię, gdyż 55 lat temu brałem udział przy testowaniu tej inżynierii przez KGB i GRU. Piszę trochę o tym w pierwszych czternastu wpisach, w szczególności w "Od prymitywizmu do Okna Overtona". -- Mamy problem: wrogowie Polski sterują niektórymi ludźmi, grupami, zawodami (m.in. dziennikarzami) bez ich wiedzy i zgody. -- Jak temu zaradzić? -- Jak się temu przeciwstawić?

Obrazek użytkownika angela

10-11-2018 [09:50] - angela | Link:

No i się rozpisali nasi utytulowani blogerzy, blogerzy biegli w myśli i słowie. 
Pisza na temat Marszu Narodowego, kto komu zabrał marsz, ze była ustawka , ze dogadanie się z HGW,  ze rządzi nami popis, ze czytali z jakiegoś źródła,  które nie jest wiarygodne.
Pisza tasiemcowe notki, wylewaja hektolitry pomyj na rząd i prezydenta, żeby na końcu stwierdzić,  ZE TO BYŁY SPEKULACJE.

To teraz i ja  pospekuluje, dlaczego rzad i prezydent odcinaja sie od organizatorow marszu, a dotyczy to nie szeregowych członków ONR, ale jega przywódcy,  Roberta Winnickiego.
Czytalam kilka lat wstecz, ze Robert Winnicki ma scisle kontakty z Moskwą,  I ze jest ruską wtyczką,  do namieszania w Polsce.
To moze wlasnie dladego mamy to co mamy.