Co z tym Marszem?

Był sobie Marsz, który miał różne przygody. Były oskarżenia, prowokacje, palenie tęczy, przedwczesne rozwiązanie ale Marsz zawsze wychodził z nich zwycięsko. Zawsze okazywało się że organizatorzy panują nad sytuacją a cała zadyma jest wywoływana przez obcych. Marsz dawał radę za rządów Tuska i HGW. Ale jak się okazuje wreszcie trafił na silniejszego. Bardziej bezwzględnego.
A przecież wydawałoby się że właśnie teraz Marsz powinien błyszczeć jak nigdy wcześniej. Przyciągnąć wielkie tłumy ludzi. Przy współdziałaniu niepodległościowej władzy powinien przebiegać spokojnie. Bo czyż to nie piękny symbol? Marsz trwał mimo wszelkich przeciwności. Mimo zdradzieckiej władzy. Mimo prowokacji i prób jego ośmieszenia. Umniejszenia. Po prostu robił swoje.
Za kilka dni Polska ma obchodzić 100-lecie odzyskania niepodległości. Jak się okazuje nasz patriotyczny rząd zauważył to chyba niedawno. Gdyż dopiero kilka dni temu przyszło tam komuś do głowy by zorganizować dzień wolny, choć można było o tym pomyśleć już wiele miesięcy temu. Ale chyba nikt nie ma tam czasu na myślenie o takich rocznicach bo i jakoś nie było słychać by rząd przygotowywał jakieś większe uroczystości. A przecież taka rocznica to nie byle co! Zwłaszcza teraz. Zwłaszcza wobec rządowej retoryki. Trudno o lepszą okazję. Trudno o lepszy lans wśród wyborców.
Nikt nie myślał ale jednak ktoś wymyślił. Trudno stwierdzić czy plan narodził się wtedy kiedy ogłaszano dodatkowy dzień wolny. Czy może wcześniej. Ale już wtedy wiedziano jak to rozegrać: Skoro samemu się nic nie przygotowało to najprościej zagarnąć czyjeś! Coś co z mozołem walczyło przez lata i budowało swój wizerunek. Szybko i prosto!
Przez lata HGW jakoś nie obawiała się nadmiernie o prowokacje ale teraz nagle się ich przestraszyła. Tyle było przecież o tym w Internecie. I jakoś tak się złożyło że Duda i spółka odrazu byli na to przygotowani. Tak! To my zrobimy marsz! Prezydent wszystkich Polaków. A tamci? Tamci co do tej pory odwalali tą robotę mogą nie przychodzić. To nawet wskazane jak stwierdził Andrzej Dera, prezydencki minister. Bo jeszcze dojdzie do zadymy!
I faktycznie kto wie! Gdy jednak chłopaki tam przyjdą może dojść do zadymy. Tak długo się nie udawało ale może wreszcie teraz uda się porządnie wypałować, spacyfikować, ostatecznie usunąć ten narodowy element. By na czele Marszu wreszcie mogły się pojawić także tęczowe flagi, niebieskie z gwiazdkami i Bóg wie jeszcze jakie. Ale przecież tak ważne w naszej wspaniałej i tak kochanej przez PiS i cały naród UE.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

08-11-2018 [12:44] - Jabe | Link:

Trzeba przyznać, że PiS jest skuteczniejszy od Platformy. Tylko czekać, aż nam euro wprowadzą.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-11-2018 [21:46] - Marek1taki | Link:

Gdzie Platforma nie mogła tam PiS posłano. Zagrywka na fałszywą flagę. POwtórka z AWS-UW.

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

08-11-2018 [22:10] - Donat Pytajło | Link:

Brawo!!! Nareszcie zaczynacie myśleć po polsku, a nie po pisowsku-specjalnie z małej litery. Wpisuję się w tym miejscu pod Tobą Jabe by rozwinąć to co napisałeś i uzupełnić Post Śmiecia, który widzi dużo rzeczy takimi jakie są ( wczoraj czytałem tu jak jakiś pacan, objeżdżał Śmecia za to, że ten jest budowlańcem i przez to jest za głupi by pisać mądrze. Następny urzędowy idiota z nadania po PZPR ) Do rzeczy...
pis- czyli popis- czyli …
Pamiętacie wszyscy co podpisał Kaczyński w Lizbonie. tam ostatecznie oddali suwerenność Polski. I od tej pory nie ma już PL, po cichu powoli następowało zawłaszczanie prawa do rządzenia się samemu we własnym kraju. Koniec pieśni. Finito. The end. Nie ma Kraku nad Wisłą... Możecie się oburzać...ale już wyjaśniam.
Po przeczytaniu tego co napisał Śmieciu jest tylko jedno wyjaśnienie. Nie ma w Polsce opozycji. Bo pis nie był nią dla po ani po nie jest nią dla pis. Są tylko odłamem, który ma wykańczać wszystkie inne ruchy i partie. Zauważcie jak sprytnie zagrywali kiedy pis przez osiem lat pozwolił na wszystko po i po była by u władzy nadal gdyby nie sławetne taśmy o których dziś wiemy tak mało bo kiedy musieli dać drapaka bo zrobił się szum wtedy nie kto inny jak pis pozamiatał wszystko pod dywan. Całe te mieszanie w kotle z niby ustawami pisanymi na kolanie, bo przecież nikt przez osiem lat niczego u nich nie napisał, więc musieli szybko coś wypocić. po robiło szum za pomącą kod, którzy to wystarczy się przyjrzeć dokładniej byli to w większości bezdomni umyci, nakarmieni w podarowanych ubraniach, spędzonych autobusami. Żaden z nich nie potrafił zdania sklecić po polsku... Śmiejecie się z Petru, że głupek i ta cała jego partia kretynów.... Specjalnie, ponieważ nikt mądry nie potrafiłby tak się zbłaźnić tylko po to by odwracać uwagę od tego co pis po cichutku zrobił dla swoich... Nikt nie siedzi. Nikt za nic nie odpowiada... przyjmowani są emigranci czytaj nachodźcy, by do końca pozbyć się narodów Afer już nie ma. W tv pis jest tylko nagonka i 500 plus....płaci się obcym za to by dali pracę Polakom. Nadal jest państwowy zus rosną podatki ceny w sklepach co tydzień w górę....premier pitoli od rzeczy o tym, że PAŃSTWO MA ROBIĆ GOSPODARKĘ w wolnorynkowym kraju?????? I na koniec Zabrali po cichu ostatni bastion MARSZ NIEPODLEGŁOŚĆI WOLNYCH LUDZI i sprzedali za brukselskie srebrniki... 

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

08-11-2018 [22:14] - Donat Pytajło | Link:

to co nie udało się platformie bardzo skutecznie kończy pis, niestety dla Polaków, to katastrofa

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-11-2018 [07:40] - Goral Supreme | Link:

Co tak naprawde sie "obchodzi i swietuje" tym roku  ?
Rzekome 100 lat "niepodleglosci" ?
Przeciez ostatnie 79 lat po dzien dzisiejszy to Historia Okupacji i Kolonizowania Polski..
Czy juz nikt nie dostrzega tego klamstwa historycznego ?...nie obserwuje  tej falszywej narracji o rzekomo "niepodleglej" Polsce , ktora chca Nam sprzedac ?
Marsz "niepodleglosci" organizowany przez RN od zawsze byl Manisfestacja Obozu Patriotycznego w Polsce jako Aspiracja i Pragnie Narodu Polskiego do Suwerennosci i Samostanowienia.Dowodem sa Glowne Hasla i Polstulaty niesione na poczatku Marszu..
Marsz nigdy nie byl utrwalaniem klamstwa historycznego ,bowiem uczestnicy doskonale wiedzieli ,ze Polska jest krajem Skolonizowanym i Zniewolonym..

Obrazek użytkownika Goral Supreme

08-11-2018 [12:52] - Goral Supreme | Link:

..."By na czele Marszu wreszcie mogły się pojawić także tęczowe flagi, niebieskie z gwiazdkami"...
Dokladnie o to chodzi..Teczowe flagi ,niebieskie flagi z gwiazda na czele marszu i Pan Prezydent,Pan Premier Hieraria Koscielna i posrednie badziewie wsrod nich..
Europejska komuno-faszystowska elita bedzie piac z zachwytu..W koncu Polska dolaczyla do Europy..Zintegrowala sie z nia..
Pozostanie drobny szczegol ,ktory nie bedzie pokazywany..te rzesze Polakow w tyle..i jak raki...z czasem wybierze sie z kosza jednego po drugim..palkarze z MO maja w tym wzgledzie wieloletnie doswiadczenia..I bedzie jak zawsze...Glupi Polaczki durza o Samostanowieniu i Suwerennosci...
ps. Nie mam namniejszej watpliwosci,ze ten scenariusz byl uzgadniany w trojkacie Zmorawiecki,Dudaczewski,Waltz...
Zleceniodawcy i mocodawcy z Berlina bacznie przygladaja sie wykonaniu rozkazow...Ordnung muss sein...

Obrazek użytkownika Art

08-11-2018 [13:23] - Art | Link:

Duda zaczął przygotowania do obchodów już w ubiegłym roku,zapraszając wszelkiej maści zdrajczyków i złodziei.Wtedy zobaczyłem na tej sławetnej liście nazwisko HGW.A więc oni działają w zmowie i porozumieniu.Rozmowa prezydenta z premierem była zapewne rozmową w trójkę i krótko po tym HGW ogłosiła tę prowokację.Moim marzeniem było wziąć udział w tym Marszu,ale nie pod przewodem tego prezydenta czy premiera (czyt.Danielsa,Kędryny czy innej Azariny).Zrobiłbym tak:gdy ci prowokatorzy ,bo jakże ich nazwać inaczej,już przyjdą i zaczną te swoje przemówienia,ktoś powinien dać znak telefonem i 100 tys. Polaków niech zacznie jeden wielki gwizd.Oni się zmyją z całą świtą,kamerami,obstawą a Polacy rozpoczną swój Wielki Marsz.Proszę mi nie tłumaczyć,że majestat prezydenta,premiera itp.Oni już sami zbłaźnili się na tyle,że np.prezydent przebija w draństwie osławionego Bula.Na dziś jego przewaga nad Bulem to łamany angielski i wieczny ironiczny uśmiech przyszyty do obłudnej twarzy na stałe.

Obrazek użytkownika ruisdael

08-11-2018 [13:30] - ruisdael | Link:

Od razu zauważyłem, że RN może zostać wykiwany i przejęty przez oficjałów, którzy nie zamierzali w nim uczestniczyć. A przy okazji pytam ,czy zarząd komisaryczny (wojewoda?) mógł unieważnić zakaz HGW?

Obrazek użytkownika smieciu

08-11-2018 [14:05] - smieciu | Link:

Tak jak napisał wyżej Art. Wszystko jest ładnie zgrane więc po co unieważniać. Większość Polaków nie zauważy różnicy. Ot Marsz, jak zawsze. No tyle że idzie prezydent itp. i będzie ich dużo w TV.
Tamten Marsz za bardzo kłuł w oczy PiS. Nie mogli się przyłączyć więc postanowili zawłaszczyć.

Obrazek użytkownika mjk1

08-11-2018 [16:32] - mjk1 | Link:

Jak pisałem, że jesteśmy najgłupszą nacją na Świecie, to nikt nie chciał wierzyć. Przejęli to lepiej niż komuchy 13 grudnia roku pamiętnego. Bez jednego wystrzału. Większość głąbów nawet nie zauważy, że uczestniczy w największym marszu bezwolnych baranów w Europie. Władzunia wraz z tzw. opozycją odtrąbi jedność narodu.  Z protestujących zrobi się faszystów, spacyfikuje i spałuje. Telewizornie obrobią to wzorowo i wzorcowo. Noblista Bolesław znów będzie miał swoje pięć minut. Europa odetchnie z ulgą a patrioci po wyleczeniu kaca, normalnego i moralnego, jak za każdym razem, pójdą grzecznie do montowni  za bajońskie 500 Euro brutto, śniąc o wolnej i niepodległej od morza do morza. Morza totalnej głupoty i beznadziei.       
 

Obrazek użytkownika Jabe

08-11-2018 [14:08] - Jabe | Link:

Sąd może unieważnić (rozprawa o 18:30). Co wtedy?

Obrazek użytkownika smieciu

08-11-2018 [15:22] - smieciu | Link:

Zadyma?
"Nawet jeśli wyrok sądu będzie korzystny dla Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, to i tak nie może się on odbyć, bo administracja państwowa zajęła trasę na swoje potrzeby" - powiedziała w czwartek dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Ewa Gawor.

Obrazek użytkownika Jabe

08-11-2018 [15:41] - Jabe | Link:

Możliwe, że narodowcy będą mieć za sobą ustawę i wyrok sądu, zaś rząd jakieś rozporządzenie. Co ważniejsze? Oczywiście władza i tak może odprawić bezczelne róbta co chceta, ale wydźwięk tego byłby koszmarny, nawet przy założeniu, że TVP zgodnie z TVN udawałyby, że wszystko było w porządku. Jeśli zaś prezydent z premierem się wycofają, stracą twarz. Tak więc sprytne to było posunięcie, ale nie do końca.

Obrazek użytkownika smieciu

08-11-2018 [20:02] - smieciu | Link:

No i decyzja o zakazie uchylona, czego można było się spodziewać. A zatem robi się gorąco.
A my mamy proste pytanie. Jak właściwie PiS planował świętować 100-lecie niepodległości?

Obrazek użytkownika Jabe

08-11-2018 [20:10] - Jabe | Link:

...i gdzie się podziały pieniądze?

Obrazek użytkownika xena2012

08-11-2018 [17:49] - xena2012 | Link:

A rzad tak ładnie nadal prosi opozycję-chodźcie z nami,chodźcie z nami''.......

Obrazek użytkownika Art

08-11-2018 [19:47] - Art | Link:

Aby coś stracić,trzeba to mieć.Miska ryżu,veterani i pokrzywdzeni .68,Polin,sędziowie,Jaruzelski,Kiszczak i Hermaszewski.....Czy to nie wystarczy aby stracić twarz?To co ci ludzie teraz robią jest nie do naprawienia.Według moich tajnych donosicieli,jazda Dudy po linii Merkel rozpoczęła się w chwilę po 45 min telefonicznej rozmowie tej ostatniej z Dudą.Czyli Jędruś pójdzie drogą Thuska (Oscara),bo na drugą kadencję nie ma co liczyć.A gdy Merkel jako gwaranta zabraknie?Tego nie wiem.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-11-2018 [10:28] - Goral Supreme | Link:

Skonczyc z tym "Patriotycznym cyrkiem w Polsce"..Wlasnie z takim rozkazem i zadaniem Merkel przyjechala do Polski w ubiegly piatek..
A wtajemniczeni czlonkowie  skonczyli..Nie mogli nie posluchac rozkazu swoich mocodawcow..

Obrazek użytkownika angela

08-11-2018 [22:18] - angela | Link:

Towarzystwo wzajemnej adoracji tak sobie dyskutuje, spija z dziobkow, nikt nie zakłóca ich błogich dywagacji.
Tylko, gdyby PiS nie wygrał wyborów,  I nie namieszal porządnie w Europie,  to inaczej by ta demokracja wyglądała. 
Jeszcze trzy lata rządów Pinokio ze swoją bandą, a  o marszu niepodległości moglibyście sobie tylko  pomarzyć. 
 

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

09-11-2018 [09:13] - Donat Pytajło | Link:

Angela, o czym Ty piszesz? Otwórz oczy i rozejrzyj się. popis miesza tylko tutaj w Twojej głowie oraz w wielu innych i nigdzie indziej. Nie ma żadnej demokracji, powstała i umarła dawno temu w Grecji. A marsz właśnie zawłaszczyli komuniści i żydki

Obrazek użytkownika angela

09-11-2018 [17:37] - angela | Link:

@DPytajlo, zapytaj kogoś mądrego i dopiero POuczaj. 
Popis, to wytwor. Twojej glowy i  na sile starasz się go tutaj wcisnąć. 

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

09-11-2018 [18:18] - Donat Pytajło | Link:

Angela... a kto jest tym mądrym według Ciebie? Ja obserwuje to co się dzieje od lat 80-tych i nie mam klapek na oczach, nie śpiewam jak mi zagrają. Gram sam. Na siłę? Absolutnie. Wszystko można udowodnić. Tylko prawda nas wyzwoli. 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

09-11-2018 [10:17] - Goral Supreme | Link:

Jakie wybory wygral PIS ??
Wybory wygrala pewna grupa  WYBORCOW.....czyli My..tzw Oboz Patriotycznya nie zaden PIS...To My powierzylismy mu wladze ,ludzac sie kolejny raz ,ze dotrzymaja obietnic wyborczych..I kolejnym razem wpuszczono Nas w maliny...
Jak nie dostrzegasz tego faktu to idz do psychiatry ,moze on ci pomoze powrocic do rzeczywistosci..

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

08-11-2018 [23:46] - Donat Pytajło | Link:

08-11-2018 [22:11] - Donat Pytajło | Link: Brawo!!! Nareszcie zaczynacie
Brawo!!! Nareszcie zaczynacie myśleć po polsku, a nie po pisowsku-specjalnie z małej litery. Wpisuję się w tym miejscu pod Tobą Jabe by rozwinąć to co napisałeś i uzupełnić Post Śmiecia, który widzi dużo rzeczy takimi jakie są ( wczoraj czytałem tu jak jakiś pacan, objeżdżał Śmecia za to, że ten jest budowlańcem i przez to jest za głupi by pisać mądrze. Następny urzędowy idiota z nadania po PZPR ) Do rzeczy...
pis- czyli popis- czyli …
Pamiętacie wszyscy co podpisał Kaczyński w Lizbonie. tam ostatecznie oddali suwerenność Polski. I od tej pory nie ma już PL, po cichu powoli następowało zawłaszczanie prawa do rządzenia się samemu we własnym kraju. Koniec pieśni. Finito. The end. Nie ma Kraju nad Wisłą... Możecie się oburzać...ale już wyjaśniam.
Po przeczytaniu tego co napisał Śmieciu jest tylko jedno wyjaśnienie. Nie ma w Polsce opozycji. Bo pis nie był nią dla po ani po nie jest nią dla pis. Są tylko odłamem, który ma wykańczać wszystkie inne ruchy i partie. Zauważcie jak sprytnie zagrywali kiedy pis przez osiem lat pozwolił na wszystko po i po była by u władzy nadal gdyby nie sławetne taśmy o których dziś wiemy tak mało bo kiedy musieli dać drapaka bo zrobił się szum wtedy nie kto inny jak pis pozamiatał wszystko pod dywan. Całe te mieszanie w kotle z niby ustawami pisanymi na kolanie, bo przecież nikt przez osiem lat niczego u nich nie napisał, więc musieli szybko coś wypocić. po robiło szum za pomącą kod, którzy to wystarczy się przyjrzeć dokładniej byli to w większości bezdomni umyci, nakarmieni w podarowanych ubraniach, spędzonych autobusami. Żaden z nich nie potrafił zdania sklecić po polsku... Śmiejecie się z Petru, że głupek i ta cała jego partia kretynów.... Specjalnie, ponieważ nikt mądry nie potrafiłby tak się zbłaźnić tylko po to by odwracać uwagę od tego co pis po cichutku zrobił dla swoich... Nikt nie siedzi. Nikt za nic nie odpowiada... przyjmowani są emigranci czytaj nachodźcy, by do końca pozbyć się narodów Afer już nie ma. W tv pis jest tylko nagonka i 500 plus....płaci się obcym za to by dali pracę Polakom. Nadal jest państwowy zus rosną podatki ceny w sklepach co tydzień w górę....premier pitoli od rzeczy o tym, że PAŃSTWO MA ROBIĆ GOSPODARKĘ w wolnorynkowym kraju?????? I na koniec Zabrali po cichu ostatni bastion MARSZ NIEPODLEGŁOŚĆI WOLNYCH LUDZI i sprzedali za brukselskie srebrniki... NIE ma w Polsce POLSKIEJ PARTI są tylko polsko języczne świnie z dziada pradziada ruskie lub żydki nasłane przez NKWD i hitlera i cia 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-11-2018 [14:43] - zbieracz śmieci | Link:

Masz pewnie juz liste tych "żydków" i co z nimi poczniesz ...!? Czekam spokojnie co na takich jak ty znajdzie prokuratura i to szybko ?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-11-2018 [14:39] - zbieracz śmieci | Link:

Smieciu wyrasta tu na NB drugiego a może nawet i przed korusem rozdającego ,wnikliwego politologa co karty rozdaje,co ma dobro państwa na czele niezależnie jakie by beło i gdzie bo dla anarchisty nie ma ojczyzny a religia anarchia.
Smieciu jak mam ci wierzyc skoro utopiłeś w szambie chwilowej popularności swoje poglądy lansowane od lat ,gdzie w stanie pernamentej anarchi każdy robi co chce a ty ostatnio napisałeś ,że szczpienia sa be bo w anarchii niczego nikomu narzucać nie wolno  ,każdy robi co chce a tylko baby   wspólne ,szczególnie to ostatnie ma przyciągać zwolennikiów.
Smieciu anarchia ma zapanować i trwać ale zpomniałeś albo nie wiedziałeś ,że aby anarchia nie wygasła trzeba ja kontrolowac i napędzać i domtego potrzebne sa siły porządkowe co będa wyłapywali zniechęconych do anarchii i wysyłali ich w niebyt aby nie zarażali innych wrażą postaw,ą a przecież anarchia zakłada zniszczenie wszelkiej władzy ale jak to w folwarku są świnie równe i róniejsze ...nieprawdaż a i te baby co ładniejsze to też nie dla wszystkich.
Smieciu jako prawdziwy anarchista powinieneś przyłączyć się do reolucji i to krwawej co planuja niektórzy ,ci niektórzy mają już listy swoich "żydów" ,jak ma lać sie krew to pewnie na Madagaskar ich nie będą wysyłać...nieprawdaż !?
Smieciu nie wiem czy wierzyc ale w mieście mówia ,że ciebie razem z rusztowaniem wschdni wiatr zwalił na glebę żywicielkę i stąd ta pisanina.
Świętej pamięci trener Górski pytany co powie na bredzenia jednego bramkarza ,powiedział aby nieszczęśnikowi dac spokój bo po tylu kontaktach ze słupkiem brami jego czerepu zmiany musza być widoczne .

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-11-2018 [14:39] - zbieracz śmieci | Link:

Smieciu wyrasta tu na NB drugiego a może nawet i przed korusem rozdającego ,wnikliwego politologa co karty rozdaje,co ma dobro państwa na czele niezależnie jakie by beło i gdzie bo dla anarchisty nie ma ojczyzny a religia anarchia.
Smieciu jak mam ci wierzyc skoro utopiłeś w szambie chwilowej popularności swoje poglądy lansowane od lat ,gdzie w stanie pernamentej anarchi każdy robi co chce a ty ostatnio napisałeś ,że szczpienia sa be bo w anarchii niczego nikomu narzucać nie wolno  ,każdy robi co chce a tylko baby   wspólne ,szczególnie to ostatnie ma przyciągać zwolennikiów.
Smieciu anarchia ma zapanować i trwać ale zpomniałeś albo nie wiedziałeś ,że aby anarchia nie wygasła trzeba ja kontrolowac i napędzać i domtego potrzebne sa siły porządkowe co będa wyłapywali zniechęconych do anarchii i wysyłali ich w niebyt aby nie zarażali innych wrażą postaw,ą a przecież anarchia zakłada zniszczenie wszelkiej władzy ale jak to w folwarku są świnie równe i róniejsze ...nieprawdaż a i te baby co ładniejsze to też nie dla wszystkich.
Smieciu jako prawdziwy anarchista powinieneś przyłączyć się do reolucji i to krwawej co planuja niektórzy ,ci niektórzy mają już listy swoich "żydów" ,jak ma lać sie krew to pewnie na Madagaskar ich nie będą wysyłać...nieprawdaż !?
Smieciu nie wiem czy wierzyc ale w mieście mówia ,że ciebie razem z rusztowaniem wschdni wiatr zwalił na glebę żywicielkę i stąd ta pisanina.
Świętej pamięci trener Górski pytany co powie na bredzenia jednego bramkarza ,powiedział aby nieszczęśnikowi dac spokój bo po tylu kontaktach ze słupkiem brami jego czerepu zmiany musza być widoczne .