Cisza wyborcza na Naszych Blogach

Od północy na czas ciszy wyborczej będą wyłączone na Naszych Blogach komentarze. Liczę na zrozumienie tej delikatnej kwestii i zapraszam do komentowania, gdy tylko będzie to już możliwe. Jeśli PKW nie przedłuży ciszy wyborczej, powinna się ona zakończyć w niedzielę o godzinie 21.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-10-2018 [20:56] - wielkopolskizdzichu | Link:

Lektor i Jaworski chyba wyczerpali swoje limity na ten miesiąc, nikt nie będzie mieć pretensji w tej delikatnej kwestii.

Obrazek użytkownika admin

20-10-2018 [06:14] - admin | Link:

?

Obrazek użytkownika Jan1797

19-10-2018 [22:25] - Jan1797 | Link:

Tytułem komentarza niech będzie ten link; https://www.youtube.com/watch?...
Moja rodzina i ja będziemy głosować na Panią Małgorzatę Wasserman za szacunek, jakim
darzy mieszkańców naszego miasta, wesprę naszą kandydatkę z całych sił. Jeżeli swoją
postawą, przekonam Państwa do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość, bez używania
argumentów wyborczych totalnej opozycji, będzie to dla mnie ogromnym wyróżnieniem
za co z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Jan.

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-10-2018 [22:38] - Marek1taki | Link:

Mam dla niej wiele sympatii. Zagłosuję na nią łamiąc zasadę I tury. Nie życzę jej źle więc pocałunek śmierci uczyni jej wiele dobrego. W przeciwnym razie wesprę rozwój archeologii, i górnictwa kurzawkowego. To ze względu na projekt metra.