Inny niepokojący dokument o przyszłej migracji do Polski

Wydaje się, że rząd polski już się pogodził z tym, że w najbliższych dziesięcioleciach Polska przekształci się w takie multikulti jak na Zachodzie. Przez przypadek dotarłem do innego dokumentu (poza planem Morawieckiego TUTAJ) stworzonego w styczniu 2017r. przez Biuro Analiz i Dokumentacji Senatu RP. Zapraszam do rzeczowej dyskusji, bo mowa jest o dokumentach a nie o paplaninie dla ciemnego ludu typu „Nie przyjmujemy kwot uchodźców narzuconych przez Unię”. Rzeczywistość medialna, a to co się dzieje naprawdę w tym drażliwym temacie, to są dwie odrębne rzeczy.

Czego dotyczy ów dokument? (Nie będę zanudzał wypisałem tu tylko konkrety.)

Dokument opisuje organizacje pozarządowe, które zajmują się pomocą dla uchodźców i migrantów. Dokument nie jest zwykłą analizą stanu faktycznego odnośnie migracji i organizacji pomagających imigrantów, a zawiera też pewne stwierdzenia, oceny działań władz RP, zalecenia propagandowe i przewidywania odnośnie tego jak zmieni się w Polsce struktura społeczna.

Już na początku jest całkiem ciekawie, ale prawdziwa treść zaczyna się w połowie mojego tekstu:

"Państwo polskie ma obowiązek opieki nad uchodźcami – wynika to z ustawodawstwa unijnego oraz podpisanych przez nasz kraj umów międzynarodowych. Jednak praktyka pokazuje, że opieka ta nie jest wystarczająca. Środki wyasygnowane przez państwo polskie na pomoc uchodźcom wystarczają na zaspokojenie jedynie podstawowych potrzeb bytowych i bardzo skromną pomoc integracyjną, podczas gdy potrzeby są znacznie większe. Tu pojawia się pole działalności dla organizacji pozarządowych działających na rzecz uchodźców i migrantów. Wyspecjalizowane organizacje, działające blisko odbiorców pomocy i dobrze znające ich potrzeby, działają o wiele bardziej efektywnie niż struktury państwowe. Państwo zleca im więc wykonywanie niektórych zadań związanych z pomocą dla uchodźców i migrantów."

A skąd te organizacje mają pieniądze? Np. z neobolszewickiej Unii Europejskiej lub od samorządów, co też znajdziemy w dokumencie. Nie odchodźcie od monitorów, bo w tym dokumencie też jest zawarte zalecenie, że potrzeba nam proimigranckiej propagandy.

Po wstępie mamy spis różnego rodzaju organizacji prouchodźczych (w tym jawnej neobolszewii) i zakres ich działania.

Dla przykładu Fundacja Kalejdoskop Kultur jest jednym z uczestników projektu „Wrocław Wita Uchodźców – budowa oddolnej koalicji na Dolnym Śląsku”. Ma on za zadanie udzielanie wsparcia dla imigrantów i uchodźców. Oprócz działań szkoleniowych i przygotowania niezbędnych informatorów w ramach projektu prowadzone są też badania diagnozujące problemy związane z przyjęciem uchodźców w regionie, a rezultaty omawiane są podczas spotkań Grupy Dialogu Społecznego ds. Uchodźców i Migrantów, stanowiącej platformę porozumienia i współpracy władz miasta Wrocławia i organizacji pozarządowych. Projekt ten realizowany jest w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Edukacji Krytycznej, Fundacją na Rzecz Studiów Europejskich i (UWAGA!) Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym.

Fundacja MultiOcalenie, w partnerstwie z Fundacją Wolna Syria i Fundacją Re-Spotkania, zrealizowała projekt „Salam!”, którego zadaniem było przygotowanie polskich instytucji państwowych do przyjęcia grup uchodźczych z Bliskiego Wschodu relokowanych i przesiedlanych do Polski. Projekt realizowany był do 30 kwietnia 2016 r. i obejmował następujące działania: przeprowadzenie wyjazdowych warsztatów „Oswoić Bliski Wschód i islam” dla administracji państwowej i służb mundurowych, przeprowadzenie stacjonarnych warsztatów „Oswoić Bliski Wschód” w komendach Policji i oddziałach Straży Granicznej.

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej
Uczestnicy (nauczyciele) realizowanego przez CEO projektu „Rozmawiajmy o uchodźcach” biorą udział w czteromodułowym kursie internetowym oraz w szkoleniu stacjonarnym prowadzonym przez ekspertów wraz nauczycielami z doświadczeniem w pracy z uchodźcami i ich dziećmi. Dzięki udziałowi w projekcie uczestnicy: pogłębią wiedzę dotyczącą tematyki uchodźczej oraz zdobędą podstawowe informacje na temat globalnych migracji (m.in. odnośnie sytuacji w Syrii, innych krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej oraz Wschodniej) (w praktyce pewnie pokazywanie ckliwych obrazków, po których będziemy chcieli przyjmować Arabów) w kontekście funkcjonowania współczesnego zglobalizowanego świata i ogólnoświatowych współzależności, otrzymają narzędzia edukacyjne do wykorzystania w czasie rozmów z młodzieżą na tematy nawiązujące do obecnej sytuacji migracyjnej na świecie.

Jak widać działalność tych organizacji ma na celu przemeblowanie myślenia pracowników polskich instytucji przez oświatę, aż po służby oraz ma na celu stworzyć odpowiedni klimat dla uchodźców, a państwo polskie doskonale sobie zdaje sprawę z tego, co one robią.

Teraz szybciutko przechodzę do samorządów. Opisane jest m. in. miasto Gdańsk i współpracujące z nim Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek, które swoje cele określa  następująco: udzielanie szeroko rozumianego wsparcia imigrantom, budowanie społeczności przyjmująco-migranckiej (propaganda – przyp. red.) , platformy spotkań, integracji i współpracy.

19 września 2016r. w Urzędzie Miejskim (w Gdańsku) powołano do życia Radę Imigrantów, w skład której weszło 12 obcokrajowców mieszkających w Gdańsku (sami się wyrywają do powoływania takich rad. - przyp. red.). I tutaj mamy taki komentarz analizatorów z Senatu: „Działania podjęte przez samorząd Gdańska są postrzegane jako wzorcowy w skali kraju przykład kompleksowego i systemowego podejścia do polityki integracyjnej oraz współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi w kwestii uchodźców i migrantów.”

Prawda, że fajnie w tym Gdańsku? I Biuro Analiz Dobrej Zmiany się cieszy.

I najlepsze z tego dokumentu na koniec.
„Zdaniem wielu specjalistów od spraw migracji w przyszłości liczba imigrantów do Polski będzie się zwiększać i należy już dziś przygotowywać się na wyzwania z tym związane. W sytuacji, gdy polskie społeczeństwo starzeje się, a przyrost naturalny jest bardzo niski, imigracja jest – jak uważa część ekonomistów – jednym z rozwiązań dających perspektywę złagodzenia skutków kryzysu demograficznego.”

Cytat z dokumentu odnośnie proimigranckiej propagandy
"Jeśli celem jest, aby do naszego kraju przybywali kreatywni, aktywni cudzoziemcy, trzeba stworzyć im odpowiednie warunki do rozwoju i dobrego życia. Potrzebne są do tego działania wspierające integrację cudzoziemców, stanowiące część szeroko zakrojonej krajowej strategii aktywnego zwalczania wszelkich przejawów rasizmu, promowania równości oraz przygotowania instytucji publicznych i całego społeczeństwa do tego, aby mogły one dobrze funkcjonować w warunkach zwiększającej się różnorodności mieszkańców Polski. Służyć temu mogą odpowiednie kampanie informacyjne w mediach ogólnokrajowych i lokalnych, pomagające rozwiewać mity i promować w społeczności przyjmującej wsparcie dla przybyszów. Powinny one przekazywać Polakom wiedzę o sytuacji uchodźców, ich pochodzeniu, sprzyjać lepszemu zrozumieniu ich potrzeb i oczekiwań. Robią to już dziś organizacje pozarządowe, działając jako pośrednik między dwiema społecznościami – migrującą i przyjmującą, prowadząc do lepszego poznania się i wzajemnej akceptacji odmienności.”

Cały dokument TUTAJ.

I żeby było jasne. Nie mam nic do ludzi spoza granic Polski, o ile będą umieli się u nas asymilować (czyli duże osiedla muzułmańskie raczej nie, bo widać jak to funkcjonuje na Zachodzie) i o ile nie wpłyną znacząco na strukturę społeczną w Polsce. 5 procent obcokrajowców w Polsce to moim zdaniem dużo. Przy większej liczbie będą chcieli swojej reprezentacji w rządach i samorządach, a także będą próbować wprowadzać swoją kulturę i prawo w naszym kraju.

Najpierw zadbajmy o siebie, stwórzmy Polkom i Polakom takie warunki, żeby chcieli mieć dzieci, żeby dziecko nie było luksusem. 500 plus już jest, wchodzi Mieszkanie Plus. I to nawet dobrze. Moim zdaniem czas na obniżkę podatków i składek. Bo jeżeli Kowalski zamiast 5, 6 tys., przynosi do domu 3 tys., to ja się wcale nie dziwię jego kobiecie, że nie chce mieć z nim dzieci. A niestety jesteśmy okradani (80 procent dochodów Kowalskiego trafia do państwa). Może już starczy tego socjalu, który ściąga do Europy tylko nierobów, czas by ludzie, którzy ciężko pracują też było stać na dzieci.

A jak już chcemy wydawać pieniądze na propagandę…To wydawajmy je mądrze. Rząd wydaje miliony na różnego rodzaju kampanie. A widział ktoś kampanie rządowe na rzecz rodzin wielodzietnych? Nawet seriale TVP promują rozwody i posiadanie maks jednego, czy dwóch dzieci. Obawiam się, że PiS uznał, że łatwiej będzie nasprowadzać imigrantów niż zwiększyć dzietność wśród Polaków.

Przekazujecie te informacje dalej, dyskutujmy się, spierajmy, ale nie zamilczajmy tematu tak jak to robią media "niepokorne",  które mają dziś takie tematy:
„Stachowiak-Różecka z piosenką o Wrocławiu. Napisała muzykę oraz tekst i sama zaśpiewała!” - czyli róbmy toporną propagandę aby PiS wygrał a potem się zobaczy.

Z kolei Wpolityce zajmuje się naparzanką PiS-sądy- KE. Tylko co z tego, że PiS wygra tę naparzankę jak zamierza nam zafundować takie multikulti jak PO?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-09-2018 [19:27] - Marek1taki | Link:

"Nie mam nic do ludzi spoza granic Polski, o ile będą umieli się u nas asymilować (czyli duże osiedla muzułmańskie raczej nie, bo widać jak to funkcjonuje na Zachodzie) i o ile nie wpłyną znacząco na strukturę społeczną w Polsce."
Nie widzę potrzeby aby obcy się asymilowali. Mogą przyjechać jako turyści, do pracy, pobyć i wyjechać. Problem się pojawia gdy się ich stara asymilować, nadawać prawa, pozwala na tworzenie gett. Nie ma takiej możliwości - z obiektywnego punktu widzenia - teraz w czasie prowadzenia wojny hybrydowej tzw.migrantami. Każde inne postępowanie, z marksistowskim robieniem wody z mózgu przez politycznych oszołomów postępactwa, jest zdradą i jako zdrada powinno być karane.
Te organizacje wymienione kwalifikują się do ścigania z urzędu (Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, ...). Fakt czynienia czegoś przez odwracanie kota ogonem nie zmienia istoty rzeczy. To się jednak oczywiście nie stanie. Podobnie jak uregulowanie spraw obcokrajowców, ich wjazdu, pobytu i deportacji, ubezpieczenia od deportacji, uzyskiwania praw w wypadku nieprzejednanej chęci asymilacji przez pokolenia itp.
Każde "tworzenie warunków" jest złe z natury ponieważ poprzez dezorganizację naturalnego porządku wywołuje konflikty.
Przykładem jest ingerencja w rodzinę: "500 plus już jest, wchodzi Mieszkanie Plus. I to nawet dobrze. Moim zdaniem czas na obniżkę podatków i składek."
500+ i mieszkanie + są zrobione kosztem obniżenia składek. Czy to takie skomplikowane? A zwiększanie obciążeń podatkowych prowadzi do niesamodzielności obywateli - do uzależnienia od państwa. To podważa zasady funkcjonowania rodziny i jej byt. W takiej sytuacji rodzina się samoogranicza, a tropizm może w tych pustynnych warunkach społecznych skierować tylko w kierunku "tworzonych warunków". Wynika z tego ni mniej, ni więcej hodowla człowieka w stadzie i polityka dziel i rządź.

Obrazek użytkownika xena2012

25-09-2018 [20:29] - xena2012 | Link:

Nie rozumiem jednego-dlaczego rząd widząc skomplikowaną sytuację krajów zachodnich po przyjęciu imigrantów robi dokładnie to samo?O jakich rękach do pracy mówimy bo te ręce będą się raczej wyciagać po zasiłki.Jesteśmy państwem na dorobku i nie stać nas na utrzymywanie obcych.Czy pomimo wprowadznia 500+ rodziny opływają w dostatki?Nie mamy własnego przemysłu,inwestycji ,nawet sklepów gdzie pracownik bedzie godziwie zarabiał.Co zaoferuja nam przybysze.co najwyżej budki z kebabem a my bedziemy dumni,bo Polska kebabami stoi? Ile pójdzie pieniędzy na pasozytnicze, bzdurne organizacje pozarzadowe zajmujace się propagandą, pouczaniem i besztaniem Polaków za zbyt małą miłość okazywaną imigrantom? W Polsce są już ośrodki dla uchodźców.Może warto się przyjrzec jak wyglada w praktyce inetegracja w Piascznie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

25-09-2018 [21:17] - Imć Waszeć | Link:

Oni to robią, bo my się tylko tłumaczymy i załamujemy rączki. Rządzenie takimi kolesiami z gigantycznymi kompleksami w tym kompleksem niższości jest więc dziecinnie proste - trzeba obsadzić władze agenturą i kwita. Aby zacząć naprawiać państwo trzeba najpierw doprowadzić do pełnej jawności życia politycznego w Polsce na wzór USA, gdzie będzie prześwietlany nawet szwagier kandydata, czy nie nalał nigdy do chrzcielnicy. To jest kompletnie odwrotna droga, niż obecnie podąża PIS, zgadzając się na różne RODO i CIOTO. Czyli jest to dalsze ułatwianie obsadzania władz agentami "unii" czyli Niemiec. PIS już skapitulował przed naciskami i poprawnością polityczną i nie ma co liczyć na zmianę tego obecnego kursu. Nie po to teraz futrują się baroni, żeby w kolejnych latach mieli porzucić koryto i przywdziać drapiącą włosiennicę. Siłą bezwładności będzie robił dalej to samo, bo przecież nie zrobi rewolucji przeciwko samemu sobie. To co tu czasem pisze Góral nie jest aż tak pozbawione sensu. Proszę spojrzeć na Niemcy, co się tam zaczyna dziać.

Okazuje się, że nasze obecne problemy, są tymi samymi problemami co nawet niemal 500 lat temu. Proszę zresztą posłuchać historyka:

Jerzy Robert Nowak o braciach Kaczyńskich, Dudzie, ruskich trollach i zakłamanej historii RP!: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika xena2012

25-09-2018 [21:48] - xena2012 | Link:

Najsmutniejsze a może raczej najśmieśniejsze w dalszej prspektywie będzie to,że z jednej strony bedziemy przyjmować i uchylac nieba imigrantom,a jednocześnie UE bedzie nas karac sankcjami za nieprzyjmowanie imigrantów.

Obrazek użytkownika angela

26-09-2018 [08:39] - angela | Link:

@xena, oni tylko gonią króliczka, w odpowiedzi  na skargi rodzimych sponsorowanych sprzedawczykow. 
To zorganizowane rozniecanie niepokojów w Polsce, a teraz z kolei dolaczylo pzprowskie cialo pedagogiczne, i tak po kolei.
Tego nie bedzie konca. Nawet jak Polska urośnie w siłę,  a zdrajczyki pierzchna, to wielcy ich przygarna, i beda jak rudy bruzdzic Polakom.
Za duzo maja za uszami.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

26-09-2018 [16:22] - rolnik z mazur | Link:

No i co my na to? PiSzemy jakieś nędzne blogi. Za tym nie idzie żadne działanie. Ot niech sobie t popiszą. Nic z tego nie wynika. Widzę jak się cofamy. Na prowincji widać to może bardziej. Pzdt
 

Obrazek użytkownika adriano

25-09-2018 [20:34] - adriano | Link:

Pierwszej części nie będę tłumaczył bo po prostu Pan nie zrozumiał co do drugiej wytłumaczę, że jak już weszły jakieś rozwiązania socjalne to na tym powinien być stop. Czas a zmianę polityki na bardziej liberalna. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-09-2018 [20:54] - Marek1taki | Link:

@adriano Jeśli o czymś pisałem to nie z przekonania, że Pan zrozumie, tylko dla zasady.

Obrazek użytkownika Jan1797

26-09-2018 [20:15] - Jan1797 | Link:

<A jak już chcemy wydawać pieniądze na propagandę…To wydawajmy je mądrze. Rząd wydaje
miliony na różnego rodzaju kampanie. A widział ktoś kampanie rządowe na rzecz rodzin wielodzietnych?>
-------------------------------------------------------
Hmm, propaganda, dla rodzin wielodzietnych, moim skromnym zdaniem ważniejsze są konkrety.
@ adriano, Matki co najmniej czwórki dzieci już od 2019 roku otrzymają „emeryturę dla matki” zdecydował
rząd w projekcie ustawy budżetowej na 2019 r. Czy to jest wsparcie dla rodzin wielodzietnych?
Czy wsparcie osiemdziesięciu pięciu tysięcy rodzin to konkret? https://expressilustrowany.pl/...
Spokojnie, przejdziemy do uchodźców.
Pozdrawiam Jan

Obrazek użytkownika adriano

28-09-2018 [00:27] - adriano | Link:

Tak. To też pomaga ale posiadanie dzieci też jest mało modne i to drugi problem. Mam znajomych których stać na dzieci a ich nie mają. 

Obrazek użytkownika Jan1797

30-09-2018 [14:32] - Jan1797 | Link:

Kontynuując, jesteśmy w części zgodni, stąd bez urazy dla naszych sąsiadów zza Bałtyku
wrócę do sprawy uchodźców. W zderzeniu z tym problemem szwedzki rząd zastosował kod „291”?
https://www.tvp.info/23705661/...
Jestem przekonany, że taki kod obowiązywał (obowiązuje) nie tylko w Szwecji. Jeżeli kod jest
ogólnie europejski, to zdecydowanie pierwszej prędkości i z tym sukcesem ich zostawię.
https://www.wykop.pl/link/4539...  Autor Goliat, proszę kliknąć statystyki-Polska
Zastanawiająca i wstydliwa dla samorządowców mapa migracji w konfrontacji z deklaracją
jedenastu lub dwunastu a właściwie nikt nie ilu; https://zmianynaziemi.pl/wiado...
a dzisiaj wskazano kolejne przykłady, organizujące uchodźców w struktury
„wpływu". Głośno należy postawić pytanie, czy coś nie tak ze zdolnością pojmowania funkcji
samorządności w naszym. https://twitter.com/sbalcerac/...
W końcu, nie przypominam sobie dyskusji w blogosferze poświęconej organizowaniu aktywności
społecznej w reakcji na problemy uchodźcze. Tu przyznam, nie pojawiają się nawet wzmianki
dotyczące wsparcia samorządowców w budowie wspólnoty polskiej.
Jestem przekonany, że zgodzimy się bez dyskusji, rozproszeni możemy tylko klepać w klawiaturę.
Pozdrawiam Jan.

Obrazek użytkownika angela

26-09-2018 [08:10] - angela | Link:

Wyglada na to, ze Rzad próbuje pogodzić wymogi unijne, z brakiem rąk do pracy 
Gospodarka rozpedzona, a nie ma komu pracowac.
To jest problem. Jak zobligowac pracodawcow, zeby wiecej placili, zeby Polacy mogli wrocic z tulaczki, skoro maja  tanią siłę z zagranicy.
Tym bardziej,ze cudzoziemcow w Polsce jest juz wielu.
To juz jest ostatni moment, na uregulowanie tej kwestii, tylko ze potrzeba, juz, teraz.

Ocieplenie wizerunlu uchodzcy czy imigranta, rujnuje kazdy nowy zamach terrorystyczny,  a Polacy, jak zaden inny Naród sa czuli na zagrozenia swojej ojczyzny, bo krwawo ja odzyskalismy, i nikt nam w tym nie pomagal, a wrecz utrudnial.
I rasizm, nie ma tutaj zadnego znaczenia.

Patriotami, sa nie tylko Polacy, ale kazdy cudzoziemiec, ktory przyjedzie do Polski do pracy, tez jest patriotą wlasnego kraju. 

Oni wszystkie pieniadze zarobione w Polsce,  wywioza za granicę. 
Dlatego, ze tam sa ich korzenie, a przede wszystkim,  tam za te pieniądze można więcej kupić. 
Popracuja i wyjadą, z małymi tylko wyjątkami. 
Wlasnie dlatego, potrzebna jest ustawa, ochraniajaca Polaków. 

 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

26-09-2018 [23:31] - Goral Supreme | Link:

..."Patriotami, sa nie tylko Polacy, ale kazdy cudzoziemiec, ktory przyjedzie do Polski do pracy, tez jest patriotą wlasnego kraju. "...
Heheheh..Dawno sie tak nie usmialem :-))

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

26-09-2018 [11:45] - zbieracz śmieci | Link:

Adriano ,ty po prostu nie ogarniasz jakie sa instytucje w rzadze ,okołorzadowe i szereg innych przypisanych tak do Sejmu jak i Senatu i każdy wytworzony tam dokument jako wiążący i rządowyTym objawionym dokumentem walisz w PIS i rząd jak cepem bo chcesz dowalić i udowodnic ,że łżą w sprawie imigrantów.Bredzisz z nieuctwa popartego pracą zadaniowca.
Ta analiza z zlaeceniami co robić i kto powstała zapewne na zlecenie senatorów z totalnej opozycji a napisał zwolenik czy zwolennicy byłego reżimu tam pracujący bo niestety PIS nie zdobył sie na odwagę i nie zrobił czystki do dna tak jak zrobili to platfusy z zsl gdy dorawali się do władzy.Bezczelnośc tej analizy poza pochwałą imigracji niekontrolowanej ma jeszcze jedn elemnt -wskazano fundacje i stowarzyszenia kt,,,,,,orym nalezy zleci,c przystosowanie imigrantów do pobytu w Polsce ,takich fundacji istowarzeszeń powołano steki i zasilano kasą idącą w miliardy od vczasu transformacji  a cel generalnie był jeden dać kasę swoim żona ,kochanką i dziatwie a przy okazji jako cel drugi robić wrogą robotę przeciwko Polsce.
Pod rzadami platformy zapewne dno by kasę dla tych fundacji a wynik byłby żaden no może poza gwałtami na wolontariuszkach i zapewne kilkoma mordami  bo o żadnej asymilcji być nie może.
Ten rząd i PIS wiedza doskonale ,że każda zgpda na imigrantów to koniec taki sam jak założenie sobie samemu stryczka na szyji a takich chtnych tam nie widzę.
Czy jestes zwykły nieuk czy zadaniowiec ale trafiłeś na podobnych do siebie co tołkują za tobą.
Nie nada ,nie lzia nie mieszaj to ci radzę jak i kilku komentujacym.

Obrazek użytkownika adriano

28-09-2018 [00:21] - adriano | Link:

To jest myślenie plemienne działacza PiS. Typowe partyjniactwo. Wszyscy morda w kubeł bo PiS przegra. A jak wygra to co? Jak wygra to taki Morawiecki nawpuszcza imigrantów. Cały czas to robi i informuje o tym wiele mediów tylko nie niezależna i nie wpolityce. Jest cała masa dowodów na to że brana jest pod uwagę zmiana w strukturze społecznej. Dane GUS. Plan Morawieckiego. Dlaczego wyłączono stronę migracje.gov? Bi PiS był atakowany danymi z tej strony. Morawiecki sobie ubzdurał elektryczne samochody i szklane domy i zamierza to zrealizować nawet jakby miał tu nawpuszcac nie wiadomo kogo. Szydlo może nie była zbyt lotna ale na to by nie pozwoliła. Warszawa to już jest multikulti i trzeba wyjątkowego chamstwa lub totalnej slepoty żeby krytykować tych co ten problem naglasniaja. Najwięksi szkodnicy to tacy ludzie którzy w imię obrony interesów ukochanej partii są wstanie zamknąć oczy na nadciagajacy kataklizm i ty do takich osób tępy chamie należysz. 

Obrazek użytkownika angela

26-09-2018 [14:15] - angela | Link:

Imigrantow przyjmuja zslowskoplatformerskie samorzady, dlatego trzeba wszystkich mobilizowac, isc na wybory, i dac im kopa.

Obrazek użytkownika xena2012

26-09-2018 [18:15] - xena2012 | Link:

Kościołowi też da Pani kopa? Nasza hierarchia koscielna w osobach abp Polaka i abpa Gadeckiego wzięła na siebie cieżar pouczania,napominania społeczeństwa o dobrodziejstwach przyjęcia imigrantów nawet jeśli w cenę tej integracji będą wchodziły gwałty,rozboje czy zamachy. 

Obrazek użytkownika angela

26-09-2018 [18:38] - angela | Link:

@Xena, Kosciol to my, a hierarchowie wykonuja wytyczne Papieza Franciszka, i nie sa wladza ustawodawcza, ani wykonawczą. 

Obrazek użytkownika xena2012

26-09-2018 [19:02] - xena2012 | Link:

Kościół wykonując wolę papieża Franciszka nie może nakazywać a jedynie tłumaczyć stanowisko papieża katolikom.Nie może też we współpracy z jakimiś organizacjami pozarzadowymi organizować korytarzy humanitarnych dla przerzutu imigrantów.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

26-09-2018 [19:13] - Goral Supreme | Link:

Yeah....."tlumaczenia woli papieza"..A moze zlamanie umowy Concordatu.i kreowanie wlasnej polityki migracyjnej i spolecznej ? :-))
https://pikio.pl/polski-arcybi...

Obrazek użytkownika mmisiek

27-09-2018 [01:42] - mmisiek | Link:

"Wydaje się, że rząd polski już się pogodził z tym, że w najbliższych dziesięcioleciach Polska przekształci się w takie multikulti jak na Zachodzie."
 
To się wcale nie wydaje lecz zostało zapowiedziane oficjalnie i to przez samego Prezesa - w Polsce "ma być jak na Zachodzie - pod każdym względem".
Tylko mało kto jakoś zwrócił na to uwagę. Więc idzie zgodnie z planem i tym wszystkim dokumentom nie należy się dziwić.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-09-2018 [12:14] - Imć Waszeć | Link:

Jeżeli tak rzeczywiście myśli, to przyspieszona rozbiórka pomników Kaczyńskich jest bardzo prawdopodobna. Nie mnie to zresztą oceniać, oceni to historia i trzeźwo myślący młodzi. Spodziewam się jednak podejścia bezceremonialnego jak do mitu Bolka Wałęsy.