Grzegorz się wyrobił

Niezidentyfikowany członek : Za czym kolejka ta stoi ? 
Lubnauer : Ech ! Ci nowi członkowie z terenu. To już skrótu WC nie potrafimy rozszyfrować ? 
Gasiuk - Pihowicz : Z takimi kompetencjami to my te wybory samorządowe przerżniemy 
Szczerba : Przestańcie dziewczyny ! Wszyscy się uczymy. Zapomniałyście już jak głosowałyście na komisji za całkowitym zakazem aborcji ? 
Niezidentyfikowany członek : Co ! może i prezerwatywy ? 
Szczerba : Kolega się uspokoi, prezerwatyw nie ruszymy. Skręcamy w lewo, Basia 
do nas dołączyła. Do wyborów pójdziemy zygzakiem. Taka taktyka musi zwyciężyć. 
Lubnauer : Przede wszystkim musimy kupić rolety. Firanki przed PiS-em już nie chronią. 
Brejza : I łatwo można podpalić. Błagam was nie palcie w toalecie. Tak łatwo zapruszyć ogień. Na papieroska na zewnątrz proszę. Nie chciałbym tego przeżywać jeszcze raz. 
Szczerba : Krzysiu przestań, to wszystko fajans. Ognia z tego nie będzie. 
Brejza : A uchwyty do papieru ? 
Nowacka : Dziewczyny, która ostatnia ? 
Budka : Ja 
Nowacka : Pytałam o dziewczyny 
Kopacz : Jeśli chodzi o dziewczyny, to ja. Panie Borysie pan się przesunie, bo wprowadza pan w błąd swoją fizjonomią. 
Nowacka : Zauważyłyście dziewczyny, że kolejki są już prawie tej samej długości. 
Budka : No i co z tego ? Bo ja się przesunąłem. 
Kopacz : Właśnie co z tego ? 
Nowacka : Powoli spełnia się to o co walczyłyśmy przez cały czas. 
Lubnauer : Co się spełnia ? 
Nowacka : Parytet płci. Jest nas w koalcji prawie tyle samo co mężczyzn. 
Gasiuk - Pihowicz : Faktycznie nie pomyślałam o tym. To dobrze wróży 
Szczerba : Panie przewodniczący pan też w kolejce ? Czy na papieroska ? Bo jeśli na papieroska to kolega Brejza złożył w tej sprawie interpelację. 
Schetyna : Za tym co wszyscy. 
Szczerba : To trochę nie w porządku, panie przewodniczący. Stanie dwa razy w tej samej kolejce to wykorzystywanie stanowiska do celów prywatnych
Schetyna : Dlaczego ? Stoję pierwszy raz. Jestem takim samym członkiem naszej koalicji jak i wy.
Szczerba : Zgoda, ale mówi pan przewodniczący nieprawdę. 
Red. Jacek Gądek napisał na portalu gazeta.pl " ... że Grzegorz się wyrobił " 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wi...

PS. Sami czytelnicy widzą do czego prowadzi tak modne we współczesnym dziennikarstwie epatowanie tytułami. Absolutnym mistrzem świata jest w tej dziedzinie niezastąpiona Gazeta Wyborcza. Tytuł to wszystko, tytuł jest najważniejszy, nawet jeśli treść nie ma jakiegos specjalnego związku z tytułem. Tytuł ma walić w łeb, ma coś sugerować " wiecie, rozumiecie " A jak ktoś na tytuł sie obruszy, to się go obśmieje w czerskim stylu. No i ja też padłem ofiarą tej mody. Przeczytałem tytuł i zostałem wprowadzony w błąd. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

09-09-2018 [00:04] - Lektor | Link:

Twierdzę z całkowitą odpowiedzialnością, że politycy PO i PSL to przestępcy zaś politycy Now. to wyedukowani analfabeci, a razem są zdrajcami narodu polskiego i permanentnymi kłamcami !  Ostatnia wystawa w Brukseli organizowana przez PO jest tego namacalnym przykładem.
Oto przykład co zrobili dobrego dla Polaski przez 8 lat ich rządów:  https://dorzeczy.pl/kraj/62353...

Program na przyszłość: Likwidacja CBA (aby kradło się w PO lepiej), likwidacja IPN (aby nikt nie mówił Bolek na Wałęsę, a za wojnę 1939-1945 odpowiedzialność ponosiła Polska), anty PIS-owski psychiatryk w walce o władzę, bo już PIS zagląda im za firanki. A więc, najpierw obronią samorządy, potem odsuną PIS od władzy, następnie wybiorą Thun, Misiło, Czaskowskiego i Szczerbę itd. do PE a na końcu wybiorą Tuska na prezydenta. I ci analfabeci w to wierzą. Paranoja !
Polacy, nie denerwujmy się na nich, a pomóżmy im. Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich. Pierwsze ich usuwanie, lub odsuwanie odbędzie się już 21.10.2018
 

Obrazek użytkownika mmisiek

09-09-2018 [03:55] - mmisiek | Link:

Większość narzędzi do wysłania ich na łono natury ma PiS, ale jakoś nie chce z nich skorzystać... Można tylko zgadywać dlaczego.

Obrazek użytkownika Lektor

09-09-2018 [17:49] - Lektor | Link:

No ma i korzysta z nich, właśnie PIS realizuje jedno z najważniejszych narzędzi, czyli wybory samorządowe dla posłania tych gagatków na łono natury

Obrazek użytkownika mmisiek

09-09-2018 [21:30] - mmisiek | Link:

Miałem na myśli przede wszystkim to co już mogło zostać zrobione przez trzy lata - np. kwestię obiecywanej repolonizacji mediów, o czym PiS bardzo szybko jakoś "zapomniał". A jeśli strzelanie z tak grubej armaty było z jakichś względów niemożliwe to chociaż cokolwiek w tym kierunku, ale nawet i tego nie było. Trudno oprzeć się wrażeniu, że rzeczywiste intencje są jednak całkiem inne od deklarowanych...
 

Obrazek użytkownika Lektor

10-09-2018 [13:14] - Lektor | Link:

Mnisiek, jeśli uważasz, że rząd i PIS za mało zrobili przez 3 lata, to zapytej lepiej członków PO co mogło być zrobione w ciągu 8 lat rządów PO i PSL.
Już wielokrotnioe pisałem na NB, że dopiero po reformie sądownictwa przyjdzie kolej na repolonizację mediów, reformę urzędów i  ocenę urzędników.

Obrazek użytkownika mmisiek

10-09-2018 [15:50] - mmisiek | Link:

Akurat w tym temacie reforma sądownictwa nie ma nic do rzeczy i służy głównie za wygodny parawan aby nic nie robić. Kary za przekraczanie limitów reklamowych można było sukcesywnie nakładać już od pierwszego dnia po przejęciu władzy, a potem te limity dalej obniżać - no ale wtedy opozycja totalna mogłaby zniknąć ze sceny politycznej po utracie wspierających ją ośrodków medialnych, a tego przecież bardzo nie chcemy, prawda?