" The Lancet " Duży sukces polskich chirurgów


Pacjent przed zabiegiem 

O dużym sukcesie polskich chirurgów pisze w ostatnim wydaniu brytyjski tygodnik " The Lancet " Zespół chirurgów z warszawskiego Szpitala Dzieciątka Jezus przy Lindleya opracował rewelacyjną metodę leczenia urazów kręgów szyjnych i głowy oraz szybkiego zestalania złamanych kończyn. Operacja jest możliwa dzięki skonstruowaniu przez zespół techników z udziałem chirurgów specjalnego urządzenia tzw. laparoskopu nanoskopowego pod roboczą nazwą " Okopress " Dzięki urządzeniu możliwe jest wprowadzenie w obszar operacyjny objęty urazem struktur nanorurkowych wytworzonych z DNA pacjenta. Nowa metoda operacyjna to ogromna szansa i nadzieja dla ofiar wypadków drogowych, osób starszych cierpiących na rwę kulszową i podagrę. Dzięki nowej metodzie czas rekonwalescencji po zabiegu operacyjnym skrócono z trzech tygodni do trzech godzin. Bezpośrednio po wybudzeniu pacjent udaje się do magazynu szpitalnego po odbiór odzieży, a wypiska u ordynatora jest czystą formalnością. Pierwszym pacjentem poddanym nowatorskiej operacji, którego nazwiska nie podano, jest 24 - latek z Warszawy. Jedyne co udało się ustalić autorom artykułu w " The Lancet " to to, że pacjent podobny jest do syna posłanki Scheuring - Wielgus. 


Pacjent po zabiegu 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

23-07-2018 [10:28] - Lektor | Link:

Ciekawy jestem co to za śmierdziel, ten w gorsecie. Jeżli ktoś zna tego gnoja to niech napisze o nim kilka słów. Do jakiej frakcji neleży i w jaki sposób tak zmasakrowano mu mózg.  Tego gnojka (tak podobny jest do mamusi Wielgus czy jak jej tam) w jajlepszym przypadku trzeba skierować na przymusowe badania psychiatryczne.

Zgadza się, sukces hirurgów niebywały !