Dupki żołędne


Do was mówię, dupki żołędne. Mówię do Sakiewicza, Warzechy, Janeckiego, właściciela „portalu poświęconego” Tadeusza Grzesika i jego przydupasa Morynia. Mówię do miękkiej pipy - rzecznika PiS-u, który „odciął się” od protestu w PKW. Mówię do zasrańców wrzeszczących, że za okupacją PKW stoi „ruska agentura” i „pożyteczni idioci”. Mówię do mędrców wywodzących, że radykalizm jest każdorazowo aranżowany przez służby w celu zaszkodzenia jedynie słusznej opozycji. Wy faje zasmarkane – latami tokujące o wyborczych fałszerstwach, a gdy wreszcie ktoś zrobił coś konkretnego to dudy w miech, spięte poślady i zatkane kakao. Wy zafajdani wielbiciele Majdanu, którzy dostali nagłej biegunki, gdy w Polsce wreszcie wydarzyła się tegoż Majdanu namiastka. Walę was dogłębnie, rury obesrane. Wolę się zgubić z Ewą Stankiewicz i Grzegorzem Braunem, niż z wami znaleźć.

Gadający Grzyb
Notek w wersji audio posłuchać można na: http://niepoprawneradio.pl/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-11-2014 [23:28] - Marek1taki | Link:

Wyłonili się naturalni przywódcy. Trzeba dać im poparcie. Początkowo poparła ich brakiem reakcji policja bo myślała, że to uzgodniona spontaniczność. Warto zapamiętać ile trwa proces decyzyjny w takich wypadkach.
Przy okazji widać dalekowzroczność działań, które wyeliminowały Andrzeja Leppera gdy stał się niesterowalny.

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb

22-11-2014 [00:25] - Gadający Grzyb | Link:

Dokładnie - zwróćmy uwagę, że pikieta narodowców miała się ograniczyć do pokrzykiwania i wszyscy mieli się rozejść do domów. Gdyby nie akcja Brauna, skończyłoby się na niczym.

Obrazek użytkownika cassiodorus

22-11-2014 [01:02] - cassiodorus | Link:

Z Grzegorzem Braunem?
Z tym delikwentem, który z germańską regularnością pluje w twarz polskiemu narodowi?? Który apeluje o ''zbieranie jabłek'', a sam wybiega na barykady w towarzystwie moskalików-prowokatorów jak jakiś umorusany dzieciuch? pani Stankiewicz zapomniała o Andrzejku spod krzyża, na co liczyła?
Dziękuję, ja do wyeliminowania PiSu się nie przyłączam. Nagonka na ta partię i na poszczegónych członków to przejaw jakiegoś zbiorowego obłąkania..
A bloszewia z KNP I RN niech się bardziej stara. Czerwony Muszkant miał rozwalić UE, wsadzić do więzienia Angielkę podobną do konia , Barroso i Buzka i co zrobił w tej kwestii? Na leśnych dziadków poszedł ze swoją armią młokosów?litości
Nie spinajcie sie tak koledzy, nie znacie słynnego, michalkiewiczowskiego adagium-''gdyby wybory mogły coś zmienić dawno by były zakazane?''

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb

24-11-2014 [23:56] - Gadający Grzyb | Link:

@cassidorus
Tak, każdy kto ma inne zdanie niż jedynie słuszna siła opozycyjna ten ruski agent... Braun, Stankiewicz, Ruch Narodowy... Za bardzo nasiąkł pan propagandą, której jedynym celem jest wykoszenie i zdezawuowanie wszystkiego co nie jest PiS-em, bądź "niepokornymi" celebrytami. Jeśli każdą różnicę zdań sprowadzimy do węszenia agenturalności, to zrobimy najlepszy prezent prawdziwym agentom. Tego typu podejście skutecznie ośmiesza realny problem jakim jest agenturalność w polskim życiu publicznym.

pozdr.
GG

Obrazek użytkownika ankal75

25-11-2014 [02:37] - ankal75 | Link:

to wg Szanownego Pana - kto jest tym agentem : Kaczyński? Braun? a może Stankiewicz?
a może ktoś inny,którego nie znamy? Proszę zdefiniować -bo się gubię/ i nie tylko ja/

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb

25-11-2014 [20:42] - Gadający Grzyb | Link:

Właśnie mówię, że sprowadzanie każdej różnicy zdań do węszenie agentów to droga na manowce.

Obrazek użytkownika kat

22-11-2014 [05:58] - kat | Link:

Gadający Grzybie
dobrze napisane i ma boleć.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb

24-11-2014 [23:57] - Gadający Grzyb | Link:

@kat
Dzięki i również pozdrawiam ;)

pozdr.
GG

Obrazek użytkownika Stan

22-11-2014 [09:31] - Stan | Link:

Dziękuję za Pańską ocenę.Myślę podobnie,trzeba zdecydowanych działań a nie zabawę w ciuciubabkę.Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kokos26

22-11-2014 [11:10] - kokos26 | Link:

W skali do 10 daję 10. 
W samo sedno Gadający Grzybie

Obrazek użytkownika Boguslaw

22-11-2014 [12:52] - Boguslaw | Link:

To jest to !!!. Właśnie tak ... PiS nie strzelił ... PiS se pie.....ol w stopę !
O innych nie mowie ... z litości.

Obrazek użytkownika cassiodorus

22-11-2014 [20:39] - cassiodorus | Link:

Nie tak szybko z tym roztrzeliwaniem pisiorów
W 2010 wydawało się, że z pisem jest kiepsko, gdy jednego pisiaka zamordowano z podjudzenia innych przychylnych też nie wyglądało to dobrze. A jednak, przy całej ogólnonarodowej, paranoidalnej wręcz nagonce na PiS,[w wykonaniu ''prawicowców'' moskiewskich nie tylko paranoidalnej, ale i haniebnej] partia Jarosława wygrywa w mazowieckiem...
Chylę czoła Panie Prezesie
Wydaje się, że wielu pisiaków autentycznie kocha swój kraj. Nikt ''normalny'' przecież dla samej kasy, takiego ogólnonarodowego, irracjonalnego i nigdy niekończacego się spektaklu antypisowskiego by nie zdzierży.. Aż dziw bierze, że się tacy uchowali

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb

24-11-2014 [23:51] - Gadający Grzyb | Link:

@ kokos26
Dzięki :)

pozdr.
GG