Precz z "bufetową" i dyktatem UE !

Panie Premierze

Po pierwsze

Dość już tego warszawskiego bezprawia i kpin ze sprawiedliwości. Warszawski Ratusz podejmuje kroki by podważyć sens dorobku Komisji Jakiego. Co nie będzie zbyt trudne, bo sądy administracyjne są mocno umoczone w dziką reprywatyzację. Znajdą jakiś kruczek prawny jak w przypadku zmiany nazewnictwa ulic, by uprawomocnić bezprawie. Panie Premierze, to ostani moment na to, by wprowadzić zarząd komisaryczny w Warszawie i postawić Ratuszowi zarzuty prokuratorskie. Kolejnym krokiem musi być wykonanie decyzji Komisji o wypłacie odszkodowań i ściągnięcie od złodziei zrabowanych pieniędzy. To trzeba zrobić szybko, jeszcze przed wyborami!
 

Po drugie

Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom na całym świecie, w sieci i w realu - ZA DARMO. Jeśli ktokolwiek spróbuje rozporządzić moim w/w mieniem inaczej niż tego sobie życzę ja Ula Ujejska oraz współautorzy, będzie pozwany do Sądu za naruszenie mojego świętego prawa własności i prawa do swobodnego nim dysponowania. Nie wyrażam zgody na pobieranie jakichkolwiek opłat za moje materiały lub linki do nich.Gwarantuje mi to Konstytucja RP, więc mam w "de" wszelkie unijne prawa, które spróbują kiedykolwiek zmienić ten fakt. Żaden unijny cwaniak mnie nie zaknebluje oraz nie będzie mnie pouczał jak wygląda wolność słowa i demokracja. Żaden unijny pociotek esesmański i po sowiecki plemnik stalinowskich hord wspieranych przez zdrajców i kapusiów, nie ma moralnego prawa wtrącać się w polskie sprawy i mówić Polakom co jest dla nich dobre i złe.

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

05-07-2018 [18:08] - Lektor | Link:

Fantastyczna notka - Gratuluję i podpisuję się pod pani radami dla rządu i pani oświadczeniem !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-07-2018 [18:29] - Ula Ujejska | Link:

Dzięki !
Musimy się organizować i wywierać presję na decydentów. O polski Rząd jestem spokojna, ale inni ...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-07-2018 [22:36] - Imć Waszeć | Link:

Jestem za.
A przy okazji słówko do ADM: coś się na Niezależnej pozajączkowało i zamiast blogów wskakują losowe artykuły z 2014 roku.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-07-2018 [18:32] - Ula Ujejska | Link:

Dzięki !
Każdy głos na wagę złota. Unijni pierdokraci muszą wiedzieć, że jest nas miliony.... i gotowi jesteśmy iść na Brukselę aby im pokazać, że żaden zamordyzm w UE już nie przejdzie.

Obrazek użytkownika mmisiek

06-07-2018 [03:10] - mmisiek | Link:

"Nie wyrażam zgody na pobieranie jakichkolwiek opłat za moje materiały lub linki do nich.Gwarantuje mi to Konstytucja RP, więc mam w "de" wszelkie unijne prawa, które spróbują kiedykolwiek zmienić ten fakt. Żaden unijny cwaniak mnie nie zaknebluje oraz nie będzie mnie pouczał jak wygląda wolność słowa i demokracja."
- - -
Niestety nie tylko unijny cwaniak - nasi europosłowie z "dobrej zmiany" w komisji PE całą gromadą głosowali za nowym ACTA.
 

Obrazek użytkownika Lektor

06-07-2018 [10:05] - Lektor | Link:

Ty mnisiek, twioch materiałów lub linków nie potrzebuje nawet pies z kulawą nogą.  Nie bądz takim bohaterem, bo jak unia wprowadzi nowe prawo to będziesz kwiczał - no, jak ten w chlewni. Jeśli zaś chodzi o dobrą zmianę, to przypominam ci palancie, że tak rząd jak i PIS co znaczy także europarlamentarzyści zjednoczonej prawica byli i są przeciwni temu prawu.  Jeśli ktoś głosował za to wyłącznie warchoły z PO. Dowodów ich zdrad Państwa Polskiego mamy aż za nadto !!  A jak nadejdą wybory do EP, to zrobimy im odpowiednie trzepanie "dób". 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

06-07-2018 [08:19] - rolnik z mazur | Link:

Podpisuję się obiema rękami. Pzdr

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-07-2018 [18:38] - Ula Ujejska | Link:

Dzięki!
Kolejne ACTA nie przejdą. Dziś chcą zabrać nam internet, a jutro Ojczyzny? Nie pozwolimy na to.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika marsie

06-07-2018 [11:06] - marsie | Link:

Również do Admina - dlaczego, gdy zgodnie z prawdą napisałem niedawno (u Pani Izabeli!) - "Lektor to debil", to nie poszło, a tenże może innych bezkarnie wyzywać?

Obrazek użytkownika admin

06-07-2018 [11:31] - admin | Link:

Lektor jest na cenzurowanym ze względu na swój niewyparzony język ale czasem nie wszystko się wyłapie. Proszę zgłaszać na MAILA kontaktowego konkretne komentarze do usunięcia, jeśli są obraźliwe. Ale proszę też brać poprawkę na to, że ten typ tak ma, co nie znaczy że mu wolno więcej ale też nie znaczy, żeby inni postępowali podobnie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-07-2018 [18:26] - Ula Ujejska | Link:

Mam prośbę do Pana i do właścicieli portalu …

Proszę aby dodano każdemu aktywnemu blogerowi specjalny folder o pojemności minimum 500 megabajtów. Wykorzystamy to do gromadzenia/zabezpieczenia  naszych różnych materiałów np: zdjęcia, memy, filmy, notki felietony itp.. Materiały te będziemy wykorzystywać w swoich publikacjach w strefie Wolnego Słowa. Jest to podyktowane troską o nasz dotychczasowy i przyszły dorobek w sieci. Już dzisiaj wiele portali likwiduje sporo naszych publikacji lub zmienia ich położenie, tak na wszelki wypadek, gdyby UE swoimi decyzjami zmusiła ich do tzw. "innego podejścia" do wolności słowa i praw autorskich. Musimy się bronić.

Pozdrawiam
Ula

Obrazek użytkownika admin

07-07-2018 [12:04] - admin | Link:

Ula Ujejska -> Najlepiej do przechowywania plików on-line wykorzystać darmowe (i pewne -- sprawdzone przez wiele lat) serwisy specjalnie do tego celu jak np. Dysk Google czy Microsoft One Drive. Wystarczy się zarejestrować i ma się dostęp do bezpłatnej przestrzeni o wielkości kilku- czy kilkunastu gigabajtów. Jeśli chodzi o zdjęcia -- podobnie, w ramach konta Google są Zdjęcia Google i/lub odrębny serwis Flickr. pozdrowienia

Obrazek użytkownika Lektor

06-07-2018 [23:58] - Lektor | Link:

Kochany panie marsie, jak pan teraz wie jestem na cenzurowanym, chociaż to co piszę jest prawdą. Natomiast pańskie komentarze nie "idą" bo pan kłamie !  Mam zatem do pana propozycję:  Zamiast słowa Lektor w tytule pańskiego komentarza wstaw pan swój nick -  a rączę panu, że pójdzie !