Nareszcie zaczyna się Mundial!

Mundial to Święto Piłki nożnej. Co cztery lata najlepsze AKTUALNIE drużyny stają do walki o zwycięstwo. Nie liczą się DAWNE zasługi i nikt nie pasjonuje się zdobyciem np. ósmego miejsca (co dopiero 20-tego lub 30-tego). Pewnie, że żal patrzeć, jak przemija sława np. takiej Argentyny (było nie było aktualnego wicemistrza świata!) - co dopiero mniej utytułowanych kopaczy; pewnie, że przykro patrzeć, że takich gigantów jak Włosi w ogóle nie ma na tym turnieju (wyeliminowanych przez żałosnych aktualnie Szwedów), nie ma też aktualnych zdobywców trzeciego miejsca - Holendrów i nikt po nich nie zapłacze: liczy się tu i teraz.

Liczą się najlepsi dziś i to chcemy oglądać, prawdziwi kibice tego najpopularniejszego sportu. Nie zaczadzeni kibolstwem "swoich"; nie oszukiwani przez miernych analityków w mediach, że "nasi" są najważniejsi - kiedy przecież nie są...

Mundial ogląda się dla maestrii, talentu i poświęcenia obecnie najlepszych na świecie; mamy teraz na to prawdziwą szansę, nie zmąconą żadnym szowinizmem, chciejstwem czy innymi spekulacjami dalekimi od istoty tego sportu: bo istotą piłki nożnej jest piękno gry, dramatyczne sytuacje, wysoka technika, doskonała taktyka i to wszystko, czego nie zagwarantują słabsze drużyny; one już odpadły - czas na ucztę piłkarską.

Ta dopiero nadchodzi.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

25-06-2018 [14:52] - paparazzi | Link:

Moja drużyna będzie Chorwacja.A twoja?

Obrazek użytkownika damascen

25-06-2018 [22:21] - damascen | Link:

chciałbym, żeby Brazylia wygrała z Niemcami (skoro nie udało się z nimi Argentynie poprzednio - to było takie okrutne: najlepszy piłkarz świata strzela z lewej strony pola karnego obok słupka, a rezerwowy Goetze, z tego samego miejsca do bramki...) i odkupiła tę straszną porażkę sprzed czterech lat.