Mundial zaczyna się od niespodzianek

  Pierwsza z nich miała miejsce już w czwartek [14.06.2018].  Była nią wysokość przegranej Arabii Saudyjskiej w meczu otwarcia z Rosją, aż 0:5.  Arabscy piłkarze robili wrażenie, jakby chcieli być gdzie indziej.  Nic dziwnego - walkower to tylko 0:3.  Następnego dnia wszystkich zachwycił fantastyczny mecz Hiszpanii z Portugalią.  Remis 3:3 był w pełni sprawiedliwy.  Tak duża ilość bramek w meczu, to rzadkość w tej fazie rozgrywek.

  W sobotę hitem był remis Islandii z faworyzowaną Argentyną, 1:1.  Zarówno piłkarze, jak i kibice z Islandii zrobili jak najlepsze wrażenie.  Trudno też było przewidzieć wynik spotkania Chorwacji z Nigerią.  Chorwaci wygrali gładko 2:0.  Największa niespodzianka była jednak dzisiaj [17.06.2018].  Oto aktualny mistrz świata, Niemcy przegrały z Meksykiem 0:1 po bardzo dynamicznym i emocjonującym meczu.  W chwili, gdy piszę te słowa trwa właśnie spotkanie Brazylia - Szwajcaria.  Ciekawe, czym się zakończy?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

18-06-2018 [11:10] - xena2012 | Link:

No cóż ten Mundial spadł nam jak z nieba odsuwajac w cień wszystkie polskie problemy ważne i mniej ważne. Jednak Mundial sie skonczy a problemy pozostaną.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

18-06-2018 [13:48] - Kazimierz Kozio... | Link:

fsb zrobi wszystko zeby paliaki mieli sie z pyszna. czy polski zespol dostal oslone od polskich sluzb? 
nie powinni niczego jesc i pic dostarczonego w sowietach. nawet oddychanie powietrzem hotelowym moze im zaszkodzic