Skutki upadlania Polski będą widoczne za 10, 20 lat

Niestety „polski” rząd postanowił paść na twarz przed Izraelem i zmienić ustawę o IPN. Podłe wypowiedzi ze strony Izraela i ze strony nowej ambasador USA w Polsce tłumaczone są przez „polskich” polityków jako pomyłki, niezręczności i brak wiedzy, podczas gdy nawet dziecko wie, że wszystko zmierza do tego, by uczynić Polskę krajem współwinnym holocaustu i oskubać nas na biliony.

Ta zachłanność Przedsiębiorstwa Holocaust nigdy się nie skończy, ona nie ma miary. Rzekomy antysemityzm stał się pałką w rękach nieuczciwych Żydów na wszystkie nacje i wszystkich biznesmenów na całym świecie. Niestety myślenie wpływowych Żydów i konsekwentne wprowadzanie w życie zasady: „Co jest dobre dla Żyda jest złe dla goja i co jest dobre dla goja jest złe dla Żyda”, pozwala im skutecznie działać, ale nie przewidują oni jednego. To wiecznie działać nie będzie. W końcu ta bezczelna polityka doprowadzi do przesilenia, które trudno będzie komukolwiek kontrolować. Uczciwi i porządni Żydzi będą cierpieli za biznesy żydowskich miliarderów.

Szkoda, że nasza współpraca z Izraelem tak się kończy. Wiązałem naprawdę duże nadzieję ze współpracą Polski z USA i Izraelem. Niestety uległość, nieumiejętność postawienia się w decydujących momentach i brak asertywności ze strony polskich polityków doprowadziła do poddaństwa wobec tych krajów. Uważam, że można współpracować z tymi krajami na zasadzie partnerskiej. Natomiast całkowity brak przygotowania ze strony polskiej dyplomacji wpycha nasz kraj w kolejną strefę wpływów. Na prowokacje i buńczuczne zapowiedzi trzeba reagować ostro, a na dobre gesty reagować dobrem. Tego „polski” rząd nie wie.

Jeżeli stała obecność baz NATO w Polsce ma nas kosztować obłożeniem odpowiedzialnością za holocaust oraz utratę majątku wartego setki miliardów, to jest to cena zbyt wysoka. Moim zdaniem nie trzeba było tego robić, a bazy NATO w Polsce i tak by powstały.  Żaden kraj nie będzie się liczył z Polską, która chce załatwiać interesy na kolanach.

Niestety skutki tego upadlania Polski nie będą widoczne dziś, a za 10, 20 lat. Wielu wyborców odda głos na partię, która szykuje nam ruinę gospodarczą. Mam tu na myśli Prawo i Sprawiedliwość. Tak, to nie 500plus zniszczy Polskę a nasi „sojusznicy”. Zawsze uważałem, że osoby, które mówiły, że nie ma na kogo głosować przesadzają. Dziś sam stwierdzam: Nie ma na kogo głosować.

Konkludując: Współpraca z Izraelem i USA jest ważna, potrzebna i możliwa, ale na zasadzie partnerskiej a nie nakolannej. Mam nadzieję, że rząd PiS się opamięta, bo twardy elektorat już się od niego odwraca.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-06-2018 [15:55] - Marek1taki | Link:

Już widać skutki sposobu w jaki weszliśmy do Unii Europejskiej. Nie w samym wejściu był problem, tylko w bezalternatywności. Również teraz mamy ten problem. Brak porozumienia krajów Europy Środkowo-Wschodniej jest wynikiem ciężkiej pracy wielkich braci nad kontrolowaniem sytuacji. Znany jest los Pentagonale i nikt nie eksploatuje tego tematu ani w kontekście wagi porozumienia, ani winnych wojny w Jugosławii dla destabilizacji tego układu. Teraz najazd najgorszego elementu spośród muzułmanów też służy destabilizacji Europy.
Podobnie było z wejściem do NATO, które nie spełniało i nie spełnia roli paktu obronnego dla Europy Środkowo-Wschodniej, której kraje są buforem dla USA i Niemiec w stosunku do Rosji. Izrael nie ma baz NATO. Czy mamy z tego wnioskować, że jest do odstrzału? No, może rzeczywiście. A my? Wycofamy się na Dolny Śląsk?
Oba pakty są formą aneksji z pozorami. Odwrócenie RWPG i Paktu Warszawskiego.
W kontekście aktu 447 i wojny dyplomatycznej pojawia się pytanie czy wojska radzieckie nas swego czasu broniły czy pilnowały?

Obrazek użytkownika Lektor

09-06-2018 [18:32] - Lektor | Link:

adriano, bardzo mi przykro, ale ty nie rozumiesz tego tematu o którym piszesz.

Obrazek użytkownika adriano

10-06-2018 [22:15] - adriano | Link:

Przykro mi ale to wygląda na komentarz członka partii, któremu interes partyjny przesłania dobro narodu. To typowy komentarz członków dobrej zmiany i bezkrytycznych wobec niej dziennikarzy. Myślicie: My tu uprawiamy wielką politykę a co reszta tam wie... Zostawcie to zawodowcom. Otóż nie zostawimy. Pora się przyzwyczaić do krytyki. 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-06-2018 [21:32] - Zygmunt Korus | Link:

Jak to nie ma na kogo głosować? A dlaczego są wycinani NARODOWCY? Bo to jedyny kierunek prawdziwie wsobnie patriotyczny w ratowaniu Polski.
Oto konkret - odnośnik - jak sobie po PiS-ie pojechał narodowiec niezrzeszony Robert Winnicki. Oj prawda w oczy niedługo zakole wszystkich polskich dupków, co bulgają swe durnoty o nacjonalistach czy proputinowcach nad Wisłą. Brawo Panie Robercie - lapidarnie, ale jakże prawdziwie. Zatkało gęby wszystkim w Sejmie.
http://www.bibula.com/?p=102025

Obrazek użytkownika Lektor

09-06-2018 [21:43] - Lektor | Link:

W zasadzie lubię słuchać Winnickiego, ale to o czym mówi w sejmie http://www.bibula.com/?p=102025 to totalne bzdury !!! Toż to zwykły rasista !!! On chciałby, żeby w Polsce żyli tylko i wyłącznie Polacy, zaś inni WON !  Paranoja i patologia !

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-06-2018 [22:21] - Marek1taki | Link:

Lektor... Idź poczytać.
Nie rasista tylko narodowiec. Narodowiec, czyli nie nacjonalista.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-06-2018 [00:02] - Imć Waszeć | Link:

Może przestańmy wreszcie pieprzyć się z jakimiś skrótowcami, lepem na lewactwo i inne muchy, i postawmy sprawę jasno. Dumni przedstawiciele narodu polskiego.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-06-2018 [00:17] - Imć Waszeć | Link:

Widocznie mało Pan słucha narodowców, a za dużo Gazety Wyborczej, Monsieur Lektor. Oni mówią konkretnie, że naród polski to jest pojęcie polityczne, a nie etniczne w stylu Hucułów (ja też to mówię od dawna), czyli wszyscy ci, którzy mają w sercu Polskę i czują obowiązki polskie. Nie ma powrotu do kategorii etnicznych, w sensie plemiennych, bo wszyscy jesteśmy już wymieszani. Chociażby z Rusinami, którzy kiedyś żyli w sercu Polski (Mazowszanie i Podlasiaki to właśnie Rusini, ale nie Rosjanie). Nawet pan Gadowski utrzymuje, że jest Tatarem, ale Polakiem. Proszę pozwolić ludziom określać swoją przynależność narodową samemu, a nie na podstawie jakichś szablonów eugenicznych i poronionych ideologii ariocentrycznych.

Obrazek użytkownika Lektor

10-06-2018 [11:18] - Lektor | Link:

To prawda, że mało słucham narodowców.  Ale już to co usłyszałem pod http://www.bibula.com/?p=102025 świadczy, że ten facet to rasista a nie narodowiec !  Ukraińcy won, azjaci won, żydzi won... a tolerancja tylko dla Polaków rasy czystej lub ewentualnie jak pisze Imć Waszeć mieszańców głównie z ruskimi – ale patologia !
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-06-2018 [18:30] - Imć Waszeć | Link:

Nie chce mi się teraz gmerać w YouTube, ale jest tam film Mediów Narodowych, gdzie Winnicki jak chłop krowie na rowie wyjaśnia o co chodzi z tym "Won". Bo to wcale nie jest "won bo won", tylko prośba do rządu PIS, żeby się wreszcie zdecydował jaką prowadzi politykę i pod kogo. Jaki jest cel tej POlityki. Winnicki mówił tam, że tanią siłę roboczą ściągają do nas "pracodawcy" (ja nazwałbym ich po prostu komunistyczna oligarchia z korzeniami w LWP, tudzież WSI zblatowani z korpoludami zachodnimi), żeby im było wygodniej, a nie nam. A tymczasem skutkuje to zamrożeniem podwyżek płac dla Polaków, zbyt małymi dochodami, żeby snuć plany na przyszłość, wypieraniem Polaków z rynku pracy i na koniec masową emigracją zarobkową. To zaś powoduje dziurę demograficzną, którą "pracodawcy" chcą zasypywać coraz to dziwniejszymi z wyglądu "polakami honoris causa". I tak w koło Macieju. To jest korkociąg śmierci narodowej, bo nachodźcy też mają rurki, choć nie koniecznie polskie cele do realizacji. Winnicki wskazuje też na przewidywalne skutki, które wyraźnie już widać w Europie zachodniej i Skandynawii.

PS. Jeśli już jesteśmy przy "wonach", to każdy z nich jest powodowany czymś innym. Ukraińcy "won", bo gdy są w nadmiarze, to zupełnie przestają się asymilować, dbać o pozory i opanowują cały rynek pracy w miasteczkach, a potem miasteczka, czyli jak żydzi  w czasie zaborów. Podobnie jak kolejna grupa zaczynają tworzyć podziemie przestępcze. Azjaci "won" nie jest jednoznaczne, bo z jednej strony mamy problem Azjatów i przestępców w Wólce Kosowskiej i wielu innych takich miejscach, zaś z drugiej islam. Podejrzewam, że przyczepił się Pan do fragmentu wypowiedzi Winnickiego dotyczącego próby sprowadzenia do Polski miliona Azjatów z byłych republik radzieckich, a konkretnie z tych muzułmańskich (Uzbekistanu?). Żydzi natomiast chcą wymusić na nas gigantyczny haracz, okraść nas na miliardy i zrujnować przyszłe pokolenia Polaków. Są mocno wspierani przez część żydów rzekomo polskich, którzy przypuszczają ataki od wewnątrz i stwarzają sabotaże przy pomocy instytucji finansowanych przez Sorosa z jednej, a przez Niemcy z drugiej, a już samo to powinno skutkować osadzeniem gudłajów w więzieniu na podstawie polskiego prawa. Trójporozumienie talmudyczno-kabalistyczno-marksistowskie zawsze znajdzie wspólny cel ponad podziałami, jak rzekł słynny Baron Rotszyld, gdy w grę wchodzi interes Izraela, czyli krótko mówiąc gruba kasa.

https://medianarodowe.com/winn...

Obrazek użytkownika Es

09-06-2018 [22:12] - Es | Link:

Dzięki za link.Nareszcie ktoś zaczyna im to głośno mówić.Szkoda,że zabrakło pogłębionej analizy wymuszania niskich płac i ich przyczyn,oraz tradycyjnego gnojenia małych przedsiębiorców i kandydatów na takowych,którym wspaniały nasz rząd miał(według obietnic już tym razem napewno) nieba przychylić.

Obrazek użytkownika Es

09-06-2018 [22:55] - Es | Link:

Im bliżej więc jsteśmy nosem przy glebie tym mocniejszej propagandy nam potrzeba.Reformowanie państwa i naszej gospodarki zastąpiono pseudopatriotycznymi wiecami,manifestami i buńczucznymi przemówieniami o tym jak to będziemy wszystko zmieniać i jak wszystkim będzie nam dobrze.
"Zachłanność"nie skończy się nigdy-napewno nie dobrowolnie.Koło historii może być niestety kolejny raz bezlitosne.A może ten islamski gambit był jakimś pomysłem z piekła rodemaby temu jakoś zaradzić,tylko paru pięknoduchów opacznie go zrozumiało?
Ja stawiałbym jednak na prowadzenie korzystnych dla nas interesów niż na przyjaźń i partnerstwo,bo jakoś mi się to źle kojarzy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-06-2018 [23:58] - Imć Waszeć | Link:

Jest taka ewentualność. Z tym, że jeśli rozgrywkę prowadzą Niemcy, to my i tak nic byśmy z tego nie mieli. W najlepszym razie Niemcy dogadaliby się z tymi tam, jak poprowadzić granicę.

Obrazek użytkownika adriano

10-06-2018 [09:21] - adriano | Link:

Przykro mi ale to wygląda na komentarz członka partii, któremu interes partyjny przesłania dobro narodu. To typowy komentarz członków dobrej zmiany i bezkrytycznych wobec niej dziennikarzy. Myślicie: My tu uprawiamy wielką politykę a co reszta tam wie... Zostawcie to zawodowcom. Otóż nie zostawimy. Pora się przyzwyczaić do krytyki. 

Obrazek użytkownika Dorota M

10-06-2018 [10:37] - Dorota M | Link:

Oczywiście jak wygra koalicja PO, PSL, N, Kukiz, to zaraz nam się polepszy, podniesiemy się z kolan przed Żydami i będzie samo dobro. "Żelazny elektorat się od PIS odwraca" - to wierutna bzdura. Do kogo pójdą? Narzekają, ale zagłosują za, bo alternatywą jest utrata naszego państwa. Należy więc żądać od Kaczyńskiego, Morawieckiego i Dudy, żeby się opamiętali i wrócili do twardej polityki, bo jak widać polityka miękkich kolan nie daje żadnych efektów, poza niesmakiem upodlenia. To jest nasza rola, a nie narzekanie we własnym gronie.

Obrazek użytkownika Es

10-06-2018 [14:03] - Es | Link:

Po latach smuty mieliśmy nadzieję spierać się tylko o wybory lepszych od innych rozwiązań naszych problemów,o jasną strategię i odpowiednią dla niej taktykę-jeśli już-a nie stawać ponownie w sytuacji być albo nie być dla naszej racji stanu.I to na życzenie naszych pomazańców.
PIS i Prezydent są na najlepszej drodze,aby wszystko stracić,nie oglądając się na nikogo.Kadencja w zasadzie już minęła bez żadnych zmian i wycieranie gęby 500+ na długo nie wystarczy.A "żądać" to my możemy...pisząc "na Berdyczów".Oczywiście na bezrybiu i rak ryba.Ale dlaczego znowu będziemy musieli wybierać mniejsze zło?

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

10-06-2018 [14:21] - Zygmunt Korus | Link:

Jak nie ma alternatywy, to idzie jak idzie - bo nie ma wyjścia i przywódcy mają w nosie gadanie pomiędzy wyborami. Jedyną obecnie alternatywą - dyscyplinującą PiS - powinni być narodowcy.  Bo najmniej zagrażający pożądanym zmianom w Polsce. Koniec, kropka! Nie należy się bać słowa NARODOWCY - trzeba tylko stworzyć z niego jakość. Nie jest przecież tylko Winnicki, który jest OK.

Obrazek użytkownika Es

10-06-2018 [15:32] - Es | Link:

Problemem środowisk narodowych jest ich skłonność rozmnażania poprzez podział,podatność na wpływy i manipulacje z różnych stron,kłopot z ich weryfikacją(bo różni tam palce maczają,wiedząc jak potężną może stanowić siłę), oraz brak charyzmatycznego i obdarzonego autorytetem przywództwa.Paru młodych ludzi, którzy są przekonani o swojej nieomylności,nie jest w stanie bez należytej ochrony przed próbami kompromitacji,prowokacji i manipulacji właśnie, należycie ideę narodową "pociągnąć".Zawsze będą skazani na stawianie ich w rzędzie z nawiedzonym pastorem z Lublina,innym nawiedzonym latającym w mundurku,lub poddawani stygmatyzacji i oskarżani o nazizm.
Ale zgadzam się z Panem co do jednego. Ruch narodowy to jakość,której nam brakuje,a osobiście czekam,że taki powstanie.Z praedziwego zdarzenia

Obrazek użytkownika adriano

10-06-2018 [22:32] - adriano | Link:

Pani Doroto, to co robi PiS wobec Izraela to jest oddawanie państwa. Mamy do wyboru oddać państwo Ruskim, Żydom, czy Niemcom.  W tym chce Pani wybierać?

Obrazek użytkownika xena2012

11-06-2018 [09:21] - xena2012 | Link:

Oddawanie państwa w myśl porzekadła-,,komu,komu bo ide do domu''.......Nie rozumiem jednak dlaczego upadlanie Polski ma być widoczne dopiero za 10 czy 20 lat, przeciez teraz jest w pełnej krasie i ma tendencję wzrostową.Upadlanie nas to suma zdarzeń,incydentów,działań większych lub mniejszych,złośliwości i obelg.Czy obsadzenie w roli ambasadora łowczyni bogatych mężów nie mającej zielonego pojęcia o obowiązkach ambasadora  i paplajacej od rzeczy nie jest policzkiem wymierzonym Polsce?

Obrazek użytkownika adriano

11-06-2018 [10:58] - adriano | Link:

Trzeba czytać ze zrozumieniem. Nie upadlanie a skutki tego upadlania będą widoczne za 10, 20 lat. Te skutki to straty majątkowe na rzecz bezczelnych organizacji robiących biznes na holocauście.

Obrazek użytkownika xena2012

11-06-2018 [15:35] - xena2012 | Link:

Osmielam się nie zgodzić z Autorem w kwestii mojego braku umiejetności czytania ze zrozumieniem oraz w kwestii opinii o skutkach naszego upadlania.Te skutki sa już dzisiaj az nadto widoczne,bo i upadlanie Polaków trwa nie od dzisiaj. O tym świadczy choćby zlot rabinów w W-wie zadowolonych że swoją polityką spowodowali że rząd robi wszystko żeby czuli się bezpiecznie i ,,u siebie''.Kolejne rządy przez lata bez rozgłosu dokonywały różnych akcji aby czuli się jak u siebie choc i teraz rabini uważają że mozna jeszcze więcej.I będzie jeszcze więcej,bo pałka antysemityzmu działa sprawnie na tyle,że rzadzacym drża ze strachu rece Podając mały przykład obsadzenia w randze ambasadora USA osoby tak niekompetentnej i nie znajacej pracy w dyplomacji uważam,że dostatecznie upodlona już Polska nie ma prawa mieć jakichkolwiek wymagań.I to jest właśnie skutek.Za 10,20 lat juz nie bedziemy mówili o skutkach bo już będzie Polin z tubylcami..

Obrazek użytkownika Dorota M

12-06-2018 [09:29] - Dorota M | Link:

Wiele mi się w rządzeniu PIS nie podoba, ale układanie się z Żydami, to jeszcze nie oddawanie im pieniędzy czy ziemi. Na szczęście jeszcze Duda nie rządzi, chociaż bardzo by chciał. Ani Morawiecki, ani Kaczyński nie są samobójcami i doskonale wiedzą, co o nich powie zarówno historia, jak i my ich wyborcy, jeżeli postąpią niezgodnie z polską racją stanu.A poza tym proszę podać alternatywę.