Dwie głupie panie

  Pierwsza z nich to pani ambasador Izraela w Polsce, Anna Aznari.  To ona dała sygnał do rozpoczęcia żydowskiej antypolskiej akcji.  Ojej wyczynach mówiono i pisano już wystarczająco dużo.  Druga, to kandydatka na ambasadora USA w Polsce, Georgette Mosbacher.  Świetnie opisał ją w swojej wczorajszej [6.06.2018] notce "Po prostu będziemy mieli dwie ambasady Izraela w Polsce" {TUTAJ} znany bloger Matka Kurka [Piotr Wielgucki]:

  "Przyszła ambasador uderzyła w dwa najczulsze miejsca i zaczęła od namawiania Polaków do przyjęcia „uchodźców”, po czym przeszła do „wyjaśniania” przyczyn wzrostu antysemityzmu w Polsce, wskazując na ustawę o IPN. Prawda, że ciężko wygłosić w kierunku Polski coś głupszego i bardziej niedyplomatycznego? Prawda, ale pani Georgette Mosbacher z całą pewnością się tym nie przejmie i kierunku działań nie zmieni. Mam co do tego pełną jasność, (...) Sytuacja jest bardzo klarowna, ambasador USA w Polsce, tak naprawdę będzie pilnował izraelskich i szerzej żydowskich interesów, bo tym wpływowym środowiskom zawdzięcza swoją karierę. (...) należy porzucić wszelką nadzieję, jedzie do Polski druga Anna Azari tym razem nie w wersji radzieckiej, ale amerykańskiej, żeby było bardziej światowo. Co możemy z tym fantem zrobić?".

  Matka Kurka nie udziela odpowiedzi na to pytanie.  Oczywiście - najlepiej byłoby, gdyby strachliwy polski rząd przełamał się w końcu i odesłał obie panie do ich krajów.  Jeśli jednak to nie nastąpi - nie należy się zamartwiać.  Wszystko wskazuje na to, iż pani Mosbacher rzeczywiście jest bardzo głupia.  Będzie więc szkodziła raczej interesom USA oraz Izraela, a nie Polski.  Wystarczy popatrzeć, jak bardzo wpływy lobby żydowskiego zaszkodziły polityce USA oraz samemu Izraelowi.  Lobby to skłoniło Trumpa do zerwania porozumienie nuklearnego z Iranem.  Iran ogłosił w odpowiedzi, że przyspieszy wzbogacanie uranu do celów militarnych.  Żaden z pozostałych sygnatariuszy nie poparł stanowiska USA.  Szef NATO, Stoltenberg oświadczył wręcz, że pakt NATO nie będzie bronił Izraela w przypadku wojny z Iranem {TUTAJ}.

  Podobny efekt dało przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy.  Tylko Rumunia wyraziła chęć podążenia w ślady USA.  Pozostałe państwa są nadal w Tel Awiwie.  Stanyy zjednoczone sa obecnie izolowane w swym bezwarunkowym poparciu dla Izraela.  Iran i jego sojusznicy prowadza w tym roku inteligentną politykę nękania Izraela. Najpierw wysłali drona z terenu Syrii.  Wojsko izraelskie zareagowało bombardowaniem Syrii.  Potem wystrzelono w kierunku izraelskich umocnień na Wzgórzach Golan serię rakiet.  Znowu bombardowania.  Potem pałeczke przejął Hamas organizując demonstracje Palestyńczyków na granicy Strefy Gazy z Izraelem.  Izraelscy snajperzy zaczęli zabujać manifestantów, przekonując wszystkich, że Żydzi są zbrodniarzami wojennymi.  Hamas zaczął wystrzeliwać rakiety na teren Izrael, prowokując liczne bombardowanie Strefy Gazy.

  Jaki jest skutek tego wszystkiego?  Zapanowało powszechne przekonanie, iż to Izrael jest winny konfliktów na Bliskim Wschodzie i ponosi za nie pełną odpowiedzialność.  Izrael potępiono nawet w dalekiej Argentynie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

07-06-2018 [18:26] - RinoCeronte | Link:

Może właśnie o to chodzi? Jeśli ma być wojenka to lepiej szybko (przynajmniej dla Izraela).

Obrazek użytkownika angela

07-06-2018 [21:58] - angela | Link:

Czy Zydzi znow daza do samozaglady.
Swoimi dzialaniami rozpetuja nienawisc do siebie.
A mowia, ze to madry narod.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-06-2018 [01:03] - Imć Waszeć | Link:

Oni robią znacznie gorszą robotę, bo aż ciśnie się na usta powiedzenie "jaki naród wybrany, taki Bóg". Oczywiście ogólnie rzecz biorąc im właśnie chodzi o ogównienie naszego chrześcijańskiego Boga poprzez powiązanie z ich (starą) religią, bo oni sami żyją w takim zakłamaniu, w takiej hagadzie i relatywizmie, że ich "religii" nic już nie ruszy. Uważają, zresztą logicznie, że nasz Bóg nie jest ich Bogiem, bo nasz ma trzy osoby, a ich nie. Proste jak piłowanie. Nie ma i nie będzie na ten temat dialogu pomiędzy religiami i oni to mówią wprost, tylko nasi szabesgoje liczą na jakąś fatamorganę lub gorzej, liczą szekle. Nie będę tego chwilowo rozwijał, ale zakazywanie symboli chrześcijańskich w Polsce (w instytucjach i gremiach opanowanych przez żydów), to już nie jest zwyczajna głupota. To jest cynizm, bezczelność, pogarda i zwierzęca nienawiść. Ludzie dobrze przeczuwają, że w końcu dojdzie do sytuacji, że albo my przestaniemy być sobą, chrześcijanami, Polakami, normalnymi porządnymi ludźmi, odrzucimy naszych przodków i sami naszczamy na groby i krew naszych bohaterów, albo po prostu jakoś pozbędziemy się złośliwego raka. To co się obecnie wyprawia, to jest łgarstwo ćwiczone 3 tysiąc lat, megahejt, nazizm i rasizm w jednym, okraszony rzucaniem takich właśnie bolszewickich oskarżeń na ofiary. Przemówienia przedstawicieli tego narodu mówią w zasadzie wszystko, ale propaganda paralizatorów nie śpi - czuwa. Zwykle tak jest, zwłaszcza u dzikusów ze wschodu, że jak ofiara się nie broni przed opluwaniem i popychaniem, to w końcu zbiera wpie... i zęby z ziemi. Słabość ofiary tylko rozzuchwala każdego bandytę. I to właśnie obserwujemy.

Nawet tu widać ślady tego masowego prania mózgów Polaków: https://www.deon.pl/religia/du...

Podsumowanie samego Hartmana: https://hartman.blog.polityka....

Obrazek użytkownika smieciu

08-06-2018 [01:26] - smieciu | Link:

Ale tak swoją drogą Żydzi nie mają wyjścia. Chrześcijaństwo jest religią wyższą. Nie wnikając nadmiernie w szczegóły, po prostu jest na zupełnie innym poziomie. Gdyby pozostawić rzeczy swobodnemu biegu wypadków to Żydzi zwyczajnie zniknęliby przyjmując rozwiązania, zasady o wyższym rozwoju, kulturze. Doszedłem do wniosku że oni MUSZĄ prowokować, bruździć itd. by wywoływać postawy antysemickie. Robi to oczywiście ichnia zarządzająca kasta. Dzięki tej kreacji poczucia zagrożenia, jak najbardziej rzeczywistego mają możliwość trzymania wszystkiego za mordę. Rozbudowywania służb specjalnych, wojska itd, budowy całkowicie kontrolowanego społeczeństwa. Zwykły Żyd wie że jest nienawidzony choć nie wie że wynika to z ich działań. Gdyż kontrola szkoły, mediów itd. jest pełna. Żyd po prostu wie że jest zagrożony i musi być zmilitaryzowany. Zwarty i gotowy. Zawsze na usługi Mosadu czy wojska. Ich zarządzająca kasta jest w komfortowej sytuacji posiadając zdyscyplinowane społeczeństwo i świetnie działające środki kontroli.
A w co oni tak naprawdę wierzą? Ta zarządzająca kasta? Tego nie wiemy. Może i wierzą w swoje Żydostwo i wyjątkowość. To dobra przynęta do łapania ofiar ichniego Boga. Tak swoją drogą raczej nie jest zbiegiem okoliczności to jak ostatnio Islam święci triumfy. Zasada działania bardzo podobna. Islam i Judaizm są na podobnym poziomie zaawansowania kulturowo - cywilizacyjnego.
W każdym razie jedno jest pewne. Myślący chrześcijanin nie powinien nabierać się na takie sztuczki. Płaszczenie się przed Żydami jest  po prostu świadectwem braku wiary lub głupoty. I jest jedną z tysięcy rzeczy, które wystawiają świadectwo rządowi PiS. W który jakimś niepojętym sposobem wierzy chrześcijańska (czy aby faktycznie?) część narodu. Choć pewnym usprawiedliwieniem może być to że oni są tak naprawdę katolikami... Cokolwiek to znaczy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-06-2018 [11:43] - Imć Waszeć | Link:

Słuszna uwaga. W mojej powyższej wypowiedzi wstrzymałem się z rozwijaniem wątku, bo musiałbym z godzinę opowiadać o rozmaitych Agnosiewiczach, Hartmanach, pseudo katolickiej prasie i nawiedzonych idiotach z Internetu, gdzie widać wyraźnie ten oścień wymierzony w polskie serce. W kwestii rozumienia położenia nie tylko katolicyzmu, lecz wręcz pierwotnego chrześcijaństwa na tle judaizmu panuje kompletny chaos i jest celowo przez pewne środowiska wzmacniany. Podejrzewam, że w podobny sposób niegdyś powstawał protestantyzm. Nietrudno się domyśleć jakie to środowiska i że w tej rozgrywce nie ma znaczących różnic pomiędzy marksistami, kabalistami, czy talmudystami. To zresztą jasno wyraził w 1918 roku Rotszyld, jak mówi w swoich felietonach pan Michalkiewicz:

http://michalkiewicz.pl/tekst....

Obecnie dzieje się dokładnie to samo.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-06-2018 [22:56] - Marek1taki | Link:

Nie chodzi o to, która głupsza, a która ma więcej kolagenu. Obie spełniają ważną rolę propagandową. Głównie wobec Polski i Polaków. Chodzi aby nas złamać, bo wtedy łatwiej zarządzać. Im nie jest potrzebny sojusznik, a niewolnik.
Izrael nie jest tu chyba planowany jako wygrany, bo wszystko wskazuje od lat, że ma zostać ofiarą na miarę holokaustu. I wtedy i teraz ofiarami są głównie Żydzi Europy Środkowo-Wschodniej. O co chodzi tym amerykańskim?

Obrazek użytkownika maks jamnicki

08-06-2018 [00:07] - maks jamnicki | Link:

Myślę , że to mieszanina chciwości, bezczelności i buty. Doszli do wniosku, że jak uzyskali decydujący wpływ na  Senat czołowego mocarstwa świata, to już są panami wszystkiego, i mogą sobie pozwolić na wszystko. Zresztą sam jestem zdziwiony, że już tak, bez maskowania się, "na żywca".  A jeszcze jak wycisną część tych  miliardów od nas,  co sobie zęby ostrzą....:) Taką mają przecież bezczelną nadzieję.   I ten burmistrz-pajac  od pomnika katyńskiego, i ta nowa "ambasador" i  zachowania polityków izraelskich wskazują, że uznali, iż już nie musza się kryć. Mogą dyktować swoje warunki.  Ale może za wcześnie przestali się kryć ze swoimi  intencjami? Bo "nosił wilk razy kilka.... " . Pożyjemy, zobaczymy. 

Obrazek użytkownika angela

08-06-2018 [06:25] - angela | Link:

Przeciez to sie dzieje nie tylko w Ameryce,  i nie tylko w Polsce .
Ekspansja pozamilitarna,  przekierowanie wielu instytucji tubylczych na wlasne potrzeby.
Teraz probuja przeniknac do Kosciola, i tam tworzyc potworka katolicyzmu.
Mimo wsxystko, jeszcze im sie to nie udalo, Duch Swiety dziala, i dotyka rowniez ich.

Obrazek użytkownika xena2012

08-06-2018 [06:55] - xena2012 | Link:

Trochę trudno się dziwić,że nadmuchana botoksem stara lala chce zacząć urzędowanie od ,,wielkiego wejścia''zupełnie jak dotad nie stosowanego w pracy i kompetencjach ambasad.Przecież Polską może wycierać dzisiaj gęby kto chce,ile chce i kiedy chce.Jak rozumieć debatę na temat Polski w Izbie Gmin w UK,co ich obchodzą polskie  sprawy i czy Izba Gmin nie ma innych problemów do roztrząsania? To niech sie zajmą ślubem ksiecia Harry'ego.I wątpię,żeby stosunek do Polski miał się zmienić widzac pokorna postawę pani Emilewicz pełniącej obowiązki ministra,bo ministrem troche trudno ją nazwać.Z cielęcą radością podejmuje się ,,uczyć Polski'' tę Mosbacher zamiast do zrozumienia jak niestosowne są jej ociekajace prostactwem wypowiedzi.Cóż pani Mosbacher z takiej lekcji kurtuazji,pochlebstw i lansadów nic nie wyniesie,może być juz tylko gorzej. 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

08-06-2018 [09:30] - Roz Sądek | Link:

Wczoraj poniższe napisałem pod postem blogera adriano w jego wpisie "Rząd: Nie przyjmiemy takiej ambasador", tutaj wklejam ten sam komentarz - pasuje jak ulał:

Jesteśmy bardzo, bardzo, - wręcz niesamowicie naiwni. Internetowe witryny z synonimami podają około 150 lepszych i gorszych synonimów słowa naiwny. Napisałem "jesteśmy", - chodzi o wszystkich zabierających głos w dyskusji, nie tylko na tym portalu. Szanowni Państwo, nie trzeba być pracownikiem, czy wytrawnym analitykiem jakiejś zakulisowej agencji - wystarczy poczytać paru klasyków: Chandlera, Folletta, Forsytha, MacLeana... by wiedzieć, że w polityce NIC nie dzieje się przypadkiem, a na szczeblu ambasadorów i senatów, to już NIC do kwadratu. Każde słowo ambasadora - niekoniecznie amerykańskiego, jest tydzień przed wypowiedzeniem precyzyjnie wycezylowane łącznie z tembrem głosu i dobranym akcentem. Tak działa machina dbającej o swój kraj rzeszy wszelkiej maści NAJLEPSZYCH specjalistów na rządowym utrzymaniu. Tak to działa w krajach poważnych, w których rządzący dbają nie tylko o dziś, ale o jutro i pojutrze. Nie jest tak, że ambasador dużego kraju coś "chlapnie", bo mu tak niezręcznie wyszło. Chlapnął, bo miał chlapnąć, bo stu strategów przygotowało ten akapit, zdanie, czy tylko frazę.
Ze smutkiem obserwuję, że podobnie jak po wystąpieniu Pani Ambasador Izraela, tak teraz po wystąpieniu Pani Ambasador Stanów Zjednoczonych, na forach i blogach, tysiące  komentarzy w sposób małostkowy i prostacki odnosi się a to do urody, a to życiorysu a to do wykształcenia tych pań. ŻENADA.
 

Obrazek użytkownika xena2012

08-06-2018 [10:30] - xena2012 | Link:

Zapewne Pani/Pan ma satysfakcję,bo prezydent Duda przyjął właśnie listy uwierzytelniające tej ,,damy''.Teraz jako kolejny namiestnik na Polskę z powodzeniem będzie mogła ,,walczyć '' z polskim antysmityzmem,fanatyzmem przy pomocy muzeum Polin i jego nieocenionego dyrektora Stoli,pani Azari z bratniej ambasady a my będziemy pokornie pochylac głowy .Może my też już jesteśmy Polin a nie Polska? Zadziwiające,że Polacy sa już tak upodleni,że w krytyce takich osób jak Mosbacher czy Azari za ich chamstwo widzą wyłącznie żenadę.Jakoś nie słychać głosów oburzenia kiedy w wulgarny sposób wyzywa sie J.Kaczyńskiego  za,wzrost czy brak prawa jazdy czy innych Polaków .Nauczmy się szanować własną godność zamiast klękać przed wątpliwą urodą,brakiem wykształcenia i prostactwem tych pań.Wystarczy,że klęczy pan Czaputowicz czy jakaś Emilewicz.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

08-06-2018 [15:02] - Roz Sądek | Link:

Dalej Pani brnie w niewłaściwym kierunku, nie chcę iść dalej i napisać, że się Pani pogrąża. Pisząc "Nauczmy się szanować własną godność zamiast klękać przed wątpliwą urodą,brakiem wykształcenia i prostactwem tych pań" nie rozumie Pani kompletnie nic z tego co się działo, dzieje i będzie działo. Szanowna Pani, - ambasador to "najwyższy rangą przedstawiciel dyplomatyczny reprezentujący państwo wobec władz innego państwa lub organizacji międzynarodowej" to definicja z SJP PWN. To co mówi i robi ambasador to artykulacja stosunku państwa które go delegowało do państwa w którym rezyduje. Wyobraża sobie Pani, że ambasador Stanów Zjednoczonych czy Izraela to osoba przypadkowa? Że wysyłany do kraju graniczącego z drugim mocarstwem światowym, może paplać według swojego widzimisię i na dodatek jako - jak Pani pisze - niewykształcony prostak jest dodatkowo chamem? Co ma botoks i uroda do linii postępowania, którą jako ambasador ma tu realizować? Uważa Pani, że polityka ww. państw wobec Polski jest zależna od aparycji ambasadora???

Obrazek użytkownika xena2012

08-06-2018 [15:45] - xena2012 | Link:

Wcale nie uważam ,że polityka jest zależna od aparycji.Nawet jeśli ambasdor to najwyższy rangą przedstawiciel dyplomatyczny reprezentujacy państwo to i tak ma ściśle określony zakres obowiązków dyplomatycznych.Do tych obowiązków nie należy ,,naciskanie'', ,,walka'',bo jest to przekroczenie kompetencji.A jak to wyglada u nas? Pani Azari po przyjeździe do Polski wezwała ,,na dywanik'' premiera Morawieckiego.Zamiast premiera poszedł marszałek senatu Karczewski.W którym kraju mogłaby zaistnieć podobna sytuacja? W jakim charakterze przybędzie kolejna pani?Namiestnika,? gubernatora? bo na pewno nie ambasadora. Rola ambasadora nie obejmuje naciskania na polskie władze czy na obywateli w sprawie przyjmowania imigrantów,czy walkę z antysemityzmem.Jak chce to robić ,bedzie wsadzać nas do wiezień,a może zażąda cenzury?Niech ta paniusia raczej zacznie walke z własnym antypolonizmem! To że takie a nie inne dyrektywy ma włozone do głowy nie oznacza że ma prawo jako ambasador szarogesić sie w kraju gdzie została oddelegowana.Mamy swojego prezydenta,premiera ,rząd więc kolejny prezydent,premier czy rzad  w osobie tej pani nie jest nam potrzebny.