Oddam gwałciciela, dilera, alfonsa i mordercę

Irlandzka sędzina Aileen Donnelly uwierzyła w bajki najgorszego sortu, nadzwyczajnej kasty i łżemediów o rzekomym demontażu państwa prawa w Polsce i postanowiła oszczędzić podejrzanego o przemyt narkotyków Artura C, zatrzymując go w Irlandii. Co więcej przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, ma się z praworządności w Polsce przy okazji tej sprawy tłumaczyć polski minister Łukasz Piebiak. Jakby tego upokorzenia było mało, opinię o prawie w Polsce mają przedstawić rządy: Węgier, Hiszpanii i Holandii. Suwerenność państwa polskiego, prawda? Jest jednak wyjście z tej sytuacji.

„Wczoraj Moskwa dziś Bruksela suwerenność nam odbiera” - to takie znane zawołanie narodowców. Kilka lat temu, uważałem, że trochę przesadzają, a oni nie przesadzają ani odrobinkę.

Polski rząd w sprawie Artura C. powinien powiedzieć: A weźcie sobie tego bandziora, niech sprzedaje narkotyki waszym dzieciom. Dorzucimy wam jeszcze gwałciciela, alfonsa, złodzieja i brata Adama Michnika - Sefana, jak tylko ruszy swoje cztery litery ze Szwecji do Polski. Niestety zamiast tego znów musimy klęczeć na grochu.

Kraje, które dawno wyrzekły się swojej tożsamości, gdzie wyburzane są kościoły a stawiane meczety, gdzie panuje chaos w związku z najazdem imigrantów, gdzie prawo do aborcji, eutanazji i ślubów gejów jest ważniejsze niż posiadanie własnych dzieci, kraje z których komisarze oficjalnie czczą bandytę Marxa chcą oceniać naszą demokracje i praworządność.

Trzeba powiedzieć DOŚĆ. Trzeba natychmiast zrobić porządek z antypolskimi mediami i sądami. Zaprzaństwo jakie serwuje nam PO w Parlamencie Europejskim powinno być karane przynajmniej 10-letnim wiezieniem. Skoro plują na Polskę i robią wszystko, żebyśmy byli drugą Ukrainą, niszczoną przez oligarchów w warunkach bezprawia, to trzeba to natychmiast przeciąć. Co się stanie jak paru volksdeutchów z PO pójdzie do więzienia? Powiedzą, że nie ma w Polsce praworządności? Przecież już nie ma. Co mamy do stracenia?   

Oczekuje od rządu polskiego, że zrobi wszystko, aby Polska była szanowana w Europie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

01-06-2018 [09:52] - angela | Link:

A niech go sobie tam trzymaja, a nawet wupuszcza, tylko pod warunkiem, ze to pani sedzia odpowie za kolejne wyczyny bandyty, no i bez prawa wjazdu do Polski.