Między wódką a zakąską - Żydzi

  Gdy ktoś wypowiada się na temat spraw, o których nie ma pojęcia, i które nie powinny go obchodzić - mówi się często, że "wciska się miedzy wódkę i zakąskę".  W takim postępowaniu celują Żydzi, wyraźnie podsycając w ten sposób antysemityzm.  Modelowym tego przykładem jest akcja rabina Davida Rosena, dyrektora Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC).  Napisał on:

  "Rabin David Rosen, dyrektor odpowiedzialny za międzynarodowe sprawy międzyreligijne w AJC, napisał w liście do kardynała Kurta Kocha, przewodniczącego papieskiej Komisji ds. Kontaktów Religijnych z Judaizmem, że kontynuacja procesu kanonizacji „będzie postrzegana w społeczności żydowskiej i poza nią jako wyraz aprobaty dla skrajnie negatywnego podejścia kardynała Hlonda do społeczności żydowskiej”. {TUTAJ}.

  Przyczyny dla których Żydzi atakują prymasa Hlonda wyjaśnia portal wPolityce.pl { read: https://wpolityce.pl/kosciol/3... }:

  "Dlaczego ogłoszenie przez papieża uznania heroiczności cnót prymasa Polski z lat 1926-1948 tak bardzo poruszyło amerykańskich Żydów. Dlaczego kard. Hlond wciąż jest solą w oku tak wielu środowisk? Prowadził Rzeczpospolitą przez najtrudniejsze momenty dziejowe i nigdy nie przestawał wierzyć w siłę polskiego narodu. Jego przesłanie uderza aktualnością. Czym jest życie społeczne, polityczne, gospodarcze? Jakie wartości tworzą zdrowy naród? Jaką drogą doprowadzić kraj do godnego obywateli sukcesu? Stawiał trudne pytania i odważnie na nie odpowiadał. ".

  Moim zdaniem, Żydzi wtrącają się w nieswoje sprawy, o których nie mają pojęcia [patrz {TUTAJ}].  Proces beatyfikacyjny polskiego duchownego ich nie dotyczy.  Są na ogół wrodzy Kościołowi i go nie rozumieją.  Ponieważ prowadzą akurat antypolską kampanię - drażni ich fakt jakiegokolwiek wyróżnienia Polaka.  Ciekawe, co by Żydzi powiedzieli, gdyby katoliccy biskupi zaczęli nagle ich pouczać, kto ma być rabinem w jakiejś miejscowości, a kto nie?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

26-05-2018 [19:10] - ExWroclawianin | Link:

Do Autora:

100/100

Bardzo trafny i celny komentarz. Mysle ze juz najwyzszy czas aby Polacy "wytoczyli najciezsze dziala" i przeciwstawili sie BEZCZELNYM  I NIEWDZIECZNYM Zydom i rozpoczeli "globalna walke" z ANTYPOLONIZMEM. Polska musi PRZYWROCIC ROWNOWAGE w stosunkach pomiedzy panstwem polskim i panstwem Izrael ktore powstalo WLASNIE dzieki Polsce i POLSKIM zydom. Zadam wprowadzenia WIZ dla obywteli Izraela oraz wstrzymania nadawania obywatelstwa polskiego zydom. Nie jest to w ogole w interesie Polski. Zadam SYMETRYCZNEGO zbudowania w Izraelu muzem Polski FINANSOWANEGO w 100% przez panstwo Izrael. Jezeli tak sie nie stanie, ZADAM likwidacji muzem zydowskiego w Warszawie. Absolutnie domagam sie od polskiego rzadu SYMETRYCZNEGO dzialania i reagowania na sprawy zwiazne z Izraelem. Domagam sie zabrania 100 mln zl przekazanego na cmentarze zydowskie w Polsce i przekazanie tej sumy na Powazki i inne POLSKIE cmentarze. Wszystkie wycieczki zydowskie z Izraela POWINNY byc oprowadzane wylacznie przez Polakow ktorzy przekaza im PRAWDZIWA HISTORIE. Zadnych uzbrojonych ochroniarzy z Izraela NIE WOLNO WPUSZCZAC na terytorium suwerennego i niepodleglego panstwa jakim MA BYC POLSKA !!!!!!

Polski rzad MUSI ZAWSZE reprezentowac polski interes narodowy, a gdy tego nie robi powinien byc ODWOLANY w najblizszych wyborach. Nie mozemy dalej bawic sie w ciu-ciu babke z polskim narodem. I w koncu musimy przeprowadzic PRAWDZIWA I AUTENTYCZNA LUSTRACJE I DEUBEKIZACJE oraz PRAWDZIWE w interesie Polakow REFORMY w bolszewickim sadownictwie. Polska musza rzadzic WYLACZNIE POLACY !!!!!!! 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

26-05-2018 [19:20] - Zygmunt Korus | Link:

Kolejny przykład do ogródka, który już od dawna nazwano "wróg trzeci". Tylko jak tę oczywistą prawdę włożyć do łbów filosemitom?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-05-2018 [22:17] - Imć Waszeć | Link:

Już wielu komentatorów i badaczy (m.in. Michalkiewicz, Gadowski, Krajski, a zwłaszcza Kurek) zauważyło, że oskarżenie o antysemityzm jest raczej rodzajem młotka na czarownice używanym w wewnętrznym polskim dyskursie politycznym. Młotkiem tym razi się nieostrożnych przeciwników politycznych i niech się potem jeleń tłumaczy w mediach, że nie jest wielbłądem. Przynajmniej ma dodatkowe zajęcie. Za to bardzo rzadko zdarza się, że narzędziem tym posługują się sami żydzi z własnej inicjatywy, chyba że mają już teren obwąchany i wiedzą jaka będzie reakcja lewactwa i filosemitów. Na przykład wiedzą z góry co napiszą Wyborcza, Polsat, TVN i inne lisy.

Dlatego ja postuluję stworzenie prostego narzędzia do kontrataku w celu obezwładnienia chętnych do użycia i zniwelowania siły niszczącej antysemickiego młotka. Tym narzędziem niechybnie może być oskarżenie o działanie agenturalne na rzecz obcego państwa Izrael a nawet USA (diaspora z NY). To jest tak elementarne, jak zasada symetrycznej odpowiedzi w dyplomacji uprawianej przez ludzi dorosłych, a nie pętaków z podwórka. Nawet w filmie o Pawlaku i Kargulu w czasie wojny o kota było to pokazane jak na dłoni. Natury ludzkiej nie zmieni się pięknemi hasełkami i trzeba wreszcie przestać ciągać się z niemi filosemitami po Szmulowiźnie jak ta włóczka z metra rżnięta.

Co zrobili Czesi, kiedy norweski Hitleramt odebrał dzieci obywatelce Czech? Wywalił na zbity pysk ambasadora Norwegii. No ale Czesi przecież zawsze byli odważni i poważni, a nie tchórzliwi i płaczliwi jak Polacy, prawda? ;)

Obrazek użytkownika tomo1958

26-05-2018 [23:11] - tomo1958 | Link:

Za to kardynałem tysiąclecia uznano tego który kolaborował z komunistami zawierając umowę że będzie zwalczał i zwalczał księży patriotów.

Obrazek użytkownika ogrodnik

27-05-2018 [00:19] - ogrodnik | Link:

Już prawie północ, a dziecko nie śpi?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2018 [23:19] - Imć Waszeć | Link:

Tak, to zdecydowanie dziecko, bo nie odróżnia patriotów będących księżmi od "księży patriotów" produkowanych przez UB. Jednak istnieje jeszcze iskierka nadziei, że zerknie choćby do Wikipedii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

28-05-2018 [22:57] - maks jamnicki | Link:

Chciałbym umieścić ten tekst w pewnej lokalnej gazetce, oczywiście z uwzględnieniem autora. Jeżeli miała by Pani zastrzeżenia to proszę  dać znać. Pozdrawiam. m.j.

Obrazek użytkownika elig

29-05-2018 [00:23] - elig | Link:

Nie mam żadnych zastrzeżeń.  Proszę umieścić.