Wałęsa nic Polsce nie dał

Czas skończyć z tym gadaniem, że Lech Wałęsa przysłużył się Polsce pod koniec lat 80-tych, czy w ogóle kiedykolwiek. Ten grzech, że „zasług Wałęsy nikt nie neguje” to niestety norma wśród prawicowych polityków i publicystów. Zasługi Wałęsy tak naprawdę ciężko stwierdzić. Natomiast szkody, które wyrządził Polsce są aż nadto widoczne.

Wiadomo, że był kontaktem bezpieki o pseudonimie Bolek, a komuniści dzięki niemu suchą stopą przeszli do „pseudokapitalizmu” (kapitalizmu w Polsce tak naprawdę nigdy nie było). SB i tym podobne bez lustracji przekształciły się w WSI a byli wojskowi uwłaszczyli się na bandyckiej prywatyzacji, a później na złodziejskiej reprywatyzacji.

Bolek spowodował upadek idei lustracji obalając rząd Olszewskiego

Nie należy się zastanawiać, kiedy Bolek wziął rozwód z komunistami, ale czy on kiedykolwiek w ogóle tę współpracę zerwał, bo ruch solidarnościowy skanalizował koncertowo. Dziś dopiero wychodzimy z komuny, ale hamulcem są nieoczyszczone sądy i sterowane przez dawne służby i interesy zachodnie i wschodnie media.

Rozbawiła mnie wczorajsza wypowiedź Andrzeja Stankiewicza "dziennikarza" Onetu, w programie Minęła 20, który stwierdził, że dzisiejszy Wałęsa to nie jest ten Wałęsa co kiedyś i przez to TVP się z niego śmieje. To jest dokładnie ten sam Wałęsa co w latach 70-tych 80-tych i 90-tych, tylko opadła zasłona dymna tworzona przez lata nad tym ograniczonym umysłowo człowiekiem. Wreszcie mamy telewizję, która pokazuje jakim tęgim umysłem obdarzony jest Wałęsa.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

23-05-2018 [13:40] - ruisdael | Link:

Trudno mi wstrzymać patrząc na wykrzywioną gębę Stankiewicza, który gra rolę "niezależnego". Kolega Warzechy (do Sakiewicza zwraca się "Tomku"), Ziemkiewicza itd. Nie zdziwiłbym się gdyby ten lewak co niedzielę do kościółka ks. Bonieckiego, Pieronka, Lemańskiego.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

24-05-2018 [00:40] - ExWroclawianin | Link:

Stankiewicz to jest typowy cwiercinteligent ktory u Rachonia robi ZAWSZE za kretyna! Nie rozumiem dlaczego TVP z Rachoniem na czele zaprasza W OGOLE do programu az takich cienkich bolkow i miernoty. Oni probuja zawsze bronic diabla i szatana i nigdy nie sa po wlasciwej stronie. Ja rozumiem ze chodzi o roznorodnosc pogladow i wypowiedzi ale na Boga nie bierzcie lewackich skretynialych redaktorow bo ich opinie NAS NIE INTERESUJA W OGOLE !!! Nie obnizajcie niepotrzebnie POZIOMU publicznej debaty na bardzo wazne tematy !!!! Dlaczego pan Witold Gadowski nie jest w ogole zapraszany do TVP Info panie Rachon??? 

Obrazek użytkownika xena2012

24-05-2018 [05:37] - xena2012 | Link:

Przecież Wałęsa nie potrzebuje wcale telewizji do przekonania nas jakim to jest ,,tegim umysłem'',wszędzie go pełno i jego idiotycznych i chamskich wypowiedzi.Jego ograniczenie umysłowe i,prostactwo wykorzystali funkcjonariusze SB,przecież istnieje notatka jak ,,oceniają''swego Jamesa Bonda.